Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/935523620255862784
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elgondolkodtató.

 twitter.com/espn/status/935256157345730560

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jefferyt valahogy meg kellene tartani. Sokat számít, hogy itt van ebben az offense-ben, sajnos kevés esélyt látok rá.

Miután Agholort eddigi pályafutása során szívem szerint kivágtam volna a francba, most nem győzöm dicsérni...a Cowboys ellen visszafújt TD-je és a tegnapi teljesítménye is azt mutatja, hogy megtanult küzdeni, játékokat csinálni. Agholor és playmaking ability egy mondatban WTF? Ajayi fumble-nél is kapcsolt, ott volt, ügyesen csinálta.

Várható volt, hogy ez a Bears otthon nem okozhat gondot. Majdnem 1 hónap telt el utolsó hazai meccsünk óta mindenki k*rva nagy játékokat akart csinálni, ennek lett a következménye a sok fumbli. Wentz amúgy pár könnyű passznál pontatlan volt, de szokás szerint korrigálta ezt kézzel és lábbal is.

A következő 2 meccs izgalmas lesz, kiváncsi leszek mit tudunk idegenben méghozzá nem is alacsonyan jegyzett csapatok ellen. Eddig a Panthers elleni meccs ilyen és én a Redskins ellenit is ide sorolnám, mert ez a Skins jobb, mint a mérlege mutatja.

A kiemelés szempontjából érdekes meccsek következnek nagyon a hátralévő fordulókban:
a Vikings játszik idegenben a Falcons és a Panthers ellen utána 3 meccs ami simának kell lenni
a Saints otthon fogadja a Pantherst és játszik még a Falcons-szal oda-vissza
a Rams fogad minket (itt ha kikapunk bukunk egy tie breakert) és megy Seattle-be, talán még idegenben a Titans is kemény lehet, ott is megy a harc a csoportgyőzelemért vagy wild card helyért.
a Panthers megy New Orleansba, fogadja a Vikingst és az utolsó fordulóban Atlantába látogat.

A Falcons-Seahawks páros 3 meccs hátrányban van, nem hinném, hogy ezt behozzák, a Falcons sorsolása brutál (vs Vikings, vs Saints, @ Buccaneers, @Saints, vs Panthers) de a Seahawks következő 3 meccse sem kutya (vs Eagles, @Jaguars, vs Rams) bár ezen a szezon előtt biztos jót kacagtunk volna.

Tippem:
Vikings 13-3
Eagles 13-3
Rams 12-4
Saints 12-4
Panthers 11-5
Seahawks 11-5

Mondjuk ez esetben bukjuk a Vikings ellen a tie-breakert, mert holtverseny, 6-2 az NFC-ben és a közös meccseken a Vikings 5-0 lesz míg mi 4-1. Úgy kalkuláltam, hogy mi a Seahawks-Rams meccseket bukjuk (szerintem nem mert megnyerjük a hátralevőket, de próbálom visszafogni magam) míg a Vikings a Falcons-Panthers idegenbeli meccsekből bukja az egyiket.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Ez elég meredek volt, ennyire nem szamitottam simára. Nagyon pörgünk.

Egy gyözelem kell és megvan a PO, ugyhogy innen a hazai pályára kell menni. Nem lesz egyszerü, Viks, Saints és Rams hármas ellen. Ha Keenum kipukkadna már akkor elég lehet egy 3-2 a végén.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Irány Nyugat! Épen, egészségesen térünk haza, s elfogadható játékot mutatunk, már elégedett leszek. Jó lesz így nekiülni nézni ezeket a meccseket😊

Fly Eagles!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Pedig ma (a végeredmény ellenére) rengeteg hibával játszottunk. Sok fumble ,bemozdulások..stb. Jön két keményebb ellenfél. Meg kéne mutatni, hogy nem eresztünk le egy kicsit sem.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jo most mit mondjak?
Az O ugy ahogy van hasít a DL elit
MK es NB liga elit lett sunyiban es Hicks ugye serult a cornerek is alakulnak...
St mindig is jo volt

Kurva jók vagyunk...!!!!

