Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000508631/article/geno-smith-will-miss-610-weeks-after-sucker-punch

Na ezért se menjen Sancho sehová, arról nem is beszélve, hogy Bradford nem éppen vasból van.dande
Durva!Én meg azt hittem a Ballers kicsit el van túlozva, de láthatjuk mi a valóság.Pont ezért értem meg Kellyt, hogy megtud válni "csak csajok" buli Shady-től, meg nagypofájú DJacks-től.Ezek a srácok nagyon el tudnak,szállni.Persze emberek ők is, de ennyire agyatlannak lenni...:-/

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
mustaine
mustaine semmi személyeskedés csak kiváncsiság: hogyhogy oaklandes a csapatlogód?picksix
Átálltam a sötét oldalra

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
mustaine
mustaine semmi személyeskedés csak kiváncsiság: hogyhogy oaklandes a csapatlogód?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/v5tkxivjvdkhyqinz9ca
Geno Smith out 6-10 weeks after being punched in jaw
Starting quarterback Geno Smith will miss six to 10 weeks with a broken jaw after getting punched in the locker room, New York Jets coach Todd Bowles announced Tuesday.


Na ezért se menjen Sancho sehová, arról nem is beszélve, hogy Bradford nem éppen vasból van.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Eagles sign CB Marc Anthony, reaching the team's 90-man roster limit.
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Ferenc pápa éppen Phillybe látogat, és ha már ott jár, a kinti fanok aláírásgyűjtést indítottak, hogy áldja meg Sam Bradford térdeit 😕mustaine
Ahol van egy Tebow, minek a pápa? Főleg, ha esetleg Bradford nem is katolikus. 😀 Neki a dobópápát kellett volna odahozni, de sajnos ő már meghalt pár éve.iktriad
Tebow miatt ment Phillybe 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ferenc pápa éppen Phillybe látogat, és ha már ott jár, a kinti fanok aláírásgyűjtést indítottak, hogy áldja meg Sam Bradford térdeit 😕mustaine
Ahol van egy Tebow, minek a pápa? Főleg, ha esetleg Bradford nem is katolikus. 😀 Neki a dobópápát kellett volna odahozni, de sajnos ő már meghalt pár éve.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ferenc pápa éppen Phillybe látogat, és ha már ott jár, a kinti fanok aláírásgyűjtést indítottak, hogy áldja meg Sam Bradford térdeit 😕

több mint 8 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Na akkor én is visszatértem read-only módból, mivel lassan indul a szezon.
Összességében az offseason alatt meglepő dolgok történtek, voltak amin felhúztam magam, aztán rájöttem, hogy innen messziről fingunk nincs arról Chip mit miért csinál, milyen az öltözői hangulat mit látnak a stábtagok stbstb...

Az biztos, hogy ez már az ő csapata, teljes kontroll alatt van a gárda, így ha bármi negatívum történik lehet őt fikázni. DE NEM MOST MÉG! Ne haragudj McFumbles, de szerintem te leszel az első aki nyalni fogod a seggét ha mondjuk a tavalyi mérleggel zárunk és az elég a PO-ra. (és ahogy olvastam az első aki szidta amikor még el sem kezdődött a szezon) El kell fogadni, ha tetszik ha nem, hogy 100% Kelly irányít, lehet itt érzelmekről meg kedvenc játékosokról beszélni, de ez kőkemény üzlet (lsd Dawkins esete). Más felfogás mint amit mi megszoktunk ebben a kis országban.

Nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy fog kinézni ez az offense. Más QB, más WR-ek, más típusú futó egyszóval legalább élvezetes lesz. (sőt ha Teebow marad még + média érdeklődés is lesz)
Legyen elég a negatív kommentekből inkább csekkoljuk a training camp-et aztán pre-seasont és 5-6 forduló után már lehet kiabálni, hogy ez vagy az miért történt, de inkább gondolkodjunk pozitívan és ne rinyáljunk annyit.

