NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
arról esetleg tudtok valamit, hogy Agholor miért csak a második csapattal edz? ott eléggé aláz, egyes szakírók a legjobb wr-ként emlegetik, de Kelly nem próbálta még a kezdőkkel. tavaly mi volt a helyzet Matthews esetében? ő sem gyakorolt az elsőkkel?kristof
Matthews tavaly a legtöbbet slotban gyakorolt de az elsőkkel is. Zach Ertz is sokat van a 2. csapattal, holott idén 99%, hogy ő lesz a kezdő TE.. Felesleges ezen agyalni, sok van még a TC-ből, fog majd az elsőkkel is lenni. De, hogy a legjobb lenne? Én Matthewsról olvasok ilyet 😛
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
arról esetleg tudtok valamit, hogy Agholor miért csak a második csapattal edz? ott eléggé aláz, egyes szakírók a legjobb wr-ként emlegetik, de Kelly nem próbálta még a kezdőkkel. tavaly mi volt a helyzet Matthews esetében? ő sem gyakorolt az elsőkkel?
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén a 60-as szám lesz látható a játékosok sisakjain majd minden meccsen. Ezzel a márciusban elhunyt Chuck Bednarikra emlékezik majd a csapat.


Vagy pedig kijelölte az Eagles B-közép, hány embert öl meg a következő szezonban.Stez
Köszönjük Stez tudtuk, hogy számíthatunk rád.

Egyezzünk meg abban, hogy ennyi pontot kaptok tőlünk ha máshol nem az előszezonban 😉 és ha másért nem az utolsó előtti fordulóért az előző szezonból 😀.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Idén a 60-as szám lesz látható a játékosok sisakjain majd minden meccsen. Ezzel a márciusban elhunyt Chuck Bednarikra emlékezik majd a csapat.

Shawn84
Vagy pedig kijelölte az Eagles B-közép, hány embert öl meg a következő szezonban.Stez
Azért ezt a szép dolgot nem illik elviccelni.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viszont ez a "kőkemény szájba ..." nem tudom mit akar jelenteniundisputedly
Semmi különlegeset, csak ano megint be van baszva. Idén korábban kezdi a preseason közvetítések örömére. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 569 — Apu ökölbeszorított keze
Meccsenként

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Idén a 60-as szám lesz látható a játékosok sisakjain majd minden meccsen. Ezzel a márciusban elhunyt Chuck Bednarikra emlékezik majd a csapat.

Shawn84
Vagy pedig kijelölte az Eagles B-közép, hány embert öl meg a következő szezonban.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Idén a 60-as szám lesz látható a játékosok sisakjain majd minden meccsen. Ezzel a márciusban elhunyt Chuck Bednarikra emlékezik majd a csapat.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
nekem nincs vele bajom, én tobbek kozott ezért szeretem az eaglest. Mert nem "kispicsafasztarisznya módon giants mezben cowboysnak szurkolok a rangadón" szindróma van. Hanem kőkemény szájba baszás. EZ AZ IGAZI SZURKOLÁS! Nem a szaros grillezés fostaliga ellenfelekkel, ugyanmár....ano92
Elsőként sikerült megfognod a lényeget. Egészseggedreozibozi
Az a szomorú igazság, hogy minden táborban vannak szurkolók, akikre a frencsájz nem lehet büszke. Felesleges ezen a témán rugózni, mert európai soccer kultúrát először megismerő emberek teljesen máshogy látják. USA-ban igenis a hardcore superfanok kint grilleznek a parkolóban.

Én pl imádom a 12th man-t, meg azt az összetartást amit ki tud hozni az emberekből, de ettől függetlenül ugyanolyan emberek alkotják minden csapat bázisát, egyik se jobb, mint a másik. Ugyanúgy csalódottak,ha vereség van stbstb. Maximum vannak régiók, ahol a csapathoz jobban kötődnek a szurkolók, mert kisebb népességű területet fed át pl és ebből eredően van némi halvány eltérés.

