Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Hihetetlen, a Darby-Hicks-Ajayi-PatRob-Bradham-Burton 6-oson kívül mindenki szerződés alatt 2019-ig. Ez legalább 30 fix roster helyet jelent még 2 évig. A Seahawkson kívül ne lm tudom láttam-e valaha ilyen future potentialt egy rosterben hosszútávon.

Howie Roseman egy zseni. Ha a fenti 6 úriembert is sikerül idekötni, akkor 2 évig hátradőlhetünk, mert nincs hiányposzt. Idén már csak Bradham, PatRob és Burton van hátra.
Hulkeinstein
Azért Ajayival még várnék... (ki is fogjuk várni ameddig lejár) ...mert az a sebesség ami neki van az nem garancia semmire. 😀
Engem komolyan meglepne, ha Burtont kifizetnénk. Nem rossz játékos, de minden évben vannak draftpickjeink, amivel egy második/harmadik számú TE könnyen pótolható. Patrick Robinsont sem fogjuk szerintem marasztalni, akármilyen jó idén. Túl mély a corner depth ahhoz, hogy neki is kezdő fizetést adjunk.
mustaine
Burton jó gyerek. Azért nem sokat hibázik ha lehetőséget kap....nem is kell sztem nagyon megfizetni...Én megtartanám normális pénzért.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Engem komolyan meglepne, ha Burtont kifizetnénk. Nem rossz játékos, de minden évben vannak draftpickjeink, amivel egy második/harmadik számú TE könnyen pótolható. Patrick Robinsont sem fogjuk szerintem marasztalni, akármilyen jó idén. Túl mély a corner depth ahhoz, hogy neki is kezdő fizetést adjunk.

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hihetetlen, a Darby-Hicks-Ajayi-PatRob-Bradham-Burton 6-oson kívül mindenki szerződés alatt 2019-ig. Ez legalább 30 fix roster helyet jelent még 2 évig. A Seahawkson kívül ne lm tudom láttam-e valaha ilyen future potentialt egy rosterben hosszútávon.

Howie Roseman egy zseni. Ha a fenti 6 úriembert is sikerül idekötni, akkor 2 évig hátradőlhetünk, mert nincs hiányposzt. Idén már csak Bradham, PatRob és Burton van hátra.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na közben meg is van. 27 M a garantált. Jó üzletet kötöttünk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Egyelőre sapka szempontjából sokkal okosabbak nem vagyunk, de szerintem Jeffery jelenléte az offense-ben nagyon sokat számít. Örülök, hogy sikerült megtartani.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Elsőre soknak tűnik, de nem vész ez. Kíváncsi lennék mennyi a garantált.Mindenesetre elvárnék innentől 1000+ yardos szezonokat 10+ TD-vel. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kvsok...............nem vagyok sóher ezekben de lehet h ez túl lett lőve.......ahhoz mostantól 3 ezer yardos szezon kéne vagy 10 td.....
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
az komoly deal. WR1 poz megoldva!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
‪Eagles signed WR Alshon Jeffery to a four-year, $52 million deal, per source, that also includes another $1 million per year in incentives.‬
több mint 6 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 194
olyannyira nincs szerintem, hogy a Vick féle csapatnál többen ültek a bandwagonon. Illetve sokkal több új szurkolót vonzott ő ide mint bárki más bármikor.

Pedig anno azért voltak itt korszakos zsenik, Dawkins, Mcnabb, Westbrook, Trent Cole, | Herremans, Gocong, Considine : D | ...
eaglesmcnabb
Vick az már csak Vick 😁 még egy olyan irányító mint ő nem lesz a ligában 🙁 kár hogy el cseszte 🙁
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Azért kint is van hype a csapat körül.

Épp kint voltam egy mall ban volt rajongói bolt.
Az összes nfl, nba, nhl csapat minden féle cucca.
Na akkor meglepem magam egy sapival gondoltam én...
Minden volt csak a miénk nem mondta eladó 3-4 nap és lesz újra mert ez most kifogyott megint....

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
a Wentz-féle vonatra gondoltam, azt nem néztem a többi mez mennyire fogy
karmïgran
jól érzékeled
 www.nflshop.com/pages/Top_Selling_Jerseys

és ez még csak október, novemberben akkor 100%, hogy maradt no. 1.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
a Wentz-féle vonatra gondoltam, azt nem néztem a többi mez mennyire fogy
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
olyannyira nincs szerintem, hogy a Vick féle csapatnál többen ültek a bandwagonon. Illetve sokkal több új szurkolót vonzott ő ide mint bárki más bármikor.

Pedig anno azért voltak itt korszakos zsenik, Dawkins, Mcnabb, Westbrook, Trent Cole, | Herremans, Gocong, Considine : D | ...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
rendeld meg inkább innen én azt ajánlom:  www.fanatics.com
most 50% kedvezmény van a nemzetközi szállításra, mindennel együtt így 138 dollár az eredeti felnőtt mez, megnéztem, és most még jó eséllyel Karácsony előtt meg is érkezik
baggio
eléggé elkapkodták a Wentz mezeket innen is.. annyian vannak a vonaton, mint Miskolc felé december 23-án
karmïgran
Pedig egyébként épp azt akartam írni a PowRankra is reagálva, hogy én nem érzem annyira ezt a Phllly hypeot illetve bandwagont (ami egyébként nem baj, csak érdekes).

Azért mert eleve sokan vagyunk itthon? S ezért nem tűnik fel annyira ha többen leszünk vagy nem tudom.

Sokkal inkább érzek, pl magyar közvetítésekben is Rams, meg NOLA iránti lelkesedést.

A lényeg, hogy február elején mindenki rólunk beszéljen a végső győzelem miatt 😀

Ehhez segíthet közelebb jutni, egy PO jeggyel minket holnap éjjeli esetleges győzelmével | szülinapi ajándékként is 😀 | a Skins.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
rendeld meg inkább innen én azt ajánlom:  www.fanatics.com
most 50% kedvezmény van a nemzetközi szállításra, mindennel együtt így 138 dollár az eredeti felnőtt mez, megnéztem, és most még jó eséllyel Karácsony előtt meg is érkezik
baggio
eléggé elkapkodták a Wentz mezeket innen is.. annyian vannak a vonaton, mint Miskolc felé december 23-án
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Jones úgy tűnik idén nem kerül pályára. Nem is biztos, hogy baj, főleg mivel elég jól szerepel a secondary idén.

 www.phillyvoice.com/pederson-sidney-jones-wont-be-practicing-anytime-soon/
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mills kihozta végre a rég belengetett pólógrafikáit. Én mindenképp szeretnék rendelni, de az international shipping 15$. Valaki esetleg csatlakozna még? Szétdobhatnánk a szállítási költséget:

 kcbsports.com

Aki rendelne, az írjon PM-et holnapig.
Hulkeinstein
Még estig tudtok jelentkezni 😉 Eddig 2-en vagyunk, úgyhogy ha még valaki jön, akkor már csak 5$ lenne a szállítás.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀
georgeberger
rendeld meg inkább innen én azt ajánlom:  www.fanatics.com
most 50% kedvezmény van a nemzetközi szállításra, mindennel együtt így 138 dollár az eredeti felnőtt mez, megnéztem, és most még jó eséllyel Karácsony előtt meg is érkezik
baggio
Off:
Boltok, üzletek topicban dobd fel, hogy jönnél te is, mert páran akartunk rendelni, és így, hogy még tart az akció, lehet össze tudjuk hozni.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀
georgeberger
rendeld meg inkább innen én azt ajánlom:  www.fanatics.com
most 50% kedvezmény van a nemzetközi szállításra, mindennel együtt így 138 dollár az eredeti felnőtt mez, megnéztem, és most még jó eséllyel Karácsony előtt meg is érkezik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
georgeberger Philadelphia Eagles 4 — Eagles fan
Sziasztok! nem tudjátok, hogy Pesten lehet-e valahol NFL mezt venni? Illetve ha igen, akkor hol, milyen üzletben? Mindenképp egy Wentz mezre lenne szükségem,mert gurulós fociban én is 11-esben nyomom. 😀 😀

Szerkesztette: georgeberger

We're from Philadelphia.We fight.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mills kihozta végre a rég belengetett pólógrafikáit. Én mindenképp szeretnék rendelni, de az international shipping 15$. Valaki esetleg csatlakozna még? Szétdobhatnánk a szállítási költséget:

 kcbsports.com

Aki rendelne, az írjon PM-et holnapig.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az biztos h az ünneplések engedése jó hatással volt a csapat chemistrykre. Úgy tűnik mi kifejezetten élvezzük ezt is, van fantázia a csapatban. 😊
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us


A meccs margójára. Imádnivaló egy szezon ez.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
S ez sem mellékes, számomra legalábbis :

 twitter.com/Eagles/status/935538861601705986