Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk fekete sem tudom mit akart RW-t a zsebben kell tartani nem megkergetni...
Na mindegy ez volt az ahol semmi nem sikerult.
Nagyon akartuk azt a PO-t mar most hat nyögés lett a vége.

10-2 az meg mindig jol nez ki

több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Nem volt ez olyan borzasztó meccs azért...az első félidő DP rettenetes game planje maitt lett ilyen amilyen, a masodikban meg a fumble nagyon roszkor jött...7 pont volt a különbség, amikor jött az a bizonyos "hátra" passz, ha az megvan, akkor ott lemennek és mi jövünk...ez hatalmas hiba volt, nagyobb mint a Kendricks vs WR/RB felállás a drive végén.
Persze ma jobb volt a Seahawks, de hazai pályán egy normális játékvezetéssel más lesz majd ha a PO úgy hozza
Idejében jött a hidegzuhany, kellett ez most talán egy kicsit, és továbbra sem dől össze a világ, ha nem ez az év lesz AZ az év.
10-2, a többi meg a kutyát se érdekel, juasunk be 4 év után a POba
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
2. Na most hiányoztak a sérültek igazán. Nekem mondhatjátok, hogy Mills mennyire küzd meg milyen jól szerel, de ma is majdnem mindent rádobtak kulcsszitukban és egy playt nem tudott csinálni. Sidney Jones-szal ez nem így lesz, ha végre felépül, de ahogy olvasom mindenki csak jegelné. Ok, ne kockáztassunk, de akkor így fogunk szopni egy elit QB ellen, senki ne lepődjön meg. Vaitai-ról is benyeltünk 2 kulcs sacket a végén, plusz az LB sor sem brillírozott, hiszen Wilsont sem sikerült megfogni és a szerelésekkel is voltak bajok.


Hulkeinstein
Nagyon bízol SJ-ben, de még egy playt nem játszott a profik között. Nem lehetünk biztosak benne, hogy azonnal be fog válni ezen a szinten(második kör ide vagy oda). A Green Goblin meg jól játszik, de azért azt tudjuk, hogy elit elkapók ellen meg tud égni( lásd OBJ) illetve neki sincs mindig jó napja.
Greengo
Aki nem játszik mindig az a legjobb. Régi dakota közmondás 😛
dande
Természetesen addig nem lehet biztosat mondani, amíg nem látjuk a pályán. Az viszont nem találgatás, hogy ha nem sérül meg az achillese, akkor szinte biztos, hogy top10-es pick lett volna, de a top5 sem lett volna elérhetetlen neki. Hatalmas tehetségről beszélünk, nem véletlen húztuk ki a 2. körben az achilles-sérüléssel is.

Szvsz. nem lehet tudni, hogy mi van vele pontosan, viszont az előzetes ütemtervből és az átlagos achilles-kihagyásokból arra lehet következtetni, hogy már visszatérhetett volna, ha minden jól megy. Ez azt jelenti, hogy vagy lassabban megy a rehab, mint azt terveztük (nem lenne jó, de ebben az esetben nyilván megértem miért nem látjuk edzésen sem), vagy pedig azt hisszük, hogy nincs is rá szükségünk. Én csak azt mondom, hogy ez utóbbi nagy hiba lehet, ha azt nézzük, hogy egy 1-2. kiemelés esetén végigjátszhatná a szezont a Raiders-meccstől kezdve úgy, hogy redshirtnek számít az éve. Jó lenne látni azon a két valszeg kevésbé fontos meccsen, hogy mit tud, hiszen ha fizikailag jó állapotban van és esetleg jól szállna be erre az uccsó 2 meccsre, akkor rengeteget jelenthetne egy főcsoport-elődöntőben vagy döntőben az, hogy 2 igen jó outside CB áll fell az ellenféllel szemben. Ha meg láthatóan nincs formában, akkor bármikor vissza tudjuk rakni IR-re.
Hulkeinstein
Gondolom úgy vannak vele, hogy nélküle is elég szépen elkaristol idén a secondary akkor meg minek erőltessük bele a játékba. Nyilván nem szeretnénk leamortizálni a semmiért mint a skins RG3-t. Vele a jövőt építjük.....a jelen helyzet meg elfogadható.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
2. Na most hiányoztak a sérültek igazán. Nekem mondhatjátok, hogy Mills mennyire küzd meg milyen jól szerel, de ma is majdnem mindent rádobtak kulcsszitukban és egy playt nem tudott csinálni. Sidney Jones-szal ez nem így lesz, ha végre felépül, de ahogy olvasom mindenki csak jegelné. Ok, ne kockáztassunk, de akkor így fogunk szopni egy elit QB ellen, senki ne lepődjön meg. Vaitai-ról is benyeltünk 2 kulcs sacket a végén, plusz az LB sor sem brillírozott, hiszen Wilsont sem sikerült megfogni és a szerelésekkel is voltak bajok.