Viszont ez a "kőkemény szájba ..." nem tudom mit akar jelenteni, de ha mások vegzálását a lelátón, akkor lehet, hogy kicsit félresiklott a szemléleted... És a vegzálás alatt nem azt értem, hogy az előtted ülővel váltotok pár baráti pofont.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
nekem nincs vele bajom, én tobbek kozott ezért szeretem az eaglest. Mert nem "kispicsafasztarisznya módon giants mezben cowboysnak szurkolok a rangadón" szindróma van. Hanem kőkemény szájba baszás. EZ AZ IGAZI SZURKOLÁS! Nem a szaros grillezés fostaliga ellenfelekkel, ugyanmár....ano92
Elsőként sikerült megfognod a lényeget. Egészseggedre
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem kell kiakadni. Felismertem, ez Johnn Connor volt. Latott egy robotot, nana hogy kivegezte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
nekem nincs vele bajom, én tobbek kozott ezért szeretem az eaglest. Mert nem "kispicsafasztarisznya módon giants mezben cowboysnak szurkolok a rangadón" szindróma van. Hanem kőkemény szájba baszás. EZ AZ IGAZI SZURKOLÁS! Nem a szaros grillezés fostaliga ellenfelekkel, ugyanmár....ano92
hát, te se vagy egy kubatov álma...😒

(sajnos én is részben ezért lettem eagles szurkoló…)
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 244 — Beware the Slim Reaper!
Úgy látszik nincs jobb téma, de megnéztem mi a szar ez, amiről ennyit tudtok írni.
 www.si.com/nfl/2015/07/23/nfl-most-hated-dan-snyder-bill-belichick-percy-harvin#
Természetesen nem egy ember miatt, hanem a SI felmérése alapján készített összefoglaló miatt:
Pari
Bocs, de milyen felmérésről is van szó, milyen körben égy hogyan készült? Én ebből nem azt veszem ki, hogy lett volna bármilyen felmérésnek nevezhető dolog: Here are the people, places and things we see as the most hated in today's NFL.
Ez nekem az SI saját véleményének tűnik, az meg kevésbé érdekes (főleg egy igazi felméréshez képest), hogy ők kit, mit utálnak legjobban. Nem hiszem, hogy felmértek volna bármit is, mert ahhoz érdemi munkát kellett volna végezni ...

Más. A tegnapi felszereléses edzésől:
- Ertznek nagyon jó napja volt, sorban kapkodta el a passzokat, gyakran keresték a Qb-k. Majdnem össze is törte magát amikor Kendrickst ugrotta túl egy labdáért, de szerencsére nem lett baja.
- Matthewsnak újabb jó napja volt, a Qb-k fő célpontja. A legjobb játéka egy oldalvonal mellett vetődve elkapott labda volt, Jenkins szoros fogásában.
- Huff úgy tűnik fejlődött tavaly óta, kevesebb elejtés, a gyengébb cornereket simán megveri, Biggerst megverve kapott el egy szép TD-t Barkleytól.
- Celek dropol (szokása a TC-ben), és Kendricks egy fumble-t is kiharcolt ellene.
- Agholornak újonc hibái voltak tegnap, néhány elejtett labda.
- Bradfordnak vegyes napja volt, a hosszú passzoknál többször túldobta az elkapókat. Ez a kisebb gond, összeszokás után nem lesz gond szerintem. A mozgását nem akadályozza a sérülés, egyszer még futott is a labdával.
- Sanchez semmi különös, nem volt kírívóan jó vagy rossz játéka. Barkley rossz volt, sok pontatlanság, nem szabadult a labdától, 2 int (egyik pick6) és még legalább kettő volt benne (elejtették). Tebow is gyenge volt, de Barkleyál jobb valamivel. Azért ő is dobott 2 int-t, plusz egyzer egy futásnál fumblija volt (a közönség csalódottan felmorajlott ... 😀)
- Tegnap Tobin volt az első csapatos RG, Barbre a LG. A kezdő ILB-k Ryans és Kendricks voltak.
- JaCorey Shepardot tegnap előtt szívatta Matthews, de tegnap erős napja volt, mindig ott volt a labdán, egy alkalommal Agholor akadályozta meg az interceptiont. Egy játék volt, ahol eltévesztette a covert, és máshol kolbászolt.
- Denzel Rice az (UDFA, Coastal Carolina), aki figyelemre méltó. Tebow ellen ő harcolta ki, és szerezte meg a fumble-t, elütött passzai voltak (potenciális Na Brown díjas 😊 ). Akár lehet esélye is, mert Randall Evanst rendszeresen megverik, de azért volt egy int-je is, Pratt kezén megpattant labdát szerzett meg.
- Carroll egész nap leszedte Coopert (ez a minimum).
- Maxwellé volt a legszebb védekező játék, az 1-1-es WR-DB gyakorlatnál egy hosszú útvonalon Agholor szerzett kb. egy lépés előnyt, jól jött a passz Bradfordtól, de Maxwell tökéletes ütemben ugrott és az utolsó pillanatban elütötte a labdát az endzoneban (ja ilyen ha a corner keresi a labdát, ugye Bradley Fletcher?).


több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Idézzetek még be plusz 20 üzenetet légyszi, mert még nem egy betű látszik csak a telefonon...Eazzy
jogos, szerkesztettem, engem is idegesíteni szokott

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
A sok alkohol kihozza belőled a rejtett agresszivitást úgy látom 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nekem nincs vele bajom, én tobbek kozott ezért szeretem az eaglest. Mert nem "kispicsafasztarisznya módon giants mezben cowboysnak szurkolok a rangadón" szindróma van. Hanem kőkemény szájba baszás. EZ AZ IGAZI SZURKOLÁS! Nem a szaros grillezés fostaliga ellenfelekkel, ugyanmár....

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 905 — Csodabogár
vénaszkennert! Kubatovot elnöknek! 😀

amúgy legendásan "híres" az Eagles szurkolók nyugodtsága 😀 de ez minden szezonban felmerül nem kell ennyit beszélni róla...

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Idézzetek még be plusz 20 üzenetet légyszi, mert még nem egy betű látszik csak a telefonon...Eazzy
jövő hétre tényleg orvosolva lesz a probléma (mobiloptimalizáció és piramisrombolás), kitartás!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Idézzetek még be plusz 20 üzenetet légyszi, mert még nem egy betű látszik csak a telefonon...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
4/4 az nalam mindig...Betennelek teged skins ,giants v cowboys mezbe az eagles drukkerek koze egy merkozes elotti erkezesre,es akkor nem kellene youtubeos videokat postolnod😊Gerix
Gondolom ott is odamész ugatni aztán lesel, hogy szájbavernek.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Természetesen - ki más, mint egy philliy szurkoló verte szét a híres stoppoló robotot
 444.hu/2015/08/04/felvetel-keszult-a-szivtelen-vandalrol-aki-lemeszarolta-a-cuki-stoppos-robotot/
jogos lesz a leggyűlöltebb fan base titulus😊Pari
Egy ember miatt? Ha felveszek egy Raiders mezt,és összezúzok mindent 2 utcán keresztül,akkor az egész Raiders fanbase-t így itélik meg?McFumbles
Természetesen nem egy ember miatt, hanem a SI felmérése alapján készített összefoglaló miatt:


Sports Illustrated felmérése szerint a legutáltabb dolgok 😀Adirotor
amúgy közben kiderűlt, hogy kamu volt a video
 444.hu/2015/08/05/kamu-volt-a-stoppos-robot-meggyilkolasarol-keszult-video/
(de mi azért tudjuk, hogy erre csak egy philly szurkoló lehet képes😊)
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Most mit bántjátok az Eagles drukkereket? há fanatikusok!😀😀

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Természetesen - ki más, mint egy philliy szurkoló verte szét a híres stoppoló robotot
 444.hu/2015/08/04/felvetel-keszult-a-szivtelen-vandalrol-aki-lemeszarolta-a-cuki-stoppos-robotot/
jogos lesz a leggyűlöltebb fan base titulus😊Pari
Egy ember miatt? Ha felveszek egy Raiders mezt,és összezúzok mindent 2 utcán keresztül,akkor az egész Raiders fanbase-t így itélik meg?McFumbles

Tenyleg a legutalatosabb szurkolok Amerikaba.Az eagles drukkerekre mai napig jellemzo az europai huliganizmus.Verekednek,kotekednek minden alkalommal.Sehol mashol nem jellemzo a ligaban.Gerix
Te amúgy mi a faxról beszélsz? 😀 ( de tényleg 😊 )
 www.youtube.com/watch?v=dNCkx-D1Qqo
 www.youtube.com/watch?v=4cW72-ynd7sGreengo

Sirok a nevetestol...Bepostoltal 2 videot es ez szted megvaltoztatja a tenyeket!Nem teged celoztalak meg ezzel,es nem is vmelyik eagles forum tagot,ugyh ne haborogj!Skins eagles meccs elott tobbszor is elofordult szemem elott,es mindig az agressziv zoldek miatt!Nem szemelyeskedtem,es postolasok helyett kerdezz inkabb,h miert irtam ezt.KosszGerix
Idézlek:
Sehol mashol nem jellemzo a ligaban.
Na erre ment a 2 videó...bár nem mondom gyönyörű látvány amikor Giants szurkolók püfölik egymást, de arra akartam rávilágítani, hogy az Eaglesre ráhúzni mindent ( rejtett gyűlöleted--bohaha ) egyszerűen nevetséges.
"Mindig az agresszív zöldek " mi? Noooormááááális? 😀Greengo
Tavaly a Frisco szurkolók is bemutatkoztak szépen.
több mint 8 éve
Gerix New York Giants 139
Természetesen - ki más, mint egy philliy szurkoló verte szét a híres stoppoló robotot
 444.hu/2015/08/04/felvetel-keszult-a-szivtelen-vandalrol-aki-lemeszarolta-a-cuki-stoppos-robotot/
jogos lesz a leggyűlöltebb fan base titulus😊Pari
Egy ember miatt? Ha felveszek egy Raiders mezt,és összezúzok mindent 2 utcán keresztül,akkor az egész Raiders fanbase-t így itélik meg?McFumbles

Tenyleg a legutalatosabb szurkolok Amerikaba.Az eagles drukkerekre mai napig jellemzo az europai huliganizmus.Verekednek,kotekednek minden alkalommal.Sehol mashol nem jellemzo a ligaban.Gerix
Te amúgy mi a faxról beszélsz? 😀 ( de tényleg 😊 )
 www.youtube.com/watch?v=dNCkx-D1Qqo
 www.youtube.com/watch?v=4cW72-ynd7sGreengo

Sirok a nevetestol...Bepostoltal 2 videot es ez szted megvaltoztatja a tenyeket!Nem teged celoztalak meg ezzel,es nem is vmelyik eagles forum tagot,ugyh ne haborogj!Skins eagles meccs elott tobbszor is elofordult szemem elott,es mindig az agressziv zoldek miatt!Nem szemelyeskedtem,es postolasok helyett kerdezz inkabb,h miert irtam ezt.KosszGerix
Idézlek:
Sehol mashol nem jellemzo a ligaban.
Na erre ment a 2 videó...bár nem mondom gyönyörű látvány amikor Giants szurkolók püfölik egymást, de arra akartam rávilágítani, hogy az Eaglesre ráhúzni mindent ( rejtett gyűlöleted--bohaha ) egyszerűen nevetséges.
"Mindig az agresszív zöldek " mi? Noooormááááális? 😀Greengo
4/4 az nalam mindig...Betennelek teged skins ,giants v cowboys mezbe az eagles drukkerek koze egy merkozes elotti erkezesre,es akkor nem kellene youtubeos videokat postolnod😊
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Természetesen - ki más, mint egy philliy szurkoló verte szét a híres stoppoló robotot
 444.hu/2015/08/04/felvetel-keszult-a-szivtelen-vandalrol-aki-lemeszarolta-a-cuki-stoppos-robotot/
jogos lesz a leggyűlöltebb fan base titulus😊Pari
Egy ember miatt? Ha felveszek egy Raiders mezt,és összezúzok mindent 2 utcán keresztül,akkor az egész Raiders fanbase-t így itélik meg?McFumbles

Tenyleg a legutalatosabb szurkolok Amerikaba.Az eagles drukkerekre mai napig jellemzo az europai huliganizmus.Verekednek,kotekednek minden alkalommal.Sehol mashol nem jellemzo a ligaban.Gerix
Te amúgy mi a faxról beszélsz? 😀 ( de tényleg 😊 )
 www.youtube.com/watch?v=dNCkx-D1Qqo
 www.youtube.com/watch?v=4cW72-ynd7sGreengo

Sirok a nevetestol...Bepostoltal 2 videot es ez szted megvaltoztatja a tenyeket!Nem teged celoztalak meg ezzel,es nem is vmelyik eagles forum tagot,ugyh ne haborogj!Skins eagles meccs elott tobbszor is elofordult szemem elott,es mindig az agressziv zoldek miatt!Nem szemelyeskedtem,es postolasok helyett kerdezz inkabb,h miert irtam ezt.KosszGerix
Idézlek:
Sehol mashol nem jellemzo a ligaban.
Na erre ment a 2 videó...bár nem mondom gyönyörű látvány amikor Giants szurkolók püfölik egymást, de arra akartam rávilágítani, hogy az Eaglesre ráhúzni mindent ( rejtett gyűlöleted--bohaha ) egyszerűen nevetséges.
"Mindig az agresszív zöldek " mi? Noooormááááális? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !