Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Amúgy Donovan 2002-ben törött fibulával játszott az Arizona ellen.
mustaine
Mer' Donovan nem ember, ezt már akkor is tudtam 😀
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Olyan 16 óra után érdemes rácuppanni az oldalakra, twitterre stb.
(addig munkaidő van 😀 )
picksix
nem szokott előbb kiderülni? az már local time-ban is bőven délelőtt. akkor nem frissítgetem a twittert, roob még úgyis csak a szokásos elképesztő statokkal jön, ami király, de most pont nem ezek izgatnak.
jorge
Megnéztem, hogy Peters és Sproles esetében mikor jottek ki a cikkek, tweetek abbol kovetkeztettem hogy megy ez nalunk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem lesz baj. Nicky fiú művelt már csodákat.

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Olyan 16 óra után érdemes rácuppanni az oldalakra, twitterre stb.
(addig munkaidő van 😀 )
picksix
nem szokott előbb kiderülni? az már local time-ban is bőven délelőtt. akkor nem frissítgetem a twittert, roob még úgyis csak a szokásos elképesztő statokkal jön, ami király, de most pont nem ezek izgatnak.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lehetőségek:

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2017/12/eagles_colin_kaepernick_free_agent_quarterbacks.html

Lehet, DP-nek vagy Reichnek aktiváltatni kéne magát 😛 😀

| esetleg Kolbnak 😀 😀 😀 |
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Olyan 16 óra után érdemes rácuppanni az oldalakra, twitterre stb.
(addig munkaidő van 😀 )

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Tegnap este a sérülés után kb lefagyva néztem a 4. negyedet már, most is teljesen letargikus vagyok. Adná az ég, hogy Wentz visszatérhessen a PO-ra! Én még életemben nem láttam ilyet, hogy úgy történik szalagsérülés hogy a láb nem ér földre, csak a levegőben megütik (nyilván lehetséges, de hihetetlen balszerencse ha így van). ACL szakadások tipikus része hogy a láb alsó része "leragad", a test és a láb felső része pedig mozdul tovább (nekem is volt ACL szakadásom).

Én úgy látom, hogy az offensünk egy jól működő gépezet, aminek az energiaforrása Wentz. A passzjátékban jó játékosok vannak, de nem dinamikus weapon-k, sokkal inkább megbízható jó játékosok. A pass protection se felhőtlen mióta Peters kiesett, azért tűnik sokszor jónak mert Wentz a mobilitásával a pass rusht sokszor tudja semlegesíteni. Wentz nélkül én tartok tőle hogy a passzjáték jelentősen visszaesik. A futójáték lehet jó, innentől nagyon más esélyünk nincs. Bízok Foles-ban, még anno nagyon sokra tartottam és sok jó erénye van, de a vak is látja hogy eszméletlen nagy különbség van tehetségben közte és Wentz között.

Ez a szezon eddig tényleg varázslatosan alakult, tényleg jó esélyeket adtam magunknak a PO-ban is. Az örök Eagles szurkoló azt mondatja velem hogy ki tudja mikor jön össze megint egy hasonló szezon mint ez (lásd Raiders idén), de ezért bízok benne hogy ez a csapat és a mag még bőven felfelé megy. A meccs után azon gondolkodtam, hogy a következő szezon az eredeti tervek szerint is reálisabb célnak tűnt egy esetleges SB szezonra. Filmbe illő lenne ha a nagy öregekkel együtt (Peters, Sproles) nyernénk meg a hőn áhított SB-t. De reménykedjünk hogy végre jó híreket is kapunk egy sérülésről ma!!!

Szerkesztette: Cooltiszo
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiváncsi leszek a Giants elleni nem-e lesz havas meccs. Érdekes lenne.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Azért na, már bocsánat de Foles talán annyit tud mint Bortles. A védelmünknek és a futójátéknak kell még feljebb lépnie s akkor talán nincs veszve minden. Kicsúszottnak tűnik az a 27-2s TD-Int szezon de csak részben az. Ha jó edzői kezekben van (ami a Ramsnél finoman fogalmazva sem volt meg) igenis tud elfogadhatóan teljesíteni. Nyilván nem Wentz szinten.

Fly Eagles!!!!
dande
Tudsz te ha akarsz 😀

Amúgy jó a futójáték, jó a defense, 1 kört csak megyünk a PO-ban. Btw a Vikings is csereirányítóval (vagy 3rd string) nyomja, szóval tényleg próbáljunk meg bizakodni.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért na, már bocsánat de Foles talán annyit tud mint Bortles. A védelmünknek és a futójátéknak kell még feljebb lépnie s akkor talán nincs veszve minden. Kicsúszottnak tűnik az a 27-2s TD-Int szezon de csak részben az. Ha jó edzői kezekben van (ami a Ramsnél finoman fogalmazva sem volt meg) igenis tud elfogadhatóan teljesíteni. Nyilván nem Wentz szinten.

Fly Eagles!!!!
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Szóval egy nagy kérdés felmerül a tegnapi meccsel kapcsolatban:

-7 pontról indultunk

Wis kiesése lényegesen nagyobb probléma volt, mint Ertz hiányzása, aki a meccs előtt vezetett elkapott yardokban, TD-kben. Seumalo és Vaitai egymás mellett a vak oldalon...tudom, hogy Vaitai elég korrekt pótlása Petersnek, de azért látható, hogy jobb rusherek ellen nem egy életbiztosítás.

A D nagyon nem hasított, akkora játékokat engedtek Gurley-nek. Ehhez nem vagyunk szokva, remélem Schwartz leüvölti a hajukat a fejükről és rendet rak. Be voltunk oltva szerelés ellen te jó ég...Bradham 2 majdnem interceptionjét nem is említem.

