Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még valami. Egy dologban (más egyebek mellett) szerintem. mindenképp gyengébb Foles, mint Wentz, amin sok múlhat: ez pedig a higgadtság, illetve a "no panic" képesség (nem tudok most jobbat rá). Ha ebben tudott fejlődni Foles, akkor az sokat segíthet a csapaton.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ray bejelntése a visszavonulásról tudjuk, sokáig repítette a Ravenst (legalábbis szerepet játszott benne) hátha....bár nyilván nem ilyen áron gondolná az ember...
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
 twitter.com/BrianDawkins/status/940321064248365061
((((mondjuk én már teljes apátiában vagyok...)))

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
S ez mekkora 😊

 twitter.com/JeffSkversky/status/940343453459738626
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/940589649046753282
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Wisniewskiről van valami hír?
picksix
Állítólag vasárnap játszhat.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon gondolkodtam, hogy milyen ACL recovery csapat lesz itt tavasszal: Sproles, Peters, Wentz. Eleg illusztris tarsasag.
Cooltiszo
A hangulat biztos jobb lesz, mintha egyedül kéne szenvedni minden nap. 😊
kristóf17
végülis így hárman a handoffokat tudják gyarkorolni rehab közben is :-/ cw átadja, sproles játékosan megindul,peters már csinálja az utat, lökdös egy random ápolót.. főleg ma hajnali pats-et nézve szorult el a torkom a szezon miatt. pedig innen kb én bízom a legjobban folesban.
jorge
No no ezt a címet nem adom senkinek. Már kb a draftolása óta állok ki mellette tessék vissza nézni. Kiállva minden vihart 😛 😉 remélem nem is lesz foles 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
"pedig innen kb én bízom a legjobban folesban. " no no no, nem vagy egyedül 😊
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Azon gondolkodtam, hogy milyen ACL recovery csapat lesz itt tavasszal: Sproles, Peters, Wentz. Eleg illusztris tarsasag.
Cooltiszo
A hangulat biztos jobb lesz, mintha egyedül kéne szenvedni minden nap. 😊
kristóf17
végülis így hárman a handoffokat tudják gyarkorolni rehab közben is :-/ cw átadja, sproles játékosan megindul,peters már csinálja az utat, lökdös egy random ápolót.. főleg ma hajnali pats-et nézve szorult el a torkom a szezon miatt. pedig innen kb én bízom a legjobban folesban.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Azon gondolkodtam, hogy milyen ACL recovery csapat lesz itt tavasszal: Sproles, Peters, Wentz. Eleg illusztris tarsasag.
Cooltiszo
A hangulat biztos jobb lesz, mintha egyedül kéne szenvedni minden nap. 😊
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Egy kis pozitívum a jövőre nézve: Deshaun Watsont 2014.12.12-én műtötték bal ACL szakadással, már májustól full go volt edzéseken (  bleacherreport.com/articles/2524882-deshaun-watson-injury-updates-on-clemson-stars-recovery-from-acl-surgery ). A 2015-s szezon összes meccsén játszott kezdve szeptember 5-ével. A mobilitása nem veszett el, 2015-ben 1100 yardot futott 12 TD-vel.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Azt álmodtam hogy Foles adja oda a Lombardit Wentznek akit dobálnak fel a többiek a konfetti zuhatagban.

Ebböl kifolyólag tuti kiesünk az elsö körben.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szerintem jó csapatunk van, és izgalmas mérkőzések várnak ránk!
A két következő találkozó jó lesz arra, hogy Foles hozzászokjon a kezdő támadókhoz, és megszerezzük a két győzelmet, amivel meg lesz az első kiemelés! A Dallas ellen pedig megnézzük, hogy mire képes a harmadik második számú irányítónk
SB győzelemre is van esélyünk, de ahhoz meg kell kérni a Buday-Bencsics párost, hogy nyilatkoztassák ki, nincs esélye az Eaglesnek a végső győzelemre!
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Wisniewskiről van valami hír?

A hátralévő meccseken vagy egy playoff W-re csak akkor van esélyünk, ha nem kell Seumalo-Warmack tandem bármely tagját pályára küldeni.

Szerintem Foles tud majd alkotni ebben az offense-ben, nyílván több lesz a pick, kevesebb a TD. Ha nagyon le akarom egyszerüsíteni akkor valahol -5 és -15 pont között lesz kevesebb az O teljesítménye valahogy így érzem.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt most kénytelen vagyok a Skins topicból "idelopni" 😕

 lh3.googleusercontent.com/-LLTynnj4ujg/Wg-DB6baBPI/AAAAAAAAcJ0/8iH7GSzAT_wh3nEU8USh6D8Klvne59sewCJoC/w350-h461/d2c69b8a1392a09170d4442526308c86.gif

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2017/12/11/16764822/carson-wentz-injury-recovery-acl-knee-surgery-9-12-months-dr-james-andrews-philadelphia-eagles-qb

Persze egyénfüggő, de ez mindenhogy sok..
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24520239_1597351506969283_6420364040320581632_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=rzib3WUJcxsAb5dcO6K&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBp8nZcjKyDgllcfB6Wub7FQX36aXjgxY7pkCcwY-8-Lg&oe=663587FD
A Message From Carson Wentz | Repost Carson Wentz: "Some quick thoughts for everyone. Can’t thank my family, friends, teammates, and fans enough. Love y’all! #AO1" #FlyEaglesFly | By Philadelphia EaglesFacebook
Repost Carson Wentz: "Some quick thoughts for everyone. Can’t thank my family, friends, teammates, and fans enough. Love y’all! #AO1" #FlyEaglesFly


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
aggodalomra semmi ok

eaglesmcnabb
Pro bowl MVP!!!

