Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Oké, előnézetben mutatta, most nem. Meg törölni se tudom. Kérem az illetékeseket intézkedjenek. Köszi.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na ki is próbálom a Tweet beágyazást. 😊
Bennie Logan előrébb kúszik nálam egyre jobban a kedvencé válás felé. Chase Utley Philles baseball szurkolói körében volt akkora ember mint pl. McNabb a focistáknál. Utleyt nemrég elcserélték, Logan meg tiszteletből felvett egy pólót. Nála nem ez az első. A tavalyi hokis fotó is bejött már, sőt PO meccsen is kinn szurkoltak a srácok nekik. Örülök, hogy a város sportolói ilyen jó kapcsolatban vannak. Ha a szurkolók néha nem is, de a sportolók azért megmutatják miért ez a "Testvéri szeretet városa".

 twitter.com/Brookie425/status/634400831673081856?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: r.baggio
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 902 — No es importante
be lehet már ágyazni tweetet? ez még nekem is új 😊
baggio
OFF
na most már tényleg lehet tweetet, facebook-, instagram-bejegyzést, minden mást beágyazni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A fórummal kapcsolatos észrevételek - Oldalszerviz | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nem szép látvány egy qb-t így szopatva látni:

 www.sbnation.com/nfl/2015/8/20/9185611/robert-griffin-iii-washington-jay-gruden-preseason-injury-offensive-line

Griffin sajnos agyrázkódást is szenvedett. Mi lesz itt ha Cox, Logan, Barwin, Graham, Curry és társaik gyakorolják a nyomást?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
mindig jó ilyenkor olvasni a jobbnál jobb híreket, csak super bowlig tartson ki a lendület 😀

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 espn.go.com/nfl/story/_/id/13476702/chip-kelly-philadelphia-eagles-excited-tim-tebow-growth-quarterback !!
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/20/9182361/eagles-training-camp-practice-notes-jordan-matthews-ravens-defense-sam-bradford-eric-rowe-flacco

jó hírek is vannak benne (Matthews, Parkey, stb..)
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Egyébként én sem olvastam semmi erre utaló tweetet,de mint tudjuk,vele aztán tényleg bármi megtörténhet.!😀

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egyelőre úgy néz ki hamstring sérülése van Smithnek, holnap megy MRI-re. Meglátjuk mennyire komoly,


több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van akkor, valami én értettem félre, mert most nézve edzett rendesen. Maradjon is így.

Szerencsétlen Marcus Simth.... reméljük nem vészes, és kap még esélyt a bizonyításra. Ha súlyosabb akkor bust.... és pápá
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Marcus Smith-t kocsival vitték le a pályáról. Kickoff drillnél sérült meg.

több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Ha jól értem a tweeteket Bradford már kezdi a sérülősdit.........

 twitter.com/bleedinggreen/lists/eagles-news
dande
Semmi erre utaló tweet nincs. Vagy lehet átsiklottam felette.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Az már megszokott. ACL mester a Bradfordunk.
Egyébként:
Chip says that he isn't frustrated by Earl Wolff's injury struggles. He's frustrated for Earl Wolff.. #Eagles
wow....

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha jól értem a tweeteket Bradford már kezdi a sérülősdit.........

 twitter.com/bleedinggreen/lists/eagles-news
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Maszatoltam egy ilyet.

Ha valakinek kellene használja egészséggel 😊
Rataxes
És akkor már csináltam egy ilyet is:
 orig05.deviantart.net/dfb1/f/2015/232/2/0/demarco_murray_eagles_wallpaper_by_rataccess-d96fkz0.png
Rataxes
Szép munka! Az alap kép edzésről van?
greaze
Ahha, asszem. Sőt biztos, TC-ben volt ez a camo mintás mezszám.
Rataxes
Ja igen,volt is olyan edzésük ahol a tengerészgyalogság is jelen volt.:: HIBÁS KÉP ::

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Maszatoltam egy ilyet.

Ha valakinek kellene használja egészséggel 😊
Rataxes
És akkor már csináltam egy ilyet is:
 orig05.deviantart.net/dfb1/f/2015/232/2/0/demarco_murray_eagles_wallpaper_by_rataccess-d96fkz0.png
Rataxes
Szép munka! Az alap kép edzésről van?
greaze
Ahha, asszem. Sőt biztos, TC-ben volt ez a camo mintás mezszám.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Maszatoltam egy ilyet.