Blokkolt punt visszahordott TD. Most erre mit mondjak? Fipp az egyik legjobb ST coordinator. Nem volt jele, hogy oda kell figyelni? Előtte majdnem blokkoltak még 1-et. Ez akkora momentum volt, hogy innen visszajönni...

A 3. negyedet úgy kezdtük, hogy 5 perc alatt szívtunk 14 pontot a következő drive-ban megsérült Wentz.

A kérdés: Hogy a rákba sikerült ezt megnyerni?
(Főleg úgy, hogy ez egy gyenge csapat csak könnyű a sorsolás és erős ellenfelet nem is sikerült legyőzni.)

(És még egy ok a bizakodásra: Kuka szinten játszott a Rams-ben Fischer keze alatt Goff, Keenum éééés még ki? Nick Foles. Szeretnék arra következtetni, hogy Füles tud hozni egy Keenum szintet)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Zach Lavine anno 9 percet kosarazott még elszakadt MCL és ACL-el amúgy. De én is szeretném, ha Nem lenne ilyen komoly baja Wentznek.
iktriad
Hát ha ilyen van akkor tévedek, én nem tudom elképzelni ezt.
korodiati
Sajnos van...szalagsérülésre rá lehet állni, néha még nem is fáj nagyon, csak épp két részben van a lábad szinte. Az NFL-ben is a legtöbb ACL szakadt sétálva jön le és megy az öltözőbe.

Amúgy borzasztóan sajnálom, Foles az egyik legjobb csere QB a ligában, de így nem lesz ugyanaz a PO.
Chargers LT
Akkor gatya van. És a szokás szerint utolért minket az átok.
több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Pontosabban hátha Wentz sérülése nem olyan súlyos, de ha mégis...
több mint 6 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Hátha Foles olyan lesz, mint anno Jeff Garcia! 😀😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Zach Lavine anno 9 percet kosarazott még elszakadt MCL és ACL-el amúgy. De én is szeretném, ha Nem lenne ilyen komoly baja Wentznek.
iktriad
Hát ha ilyen van akkor tévedek, én nem tudom elképzelni ezt.
korodiati
Sajnos van...szalagsérülésre rá lehet állni, néha még nem is fáj nagyon, csak épp két részben van a lábad szinte. Az NFL-ben is a legtöbb ACL szakadt sétálva jön le és megy az öltözőbe.

Amúgy borzasztóan sajnálom, Foles az egyik legjobb csere QB a ligában, de így nem lesz ugyanaz a PO.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Amúgy Donovan 2002-ben törött fibulával játszott az Arizona ellen.
mustaine
Mert McNabb egy istencsászár volt 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1707483625970938
mustaine
North Dakota Strong.

Off: Carson unokatesója, Connor mellesleg TE poszton TD-t szerzett az FCS negyedöntőjében a Wofford ellen, péntekről szombatra virradóra meg is lehet majd őt is nézni az elödöntőben a Sam Houston State ellen. Egyre többet foglalkoztatják a srácot. És végzős, lehet Carson majd beajánlja őt Howie Rosemannél. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Én 20 perccel azután, hogy szétszaggattam minden szalagomat a térdemben (ACL-el és MCL) és a leszakadt térdkalácsomat a térdhajlatból piszkáltam és ütöttem vissza a helyére - még táncoltam fél órát a 18. szülinapomon...fiatalság...alkohol...😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amúgy Donovan 2002-ben törött fibulával játszott az Arizona ellen.

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Zach Lavine anno 9 percet kosarazott még elszakadt MCL és ACL-el amúgy. De én is szeretném, ha Nem lenne ilyen komoly baja Wentznek.
iktriad
Hát ha ilyen van akkor tévedek, én nem tudom elképzelni ezt.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.facebook.com/AdamSchefter/posts/1707483625970938

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Zach Lavine anno 9 percet kosarazott még elszakadt MCL és ACL-el amúgy. De én is szeretném, ha Nem lenne ilyen komoly baja Wentznek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
korodiati
Próféta szóljon belőled! Nagyon nyomják mindenholt, hogy vége a szezonjának de ebből árad a haterség. Láttuk amit láttunk és reménykedünk.

Amúgy a mult heti fumble 2nd&goal-nál jött a Hawks 1 yardosánál az eheti meg 1st&goal a Rams 2 yardosa. Semmi nem indkolja, hogy Wentz ilyen kockázatosan próbálja meg megoldani. Ebből biztos tanul, de milyen áron?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Srácok, miért gondolja mindenki hogy vége Wentz szezonjának? Pederson is mondta csak spekulálnak az újságírók. Rá tudott állni, dobni is tudott. Tuti nem torn ACL, mert akkor rá se tudott volna állni. Nem vagyok orvos de ez szerintem térszalag húzódás. Ennek a gyógyulási ideje egy átlagos ember esetén 4-6 hét.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Teljesen felesleges reménykedni, a playoffban fikarcnyi esélyünk sincs Foles-szal. Egy ilyen szezon után a 1 and done is csalódás és ő nem fog ki-ki meccset játszani a bitang erős NFC-ben.

Hihetetlen, hogy velünk sosem történhetnek jó dolgok. Ez a tegnapi 15 éve a legreménykeltőbb alapszakasz győzelmünk volt és mégsem érdekel senkit ezek után. Tipik Philadelphia...

Én azért még reménykedek, hátha csoda történik, ráférne az egész ligára az idei negatív események után. A végén persze úgyis torn ACL lesz és még augusztusban is arról fogunk beszélgetni hogy mikor épül fel, illetve felépül-e valaha is teljesen 😥

A maradék 3-ból valszeg tudunk nyerni 2-t, így meglesz a bye. De mint írtam, ez sovány vigasz, semmit nem fog érni a végén.