Hulkeinstein
Nagyon bízol SJ-ben, de még egy playt nem játszott a profik között. Nem lehetünk biztosak benne, hogy azonnal be fog válni ezen a szinten(második kör ide vagy oda). A Green Goblin meg jól játszik, de azért azt tudjuk, hogy elit elkapók ellen meg tud égni( lásd OBJ) illetve neki sincs mindig jó napja.
Greengo
Aki nem játszik mindig az a legjobb. Régi dakota közmondás 😛
dande
Természetesen addig nem lehet biztosat mondani, amíg nem látjuk a pályán. Az viszont nem találgatás, hogy ha nem sérül meg az achillese, akkor szinte biztos, hogy top10-es pick lett volna, de a top5 sem lett volna elérhetetlen neki. Hatalmas tehetségről beszélünk, nem véletlen húztuk ki a 2. körben az achilles-sérüléssel is.

Szvsz. nem lehet tudni, hogy mi van vele pontosan, viszont az előzetes ütemtervből és az átlagos achilles-kihagyásokból arra lehet következtetni, hogy már visszatérhetett volna, ha minden jól megy. Ez azt jelenti, hogy vagy lassabban megy a rehab, mint azt terveztük (nem lenne jó, de ebben az esetben nyilván megértem miért nem látjuk edzésen sem), vagy pedig azt hisszük, hogy nincs is rá szükségünk. Én csak azt mondom, hogy ez utóbbi nagy hiba lehet, ha azt nézzük, hogy egy 1-2. kiemelés esetén végigjátszhatná a szezont a Raiders-meccstől kezdve úgy, hogy redshirtnek számít az éve. Jó lenne látni azon a két valszeg kevésbé fontos meccsen, hogy mit tud, hiszen ha fizikailag jó állapotban van és esetleg jól szállna be erre az uccsó 2 meccsre, akkor rengeteget jelenthetne egy főcsoport-elődöntőben vagy döntőben az, hogy 2 igen jó outside CB áll fell az ellenféllel szemben. Ha meg láthatóan nincs formában, akkor bármikor vissza tudjuk rakni IR-re.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
2. Na most hiányoztak a sérültek igazán. Nekem mondhatjátok, hogy Mills mennyire küzd meg milyen jól szerel, de ma is majdnem mindent rádobtak kulcsszitukban és egy playt nem tudott csinálni. Sidney Jones-szal ez nem így lesz, ha végre felépül, de ahogy olvasom mindenki csak jegelné. Ok, ne kockáztassunk, de akkor így fogunk szopni egy elit QB ellen, senki ne lepődjön meg. Vaitai-ról is benyeltünk 2 kulcs sacket a végén, plusz az LB sor sem brillírozott, hiszen Wilsont sem sikerült megfogni és a szerelésekkel is voltak bajok.


Hulkeinstein
Nagyon bízol SJ-ben, de még egy playt nem játszott a profik között. Nem lehetünk biztosak benne, hogy azonnal be fog válni ezen a szinten(második kör ide vagy oda). A Green Goblin meg jól játszik, de azért azt tudjuk, hogy elit elkapók ellen meg tud égni( lásd OBJ) illetve neki sincs mindig jó napja.
Greengo
Aki nem játszik mindig az a legjobb. Régi dakota közmondás 😛
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
2. Na most hiányoztak a sérültek igazán. Nekem mondhatjátok, hogy Mills mennyire küzd meg milyen jól szerel, de ma is majdnem mindent rádobtak kulcsszitukban és egy playt nem tudott csinálni. Sidney Jones-szal ez nem így lesz, ha végre felépül, de ahogy olvasom mindenki csak jegelné. Ok, ne kockáztassunk, de akkor így fogunk szopni egy elit QB ellen, senki ne lepődjön meg. Vaitai-ról is benyeltünk 2 kulcs sacket a végén, plusz az LB sor sem brillírozott, hiszen Wilsont sem sikerült megfogni és a szerelésekkel is voltak bajok.


