Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Earl Wolff ma sem tudott megjelenni az edzésen, így sanszos, hogy nem látjuk már többet Eagles mezben...
mustaine
Ez a nem tudott,ez mit takar?

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Earl Wolff ma sem tudott megjelenni az edzésen, így sanszos, hogy nem látjuk már többet Eagles mezben...

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Amadeus kolléga számára komoly kihívás a viccelődés (persze nem lehetetlen, csak általában akkor sikerül neki amikor nem az a szándék 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Agholor szerencsére semmit nem változott az egyetem óta. Megkérdezték tőle, hogy milyen érzés volt az első labdaérintéséből TD-t szerezni az NFL-ben, erre egyből kijavította az újságírót, hogy volt előtte egy dropja is, összességében pedig sokkal jobban zavarja a két elejtett labda, mint amennyire örül a TD-nek. Ilyen munkamorállal és tehetséggel szerintem simán benne lenne egy ORoY szezon, de Kelly rendszerében nincs kimondottan első, második vagy harmadik számú opció, szóval nem fog űr számokat hozni.

kristof
Cooper mellett amúgy is komoly kihívás az ORoY. (persze nem lehetetlen)
Amadeus91
Ne viccelődjél már. 😀

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 026
Agholor szerencsére semmit nem változott az egyetem óta. Megkérdezték tőle, hogy milyen érzés volt az első labdaérintéséből TD-t szerezni az NFL-ben, erre egyből kijavította az újságírót, hogy volt előtte egy dropja is, összességében pedig sokkal jobban zavarja a két elejtett labda, mint amennyire örül a TD-nek. Ilyen munkamorállal és tehetséggel szerintem simán benne lenne egy ORoY szezon, de Kelly rendszerében nincs kimondottan első, második vagy harmadik számú opció, szóval nem fog űr számokat hozni.

kristof
Cooper mellett amúgy is komoly kihívás az ORoY. (persze nem lehetetlen)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
közben az első meccsen megsérült OLB DeWalt-Ondijo helyett jött egy másik udfa LB

kíváncsi leszek viszont ezen a poszton a tavalyi patriots-os Skinner-re, legalábbis remélem, hogy javít valamit a helyzetünkön, ami lényegében Braman, meg esetleg az ILB Jones
MSII tényleg sok mindenben javult, de, a pass rush nem volt vasárnap se az erőssége....
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Tomlinson t csak azért dícsérem mert pankrátorosan földhözb*szta a QB-t.McFumbles
Az Braman volt nem? Tomlinson az offense-ben játszik.
Rataxes
Bocsánat ,tényleg Braman.

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Két tegnapi post a blogról:
Training camp támadók:  philly.blog.hu/2015/08/17/edzotabor_tamadok#more7713314
Megjegyzések az előszezon meccshez:  philly.blog.hu/2015/08/17/eloszezon_colts_eagles#more7713616


több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
A mieinket már kielemztük. Esetleg még annyit, hogy Rowe forced fumble-jénél azért az elkapó eléggé üresen kapta a labdát.

Amúgy Bennett játéka a Coltsból nagyon tetszetős volt rookie UDFA-hoz képest főleg. Bár azt írják nem marad rosteren.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja Braman volt,
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000510893/Braman-strip-sacks-Bennett

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Tomlinson t csak azért dícsérem mert pankrátorosan földhözb*szta a QB-t.McFumbles
Az Braman volt nem? Tomlinson az offense-ben játszik.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Most néztem meg a meccset,ebben a pillanatban lett vége,Mostert-Barner-Agholor-Tomlinson-t,és Tebowt kell dícsérnem. Mostert szép yardokat hozott,Barner jól játszott,a PR TD-je gönyörű szép volt. Agholor szép passzokat catchelt,és futott egy szép TD-t. Tomlinson t csak azért dícsérem mert pankrátorosan földhözb*szta a QB-t. Tebowról ki mondta,hogy nem tud passzolni?????????????Óriási volt,a hibái nagy része az offense fal hibájából eredett. A Touchdownjánál pedig egyenesen tátva maradt a szám.😊 Tetszett a meccs összességében,és látok potenciált ebben a csapatban!😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Agholor szerencsére semmit nem változott az egyetem óta. Megkérdezték tőle, hogy milyen érzés volt az első labdaérintéséből TD-t szerezni az NFL-ben, erre egyből kijavította az újságírót, hogy volt előtte egy dropja is, összességében pedig sokkal jobban zavarja a két elejtett labda, mint amennyire örül a TD-nek. Ilyen munkamorállal és tehetséggel szerintem simán benne lenne egy ORoY szezon, de Kelly rendszerében nincs kimondottan első, második vagy harmadik számú opció, szóval nem fog űr számokat hozni.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jó meccs volt, mert nyertünk.