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
aggodalomra semmi ok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Azon gondolkodtam, hogy milyen ACL recovery csapat lesz itt tavasszal: Sproles, Peters, Wentz. Eleg illusztris tarsasag.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
A Pats-es Dion Lewis 2015. októberében szakította el az ACL-jét, tavaly már visszatért, de igazából idén, a szezon közepétől tért vissza az a mozgékonyság, irányváltások, ami a játékát jellemezte. 1,5 év.

De igazából az a mondanivalóm lényege, hogy visszatért a teljes mozgásrepertoárja, ami egy futó esetében még fontosabb. Tehát én erősen remélem, hogy ez Wentz esetében csak egy kitérő lesz a csúcsra vezető hosszú úton.
Attila Pál
Minden felepules mas, AP MVP szezont hozott 8 honapos felepulesi idovel, es van aki sose fog bizni a terdeben tobbe. Bizakodo vagyok, nem felek a mozgekonysag jelentos elvesztesetol, mert a pass rush ellen sztem meg nem 100%osan is hatekony lesz, az meg csak jo ha fejlodik mint pocket passer, nem szeretnem futkarozni latni PO elott nagyon. Bizzunk abban h felepul es ujra onmaga lesz, de oszinten ugy latom hogy ki ha nem o? Az o jateka nem RG3-e, akinek az atletikussaga adta az egyetlen edge-t, Wentz mar joval tobb ennel, in Wentz I beleive!!!
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Alakul a nagycsalád.
Fel a fejjel srácok.


több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
A Pats-es Dion Lewis 2015. októberében szakította el az ACL-jét, tavaly már visszatért, de igazából idén, a szezon közepétől tért vissza az a mozgékonyság, irányváltások, ami a játékát jellemezte. 1,5 év.

De igazából az a mondanivalóm lényege, hogy visszatért a teljes mozgásrepertoárja, ami egy futó esetében még fontosabb. Tehát én erősen remélem, hogy ez Wentz esetében csak egy kitérő lesz a csúcsra vezető hosszú úton.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Az a baj, hogy ACL-ből a normális felépülés az 1 év..lehet korábban is visszatérhet, de az orvosi csoda lenne(megint). Ha meg 1 év akkor nagyjából oda is van a következő szezon ..
Greengo
Nem 1 ev, nekem is volt ACL szakadasom, oktoberben mutottek, majusban mar minden sportot csinalhattam, es nem vagyok elsportolo, es nem olyan rehabilitacioval mint amit ok kapnak. 3 hetig nem terhelheti a labat, utan kb 2 het mikor mar manko nelkul fog jarni, es kb 3 es fel honappal a mutet utan mar elkezdi a futast, majd folyamatosan az oldaliranyu mozgasokat. Ehhez nyilvan kell h siman menjen a mutet, de "csak" ACL szakadasnal az atlagos felepulesi ido 6-8 honap, nem tobb es twitter szerint nem serult semmi mas, csak az ACL. Teljesen realis az is, hogy a training campre teljeserteku lesz (preaseasont nem fog jatszani nyilvan, de edzeni fog tudni). Ami baj szokott lenni, h nem biznak a mutott labban egy jo ideig utana, de oszinten szolva ettol nem felek Wentznel, minden szituacioban a felelemmentesseget latom benne es egyetemen csukotores utan allt be az egyetemi dontobe es megnyerte, en bizok benne h a mentalis reszevel semlesz baja.
Cooltiszo
Oké...nálam a legoptimistább verzió is az, hogy októberben visszatérhet(+ az az idő amire újra belerázódik). De legyen igazad....Sztem óvni fogjuk mint egy hímes tojást .(ami talán a legbiztonságosabb döntés)

Az egészben az a legszarabb, hogy éveket vártunk már egy ilyen QB-ra aztán amikor megnyeri a csapatod a divíziót és ezzel biztosítja a helyét a rájátszásban......és.......ki tudja mert cél az első kiemelés....,na akkor baszódik el minden és szembesülünk azzal, hogy lehet még várnunk kell egy kicsit.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Őszintén sajnálom emberek! Igazi nemes versengés volt a Vikes és az Eagles között idén a No1 seed-ért! Nagy NFC döntőt játszhattunk volna, illetve még játszhatunk is, de Wentz nélkül más lesz!
Ha valaki, akkor a Vikes szurkolók tudják mit éreztek most. Igaz, hogy nem lehet CW-t és Bridgewatert összehasonlítani, de mi rá építettünk egy komplett franchise-t, aztán egyszer csak szétment a térde. Jött Bradford mint "vésztartalék", nem is játszott rosszul; hát persze, hogy szétment a térde! Mellette draftoltunk egy igazi vérbeli Peterson utód futót, probowl formában kezdte az idényt, aztán... Bizony. Szétment a térde. És akkor jött a mesebeli Case Kennum, akiben a jó édes anyukáján kívül nem bízott senki, még a stáb sem, és láss csodát, működik!
Na mindegy, nem akarom tele szemetelni az Eagles topicot, de a lényeg: egy jó csapat bármilyen veszteséget elbír! Ha jó a védelem, jó a szerkezet, mély a keret, jó a playbook és jó az edzői stáb, akkor bizony Wentz nélkül is menni fog! Nézzétek meg az idei Vikings példáját! Reményhal meg ilyenek! Go Eagles!

Szerkesztette: CharlieF