Hulkeinstein
Nagyon bízol SJ-ben, de még egy playt nem játszott a profik között. Nem lehetünk biztosak benne, hogy azonnal be fog válni ezen a szinten(második kör ide vagy oda). A Green Goblin meg jól játszik, de azért azt tudjuk, hogy elit elkapók ellen meg tud égni( lásd OBJ) illetve neki sincs mindig jó napja.

A meccsről csak annyit, hogy Seattleben eleve nehéz nyerni bárkinek is..mi meg még meg is voltunk illetődve.Nálam ez kalkulált vereség volt csak a mérlegünk hitette el velem, hogy itt vmi csoda is történhet. Nem így lett. Kicsit a tavalyi formánkat idézte a tegnapi játékunk.
Már az előző meccsen is sok hibával játszottunk és a büntetésekből sem lett kevesebb. Nagy volt az önbizalom és kicsit már kiengedett a csapat a sok ünneplésben hétről-hétre. Sztem jókor jött a pofon, hogy feleszméljünk. Rendbe kell szedni a fejeket és úgy nekivágni a következő meccseknek .A hibáink könnyen javíthatóak csak több fegyelem kell. Kicsit félretenni a funfactet és a munkára koncentrálni.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1728565913856756/?type=3&theater

Én sem sok új dolgot tudok leírni a tegnapi meccsről, az biztos, hogy elég szar volt nézni. Wilson tényleg ihletett formában volt, nekünk meg semmi nem jött be. Végtére nem baj, meccs közben már-már elfogott az az érzés a csapat állandó szenvedése miatt, amit akkor éreztem, mikor Chip Kelly volt a HC.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok helyen upsetet írnak. Nem volt ebben semmi upset legfeljebb a mérleg miatt. De előzetesen is simán benne volt egy ilyen vereség. Pláne az elmúlt éveket ismerve.
Sőt majd hogy nem úgy voltam vele, ezt a vereséget könnyedén el is fogadom, mert tudom, hogy egy RW-vel mindenképp jobbak. Csak a károgók miatt, meg a csoport mihamarabbi megnyerése miatt lett volna ez fontos. De reméljük a Rams ellen meglesz mindkettő: a károgók halkítása és a csoportgyőzelem is!

Fly Eagels
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hát ez fájdalmas éjszakázás lett végül...

Bosszantóak voltak a hibáink, kb minden csapatrész "kivette a részét" a vereségből. Wentz nem volt a toppon ma, az O-Line nem tudott dominálni, a secondary nem tudta tartani az elkapókat ennyi ideig, LB sor észrevehetetlen volt, a D-line pedig nem tudta földre vinni Wilsont (akkor is ha kb lehetetlen feladat).

Összességében azért pozitívum hogy ebben a meccsben jóval több volt bennünk, még úgy is hogy magunkhoz képest gyengék voltunk. Ha nincsenek key hibák, akkor ez egy teljesen nyílt meccs lett volna, egy esetleges PO visszavágóra messze nem temetném magunkat, egy átlagosnál kicsitt jobb játékkal is nyerhetünk, főleg hazai pályán, de természetesen a hibákat, TO-ket, penalty-ket el kell hagyni.