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
3. negyed középétől néztem.
6 yardot futott ellenünk a Bears? Az kicsit wtf 😀
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egy percig nem volt kérdéses. Félgőzzel, semmi különöset nem csinálva is sima volt. A második félidő pedig már előszezon szintű játékot hozott.
Ertz visszatért, és egyben megvan az első 100 yardos elkapón idén. Agholor 2 TD 😀 Wentz nem tud hibázni eddig a redzoneban. A futóknak azért nem lesz kellemes hete a fumble-ek miatt, Duce-tól kapnak majd biztos. De ha kellett, hogy legyen egy ilyen meccs, akkor jó, hogy ez ma volt.
A védelem ma is komplett meccset játszott ... volna, ha nincs Jenkins hülyesége. Az elég wtf megmozdulás volt. Komoly meccsen ezek sokba kerülhetnek.

 twitter.com/tallmaurice/status/934821383170940929/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Figglesblitz.com%2F


több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nekem ilyen kifacsart az ízlésem csak, hogy idén a két kedvencem Clement és Mills? xD
Újranéztem a második félidő a dallász ellen, és erre a következtetésre jutottam.

 twitter.com/CoreyClement_6/status/202787027236823040
Eazzy
11 meccset kellett megnéznem ahhoz, hogy rájöjjek nekem most mindenki a kedvencem a csapatban ! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remílem ma sem a Chiefs sem mi nem bfszkodjuk el a dolgot. Concentrálnak a srácok végig.

Fly Eagles!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Közben elkezdődtek a tárgyalások Brandon Graham szerződéshosszabbításáról.

Mills nekem is nagy kedvencem.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nekem ilyen kifacsart az ízlésem csak, hogy idén a két kedvencem Clement és Mills? xD
Újranéztem a második félidő a dallász ellen, és erre a következtetésre jutottam.

 twitter.com/CoreyClement_6/status/202787027236823040
Eazzy
Nekem újranézés nélkül is ők a kedvenceim.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Azért lehetséges-ahogy a tapasztalat is mutatja--, hogy egy SB contender csapat szurkere akkor jóval kevésbé aggodalmaskodik, ha a csapata teljesítménye csak decemberben kezd el folyamatosan felfelé ívelgetni, és nem decemberre éri el a zenitet.
(Amúgy ebből még bármi lehet...)
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Nekem ilyen kifacsart az ízlésem csak, hogy idén a két kedvencem Clement és Mills? xD
Újranéztem a második félidő a dallász ellen, és erre a következtetésre jutottam.

 twitter.com/CoreyClement_6/status/202787027236823040

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne szórakozzunk, csapjunk oda, zárjuk 18-1-l a szezont mint anno a Pecc, 1 különbséggel: | mi gyűrűt nyerünk | 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Dallas kikapott, úgyhogy nagy eséllyel, ha ütjük a Bearst hétvégén, akkor hazai pályán kezdjük a rájátszást. (Utána már csak egy meccset kellene nyernünk a hátralévő 5ből.)
Bébé
Sőt, ha ütjük a Bears-t, jövőhéten meg csütörtökön a Redskins legyőzi a Dallast, akkor már meg is van a PO.

Utolsó 5 meccsen B-csapattal kéne felállni. 😀 Jöjjön a HoF Foles. 😀
Bébé
Persze hagy essünk ki a formából mire igazán fontos lesz nem?

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Dallas kikapott, úgyhogy nagy eséllyel, ha ütjük a Bearst hétvégén, akkor hazai pályán kezdjük a rájátszást. (Utána már csak egy meccset kellene nyernünk a hátralévő 5ből.)
Bébé
Sőt, ha ütjük a Bears-t, jövőhéten meg csütörtökön a Redskins legyőzi a Dallast, akkor már meg is van a PO.

