Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Új játékos érkezett. Mike Johnson WR

 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-former-delaware-wr-mike-johnsonShawn84
És mit lehet róla tudni?😊McFumbles
Amit a cikkben leírtak.Shawn84
Kösz!!!!!!!!!!!! telorol nem tudom megnyitni.😊.McFumbles
6-2, 210

a Delaware OC Kelly mellett dolgozott New Hampshierben így a gyerek konyíthat valamit az up-tempohoz is. Ennyi. Ezek az emberek csak töltelékek, nagyon ritka ha egy is megéri a rostert.
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
És mit lehet róla tudni?
McFumbles


Új játékos érkezett. Mike Johnson WR

 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-former-delaware-wr-mike-johnsonShawn84
És mit lehet róla tudni?😊McFumbles
FEKETE 😀😀😀

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Új játékos érkezett. Mike Johnson WR

 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-former-delaware-wr-mike-johnsonShawn84
És mit lehet róla tudni?😊McFumbles
Amit a cikkben leírtak.Shawn84
Kösz!!!!!!!!!!!! telorol nem tudom megnyitni.😊.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Új játékos érkezett. Mike Johnson WR

 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-former-delaware-wr-mike-johnsonShawn84
És mit lehet róla tudni?😊McFumbles
Amit a cikkben leírtak.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Új játékos érkezett. Mike Johnson WR

 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-former-delaware-wr-mike-johnsonShawn84
És mit lehet róla tudni?😊

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Új játékos érkezett. Mike Johnson WR

 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-former-delaware-wr-mike-johnson
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286

Wolff-on is van izom mostmár bőven......:pMcFumbles
Elküldhetné az edzés és étkezés programját 😀 Na meg a kesztyűjét is (bár elégedett vagyok az Adidasommal, noha két hónapja nem volt a kezemen sajnos 😕 )Eazzy
Hát az a tricepsz sem hiszem,hogy úgy került oda,hogy reggel felkelt,és odatermett😀. Mintha tavaly még nem lett volna így kib*szva a karja...Remélem a munka meghozza gyümölcsét,van benne potenciál,én elnézegetném a kezdőbe.😊

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us

Wolff-on is van izom mostmár bőven......:pMcFumbles
Elküldhetné az edzés és étkezés programját 😀 Na meg a kesztyűjét is (bár elégedett vagyok az Adidasommal, noha két hónapja nem volt a kezemen sajnos 😕 )

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286

Wolff-on is van izom mostmár bőven......:p

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.
néz egyetemit ott sok vanShawn84
De egyetemiben nincs Eagles,es itt most arrol beszeltunk nem?😊

Vagy jöjjön át Skins fan-nak! 😀 Elvégre csak a képesség mag a bőrszín volt a kitétel, az eredményesség nem...😀nexion218
Ha kellek,beszélhetünk a trédelésem ügyében Kellyvel.Állítólag én is kiégtem az Eagles soraiból.(Ha 7.körös cetlit adtok értem,és magas fizut,beállok a sorba,és nyilatkozok Chipről,ha kell.😛 😀😀 )McFumbles
Először is az első Philly - Skins meccsen tesztelünk az eredménykövetőben (=próbajáték), majd pediglen lesz a szerződésedben egy záradék, hogy csak a fekák elleni rasszizmusról panaszkodhatsz, az indiánok verbális bántalmazásának létét pedig tagadnod kell. 😊nexion218
És mindeközben Only Girls privát afterparty-t kell szerveznem a csapatom logóját feltüntetve,a nőktől képet kérve,hogy lecsekkolhassam őket.McFumbles
Nyilván, de te csak szervező leszel, nem résztvevő...😛nexion218
Hát egy ilyen eseményen nem is tehetném meg,hogy részt vegyek,sajnos.😀 De a szerződést meg csak akkor fogadnám el,ha Mariotához hasonlóan,engem is engedne a vezetőség Hawaiion szörfözni.(Felőlem fizethetnek is,hogy eljussak oda😀)

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kendricks-ért szerintem többet kapunk, ha kivárjuk amíg az ILB-k elkezdenek tizedelődni pár hét után a ligában 😊 Meg persze nálunk is megtörténhet a baj.