Szerintem jókor jött ez a pofon, éreztek a srácok egy PO hangulatot és alul is maradtak. Könnyen lehet hogy ez lesz a különbség egy one és done és egy hosszabb menetelés között, nem ideális ha nincs challangelve a csapat. Több energia kell a kövi meccsen és meg kell mutatni hogy a 10-2 nem az ellenfelek gyengeségét tükrözi hanem a mi erőnket.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Idén kikaptunk az Arrowheadben és a CenturyLink Fielden. Na puff.
Hiányzott 1 TD az első félidőből és egy a másodikból egyszerűen megfogalmazva (tudom ez még x de ez benne volt a játékban reálisan). Semmi sem úgy jött, ahogy nekünk az kedvező lett volna, idegenben egy ihletett ellenfél ellen sikerült kikapni. Fumble az endzone-ban, persze hogy touchback TD vagy FG helyett, challenge amikor nem kéne-nem challenge amikor kéne (4&12 at SEA37 helyett 1&10 at PHI35 drive végén TD), röpködtek a zászlók és egyik sem hiányzott ilyen kiélezett meccsen. A kevés szerzett pont csalóka, tudott haladni az offense egyszerűen buktuk a kulcsszitukat mindkét oldalon hol pech, hol hiba vagy edzői bénaság miatt. A 24 bekapott pontot viszont sokallom és főleg amiatt, hogy a 3 TD olyan playek voltak ahol a védelmünket mattolták.

Wentz-et sem kárhoztatnám, sok nehéz helyzetet megoldott, a szokásos hibákat egyszerű passzoknál viszont elhagyhatná már.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Csak a második félidőre keltem fel, de asszem a lényeget így is láttam. Sajnos ezen aeccsen minden kijött, amitől én személy szerint tartottam/tartok a csapattla kapcsolatban.

1. Rutin - nincs sok nagy meccs a fejekben, így nem meglepő ha ennyire el vagyunk veszve és be vagyunk tojva egy seattle-i kiránduláson. Ez a rutin a jövőben csak segíteni fog, de most ettől nyilván nem fog jobban esni senkinek a vereség

2. Na most hiányoztak a sérültek igazán. Nekem mondhatjátok, hogy Mills mennyire küzd meg milyen jól szerel, de ma is majdnem mindent rádobtak kulcsszitukban és egy playt nem tudott csinálni. Sidney Jones-szal ez nem így lesz, ha végre felépül, de ahogy olvasom mindenki csak jegelné. Ok, ne kockáztassunk, de akkor így fogunk szopni egy elit QB ellen, senki ne lepődjön meg. Vaitai-ról is benyeltünk 2 kulcs sacket a végén, plusz az LB sor sem brillírozott, hiszen Wilsont sem sikerült megfogni és a szerelésekkel is voltak bajok.

3. A vereség ellenére sem kérdés, hogy jó csapatunk van. A kérdés az marad, hogy clutch szitukban jók vagyunk-e. Ertz és Jeffery is droppolt megfogható labdákat fontos helyzetekben, a defense is nyelte a 3rd downokat és Wentz is tele volt hibával. Az MVP cím sajnos egyelőre nem reális ilyen pontatlan dobásokkal. Dougie P is hozott bőven rossz döntést 50-50 szitukban. Nem őt hibáztatnám, de a playoffban nem fér bele ennyi hiba, azonnal kivégeznek minket.

Azt azért még hozzátenném, hogy majdnem minden Seahawks meccset láttma idén, és nyilván most húzzák elő azt a gameplant, amiért hetek óta könyörögnek a szurkolók. Az átlag Hawks meccsen mindig próbálkoznak a futással, itt bezzeg csak Wilsont tömték a labdával, aki MVP formában meg is oldotta. Hibák nélkül is rohadt nehéz lett volna őket megverni sajnos, amikor Wilson ilyen, akkor közel verhetetlen 😕

Temetni azért még nem kell a csapatot, a jövő hét lesz az igazán fontos. Ha megverjük a Rams-et és a Viking kikap Carolinában, akkor az utolsó 3 meccsből még veszthetünk is egyet és akkor is garantált az 1. seed. Nagyon kellene a hazai pálya...

