Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Egy kis érdekesség. Cowboys fanok és Greg Hardy béreltek egy repülőt, ami az Eagles edzés felett elrepülve üzenget ("We Still Dem Boyz") Kicsit balul sült el, volt lehetőségünk savazni őket, hogy mekkora parasztok, mert pont a himnuszt zavarta meg. Gondolták a kinti szurkolótársaink, hogy visszavágnak, gyűjtést is szerveztek és meg is rendelték a repülőt. A szöveg szerintem nem túl frappánsan az lett volna, hogy "We Got DeMarco 😊" Aztán a reptéren halálos repülőbaleset történt, ahol a gép felszállt volna (az első hírek arról szóltak, hogy pont az a gép zuhant le, de végül kiderült, hogy nem). A baleset miatt a repülő nem szállt fel, és azt kérték a Philly szurkolók, hogy ne is szálljon fel, hanem az összeget felajánlják az elhunyt pilóta családjának attól függetlenül, hogy nem is volt szereplője a Cowboys-Eagles szurkolótáborok egymás közötti heccelésének.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Shepherd-öt kocsival vitték le a pályáról. Jobb láb sérülés.
😕Bazzani
Pedig arról szóltak a hírek, hogy jó TC-t nyom, reméljük nem komoly. Azt írják nem fekve, hanem ülésen ülve vitték le talán jobb előjel, mai MRI megmondja mi baja.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Shepherd-öt kocsival vitték le a pályáról. Jobb láb sérülés.
😕

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Menjen csak a Billsbe, és draft picket kérjünk cserébe, játékos nem kell mert minden poszton megvagyunk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sancho-McCoy csere 😀 odabasznaBorbinho
Sancho-Maclinnek jobban örülnék,HB-nk van,WR-ünk nincs.McFumbles
csak KC-ben van Sancho szintű (sőt) QB

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Sancho-McCoy csere 😀 odabasznaBorbinho
Sancho-Maclinnek jobban örülnék,HB-nk van,WR-ünk nincs.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sancho-McCoy csere 😀 odabaszna

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Soha nem gondoltam, hogy ilyet fogok mondani de el ne cseréljük Sanchezt 😛 😀
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Brandon Graham szerint ő, Nelson Agholor, Jordan Matthews, Tim Tebow és Brandon Hepburn az elsők minden nap a NovaCareben, kb reggel 6-kor.mustaine
Tebow azért odateszi magát.Remélem a munkája meghozza a gyümölcsét,és lesz rá alkalma egy új esély keretein belül bizonyítania.!

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Brandon Graham szerint ő, Nelson Agholor, Jordan Matthews, Tim Tebow és Brandon Hepburn az elsők minden nap a NovaCareben, kb reggel 6-kor.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Köszi baggio ezekért a cikkekért! Remélem sokan olvassák végig...Eazzy
aki pedig nem csak olvasni szeret, annak ajánlom au nj.com új, Phillyvel foglalkozó podcastjét (The No-Huddle Show) az első részben főleg erről van szó, hogy miért jöhetnek elő ilyen vádak Kellyval kapcsolatban, ill. a végén az edzőtábor és Bradford is szóba kerül (három nappal ezelőtti dolog, de az eleje miatt így is érdekes lehet)
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Rowe ezúttal is az első csapattal edzett, akárcsak Agholor akiről nagyon pozitív dolgokat olvasni, Shurmur is dicsérte. Murray visszatért és Bradford is egyre jobb formában, egy teljesen egészséges offense komoly dolgokra lehet itt képes...
A Sanchez cserében külső szemlélőként lenne ráció, bár nem hiszem, hogy meg meri lépni az Eagles, hiába tűnik Tebow is megfelelő csere QB-nak (nem trollkodás, szerintem rosteren lesz, bár ma szenvedett).

