Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nem hiszem, hogy Mcleod cut lenne szezon végén, de az biztos, hogy jövőre Millst megnézném safety-ben. Cornernek nem való, de a csapat egyik mentális vezére. A skill setje valószínűleg jobban illene safetynek mint bármelyik corner pozira. Kíváncsi vagyok Sidney milyen állapotban van, könnyen lehet hogy a még az alapszakaszban megnézném élőben, mert úgy érzem a D-nek most nagyon jól jönne egy plusz löket.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
Nekem is feltunt... Nalam a legfobb cut eselyes, jovore sokat sporolunk rajta es keveset vesztunk, Roseman tuti meglépi.
picksix
És mégis ki fog kezdeni safetyben? Én nagyon meglepődnék, ha cut lenne. Szerintem nem olyan rossz ő, kb. átlagos safety, ami jó cornerek mellett elmenne.
Hulkeinstein
a sapka alatt 8,4 millió helyet foglal 218-ban, és 5,6 dead...szóval azért így nem lesz olyan egyszerű kivágni, de tény ő idén tényleg nagyon szar, sajnos az utóbbi meccseken ez nagyon meg is mutatkozott, közel sem lr ő ennyit, talán a felét, talán...
zsojti
6 milliot sporolunk vele jovore 2,4 misi dead mellett, 19-re még marad 3,2 millio dead. Ilyen cap helyzet mellett elso ranezesre Smith, McLeod cut.
picksix
Múlt héten jelentették be, hogy újra 10M körüli cap emelkedés lesz, simán beférünk alá. Továbbra sem kell Roseman-t félreni ezen a téren, nem hiszem hogy elengedi Bradhamet. PatRob és Burton az egyedüli kérdés szvsz.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
Nekem is feltunt... Nalam a legfobb cut eselyes, jovore sokat sporolunk rajta es keveset vesztunk, Roseman tuti meglépi.
picksix
És mégis ki fog kezdeni safetyben? Én nagyon meglepődnék, ha cut lenne. Szerintem nem olyan rossz ő, kb. átlagos safety, ami jó cornerek mellett elmenne.
Hulkeinstein
a sapka alatt 8,4 millió helyet foglal 218-ban, és 5,6 dead...szóval azért így nem lesz olyan egyszerű kivágni, de tény ő idén tényleg nagyon szar, sajnos az utóbbi meccseken ez nagyon meg is mutatkozott, közel sem lr ő ennyit, talán a felét, talán...
zsojti
6 milliot sporolunk vele jovore 2,4 misi dead mellett, 19-re még marad 3,2 millio dead. Ilyen cap helyzet mellett elso ranezesre Smith, McLeod cut.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jenkins blokkolt mezőnygóljáig láttam, de ahogy elnézem a vége is igen meleg volt.

A secondaryban már a Seahawks meccs óta komoly gondok vannak, de ez most nagyon kijött, mert ma mindenki szar volt. Jenkins és McLeod már meccsek óta összevissza rohangálnak és szerelni meg elfelejtettek. Mills a korábbi túlteljesítés után most átlendült a másik oldalra. Darbyn az is látszik, hogy a szezon nagy részében nem játszott, iszonyat vakon volt ő is. Talán Douglast aktiválni kellett volna, mert egy használható press corner.

Schwarztot megint nem fogják elvinni HC-nek. 😀 Már az első meccsen is ugyanezzel szopatták a védelmet, de Schwartz úgy gondolta jó lesz, ha most is ugyanazt játsszuk. Ugyanaz az "eredmény" is lett belőle. Plusz a csapat vezérének kiesése után ilyen lapos, dekoncentrált védekezéssel előjönni, amikor pont az ellenkezője kellett volna. Pár ember felkötheti a gatyáját, ha szeretnénk valamit elérni a playoffban.

Az offense megtette amit kellett, egy gyenge védelem ellen szereztek sok pontot. Warmack is csak közepesen volt gyenge ma. Foles azt hozta, amit vártam, dicséretet érdemel. Volt pár nagyon homály passza, de ez benne van nála, és látszott, hogy nem is teljes az összhang mindenkivel. Azért az ilyen 3rd&2-nél 1 yardos passz megoldásokkal ki tud engem kergetni a világból. Ilyenkor hiányzott Carson.
Agholor igaz elejtett egyet, de azon kívül megint miket kapott el. 😊

A speciális csapat is nagy pluszt tett hozzá. Meglátszik, hogy megjött Braman 😀 Összességében alaposan kijavították azt a sokba kerülő hibát a 4. downnál.

