Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
It's Always Sunny in Philadelphia 😀

Meccs után:
Wentz: I ran in two touchdowns today and you took them both away.
Lane: You got a lot of nerve comin at me like that.

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A büdös picsába, hogy nincs igazság...

Ja és legyünk pozitívak...

Jó éjt
zsoeo
Nyugi...amíg nem dől ki tőlünk Sean Lee, addig van reális esély az SB-re. 😀
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Bocs a stílusért (idegallapotban vagyok)
de akkor összegezzük:
Kiesik az első számú futó wr hibrid
Kiesik a védelem kapitánya (Hicks hívta át a playeket)
Kiesik a fal legfontosabb tagja
Kiesik a rugó
Kiesik a spec team kapitánya
Kiesik a legtöbb TD-t elkapó (ő még visszatér)
Kiesik a franchise arca aki a csapat VEZETŐJE, öltözőben, pályán aki olyan dolgokat művel amiket a nagytudású amcsi szakik ex-playerek is csak lesnek akinek a jelenléte már többre sarkall olyan embereket akik 6-7 éve vannak az Nflben
És ezek után legyen next man up?
Hova a faszomba? Láttunk az Oaklendet Carr nélkül...
Persze legyünk pozitívak meg minek a rinyálás? A nagy büdös lofaszra arra.. hogy végre van egy qb majd 10 év után, végre van egy olyan szezon ahol klappolnak a dolgok élmény nézni a srácokat..
És akkor a tipikus Phily loserseg, hogy minden fenti sérülés ellenére megyünk előre de a picsaba lassan már a kulcs posztókon B sorral.. Ez már kurvakibebaszottul sok.. Számomra ez a szezon vége minden meccs már egy ajándék nem is varok a szezontól semmi többet...
Füles gyerek össze fossa magát az első komoly tetnel (legalábbis igy emlekszem) és hagyjuk az Oakland elleni meccset..
Olyan szinten plusz dolgokat hozott Wentz hogy nemhogy pótolni de még megközelíteni sem lehet.

Egy halvány remény vagy talán az utolsó szalmaszál vagy a tokom tudja mi hogy eddig a staff minden sérülést valahogy megoldott..

A büdös picsába, hogy nincs igazság...

Ja és legyünk pozitívak...

Jó éjt
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
"Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2.
Hulkeinstein"

Philadelphia Eagles: 2017 /Nick Foles/
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 422
Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2. Hulkeinstein
St. Louis Rams, 1999, Kurt Warner
Pizsama
Annyi, hogy ő még az előszezonban beszállt, úgy lehetett alapszakasz MVP is év végén.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Az a baj, hogy ACL-ből a normális felépülés az 1 év..lehet korábban is visszatérhet, de az orvosi csoda lenne(megint). Ha meg 1 év akkor nagyjából oda is van a következő szezon ..
Greengo
Nem 1 ev, nekem is volt ACL szakadasom, oktoberben mutottek, majusban mar minden sportot csinalhattam, es nem vagyok elsportolo, es nem olyan rehabilitacioval mint amit ok kapnak. 3 hetig nem terhelheti a labat, utan kb 2 het mikor mar manko nelkul fog jarni, es kb 3 es fel honappal a mutet utan mar elkezdi a futast, majd folyamatosan az oldaliranyu mozgasokat. Ehhez nyilvan kell h siman menjen a mutet, de "csak" ACL szakadasnal az atlagos felepulesi ido 6-8 honap, nem tobb es twitter szerint nem serult semmi mas, csak az ACL. Teljesen realis az is, hogy a training campre teljeserteku lesz (preaseasont nem fog jatszani nyilvan, de edzeni fog tudni). Ami baj szokott lenni, h nem biznak a mutott labban egy jo ideig utana, de oszinten szolva ettol nem felek Wentznel, minden szituacioban a felelemmentesseget latom benne es egyetemen csukotores utan allt be az egyetemi dontobe es megnyerte, en bizok benne h a mentalis reszevel semlesz baja.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Ez szívás! Szívesen megnéztem volna meddig juttok vele. Tavaly mi is megszívtuk, de azért remélem Foles nektek jobban beválik. Erről is csak Goodell tehet!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Sajnálom srácok.