Fly
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A Kovbojok repülőgépe az amerikai himnusz közben repült el a stadion felett. -_-mustaine
Akiknek az apáik hógolyókkal bombázták meg a Mikulást azok ezen is túlteszik magukat! 😉gyeek
Ha már itt vagy meg is kérdezhetnéd hány super bowl győzelmünk van... Ennyire halott a Cowboys topic? Nem jártam arrafelé mostanában.picksix
Gyűrűzni nem szokásom, de nem is értem honnan a felvetés... A Cowboys topik él és egészséges, szeretettel várunk. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A Kovbojok repülőgépe az amerikai himnusz közben repült el a stadion felett. -_-mustaine
Akiknek az apáik hógolyókkal bombázták meg a Mikulást azok ezen is túlteszik magukat! 😉gyeek
Ha már itt vagy meg is kérdezhetnéd hány super bowl győzelmünk van... Ennyire halott a Cowboys topic? Nem jártam arrafelé mostanában.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A Kovbojok repülőgépe az amerikai himnusz közben repült el a stadion felett. -_-mustaine
Akiknek az apáik hógolyókkal bombázták meg a Mikulást azok ezen is túlteszik magukat! 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Tegnap volt a hetedik nyári edzés, ami ezúttal nyilvánosan került megrendezésre a Lincoln Financial Fielden (kb 43 000-en voltak kíváncsiak rá a helyszínen)
(...)mustaine
Izgalmas lesz ez a szezon.Huffra.és Ajirora leszek kiváncsi a pre-seasonban.😊

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Tegnap volt a hetedik nyári edzés, ami ezúttal nyilvánosan került megrendezésre a Lincoln Financial Fielden (kb 43 000-en voltak kíváncsiak rá a helyszínen)

A katonaság előtt tisztelegve ilyen mezeket hordtak a srácok. Állítólag a fehér mezeken alig voltak olvashatóak a mezszámok.


A Kovbojok repülőgépe az amerikai himnusz közben repült el a stadion felett. -_-

JaCorey Shepherd sajnálatos módon elszakította az ACL-jét, így kihagyja a szezont. Jerome Couplin és Kiko Alonso nem edzettek, Bill Davis szerint Alonsot hamarosan láthatjuk a pályán.

Cody Parkey 53 és 58 yardról is bevarrta az edzés elején, egyébként minden rúgását sikeresen hajtotta végre, egyet kivéve, amelyik a kapufáról pattant ki (50 yardos próbálkozás egyébként). Ki az az Alex Henery?


2 vs 1 (QB & WR vs DB)
Walter Thurmond az első passzt leütötte.
Rasheed Bailey szép elkapást csinált a válla fölött.
Jaylen Watkins beleütött egy passzba, amit Bradford Agholornak postázott. Az ifjú DB-nek egyébként nagyon jó edzőtábora van.
Matt Barkley több alkalommal pontatlan volt.
Mark Sanchez Jordan Matthewst találta meg egy seam route alkalmával, ő azonban nem tudta egy kézzel lehúzni. Malcolm Jenkins védekezett rajta.
Josh Huff Byron Maxwell mellett kapott el egy labdát, ezután azonban a corner kiütötte a kezéből a labdát, ami így fumblet eredményezett.
Bradford Ryan Mathewst találta meg egy tökéletes passzal.
Agholor mély útvonalon verte meg Watkinst, JaCorey Shepherd pedig Tebow labdáját ütötte le.

3 vs 2 (QB & 2 WR vs 2 DB)
Bradford legszebb labdája Huffot találta meg egy TD-ért. Tökéletes passz volt, Huff pedig Jenkinst égette meg csúnyán a play alkalmával. A 40000 néző imádta ezt a játékot.
Sanchezt Walter Thurmond pickelte.
Sanchez néhány jó passzal szolgálta ki Trey Burtont.
Jeff Maehl durva egykezes elkapást csinált az oldalvonal mellett.
Barkley a WR mögé dobott, amit így nem tudott elkapni a célpont. A felperdülő labdára Thurmond csapott le, és vissza is hordta TD-re.
Egyesült az egykori Gators páros, Tebow mély passzát Cooper kapta el, azonban le kellett lassítania, mert rövid volt a dobás.