szerk. Agholor fejlődése talán nem is akkora meglepetés, ő, Tebow, Jordan Matthews, Brandon Graham és Brandon Hepburn az első öt játékos aki meg szokott jelenni az edzőközpontban, hajnali 6 órakor. Talán nem véletlenül, hogy Kelly inkább az ilyen játékosokat keresi, mint az új Aldon Smitheket...
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 245 — Beware the Slim Reaper!
Én nem cserélném el Sanchót, mert értelmes backup nélkül maradnánk. Esetleg ha szemérmetlenül nagy lenne az ellenérték ... de ez már tényleg a mesék világa. Plusz attól, hogy Bradford túléli az előszezont, még nem biztos, hogy végigbírja az évet. Ha adnának egy irányítót is a csere keretében, még akkor sem. Cassel nem kéne, Manuellel lehet, hogy megpróbálna valamit Kelly, de szerintem úgy nem, hogy nincs egy teljes holtszezonja és előszezonja az átállásra. Valószínűleg így Barkley vagy Tibus lenne a backup, akikkel eléggé meg lennénk lőve, ha játszaniuk kéne. Sancheznek 2 éves szerződése van, szóval ha Bradford teljes szezonban beválik, még akkor is el tudjuk cserélni a következő offseasonban, ha akarjuk.


több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Melóból nem tudom szerkeszteni, de értelemszerűen tisztában vagyok vele hogy Boykin a Steelersbe ment, és Shadyt küldtük Buffaloba 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
A podcastet hallgatva felvetődött bennem egy gondolat... Arra az esetre ha Bradford feltűnően jól teljesítene a campben, preseasonban, és megbízik benne a vezetőség. Sanchez személyében a liga egyik "legjobb csereirányítója" ülne nálunk a padon, míg a Bills irányító gondokkal küzd. Elképzelhető szerintetek hogy McFumbles kolléga legrosszabb rémálma valóra válik, és Boykin után Sanchot is a Billsbe cseréljük? Ez estben újra aktuálissá válna Rexy tetkója, és megint megvalósulna a Sanchez/Ryan reunion.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 245 — Beware the Slim Reaper!
😀


több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
 www.philly.com/philly/sports/eagles/20150806_Harry_Edwards_is_in_Chip_Kelly_s_corner.htmlbaggio
Remélem sokan olvassátok, ebben a topikban ilyenekre lennék én kívácsi, nem a nyafogásokra.

Nagyon szépen árnyalja, hogy itt nincsenek olyanok amikre gondolnak, és ahogyan ráhúzzák bizonyos eseményekre a Kelly rasszizmust. Kelly rasszista? Igen, de maximum a saját elképzelései szerinti játékosokkal szemben van pozitív rasszizmusa. Volt egy remek east - west futója, de Ő elképzelése north - south futó volt. Nem egy fekete játékos elküldése a lényeg. Ugyanígy, neki magas, hosszú karú cornerek kellenek a man press védelembe. Boykin nem ilyen volt, lejáró is volt, elküldte.
Kizártnak tarom, hogy bármilyen döntése mögött állhatna valamiféle bőrszín, vagy egyéb megkülönböztetés. Neki a maximálisan az elképzelései szerinti játékosok kellenek, mert hisz a rendszerében, és abban, hogy a megfelelő puzzle darabokkal összeállhat. Szinergia, erre törekszik. Lásd a "dream team" esetét. Mennyivel volt az a csapat jobb? Pedig tele volt jó játékosokkal. Csak együtt nem működtek.

Ha megbukik a rendszere, akkor az az Ő hibája, és vállalni is fogja a felelősséget. De hagyjuk már meg neki legalább a lehetőséget két 10-6-os szezon után, mielőtt még kifiléznénk.

Köszi baggio ezekért a cikkekért! Remélem sokan olvassák végig...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Alonso agyrázkódás, Murray betegség miatt hagyja ki a mai edzést, Rowe viszont az első csapattal készül bal oldali cornerként.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
 www.philly.com/philly/sports/eagles/20150806_Harry_Edwards_is_in_Chip_Kelly_s_corner.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Longot már pótolták is:  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-outside-linebacker-diaheem-watkins-place-travis-long-injured-reserveShawn84
Jézusom mi lesz itt még.😛