Utolsó 5 meccsen B-csapattal kéne felállni. 😀 Jöjjön a HoF Foles. 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
bears ellen kiderül valóban mit tudunk futás ellen, de a védelemnek idén még nem volt fos meccse.
Wentz kurvajó, szerintem az ST-re se lehet panasz, de eddig mégis a védelem az, ami miatt úgy vélem lenne keresnivalónk egy SB-ban bárki ellen. Hihetetlen mennyire topon vagyunk elől és hátul egyaránt.
A DL szerintem top 3, de amit darbytól láttam legutóbb az is több mint bíztató, és még van valahol egy sidney-nk is 😊
LB-ben viszont a bradham MK95 duónak feltétlen egészségesnek kell maradnia, az az egy poszt ahol bajban lehetünk talán ha kidőlne valaki.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor élni kell a lehetőséggel, bár a Bears D és Howard okozhat nehézséget, de a Hawks és a Rams meccseknek jó lenne győzelemmel neki menni.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
dande
Mondjuk amióta Peters kiesett nem is volt olyan meccs amikor ne hibázott vna.
Greengo
A PO rutin hiánya mellett a legnagyobb problémánk az lesz, hogy megbízható kicker nélkül nagyon nehéz lesz kiélezett meccseket megnyernünk a PO-ban. Nekünk sajnos ilyen nincs. Még ha lenne Sturgis, akkor is ezt mondanám. Sok meccset eldöntenek a rúgók. Ott már nem hiszem, hogy 4-5 TD-t szerzünk egy-egy meccsen. Bocsi, ha vészmadárkodok, de nekem ez a rémálmom... Ja, azt még megjegyezném, hogy közben Parkey nagyon jól teljesít idén a Dolphinsnál. Úgy látom mi ezen a poszton nagyon régóta el vagyunk átkozva...
MrMiksa
Clutch szitukban viszont eddig hibátlan Elliott. A többi rúgása kb mindegy is volt, annyival vertünk mindenkit.

Én most nyugodt vagyok a kicker poszt miatt, mert legrosszabb esetben Sturgist is vissza tudjuk hozni. De azért az utóbbi évek után és más csapatokat látva nem nagyon panaszkodnék egy 62 yardos game winning FG és 10/10-es 50 feletti sorozat után.

A kickerek amúgy sem megnyerni, hanem elveszteni tudják inkább a meccset. Rég rossz, ha a vége rajtuk múlik.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Dallas kikapott, úgyhogy nagy eséllyel, ha ütjük a Bearst hétvégén, akkor hazai pályán kezdjük a rájátszást. (Utána már csak egy meccset kellene nyernünk a hátralévő 5ből.)
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
dande
Mondjuk amióta Peters kiesett nem is volt olyan meccs amikor ne hibázott vna.
Greengo
A PO rutin hiánya mellett a legnagyobb problémánk az lesz, hogy megbízható kicker nélkül nagyon nehéz lesz kiélezett meccseket megnyernünk a PO-ban. Nekünk sajnos ilyen nincs. Még ha lenne Sturgis, akkor is ezt mondanám. Sok meccset eldöntenek a rúgók. Ott már nem hiszem, hogy 4-5 TD-t szerzünk egy-egy meccsen. Bocsi, ha vészmadárkodok, de nekem ez a rémálmom... Ja, azt még megjegyezném, hogy közben Parkey nagyon jól teljesít idén a Dolphinsnál. Úgy látom mi ezen a poszton nagyon régóta el vagyunk átkozva...
MrMiksa
Mint 2010-ben, Akers családi problémái miatt estünk ki a Green Bay ellen, aztán meg is nyerték a SB-t.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
dande
Mondjuk amióta Peters kiesett nem is volt olyan meccs amikor ne hibázott vna.
Greengo
A PO rutin hiánya mellett a legnagyobb problémánk az lesz, hogy megbízható kicker nélkül nagyon nehéz lesz kiélezett meccseket megnyernünk a PO-ban. Nekünk sajnos ilyen nincs. Még ha lenne Sturgis, akkor is ezt mondanám. Sok meccset eldöntenek a rúgók. Ott már nem hiszem, hogy 4-5 TD-t szerzünk egy-egy meccsen. Bocsi, ha vészmadárkodok, de nekem ez a rémálmom... Ja, azt még megjegyezném, hogy közben Parkey nagyon jól teljesít idén a Dolphinsnál. Úgy látom mi ezen a poszton nagyon régóta el vagyunk átkozva...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
dande
Mondjuk amióta Peters kiesett nem is volt olyan meccs amikor ne hibázott vna.


E-A-G-L-E-S EAGLES !