Ez fene nagy pech így. Fura ez nagyon. Mert amelyik csapatnak megy a szekere, megvan a kémia O-ban, D-ben is, jönnek a győzelmek, termelődnek a pontok, ott nem szokott csak úgy megsérülni az irányító. Nem, nem azt mondom, hogy nincs rá precedens, mert láttuk idén is, hogy nem, de valahogy ahol egyben van a csapat, ott nem sérül meg a QB. Erre mondjuk ez az eset is rácáfol.
De remélem érthető, amit próbálok itt írni.

Meglátjuk mire megy majd Foles meg az O. Benne volt az NFC döntő a csapatban simán. De nem merem kategorikusan kijelenteni, hogy Wentz nélkül ez esélytelen.
Bízni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Hát ez egy kibaszott nagy veszteség.
Nemm szoktam káromkodni de valahogy nagyon elszomorít a dolog.

Menni kell tovább és bízni abban .,hogy így minden eteher nélkül és Carlsonért fog küzdeni a csapat.

Jövőre a keret adott ha ő és SJ is 100%-os lesz akkor máris jobb a helyzet.

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
JEFF FISCHER RULE in full effect now
All QBs that have recently played for Jeff Fischer are now in Pro Bowl mode. Goff, Keenum, and Foles all leading their teams to the playoffs. We’re going to be totally fine!
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 430 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sajnálom Wentz-et, néztem most az ismétlést, sugárzik a srácból a profizmus, és a magabiztosság, annak ellenére, hogy mennyire elején jár még a pályafutásának, reméljük ez nem húzza keresztbe ezt az igéretes pályafutást!
Kitartást a fanoknak!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Idei szezon nem annyira érdekel.
PO megvan, DIV. megvan.
Egy győztes PO meccsnek nagyon tudnék örülni...ez most icipicit távolabb került. 😀

Ami jobban aggaszt az-az amit Greengo is már írt, hogy feltehetőleg a következő szezon is megsínyli ezt. Plusz Wentz fejlődése is.

Reméljük Foles tol egy Garcia szezont.
Ajayi fusson 20-25 carryket, Foles dobja a hosszúkat és kiderül.
Így legalább lesz miért nézni a maradék 3 meccset...
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hát srácok ez valamilyen szinten várható volt sajnos. 😕
Remélhetőleg ez egy jó tanuló pénz volt Wentz-nek és megtanulja,hogy ő fontosabb annál hosszú távon,hogy ennyire kockáztassa magát 1-2 plusz yardért.
Wentz-nek kívánok minél hamarabbi felépülést,nektek meg szép Playoff élményeket,elvégre bentvagytok 4 év után először a Playoffba. 😊
Mr.Breaker
Bocsánat előre is, nem feléd irányul, de az ilyen megmondóemberek elmehetnek a fenébe.

Bezzeg Wilsonnak senki nem mondja hogy ne futkosson, Gurley-nek sem, hogy ne akarjon embereket átugrani, pedig ők is ugyanilyen "veszélyesen" játszanak.

Ja, amúgy meg Pedrson megerősítette, hogy az ACL a kontakt ELŐTT szakadt el. Legközelebb ne is fusson ha kergetik? Ez egyszerűen egy kibaszott nagy pech, köze nincs ahhoz, hogy mennyire vigyázott magára.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Hát srácok ez valamilyen szinten várható volt sajnos. 😕
Remélhetőleg ez egy jó tanuló pénz volt Wentz-nek és megtanulja,hogy ő fontosabb annál hosszú távon,hogy ennyire kockáztassa magát 1-2 plusz yardért.
Wentz-nek kívánok minél hamarabbi felépülést,nektek meg szép Playoff élményeket,elvégre bentvagytok 4 év után először a Playoffba. 😊
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Jöhet a Raiders-féle leolvadás. Már csak 9 hónap szeptemberig.
több mint 6 éve
fulopg Philadelphia Eagles 5 — FLY EAGLES!
Szezon előtt bevásároltunk, most így áll a helyzet:

( bocs mindenkitől 😕 )

De láttuk már, hogy Foles képes nagyon jól játszani. De mielőbbi felépülést kedvenc 11-esünknek.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Az a baj, hogy ACL-ből a normális felépülés az 1 év..lehet korábban is visszatérhet, de az orvosi csoda lenne(megint). Ha meg 1 év akkor nagyjából oda is van a következő szezon ..