Ha valakinek kellene használja egészséggel 😊
Rataxes
És akkor már csináltam egy ilyet is:
 orig05.deviantart.net/dfb1/f/2015/232/2/0/demarco_murray_eagles_wallpaper_by_rataccess-d96fkz0.png
Rataxes
Szép munka! Az alap kép edzésről van?

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Maszatoltam egy ilyet.

Ha valakinek kellene használja egészséggel 😊
Rataxes
És akkor már csináltam egy ilyet is:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 902 — No es importante
be lehet már ágyazni tweetet? ez még nekem is új 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Megvolt a Ravenssel való közös edzés első felvonása:
- Earl Wolff ma sem volt a pályán, így valóban meg vannak számlálva a napjai. Egyébként más lényeges hiányzó nem volt, Kendricks a csapat gyakorlatokban nem vett részt.
- A szokásostól eltérően ma nem volt zene az edzésen (így egyeztek meg a felek), és nem uptempoban nyomta az offense-ünk, minden play előtt volt huddle, gondolom Harbaughék az edzőtábor közepén nem vállaltak be ilyen tempójú edzést ;- )
- A linebackerek élen jártak a passzvédekezésben, Alonso, Hicks és Graham is ütött el passzokat. A másik oldalon Suggs és Dumervil volt, hogy szenvedett a tight endek és a futók ellen a gyakorlatoknál. Burtont nem tudták tartani a linebackerek.
- Bradford az elején kissé bizonytalankodott, Kyle Arrington beleütött a passzába, majdnem meglett az int, de a következő playnél Matthewsnak adott egy szép passzt pont Arrington felett. Később egyre jobban belejött, a redzoneban különösen pontos volt, TD-ket osztott ki Coopernek, Celeknek (2), Huffnak. Barkley tűnt a leggyengébb irányítónknak tegnap, volt eladott passza is (pick six).
- Murray és Mathews is jól mozogtak, Mathewsnak több hosszú futása is volt (szerelés nem volt az edzésen).
- Thurmond és Graham is fogott 1-1 int-et Flaccoval szemben.
- Logan és Cox szokásosan jó volt a futás ellen, mindketten a backfielden fogtak meg futásokat. A passrush többször odaért Flaccohoz, Coxnak "sack"-je is volt (Qb-kkal tilos a kontakt).
- Maxwell és Carroll jók voltak, Maxwellen két hosszú passzt is megpróbált Flacco, mindkettőt levédekezte és Carroll is ütött el passzt. Rowe-nak vegyes napja volt, sokszor kellett Steve Smith ellen mennie, ami jó tanulási lehetőség volt. Voltak szépen levédekezett passzai, kiharcolt egy fumble-t, és a RZ-ban szépen ütötte ki a TD-nek induló passzt Smith kezéből, ugyanakkor volt, hogy Smith le tudta rázni, és volt bünti is rajta. Az agilisebb elkapókkal volt inkább gondja a slotban, ami nem váratlan, mert ő alapból outside corner lenne, csak Shepherd sérülése után került a slotba. Rice és Biggers is védekezett még le passzokat.
- A PS-be kerülésért sokat tett Bailey és Rice. Baileynek tegnap is volt szép TD elkapása, jó routeokat fut, egy futásnál pedig kivasalt egy DB-t, Rice pedig gunnerként is jónak tűnik.
- Eddig nem volt nagy bunyó, mint más helyeken. Az edzés végén volt egy kis lökdösődés, azonban:



több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
parkey ma is hibázott 3-at: 33-ról, 42-ről és 47-ról... naa máár
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/19/9179405/eagles-rb-kenjon-barner-made-a-ravens-linebacker-look-silly

napi barner 😊
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Maszatoltam egy ilyet.

Ha valakinek kellene használja egészséggel 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két tegnapi post a blogról:
Training camp támadók:  philly.blog.hu/2015/08/17/edzotabor_tamadok#more7713314
Megjegyzések az előszezon meccshez:  philly.blog.hu/2015/08/17/eloszezon_colts_eagles#more7713616
BleedingGreen
Szóval azt hiszem innentől alázattal meghagyom Bleedingnek a meccsekről való írásokat 😉
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Earl Wolff ma sem tudott megjelenni az edzésen, így sanszos, hogy nem látjuk már többet Eagles mezben...
mustaine
Ez a nem tudott,ez mit takar?
greaze
Kb egy éve ugyanazzal a sérüléssel bajlódik