11 vs 11
DeMarco Murray kapta az első csapat snapjeit, ami jó jel, hiszen visszatért a rejtélyes betegsége után.
Bradford Huffot célozta meg, de Maxwell beleütött a passzba. Jó dobás, de a DB a helyén volt. Maxwell egyelőre nagyon jónak tűnik.
Ryan Mathews számos jó futással vétette észre magát, nagyon gyorsnak tűnik.
Thurmond nagyon jól érzi a safety szerepet, a futás ellen is jól lépett fel, ami mondjuk köszönhető annak, hogy éveken át nickel corner volt a Seahawksban és a Giantsben.
Julian Vandervelde volt a kezdő RG második napja már. Előtte két napot Tobin, kettőt Gardner és egyet Moffitt szerepelt ebben a pozícióban.
GJ Kinne néhány snap alkamával RB-ként állt fel.
Tim Tebow egy fake handoff után őrületes TD-t futott.

7 vs 7 RedZone
Előbb Ertz, majd Huff ejtette el Bradford passzát. Ezután Ertz kapott el egy TD passzt. Bradford -> Ertz kapcsolat igen jónak tűnik a redzoneban, főleg, ha a tight end post routeot fut.
Sanchez Seyi Ajirotutut találta meg egy passzal az endzoneban. Ajirotutunak is jó campje van, könnyen rosteren találhatja magát.
Barkley Burtonnek oszott ki egy TD passzt.
Randall Evans leütött egy labdát.
Eric Rowe akrobatikusan vetődve ütött le egy Ajirotutu felé tartó labdát.
Shepherd-öt kiskocsival kellett levinni, miután Sproles nekifutott. (ebből lett ugye az ACL szakadás...)
Tebow Josh Reecenek passzolt egy szépet, de az undrafted rookie nem tudott a pályán maradni, így ez érvénytelennek számít(ott volna).


11 vs 11
Sanchez Mathewsnek osztott ki egy passzt a flat zónába egy TD-ért. Ezután Sanchez megpróbálta beerőltetni a labdát egy szűk területre Coopernek, de Nolan Carroll közbeavatkozott. Mathews egyébként tisztán volt megint a flat zónában, de Sanchez rossz döntést hozott.
Fletcher Cox állította meg Murrayt egy futójáték alkalmával.
Agholor számos alkalommal az első csapatban szerepelt.
Matthews hihetetlen elkapást csinált az oldalvonal mellett.
Bradford ezúttal Huffot találta meg egy TD passzal, melynek során a WR 360 fokban pörgött, hogy bent tudjon maradni a pályán.
Egy Ertz felé tartó labda pattant ki a tight end kezei közül, le is csapott rá Thurmond. A következő playben a TE elejtette Sanchez passzát.

Összességében:
Thurmond kimagaslóan a legjobb DB volt ezen az edzésen, és nem azért, mert a többiek gyengék. Egyértelműen playmaker adottságai vannak, a kérdés az, hogy meccskörülmények között hogyan teljesít majd az új pozíciójában.

Bradfordnak jó napja volt, csak az első csapattal edzett. Úgy tűnik, kezd belerázódni az előző heti rozsdás produkció után.

Bradford kedvenc célpontjai: Jordan Matthews, Josh Huff és Zach Ertz.

Újabb edzés, ahol Mark Sanchez rapszodikusan teljesített, de inkább jobban, mint rosszul. Matt Barkley rossznak tűnik, Tebow pedig néha megvillant.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Karrierje soran van ossz 17 sackje, sztem ha 8-10 kore jut mar orulhet 😀Borbinho
Jah, csak eddig nem volt kezdő. Tavaly egyébként az egyik legjobb 3-4-es OLB volt a PFF szerint úgy, hogy kezdő sem volt.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sejthető volt, pedig ő volt az egyik akinek a játékát legjobban vártam. 😕 Akkor 2 feltörekvő játékost már elveszítettünk 2015-re.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Grrrrrr ez nagyon nem ió gyógyulást neki!!!!!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ilyenkor minden passrusher minimum 30 sacket tervez.
Én meg 190cm leszekJanek
Én magas feka kosaras szeretnék lenni, heregolyókkal a térdemben.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
JaCorey Shepherd jobb térdében ACL szakadás, kihagyja a szezont. csóri gyerek simán jó lenne, az első csapatban is biztatóan mozgott edzésen, erre üvegből van... nickel felállásában így gyanúsan Rowe lesz az egyik szélen, Carrol/Maxwell közül meg az egyik megy slotba
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Karrierje soran van ossz 17 sackje, sztem ha 8-10 kore jut mar orulhet 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ilyenkor minden passrusher minimum 30 sacket tervez.
Én meg 190cm leszek

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Gondolom láttátok, hogy Brandon Graham meccsenként 2 sacket tűzött ki céljául (összesen 32+a rájátszásban ugye 6).
Én azzal is meg lennék elégedve, ha csak 10 sacket csinálna, de folyamatosan hozná a tavalyi teljesítményét futás ellen is, és kezdőként is a védelem erőssége lenne.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Majdnem stimmel, csakhogy az Eagles kezdeményezett elsőként, nem a Cowboys. 😊

"Originally were were going to go with "KEEP HIM"..."

 cowboysblog.dallasnews.com/2015/07/cowboys-de-greg-hardy-donates-300-for-we-still-dem-boyz-banner-to-be-flown-over-eagles-camp.html/


Itt pedig mégegy Eagles fan project ami nem fog megvalósulni:

 www.change.org/p/philadelphia-eagles-philadelphia-temple-university-have-pope-francis-rub-sam-bradford-s-knees

xDgyeek
Jogos és a sztoriban a lényeget sikerült megragadni ezért elismerésem, mintha bármi bajom lenne az üzengetés kitalálójával és kezdeményezőjével 😉

A másik több, mint vicces van humorérzékük a srácoknak odakint 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Egy kis érdekesség. Cowboys fanok és Greg Hardy béreltek egy repülőt, ami az Eagles edzés felett elrepülve üzenget ("We Still Dem Boyz") Kicsit balul sült el, volt lehetőségünk savazni őket, hogy mekkora parasztok, mert pont a himnuszt zavarta meg. Gondolták a kinti szurkolótársaink, hogy visszavágnak, gyűjtést is szerveztek és meg is rendelték a repülőt. A szöveg szerintem nem túl frappánsan az lett volna, hogy "We Got DeMarco 😊" Aztán a reptéren halálos repülőbaleset történt, ahol a gép felszállt volna (az első hírek arról szóltak, hogy pont az a gép zuhant le, de végül kiderült, hogy nem). A baleset miatt a repülő nem szállt fel, és azt kérték a Philly szurkolók, hogy ne is szálljon fel, hanem az összeget felajánlják az elhunyt pilóta családjának attól függetlenül, hogy nem is volt szereplője a Cowboys-Eagles szurkolótáborok egymás közötti heccelésének.picksix
Majdnem stimmel, csakhogy az Eagles kezdeményezett elsőként, nem a Cowboys. 😊

"Originally were were going to go with "KEEP HIM"..."

 cowboysblog.dallasnews.com/2015/07/cowboys-de-greg-hardy-donates-300-for-we-still-dem-boyz-banner-to-be-flown-over-eagles-camp.html/


Itt pedig mégegy Eagles fan project ami nem fog megvalósulni:

 www.change.org/p/philadelphia-eagles-philadelphia-temple-university-have-pope-francis-rub-sam-bradford-s-knees

xD

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.