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ebből olyan mélyrepülés lehet, mint tavaly az Oakland Carr-al. Én csak az sajnálom hogy így nem lesz MVP 😕
Heisman Trophy
...(és idén az Oakland)...
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Tom Brady nem ér?
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2. Hulkeinstein
St. Louis Rams, 1999, Kurt Warner
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 720 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ebből olyan mélyrepülés lehet, mint tavaly az Oakland Carr-al. Én csak az sajnálom hogy így nem lesz MVP 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Vége, elszakadt az ACL.

Foles time!
mustaine
Büdös picsába!!!!!

Azon kívül, hogy előre kell tekinteni ennek most sokkal több a negatív hozomány mint azt elsőre gondolnánk.
A probléma az, hogy ACL-ből visszatérni nem pikk-pakk megy ,azaz örülhetünk ha a következő szezonra felépül...,de attól tartok, hogy nem lesz full egészséges a training campre és ez már most a következő szezonba kerülhet. A másik nagy probléma, hogy ezzel ugrott a PO tapasztalat is ami most igen csak jól jött vna.

+ Az idei szezonra tekintve...egyelőre nem érzem, hogy Folessal tudnánk hozni a megfelelő szintet, de most lesz 3 meccse, hogy belerázódjon. Nem várok már sokat...ha haladunk 1 meccset a PO-ban már jó, de szart sem ér olyan nagy pillanatnyilag a veszteség. Nem akarok vészmadárkodni, de Folesnak az elmúlt 2 szezonban van 10 TD-je (+1 futott) és ehhez jön 10 int. Idén meg eddig összehozott 2 fumblet...és tegnap sem láttam nála(nem is sikerült), hogy sikerülne TD-t elérnie. Mindenesetre most ez a helyzetés ebből kell kihozni a legtöbbet....reméljük a legjobbakat.
Ha Wentz lassabban jön vissza a sérüléséből akkor számíthatunk egy hosszabb szar szériára sztem.
Greengo
Szerintem a következő szezon még nincs veszélyben. Öröm az ürömben hogy csak ACL szakadás, semmi más nem sérült az MRI szerint. Egy ACL felépülés 6-8 hónap. 3.-4. hónaptól már futni fog kezdeni, a training campben szerintem simán dobálhat már, reális esélyt látok hogy egészségesen kezdi a következő szezont.

A PO tapasztalat hiányozni fog, de ki ne tudná megcsinálni, ha nem Wentz? 😊 Biztos vagyok benne hogy a rehabot is úgy fogja végig csinálni mint minden edzést, 0-24 órában és reméljük hogy még jobb játékosként jön vissza.

Szörnyű érzés ez most, de így hogy tudjuk a hírt jobb mint a várakozás. Innentől Nicky time. Elvárásom nincs innentől, élvezzük ami a szezonból van. Az elvárások terhe nélkül játszhat a csapat, hátha kisül belőle valami jó is.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Vége, elszakadt az ACL.

Foles time!
mustaine
Büdös picsába!!!!!

Azon kívül, hogy előre kell tekinteni ennek most sokkal több a negatív hozomány mint azt elsőre gondolnánk.
A probléma az, hogy ACL-ből visszatérni nem pikk-pakk megy ,azaz örülhetünk ha a következő szezonra felépül...,de attól tartok, hogy nem lesz full egészséges a training campre és ez már most a következő szezonba kerülhet. A másik nagy probléma, hogy ezzel ugrott a PO tapasztalat is ami most igen csak jól jött vna.

+ Az idei szezonra tekintve...egyelőre nem érzem, hogy Folessal tudnánk hozni a megfelelő szintet, de most lesz 3 meccse, hogy belerázódjon. Nem várok már sokat...ha haladunk 1 meccset a PO-ban már jó, de szart sem ér olyan nagy pillanatnyilag a veszteség. Nem akarok vészmadárkodni, de Folesnak az elmúlt 2 szezonban van 10 TD-je (+1 futott) és ehhez jön 10 int. Idén meg eddig összehozott 2 fumblet...és tegnap sem láttam nála(nem is sikerült), hogy sikerülne TD-t elérnie. Mindenesetre most ez a helyzet és ebből kell kihozni a legtöbbet....reméljük a legjobbakat.
Ha Wentz lassabban jön vissza a sérüléséből akkor számíthatunk egy hosszabb szar szériára sztem.

Az ég kék volt a szemed szürke és én ZÖLDET hánytam!

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Baszki ez a szezon nagyon durva lett sérülések terén...Watson, Rodgers, most Wentz, pedig MVP szezonja volt.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Vége, elszakadt az ACL.

Foles time!