Tebowt mikor sorozatban 3-4 drivban kb minden playben foldbedongolték akkor a 4th string ol volt fent? 😀

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sancho nagyon elgondolkodott a Tebow TD-nél. Veszélyt érez a QB pozíciójára😀

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 895 — No es importante
- A végeredmény nem sokat számít, de a győzelem biztos nem tesz rosszat a rookie-k önbizalmának, meg összességében a csapat is nyugodtabban készülhet így, Kellynek sem kell hülye kérdésekre válaszolgatniaHulkeinstein
hahh



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
dande jól összefoglalta a lényeget, csak bár gondolatot tennék hozzá:

- A legfontosabb, hogy nem volt sérülés, ha ezt sikerül tartani az egész előszezonban, akkor én már elégedett leszek
- A végeredmény nem sokat számít, de a győzelem biztos nem tesz rosszat a rookie-k önbizalmának, meg összességében a csapat is nyugodtabban készülhet így, Kellynek sem kell hülye kérdésekre válaszolgatnia
- Jól mozogtak az újoncok, nem tűntek megilletődöttnek, volt szép mozzanata Agholor-nak, Rowe-nak, Evans-nek, Tomlinsonnak, és Mostertnek is, jó volt látni őket
- Nekem a támadófal nem minden play-nél tetszett, nem mintha ez sokat jelentene, de érdemes lesz rájuk odafigyelni, azért én meg nem vagyok meggyőzve a guard pozíció erősségéről
- Ha jól láttam, akkor Marcus Smith-nek volt pár jó megmozdulása, coverage-ben ügyesen mozgott, egyértelműen javult tavalyhoz képest, én még nem írnám le
- Parkey viszont aggasztó, a tegnapi produkció 100% Henery volt, össze kell kapnia magát, főleg a távolabbi extra pont miatt
- A csapat lelkesnek látszott, lehet, hogy csak beleképzelem, de kezd meglenni a pozitívuma is a sztárok elküldésének, alakul a csapatösszhang, ami rengeteget számíthat
- Látszik, hogy komolyan veszik a lehetőséget a rosterhelyekért küzdők, reméljük sikerül 1-2 gyémántot találni
- Se Sanchez, se Barkley, se Tebow nem javult annyit, hogy elsőszámú irányítóról beszélhessünk, továbbra is Bradford minden reményünk, ha megsérül, vagy nem válik be, akkor elfelejthetjük a playoffot, mert a QB DC nem sok jóval kecsegtet. Sanchez jó QB2, de semmi több, Tebow meg Barkley pedig nem NFL szintű irányítók
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Egy kis csemege csak mert jó az ilyeneket nézni:
 vine.co/v/epngMv7BEegpicksix
Sack of the Year! Mindjárt az első meccsen! Who the f.ck is JJ Watt?😕)

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Matt Tobin LT-ként szerepelt a második csapattal, a kezdő RG Gardner volt, a csere RG pedig Moffitt. Acho és Brad Jones voltak a kezdő ILB-k. Mostert nekem nagyon tetszett, remélem rostert fog.mustaine
Mostert rostert? ez nem lehet véletlen o.O

Matthews is nagyon agilisnek tűnt, reméljük a sok carry megosztás frissen fogja őket tartani. Na meg sérülésmentesen. Bár az sajnos bármikor előfordulhat véletlenül is, de jó hogy sok opciósnak tűnik a keret.

Tebow dobott egy-két egész szépet, meglepett, na persze legalább annyi értékelhetetlen is volt. 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Egy kis csemege csak mert jó az ilyeneket nézni:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Matt Tobin LT-ként szerepelt a második csapattal, a kezdő RG Gardner volt, a csere RG pedig Moffitt. Acho és Brad Jones voltak a kezdő ILB-k. Mostert nekem nagyon tetszett, remélem rostert fog.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miből tudni, hogy nyert az Eagles???? Nagy csend van a topicban 😛

Pedig még nem is éjszakai meccs volt, hogy mindenki aludjon 😀

Akkor viszont bátorkodok írni egy kis szubjektív összefoglalót:

Egyértelműen úgy tűnt, hogy nekünk fontosabb ez a meccs, mint a Coltsnak, talán mert több is a kérdőjel nálunk. Messze menő következtetéseket nem lehet és nem is szabad levonni belőle, de néhány dolog azért megjegyzendő.

1. Sanchez szeret magasröptű játékot játszani, így több elkapónk is megmutathatta, hogy mekkorát tud nyújtózni, hála Istennek szerencsésen sikerült.

2. Így világossá lett, hogy két jó elkapónk mindenképpen van: Jordan M- ezt ugye sejtettük, illetve Agholor is jelezte miért húzta őt be Kelly. Jó választásnak tűnik 😀

3. Ha már elkapók nagy öröm volt nézni Tomlinson játékát. Ő ugye TE, és nem lenne rossz ha találnánk benne egy kincset. Reméljük nemcsak azért villogott mert a csere Colts volt fenn.

4. Barkley és Tebow: mindketten már bőven cserék ellen játszottak, és Barkley egy mozzanattól eltekintve jól játszott. Tebownak már nehezebb dolga volt olyan szempontból, hogy a 3. számú OL védte volna őt, de ez nem igazán sikerült, így dobásban maradandót nem tudott alkotni. Azért volt egy két passzolt labdája és akkor látszott, ebben a részében van fejlődés nála. Ezen meccs alapján, ha lehet szakmai részét nézni a dolgoknak, Barkley áll nyerésre. De emberileg nagyon látszott minden féle szempontból, hogy Tebow sokkal elfogadottabb, és mindenki szurkol neki (én is 😀) Bízom benne, hogy Barkley feltornázza magát addig (s erre is blazírozunk), hogy egy 6. 7. körös pickért el tradeljük és akkor Tebow marad. RZ szituációknál pl nagyon kéne, abban egyszerűen utánozhatatlan. Ebből volt a TD is.

5. Az OL és a DL szerintem idén is rendben lesz, (bár ez ügyben a Ravens meccs nagyobb teszt lehet) nagy kincs az a két edző, aki ezen részével foglalkozik a társaságnak.

6. Marcus Smith II egyre bust gyanúsabb. Most azért kapott lehetősét bőven és nem igazán tudta merre van az arra, pedig a csere cseréje ellen játszott. Ha nem lenne 1 körös már rég nem lenne a csapatnál, és ahogy a hírek szólnak, nem is Kelly pickje volt anno, úgyhogy elképzelhető, nem sokáig lesz nálunk, ha csak csoda nem történik.

7. A legnagyobb kérdés a Sec. erre még végképp nem lehet válaszolni csak benyomások alapján azt mondom fényévekkel jobb lesz, mint a tavalyi (ami nem nehéz 😛) Rowe és Maxwell is jól mozgott, és Ed Reynoldsnak is sikerült két INT-t összeszedni.

8. A védelem továbbra is képes eladott labdákra kényszeríteni az ellenfelet, ha részünkről a támadó oldalon nem csatlakoznak hozzájuk, akkor ebből nagyon jól jöhetünk ki.

9. Nem múlhatott el a meccs visszahordott TD nélkül, Barner vitt vissza egy nagyon nem rossz puntot. A Spec team idén is alkothat. Parkey egy kicsit szedje össze magát fejben mert volt egy kihagyott XP és egy 34 yardos FG.

Most ennyi, majd mások kiegészítik cizelláltabban, szakmaibban leírják ami még volt, egy a lényeg: végre foci van 😀

Fly Eagles!!!!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Nyehehe 😊 😊 😊 Teeebow TD
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000510894/Can-t-Miss-Play-Tebow-Time-in-Phillyvontod
Jobban szereted ha dobja? PO-meccsen? 😉

több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Nyehehe 😊 😊 😊 Teeebow TD
 www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000510894/Can-t-Miss-Play-Tebow-Time-in-Philly

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt az első videó végre 😀



Ami azt jelenti.

GAMEDAY

A PÁROSÍTÁS , amely esetleges februári megismétlésében mindkét fél szurkolói reménykednek 😀

jelige: Colts vereség esetén leeresztett labdák miatt reklamálni nem ér 😉