De én szeretném, ha a front7-ben már nem változna semmi. A rotációval és a szituációs emberekkel a passrush és a runD# is nagyon jónak ígérkezik. Főleg kell a mélység, ha a védők továbbra is 35-40 perceket lesznek a pályán.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.
néz egyetemit ott sok vanShawn84
De egyetemiben nincs Eagles,es itt most arrol beszeltunk nem?😊

Vagy jöjjön át Skins fan-nak! 😀 Elvégre csak a képesség mag a bőrszín volt a kitétel, az eredményesség nem...😀nexion218
Ha kellek,beszélhetünk a trédelésem ügyében Kellyvel.Állítólag én is kiégtem az Eagles soraiból.(Ha 7.körös cetlit adtok értem,és magas fizut,beállok a sorba,és nyilatkozok Chipről,ha kell.😛 😀😀 )McFumbles
Először is az első Philly - Skins meccsen tesztelünk az eredménykövetőben (=próbajáték), majd pediglen lesz a szerződésedben egy záradék, hogy csak a fekák elleni rasszizmusról panaszkodhatsz, az indiánok verbális bántalmazásának létét pedig tagadnod kell. 😊nexion218
És mindeközben Only Girls privát afterparty-t kell szerveznem a csapatom logóját feltüntetve,a nőktől képet kérve,hogy lecsekkolhassam őket.McFumbles
Nyilván, de te csak szervező leszel, nem résztvevő...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár mindent elviccelsz (legalábbis szerinted vicces), szóval nem tudom, hogy komolyan mondtad-e, de most nem igazán volt jó Bradford. Egyelőre leginkább a kommunikációval van baj, ami nem túl nagy meglepetés. A legszebb passz Barkley-é volt...

Maxwell két szép leütött lasztival nyitott -> hosszú karok.

Ryans - Alonso az első csapat két belső linbackere, Kendricks egyelőre második csapattal edz. (kezdődhet a csereteória és a sopánkodás)Eazzy
Ahogy jeleztem is irónia szándéka volt a szavaimban, jelezve hogy esély van rá, arról igyekszik szólni majd minden, Bradford jó, és csak az egészségén múlik a siker.

Igen miután ezt írtam, olvastam át a igazán cikket amiből kiderült, hogy nem ő volt a nap embere, így ezek szerint tévedtem, belátom 😀.

Drukkolok a csapatnak és Kellynek nagyon, mert kívülről!!!! szimpatikus embernek és nagyszerű szakembernek gondolom (ha van egyáltalán jogom ezt bármilyen módon is megítélni innen a fotelből), és biztos tudja mit miért tesz, csak nehéz kivárni a remények szerinti jó végeredményét.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Régiek de marha jók!😀


több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
jav: evidensnek tűnik.

ezt a kelly embere dolgot sem értem teljesen. 53 kelly embere jöhet csak szóba? tudom, hogy szeretei demecot (mondjuk ebből is látszik, hogy nem olvas PFF-t), de hónapok óta megy a sus-kus, hogy kendricks trade-elve lesz, és azóta sem értem, hogy miért ő.jorge
Na mondjuk ez nekem sem tiszta. Kelly "embere",az,akit ő hozott ide? Mindenki más,aki előtte érkezett,és bevált,az nem az "embere" és mehet a levesbe?

több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
jav: evidensnek tűnik.

ezt a kelly embere dolgot sem értem teljesen. 53 kelly embere jöhet csak szóba? tudom, hogy szeretei demecot (mondjuk ebből is látszik, hogy nem olvas PFF-t), de hónapok óta megy a sus-kus, hogy kendricks trade-elve lesz, és azóta sem értem, hogy miért ő.
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
úgy látszik, kihagytam egy részt az utolsó évadból. miért ennyire evidens, hogy a 24 éves kendricks lapát, és a 31 éves ryans kezd? a shady alonso csere óta abban vagyok, hogy 3-4 idényre megvan az ilb duó, és elég jó lesz.jorge
Ki mondta hogy ez evidens?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
úgy látszik, kihagytam egy részt az utolsó évadból. miért ennyire evidens, hogy a 24 éves kendricks lapát, és a 31 éves ryans kezd? a shady alonso csere óta abban vagyok, hogy 3-4 idényre megvan az ilb duó, és elég jó lesz.jorge
mer ryansszel a kora ellenere iden hosszabbitottak, kendricks pedig nem kelly embere es tradeben lenne azert erteke.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.
néz egyetemit ott sok vanShawn84
De egyetemiben nincs Eagles,es itt most arrol beszeltunk nem?😊

Vagy jöjjön át Skins fan-nak! 😀 Elvégre csak a képesség mag a bőrszín volt a kitétel, az eredményesség nem...😀nexion218
Ha kellek,beszélhetünk a trédelésem ügyében Kellyvel.Állítólag én is kiégtem az Eagles soraiból.(Ha 7.körös cetlit adtok értem,és magas fizut,beállok a sorba,és nyilatkozok Chipről,ha kell.😛 😀😀 )McFumbles
Először is az első Philly - Skins meccsen tesztelünk az eredménykövetőben (=próbajáték), majd pediglen lesz a szerződésedben egy záradék, hogy csak a fekák elleni rasszizmusról panaszkodhatsz, az indiánok verbális bántalmazásának létét pedig tagadnod kell. 😊nexion218
És mindeközben Only Girls privát afterparty-t kell szerveznem a csapatom logóját feltüntetve,a nőktől képet kérve,hogy lecsekkolhassam őket.

több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
úgy látszik, kihagytam egy részt az utolsó évadból. miért ennyire evidens, hogy a 24 éves kendricks lapát, és a 31 éves ryans kezd? a shady alonso csere óta abban vagyok, hogy 3-4 idényre megvan az ilb duó, és elég jó lesz.
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086505/eagles-training-camp-practice-notes-sam-bradford-first-team-reps-mark-sanchez-quarterback-battle

Infók a mai edzésről. A lefordításra van igény?picksix
A lényeg úgyis mindig mindenhol az, hogy Bradford a fsza gyerek ha............. | egészséges tud maradni | 😀 (nyilván sarkítok). Egyébként köszi magam részéről guglival megpróbálok elboldogulni 😀dande
Bár mindent elviccelsz (legalábbis szerinted vicces), szóval nem tudom, hogy komolyan mondtad-e, de most nem igazán volt jó Bradford. Egyelőre leginkább a kommunikációval van baj, ami nem túl nagy meglepetés. A legszebb passz Barkley-é volt...

Maxwell két szép leütött lasztival nyitott -> hosszú karok.

Ryans - Alonso az első csapat két belső linbackere, Kendricks egyelőre második csapattal edz. (kezdődhet a csereteória és a sopánkodás)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Na mentem magam hergelni hozzánk. Mi még soha nem nyertünk semmit mégis nagyobb a bizakodás mint itt. 😉Bazzani
A merger óta mi sem, de mégis minden évben bizakodunk 😊

Nekem egyelőre az a problémám, hogy nem látok egyetlen játékost sem a csapatban Kelcen kívül, akit istenigazából kedvelnék.mustaine
Jordan Matthews ?Zach Ertz? Brent Celek ? Fletcher Cox ? Kendricks , Demeco ? Nemáár , csak van valaki ... akár a kézen álló Bennie Logan .. 😀😀

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor azért legyen itt ez is, mert egyébként én csíptem Boykint és sajnálom, hogy nem kap nálunk több lehetőséget... de ez van én már kezdek ezekhez a tradekhez hozzászokni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086951/brandon-boykin-comments-chip-kelly-steelers-trade-conditional-pick-training-camp
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086505/eagles-training-camp-practice-notes-sam-bradford-first-team-reps-mark-sanchez-quarterback-battle

Infók a mai edzésről. A lefordításra van igény?picksix
A lényeg úgyis mindig mindenhol az, hogy Bradford a fsza gyerek ha............. | egészséges tud maradni | 😀 (nyilván sarkítok). Egyébként köszi magam részéről guglival megpróbálok elboldogulni 😀
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086505/eagles-training-camp-practice-notes-sam-bradford-first-team-reps-mark-sanchez-quarterback-battle

Infók a mai edzésről. A lefordításra van igény?

easy easy
kill kill
Lane Lane