Doug jó edző. A támadósor tele van sérültekkel, mégis egységesen és felkészülten mentek ki, nem hullottak szét, ahogy a védelem, ami jobbára Schwartz felségterülete. Nem tudni egy erősebb védelem ellen mire lesz elég, de ma nem lehetett komoly kifogás.

 twitter.com/ChurchofFoles/status/940055264836837376?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bleedinggreennation.com%2F2017%2F12%2F13%2F16772808%2Fcarson-wentz-successful-surgery-repair-torn-acl-philadelphia-eagles-pittsburgh-james-bradley-nfl


több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
(a mai eredménykövető nekem spec nagyon sok volt)
zsojti
Mivót?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
Nekem is feltunt... Nalam a legfobb cut eselyes, jovore sokat sporolunk rajta es keveset vesztunk, Roseman tuti meglépi.
picksix
És mégis ki fog kezdeni safetyben? Én nagyon meglepődnék, ha cut lenne. Szerintem nem olyan rossz ő, kb. átlagos safety, ami jó cornerek mellett elmenne.
Hulkeinstein
Hard hitter, de ennyi. Ha összejön látványos, de sokkal több a hiba mint a jó játék nála. Sztem Graham is tudja hozni ezt a szintet. Miért ne próbálnánk meg hozni helyette egy hatékonyabb safetyt?
| Eközben a Rams... aláz a Centuryn. |
Greengo
Max. draftról, cap space nincs, cutolni pedig nem fogjuk, mert rengeteg DM maradna utána, annyira nem rossz, hogy ezt bevállaljuk.

Draftról mondjuk érkezhet safety és ennek van realitása, de lassan az O-ba is invesztálni kéne Wentz miatt, szóval OL/WR szerintem mindenképp valószínűbb korán, 3./4. körös safety meg nem nagyon fog kezdeni.

Egy másik reálisabb opció lehet az, ha mondjuk Millset megpróbáljuk átképezni SS-nek, az akár még működhet is.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért a Rams, izé.........azt krva
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
most miért mondod, volt egy nagyon jó stopja 3. downon!
Coreyt simán elétolnám a depth charton

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
Nekem is feltunt... Nalam a legfobb cut eselyes, jovore sokat sporolunk rajta es keveset vesztunk, Roseman tuti meglépi.
picksix
És mégis ki fog kezdeni safetyben? Én nagyon meglepődnék, ha cut lenne. Szerintem nem olyan rossz ő, kb. átlagos safety, ami jó cornerek mellett elmenne.
Hulkeinstein
Hard hitter, de ennyi. Ha összejön látványos, de sokkal több a hiba mint a jó játék nála. Sztem Graham is tudja hozni ezt a szintet. Miért ne próbálnánk meg hozni helyette egy hatékonyabb safetyt?
| Eközben a Rams... aláz a Centuryn. |


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A lényeg az lett vna, hogy Wentz elvesztése után minden "fronton" lépjünk előre és mutassuk meg miért is van a 11-2(most már 12-2).
Ez O# oldalon és ST oldalon sikerült is, de a D# lefelé van jelenleg. 64 bekapott pont az elmúlt 2 meccsen, rengeteg a missed tackle...sok a sárga. Momentunok még szerencsére megvannak, de ezt a PO-ban már büntetni fogják a szembejövő ellenfelek. (Ezen a meccsen 20 pontot kaptunk be 18 perc alatt.) Remélem Schwartz összerántja a védelmet a PO-ra megint. Ha ez összejönne akkor lesz keresnivalónk.

Folesnál a legfontosabb, hogy a PO-ig belerázódjon. Már az első teljes meccsén látszott, hogy hozni tudja a régebbi szintjét(ugyanazokkal a hibákkal is)...ami persze nem egy Wentz, de most elég ahhoz, hogy 30 körül felrakjunk a táblára.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
Nekem is feltunt... Nalam a legfobb cut eselyes, jovore sokat sporolunk rajta es keveset vesztunk, Roseman tuti meglépi.
picksix
És mégis ki fog kezdeni safetyben? Én nagyon meglepődnék, ha cut lenne. Szerintem nem olyan rossz ő, kb. átlagos safety, ami jó cornerek mellett elmenne.
Hulkeinstein
a sapka alatt 8,4 millió helyet foglal 218-ban, és 5,6 dead...szóval azért így nem lesz olyan egyszerű kivágni, de tény ő idén tényleg nagyon szar, sajnos az utóbbi meccseken ez nagyon meg is mutatkozott, közel sem lr ő ennyit, talán a felét, talán...
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
Nekem is feltunt... Nalam a legfobb cut eselyes, jovore sokat sporolunk rajta es keveset vesztunk, Roseman tuti meglépi.
picksix
És mégis ki fog kezdeni safetyben? Én nagyon meglepődnék, ha cut lenne. Szerintem nem olyan rossz ő, kb. átlagos safety, ami jó cornerek mellett elmenne.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Kb. az lett, amit vártam. Ez talán egy wake-up call azoknak, akik azt hitték, hogy Wentz nélkül is ugyanannyira menni fog. Hát nem, vezérét vesztetten játszott végig a csapat, nekem nagyon ez látszott.

Pozitív oldalon viszont az szerepel, hogy a lényeg a W volt, azt meg sikerült megszerezni. Harmadik idegenbeli meccs zsinórban két nagyon kemény nyugati meccs után csoportellenfél ellen sosem könnyű, a Giants meg küzdött végig becsületesen. A végén majdnem ki is kaptunk, csodával határos módon sikerült megúszni. Reméljük Robinson jól van és a többiek is egészségesek maradtak.
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
na ezt kiszenvedtük...D oldalon rendet kell rakni, mert ma is szétdobáltak minket...és közel sem elit WR gárdával
Azt mondjuk ugyanakkor nehezen viselem, hogy ennyire nagy a közutálat, mert az Eaglesnek 4 év után lett egy PO szezonja (a mai eredménykövető nekem spec nagyon sok volt), na de mindegy is.
Braman visszahozatala megtette a magáét 😊
zsojti
Sean Lee hiánya meglátszott ma is. 😕

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.
balintbaba
Nekem is feltunt... Nalam a legfobb cut eselyes, jovore sokat sporolunk rajta es keveset vesztunk, Roseman tuti meglépi.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
na ezt kiszenvedtük...D oldalon rendet kell rakni, mert ma is szétdobáltak minket...és közel sem elit WR gárdával
Azt mondjuk ugyanakkor nehezen viselem, hogy ennyire nagy a közutálat, mert az Eaglesnek 4 év után lett egy PO szezonja (a mai eredménykövető nekem spec nagyon sok volt), na de mindegy is.
Braman visszahozatala megtette a magáét 😊
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
A lényeg hogy megvan a W meg a bye week a többit majd az okosok elemzik...
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Azért sokat elmond a csapatról, hogy Wentz és komplett secondary nélkül is be tud húzni egy csoportrangadót idegenben.
Foles simán vállalható a rájátszásban is, nem sok segítséget kapott a futóktól, védelmet meg sem említtem az 500 bekapott yarddal. 😀
Wizzel a kövi meccseken beindulhat a futás is (Ajayi kurvajó, Blountot továbbra sem értem), inkább tartok most a védelem összeomlásától. Ha a front7 csak átlagos szintet hoz, bőven látszanak a hiányosságok a secondaryben. Gondolok itt főleg McLeod barátunkra, akiről a nagy játékok nagy részét szopjuk, nem tudok olyan dolgot kiemelni a játékából, ami kifejezetten tetszene.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Megvan a pihenő a PO-ban.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lényeg a W 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wiz nem focizik ma. Ha olyan lesz a futásblokkolás mint az első három fordulóban, nehéz lesz...
mustaine
No fene.................én inkább Fo9les megvédése miatt aggódok, azon az oldalon eléggé lyukasak lehetünk............ esetleg Brooksot átmozgatnám Wis helyére és akkor ő hátha tud segíteni Big V-nek LJ meg Seoumalonak vagy Warmacknak. De ez valószínű nem fog így történni. Persze az is kérdés Books LG-ben, hogyan teljesítene.

A lényeg, nekem ma, és tulajdonképp a következő három meccsen, hogy nagyobb sérülés nélkül éljük túl, és Nick vállalható játékot mutasson. A dupla v az ráadás lesz.

Fly Eagles
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Wiz nem focizik ma. Ha olyan lesz a futásblokkolás mint az első három fordulóban, nehéz lesz...

több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Viszont ha valamikor önbizalmat gyűjthet ST. Nick 😊 az előtte álló méretes kihíváshoz, akkor az pont a Giants elleni meccs. Kíváncsian várom mire megy majd, ez ellen az összekukázott secondary ellen...
több mint 6 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok! Koszi a befogadását. 2004 óta vagyok Eagles szurkoló - Petya vagy Peterson aki még emlékszik rám régi HML ligakbol vagy bowl.hu-rol. Tudom, nem a reklám helye, de úgy gondoltam par embert érdekelhet. Haveromhoz Amerikába rendeltem pár Eagles cuccot amit tegnap hozott haza. 2 póló kicsi lett nekem. Ha valakit érdekel, írjon rám. Ami pozitívum, hogy így ugye nem volt rajta a drága szállitás Európába, illetve se ÁFA sem vám. Linkelek képet a rendelesrol és az árakról. 2 M-es polorol van szó (egy pamut, egy drifit):


 store.philadelphiaeagles.com/Philadelphia_Eagles_T-Shirts/Mens_Nike_Anthracite_Black_Philadelphia_Eagles_Color_Dip_Tri-Blend_Performance_T-Shirt

 store.philadelphiaeagles.com/Philadelphia_Eagles_T-Shirts/Mens_Nike_Midnight_Green_Philadelphia_Eagles_Local_Verbiage_T-Shirt

60.38 dollár volt a 2 póló. 86.98 lenne ha Magyarországra rendeltem volna szállítással és vámmal.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
 twitter.com/NBCSPhilly/status/941814248455380994


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal