Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A draft előtti hetekben már nem érdemes hinni ezeknek, túl sok a smokescreen. Majd ha tényleg felcserélünk érdemes lesz foglalkozni vele .Tavaly is már vagy 50-szer jelentették névtelen forrásból, hogy majdnem cseréltünk a Titans-szel, aztán kiderült, hogy elég messze voltak az álláspontok.
Idén eddig a következő névtelen forrástól származó infók voltak:
- Felcserélünk az 1-3 helyre.
- Maradunk a 8. helyen, mert van 10 kinézett játékos, akiből valaki fog jutni nekünk.
- Lefelé cserélünk több draftpickért.
Szerintem Roseman már egy kicsit túltolja a smokescreeneket. 😀

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nehéz választás sajna
de ha kajak eltradelünk mindent egy megye kettes irányítóért akkor lefosom a bokámat. Akko má jött volna mariska tavaly.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez ne legyen úgy 😊
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Nem igazán látom, miért kellene feladni kvázi a teljes idei draftot, azért a QB-ért, aki marad 1/2-n. Eaglesnek nincs 2. körös pickje, ha létrejön a trade, akkor a 2db 3. kör is ugrik, plusz a jövő évi első és 3. kör pick, egy olyan QB classban, ami nem mondható kiemelkedőnek. (hacsak nem egy huszáros vágással Tunsilt vinnétek el)

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Alex Marvez ‏@alexmarvez
I'm told 2016-2017 1st & 3rd-round pick template 4 POTENTIAL @Browns - @Eagles trade set by @RamsNFL - @Titans deal i@SiriusXMNFL @NFLonFOX
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legyen úgy!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ha már itt tartunk, Jason Cole NFL bennfentes szerint közeleg a Cox megállapodás 52 milla garantálttal.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Azért van humorérzékük a srácoknak:

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem kell már ezt a Cox szerződést erőltetni. Ha már olcsón úgy sem úszhatjuk meg és van még 1 év a szerződéséből akkor már teljesen mindegy. Az elkövetkező szezon csak motiváltabbá teszi így és még keményebben kell dolgoznia ahhoz, hogy tényleg megérje a nagy pénzt ..és ez a csapatnak csak jó.
Greengo
Hát én sem nagyon értem, miért várja itt most egyből mindenki Coxi hosszútávúját. Ha jövőre lejár a rookie contract, még mindig simán tudunk rakni rá egy taget.
Amúgy én bírom, meg kellenek a jó játékosok, de nem vagyok híve a túlfizetett (?) belső falembereknek.
balintbaba
há má pedig valamiért csak megéri őket túl tolni.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez a nagy szerzh várás mert bedobták jó két hónapja hogy mindjárt meglesz, aztán azóta is semmi. Egyébként tényleg ráérünk, ha nem hozták volna szóba vszínű nagyjából eszünkbe sem jut a téma.

No legyünk már 15 nappal beljebb 😊
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Nem kell már ezt a Cox szerződést erőltetni. Ha már olcsón úgy sem úszhatjuk meg és van még 1 év a szerződéséből akkor már teljesen mindegy. Az elkövetkező szezon csak motiváltabbá teszi így és még keményebben kell dolgoznia ahhoz, hogy tényleg megérje a nagy pénzt ..és ez a csapatnak csak jó.
Greengo
Hát én sem nagyon értem, miért várja itt most egyből mindenki Coxi hosszútávúját. Ha jövőre lejár a rookie contract, még mindig simán tudunk rakni rá egy taget.
Amúgy én bírom, meg kellenek a jó játékosok, de nem vagyok híve a túlfizetett (?) belső falembereknek.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem kell már ezt a Cox szerződést erőltetni. Ha már olcsón úgy sem úszhatjuk meg és van még 1 év a szerződéséből akkor már teljesen mindegy. Az elkövetkező szezon csak motiváltabbá teszi így és még keményebben kell dolgoznia ahhoz, hogy tényleg megérje a nagy pénzt ..és ez a csapatnak csak jó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Lett egy P igazolás az ex jets QUIGLEY érkezett egy évre.

Ez ám a hír....

Cox sas marad örökre Roseman szerint

több mint 8 éve
Taz New York Giants 349
hovaaa??? 😀 😀 :_D ugyan. marad itt szépen a seggén.
ano92
BREAKING: On April 16, 2016, the Eagles traded Cox, to the FEHERVAR ENTHRONERS in exchange for the ENTHRONERS' seventh round draft pick in the 2016 NFL Draft.
On April 17, 2016, the Enthroners and Cox agreed to a four-year, $666 million contract.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 17 h17 órával ezelőtt
I TOLD THAT I TOLD THAT I TOLD THAT! fearthe E


16 napot késtem,bocsi😀
Kiru28
Úgy látszik jó támogatója van a csapatnak 😀 jövő héten már jön edzésre 😀 Fear the E! 😀
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
hovaaa??? 😀 😀 :_D ugyan. marad itt szépen a seggén.
ano92
BREAKING: On April 16, 2016, the Eagles traded Cox, to the FEHERVAR ENTHRONERS in exchange for the ENTHRONERS' seventh round draft pick in the 2016 NFL Draft.
On April 17, 2016, the Enthroners and Cox agreed to a four-year, $666 million contract.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 17 h17 órával ezelőtt
I TOLD THAT I TOLD THAT I TOLD THAT! fearthe E


16 napot késtem,bocsi😀

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
hovaaa??? 😀 😀 :_D ugyan. marad itt szépen a seggén.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Coxxal mi a helyzet? Megy egy 7.körös draftcetliért?

több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy ez sem mellékes 😊


A 7. legerősebb schedule
dande
Legkönnyebb, akarod mondani
Deny
Akkor vmit nagyon félre olvastam, egy tweetet láttam erről csak már nem találom. Mondjuk az érdekes lenne, ránézésre húzósnak tűnik.
dande
Hát, ránézésre húzósabb, mint tavalyi mérlegeket figyelembe véve. De bizony ez 7. legkönnyebb schedule, ami mondjuk fullra semmit nem számít
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy ez sem mellékes 😊


A 7. legerősebb schedule
dande
Legkönnyebb, akarod mondani
Deny
Akkor vmit nagyon félre olvastam, egy tweetet láttam erről csak már nem találom. Mondjuk az érdekes lenne, ránézésre húzósnak tűnik.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már azt mondom Winstonnal is kiegyeznék 😊 de mindwgy túl van tárgyalva bocsánat hogy mindig felhozom.

A menetrendet látva 8-8l is kiegyeznék persze sok függ attól drafton mit alkotunk. Marad e Bradford pl s jól megy neki vagy rátalálunk egy kincsre stb
több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy ez sem mellékes 😊


A 7. legerősebb schedule
dande
Legkönnyebb, akarod mondani
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Igen s ez a legbosszantóbb az egészben hogy idén bezzeg kellett vona az 1/1 de tavaly Kellynek nem lehetett olyat ajánlani (ha a a Titans hajlandó lett volna vmiért egyáptalán) amiért odaadják az 1/2t (ebben szerintem igenis megvolt kötve a keze). Hú Kelly mit kapott volna hasonló movert. De persze egyenlő a mérce. Nagyon érdekes lesz mi sül ki ebből a hajcihőből.
dande
Jó de 1/2 re felmenni nem olyan mint 1/1 re.
Aszem stez fejtette ki valahol, hogy 1/2 -n azt húzod ami marad nem azt akit akarsz. Most a tampa húzhatta volna mariskát is 1/1 re ha felmegyünk 1/2 re tavaly és akkor a rákzabáló maradt volna. Már is nem ugyanaz a helyzet.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
16-0

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy ez sem mellékes 😊



A 7. legerősebb schedule

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen s ez a legbosszantóbb az egészben hogy idén bezzeg kellett vona az 1/1 de tavaly Kellynek nem lehetett olyat ajánlani (ha a a Titans hajlandó lett volna vmiért egyáptalán) amiért odaadják az 1/2t (ebben szerintem igenis megvolt kötve a keze). Hú Kelly mit kapott volna hasonló movert. De persze egyenlő a mérce. Nagyon érdekes lesz mi sül ki ebből a hajcihőből.