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Longot már pótolták is:  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/eagles-sign-outside-linebacker-diaheem-watkins-place-travis-long-injured-reserve
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
El kell fogadni hogy ott ez termeszetes.
Van csalad ahol van gb es dallas szurkolo es pl atlantaban elnek.Janek
Nem feltétlenül csak ott. Az európai fociban sem csak "bközép" módon szurkolnak az emberek. Sőt, szerintem ez a kisebbség. A hazai viszonyokat már nem ismerem, jó ideje nem járok meccsre, itthon lehet, hogy már csak az ultrák maradtak, nem tudom. De Európában sokfelé nyugodtan lehet meccsre menni idegen szurkolóként is. A forró spanyoloknál pl. gond nélkül sétálgattunk egész nap Madridban barca sapkában, és sehol semmi atrocitásban nem volt részünk. Az emberek észrevették, és max vidáman mutogattak, hogy ki fog a csapat kapni, de ennyi. A meccsen is beültünk a teli fehér Bernabeu nézőtérre, és semmi, gond nem volt. Angliában hosszabb ideig éltem, ott rengeteg meccsen voltam kint, nagyon sokszor Chelsea mezben (a Chelsea a kedvenc angol csapatom),. A legkisebb probléma nélkül. Ott mondjuk meccs után arra érdemes odafigyelni, hogy ne a helyi ultrák útvonalán és ne a saját kocsmáikba menjen direkt az ember. 😊 De nem is nagyon tud, meg van szervezve a be- és kimenetel, az ultrákat nagyon elszeparálják a "normál" szurkolóktól. Azon a pár kocsmán kívül viszont a városban, metrón, buszon soha semmi gond nem volt. (Voltam magyar válogatott meccsen is a Wembleyben, kilencvenezer angol között ültünk hárman nemzeti színekben, ordibáltunk, énekeltünk, és semmi gond nem volt, mindenki barátságos volt velünk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
El kell fogadni hogy ott ez termeszetes.
Van csalad ahol van gb es dallas szurkolo es pl atlantaban elnek.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom szégyen, hogy socceren nőttem fel (az meg még nagyobb, hogy mai napig szeretem is), de nekem ez a normális szurkolás. Európai vagyok, nem az USA-ban születtem. Nyilván nem baszok szájba senkit, csak mert másnak szurkol (nem vagyok ennyire elvakult), de ha berohan kozénk az ellen mezébe valaki és fikázza a csapatot akkor azért csak csak megkérem, hogy fáradjon arrébb, nem pedig még meg is kínálom sorrel.ano92
Embere válogatja. Számomra tök normális, hogy leülök az ellenfél szurkolójával sörözni. Sőt, az a furcsa, ha nem teszem. Nekem ezek a szurkolói egymásra hirigelések valahogy pótcselekvésnek tűnnek. Magának a szurkolásnak is valahol van határa nálam. El tudok jutni szívinfarktus határig az izgulásban és szurkolásban, de a többi szurkolóval közben nemigen foglalkozom. Már azzal, hogy mit csinál. Az számomra kicsit olyan, mint amikor a kamasz csajok egymás haját tépik azon, hogy melyik szophassa le a rockzenészt koncert után, miközben az húszcentis csíkokban tolja magába az anyagot. 😀 Szóval olyan homokozós balhé.

Ezzel együtt elfogadom, ha más jobban felpörög. Nekem értelmetlen, hogy egy teljesen idegen emberre azért legyek ideges, mert sárga trikót hord kék helyett és hülye bírózás vagy hülye Manningezés helyett hülye Bradyzik. De elfogadom, ha más rivalizálósabban fogja fel. Már amíg megmarad a kultúrált keretek között. Amibe azért nem csak az tartozik, hogy nem baszom pofán a szomszédomat, de valahol az is, hogy nem kurvaanyázom le, csak azért, mert meccsen vagyunk. Ő is kifizette a jegyet, én is kifizettem, nincs több joga neki sem a székéhez mint nekem. Legyen az a szék akárhol. A cikizés, vérszívás persze bőven mehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
de ha berohan kozénk az ellen mezébe valaki és fikázza a csapatot akkor azért csak csak megkérem, hogy fáradjon arrébb, nem pedig még meg is kínálom sorrel.ano92
Sörrel még a szurkolótársakat SEM! 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane