Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos
eaglesmcnabb
Jeff Heath-en és Jeff Janisen kívül van még valaki?
mustaine
nem az a lényeg.
de lehet még a legjobb nem jeff nevű saginaw valley state játékos stb. Órákig lehetne sorolni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos
eaglesmcnabb
Jeff Heath-en és Jeff Janisen kívül van még valaki?

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos
eaglesmcnabb
Ha gondolod, ezt még rá tudom írni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
hát igen, a valaha volt legjobb saginaw valley state játékos

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
kristóf17
Próbálkozik az ember. Ez most nekem is egy kicsit jobban tetszik, mint amiket mostanában csináltam.
Matthew99
Nem hiába, Todd a legjobbat hozza ki az emberből 😛
dande
Ja. Ezzel nem számoltam mikor nekiálltam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
kristóf17
Próbálkozik az ember. Ez most nekem is egy kicsit jobban tetszik, mint amiket mostanában csináltam.
Matthew99
Nem hiába, Todd a legjobbat hozza ki az emberből 😛
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
kristóf17
Próbálkozik az ember. Ez most nekem is egy kicsit jobban tetszik, mint amiket mostanában csináltam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan

Matthew99
Na mondjuk ez igen veretős lett. Nem visszafelé fejlődsz az évek során te sem, az is biztos!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Kösz.
Matthew99
mitulát báti hotta.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
..Matthew99
ordas nagy zseni vagy!
eaglesmcnabb
Kösz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
..Matthew99
ordas nagy zseni vagy!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Tisztán emlékszem a 2008-as wild cardra ott, amikor esélytelenként behúztuk a meccset BWest hosszú screenje után 😊
Cooltiszo
azóta is a kedvenc philly playem. : )

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nyilván alapvetően mindenki elégedett lehet az idénnyel már most, csak hát evés közben...😊

A Rams elleni győzelem a Vikes elleni tiebreaker miatt lenne fontos, bukni elnézve a menetrendet nem nagyon fognak. Esetleg most vasárnap a Pathers ellen. Mondjuk az pont nagyon jól jönne nekünk a már említett tiebreaker szempontjából.

Fly Eagels!
dande
Nagyon jó a Vikings, de ha választani kell, akkor még oda mennék a legszívesebben a PO-ban 😊 Tisztán emlékszem a 2008-as wild cardra ott, amikor esélytelenként behúztuk a meccset BWest hosszú screenje után 😊

Ha nyernénk most hétvégén, akkor jó esélyt adok a 1st round bye-ra, ami elég lehet.

Ha esetleg nem lesz bye, akkor se dől össze a világ, tavaly és idén is bye vagy több napos pihenő után laposan kezdünk, szóval még abban is lehet silver lining 😊

Amit el szeretnék kerülni az az, hogy a Seahawkshoz vagy a Saintshez kelljen idegenbe menni.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván alapvetően mindenki elégedett lehet az idénnyel már most, csak hát evés közben...😊

A Rams elleni győzelem a Vikes elleni tiebreaker miatt lenne fontos, bukni elnézve a menetrendet nem nagyon fognak. Esetleg most vasárnap a Pathers ellen. Mondjuk az pont nagyon jól jönne nekünk a már említett tiebreaker szempontjából.

Fly Eagels!
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nem tudom volt-e mar, de jo kis video es emlekezteto, h ertekeljuk a 2. evet (!) Wentz-nek:
 youtu.be/abWcT0GYWMo

Elvezzuk ezt a szezont igy is ugy is, szezon elott 10-6ot is alairtam volna, ehelyett ezt kaptuk eddig es 99% hogy hazai PO meccset kapunk januarban! Ha Wentznek jo napja van, akkor barkit meg tudunk verni 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Aki nem játszik mindig az a legjobb. Régi dakota közmondás 😛
dande
kivéve ha játszik herremans

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Megneztem a 40 perces verziot ma es igy nezve jobbak voltunk mint eloben tunt. Egyertelmuen team loss volt, de nuanszokon mulott h nem volt sokkal szorosabb, nem jatszottak le minket a palyarol. Masodik nezesre Wentz is sokkal jobb volt, az oline teljesitett alul elegge, plusz a vedelem volt nagyon ketarcu, sajnos tul sok volt a a misstackle es a blown coverage, akkor is amikor nem varazsolt Wilson. Tobb mint 400 yardot szereztunk, es mindezt ugy h ami ellenunk fordulhatott az meg is tortent, kb forditott Bears meccs volt ilyen szempontbol. Masodik nezes utan remelem h jon hozzank a Seahawks januarban, nem tartanam oket eselyesebbnek.

En lassan megprobalnam Hollinst kezdetni Smith helyett, nagyon nem erzem Smithben h hozza tenne a jatekhoz, Hollins sokkal agilisebbnek tunik. Egy kicsit a running back by committee is visszautott most, mintha nem a megfelelo emberek lettek volna fent a megfelelo jatekokhoz. 3rd downra csak Clementet szeretnem fent latni innentol. Hianyoztak az endzoneba dobott labdak, tul konzervativ volt a playhivas sokszor, foleg a redzone-ban. Kicsit azt ereztem h azert futunk ott h meg legyen a run-pass arany, pedig ez most nem mukodott ott egyaltalan, hagyni kellett volna a labdat Wentz kezeben, nem veletlen all kb 20TD-0 Int arannyal ott.

Kivancsian varom a Rams meccset, nagyon remelem h ez a vereseg nem gorcsosseget, hanem a szezon eddigi reszeben jellemzo "edge-t" hozza vissza, mert akkor jo eselyeink lehetnek.
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀
georgeberger
közben úgy látom, hogy a fanatics-on újra vannak Wentz mezek többféle méretben színben satöbbi
karmïgran
Látod, egy vereség és ez történik. 😉
vpi
És az ebay is hirtelen tele lett használt Wentz mezekkel 😊
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Látod, egy vereség és ez történik. 😉
vpi
hálátlan nép az Eagles tábor 😕
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀
georgeberger
közben úgy látom, hogy a fanatics-on újra vannak Wentz mezek többféle méretben színben satöbbi
karmïgran
Látod, egy vereség és ez történik. 😉
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀
georgeberger
közben úgy látom, hogy a fanatics-on újra vannak Wentz mezek többféle méretben színben satöbbi
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
2. Na most hiányoztak a sérültek igazán. Nekem mondhatjátok, hogy Mills mennyire küzd meg milyen jól szerel, de ma is majdnem mindent rádobtak kulcsszitukban és egy playt nem tudott csinálni. Sidney Jones-szal ez nem így lesz, ha végre felépül, de ahogy olvasom mindenki csak jegelné. Ok, ne kockáztassunk, de akkor így fogunk szopni egy elit QB ellen, senki ne lepődjön meg. Vaitai-ról is benyeltünk 2 kulcs sacket a végén, plusz az LB sor sem brillírozott, hiszen Wilsont sem sikerült megfogni és a szerelésekkel is voltak bajok.


Hulkeinstein
Nagyon bízol SJ-ben, de még egy playt nem játszott a profik között. Nem lehetünk biztosak benne, hogy azonnal be fog válni ezen a szinten(második kör ide vagy oda). A Green Goblin meg jól játszik, de azért azt tudjuk, hogy elit elkapók ellen meg tud égni( lásd OBJ) illetve neki sincs mindig jó napja.
Greengo
Aki nem játszik mindig az a legjobb. Régi dakota közmondás 😛
dande
Természetesen addig nem lehet biztosat mondani, amíg nem látjuk a pályán. Az viszont nem találgatás, hogy ha nem sérül meg az achillese, akkor szinte biztos, hogy top10-es pick lett volna, de a top5 sem lett volna elérhetetlen neki. Hatalmas tehetségről beszélünk, nem véletlen húztuk ki a 2. körben az achilles-sérüléssel is.

Szvsz. nem lehet tudni, hogy mi van vele pontosan, viszont az előzetes ütemtervből és az átlagos achilles-kihagyásokból arra lehet következtetni, hogy már visszatérhetett volna, ha minden jól megy. Ez azt jelenti, hogy vagy lassabban megy a rehab, mint azt terveztük (nem lenne jó, de ebben az esetben nyilván megértem miért nem látjuk edzésen sem), vagy pedig azt hisszük, hogy nincs is rá szükségünk. Én csak azt mondom, hogy ez utóbbi nagy hiba lehet, ha azt nézzük, hogy egy 1-2. kiemelés esetén végigjátszhatná a szezont a Raiders-meccstől kezdve úgy, hogy redshirtnek számít az éve. Jó lenne látni azon a két valszeg kevésbé fontos meccsen, hogy mit tud, hiszen ha fizikailag jó állapotban van és esetleg jól szállna be erre az uccsó 2 meccsre, akkor rengeteget jelenthetne egy főcsoport-elődöntőben vagy döntőben az, hogy 2 igen jó outside CB áll fell az ellenféllel szemben. Ha meg láthatóan nincs formában, akkor bármikor vissza tudjuk rakni IR-re.
Hulkeinstein
Gondolom úgy vannak vele, hogy nélküle is elég szépen elkaristol idén a secondary akkor meg minek erőltessük bele a játékba. Nyilván nem szeretnénk leamortizálni a semmiért mint a skins RG3-t. Vele a jövőt építjük.....a jelen helyzet meg elfogadható.
Greengo
Ez addig rendben is van, amíg tényleg karistol a sec, de ez a meccs megmutatta, hogy mégsem tökéletes az egység.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk fekete sem tudom mit akart RW-t a zsebben kell tartani nem megkergetni...
Na mindegy ez volt az ahol semmi nem sikerult.
Nagyon akartuk azt a PO-t mar most hat nyögés lett a vége.

10-2 az meg mindig jol nez ki

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nem volt ez olyan borzasztó meccs azért...az első félidő DP rettenetes game planje maitt lett ilyen amilyen, a masodikban meg a fumble nagyon roszkor jött...7 pont volt a különbség, amikor jött az a bizonyos "hátra" passz, ha az megvan, akkor ott lemennek és mi jövünk...ez hatalmas hiba volt, nagyobb mint a Kendricks vs WR/RB felállás a drive végén.
Persze ma jobb volt a Seahawks, de hazai pályán egy normális játékvezetéssel más lesz majd ha a PO úgy hozza
Idejében jött a hidegzuhany, kellett ez most talán egy kicsit, és továbbra sem dől össze a világ, ha nem ez az év lesz AZ az év.
10-2, a többi meg a kutyát se érdekel, juasunk be 4 év után a POba