Goff szerencsére nem fog fickándozni így, plusz nyomás alatt nem is olyan jó, úgyhogy optimista leszek és azt mondom, hogy ha lesz olyan nyomás, mint ma akkor valszeg nyerünk.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sima vereség sajnos. Nemigen volt esélyünk, betojva és ennyi hibával nem lehet nyerni.
Támadóktól az első félidőben ultrakonzervatív játék, bár valószínűleg egyébként sem jártunk volna jobban, mert Wentz nagyon off volt egész meccsen. Az 1 yardon elfumblizott labdát követő drive-ból kapott TD-vel már lényegében eldőlt a meccs. Agholoron kívül nem lehet mást kiemelni, neki mondjuk lehetett volna jó esetben akár 3 TD-je is, ha Wentz nem annyira pontatlan. Dougot durván lemeccselték ma.
A védelemben a passzvédekezés olyan volt, mint amilyenre az év elején számítottunk: ha nem ért oda a fal, akkor vagy beszívtak valamilyen játékot, vagy szabálytalankodtak. Wilsonra abszolút nem volt válaszunk.
Várható volt persze, hogy előbb-utóbb kikapunk, de sajnos nagyon elképzelés nélkül játszottunk. Majd meglátjuk most milyen irányba indul el a csapat, felébrednek-e, sikerül-e visszatérni a korábbi játékhoz, különben megkínlódunk a rájátszásba jutással is, hogy simán kiessünk az első meccsen. Jövő héten mindjárt igencsak fel kell kötni a gatyát.


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az baj, illetve ez már visszaüt h DP és JS túl agresszív. Néha szabadna okosnak is lenni 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos nyert a Vikes, úgy hogy már csak ezért is nyerni kéne
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Asszen azt olvastam a szerződéssel kapcsolatban, hogy AJ ezzel a 7. a Wr-ek között, de ugye ez 2017... ami összességében sem tűnik soknak, de az igazi számokkal majd meg kell várni a 2018as FA piacot
Plusz amit kiemelnek, hogy az öltözőben is kezd maghatározó tag lenni
Összességében ez egyelőre nem tűnik rossznak, sőt!!
zsojti
Negyedik
Shawn84
Is-is 😊
With the new deal, Jeffery ranks behind only DeAndre Hopkins, Julio Jones, Demaryius Thomas and Dez Bryant in guaranteed money among wide receivers, per Spotrac. With incentives, he is tied for seventh among wideouts in average cash per year.
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Asszen azt olvastam a szerződéssel kapcsolatban, hogy AJ ezzel a 7. a Wr-ek között, de ugye ez 2017... ami összességében sem tűnik soknak, de az igazi számokkal majd meg kell várni a 2018as FA piacot
Plusz amit kiemelnek, hogy az öltözőben is kezd maghatározó tag lenni
Összességében ez egyelőre nem tűnik rossznak, sőt!!
zsojti
Negyedik
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Asszen azt olvastam a szerződéssel kapcsolatban, hogy AJ ezzel a 7. a Wr-ek között, de ugye ez 2017... ami összességében sem tűnik soknak, de az igazi számokkal majd meg kell várni a 2018as FA piacot
Plusz amit kiemelnek, hogy az öltözőben is kezd maghatározó tag lenni
Összességében ez egyelőre nem tűnik rossznak, sőt!!
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
‪Eagles signed WR Alshon Jeffery to a four-year, $52 million deal, per source, that also includes another $1 million per year in incentives.‬
tenorx
Szerintem ez korai volt még, oké hogy megy a csapatnak de én még vártam volna egy hónapot... sok ez a pénz de ha hoz 1000yardot csak akkor éri meg..
Remélem nem elégszik meg a zsíros szerződéssel és úgy fogja nyomni mint a legutóbbi 4-5 meccsen és nem úgy mint a szezon elején

Szerkesztette: zsoeo
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Papíron ez böven nekünk kedvezö machup. Amugyis nyerni kell, mèg mindig sok a károgó

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük sikerül RWt kordában tartani, a támafók meg vigyáznak a labdára s akkor nyerhetünk!

Fly Eagles!!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Pura Vida!

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jernigan is szerzodes alatt van?
Meglepne
Janek
A pálinkásüveg helyett a google keresőt kellene használni felelőtlen posztolgatás előtt 😛
Rataxes
Ja .....meg hát qrva messze van Costa Rica. 😛

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Jernigan is szerzodes alatt van?
Meglepne
Janek
A pálinkásüveg helyett a google keresőt kellene használni felelőtlen posztolgatás előtt 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jernigan is szerzodes alatt van?
Meglepne
Janek
1 hónapja hosszabbitottunk vele

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jernigan is szerzodes alatt van?
Meglepne