Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Invincible
utóbbi.sorry

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így gondoltad?

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy játékos hiányzik a 90-es kerethez. Na, Kelly meglépi, hogy "fehér" játékost igazol?😊tûzoltó
egy németet 😕)Invincible
Hát Werner eladó szerintem.Sixo67
Első körért bármikor. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha ez az ára Maroita szövevényes megszerzési hadműveletének ám legyen 😛 :d

Szegény Bleeding írhatod újra az elemzésed erre vonatkozó részét Javaslom cseréld le a belső informátoraidat a csapatnál akkor nem futsz bele ilyenekbe 😉

Egyébként meg sok sikert neki a Steelersnél.

Szerk: most nézem Mariota már aláírt, sebaj majd jövőre 😀
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
gyapotszedő indián csapathoz nem igazolnak sasoktól!ano92


Világos...😛

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
gyapotszedő indián csapathoz nem igazolnak sasoktól!

több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.
néz egyetemit ott sok vanShawn84
De egyetemiben nincs Eagles,es itt most arrol beszeltunk nem?😊

Vagy jöjjön át Skins fan-nak! 😀 Elvégre csak a képesség mag a bőrszín volt a kitétel, az eredményesség nem...😀nexion218
Ha kellek,beszélhetünk a trédelésem ügyében Kellyvel.Állítólag én is kiégtem az Eagles soraiból.(Ha 7.körös cetlit adtok értem,és magas fizut,beállok a sorba,és nyilatkozok Chipről,ha kell.😛 😀😀 )McFumbles
Először is az első Philly - Skins meccsen tesztelünk az eredménykövetőben (=próbajáték), majd pediglen lesz a szerződésedben egy záradék, hogy csak a fekák elleni rasszizmusról panaszkodhatsz, az indiánok verbális bántalmazásának létét pedig tagadnod kell. 😊

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.
néz egyetemit ott sok vanShawn84
De egyetemiben nincs Eagles,es itt most arrol beszeltunk nem?😊McFumbles
Boston College?

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.
néz egyetemit ott sok vanShawn84
De egyetemiben nincs Eagles,es itt most arrol beszeltunk nem?😊

Vagy jöjjön át Skins fan-nak! 😀 Elvégre csak a képesség mag a bőrszín volt a kitétel, az eredményesség nem...😀nexion218
Ha kellek,beszélhetünk a trédelésem ügyében Kellyvel.Állítólag én is kiégtem az Eagles soraiból.(Ha 7.körös cetlit adtok értem,és magas fizut,beállok a sorba,és nyilatkozok Chipről,ha kell.😛 😀😀 )

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 345 — LIGHTS OUT!
Egy játékos hiányzik a 90-es kerethez. Na, Kelly meglépi, hogy "fehér" játékost igazol?😊tûzoltó
egy németet 😕)Invincible
Hát Werner eladó szerintem.

több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Egy játékos hiányzik a 90-es kerethez. Na, Kelly meglépi, hogy "fehér" játékost igazol?😊tûzoltó
Sztem teljesen mindegy. Az amcsi média megoldja: ha fehér jön, akkor "Na uyge, megmondtuk!" ha meg feka, akkor "Á, csak terelni próbál" . 😊

Azaz! Hans Schwarzmüller, felmenői Braunau am Inn-ben születtek, és egy déli gyapotmágnás család sarja. 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Egy játékos hiányzik a 90-es kerethez. Na, Kelly meglépi, hogy "fehér" játékost igazol?😊tûzoltó
egy németet 😕)

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Egy játékos hiányzik a 90-es kerethez. Na, Kelly meglépi, hogy "fehér" játékost igazol?😊
több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azért Boykint nem kéne keverni Kendricksszel.
Boykin konkrétan fos volt tavaly, a szezon végén meg elment volna. Azért, amit érte kaptok, jó esetben egy 6. kör lenne.
Kendricks viszont ha megtűrtként végigtolja a szezont akárcsak az előző idénybeli teljesítménnyel, már akkor is kaptok érte egy 3-4. kört jövőre, mert valaki meg fogja fizetni őt a piacon.

Ezek után viszont őt nem érné meg most 5-6. körért elpasszolni csak azért, mert Kelly nem vele tervez a jövőben. Ha most megadja érte valaki a 2-3. kört, akkor eladná az Eagles, kevesebbért szerintem biztosan nem engedi el. Boykinért egy ilyen szezon után az 5. kör nagyon jó ár volt, az pedig már a Steelers-FO dolga, hogy megpróbálják-e szélre kitolni. Bárhol is játsszon, nekik upgrade volt. És az is lehet, hogy egy másik rendszerben magára talál.

Kelly nagy forma, én bírom, remélem, hogy jövőre 27 Kiko és 25 Barwin alkotja majd a csapatot, a kicker viszont mindenképp legyen feka, az nagyon stíl lenne.Stez
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.McFumbles
néz egyetemit ott sok vanShawn84
Vagy jöjjön át Skins fan-nak! 😀 Elvégre csak a képesség mag a bőrszín volt a kitétel, az eredményesség nem...😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 245 — Beware the Slim Reaper!
Már visszavonta, illetve megmagyarázta ... 😀

Judy Battista @judybattista
Boykin arrives in Latrobe: Chip not a racist, he said, but he and other players wished they interacted with him more and he related to them.
6:21 PM - 2 Aug 2015
"I'm not saying he's a racist at all. When you are a player, you want to be able to relate to your coach outside of ftball. There were times, he just wouldn't talk to people. You would walk down the hallway, he wouldn't say anything to you."

Ilyen jó backpedallal még Qb is lehet a Steelersben. 😀

Persze ez nem magyarázat pl. erre a korábbira: "The truth is Chip is uncomfortable around grown men of our culture." 😊 Mondjuk azt hittem ennél Boykinnak több esze van, hogy egy provokatív újságírói kérdésre ilyen hülyeséget mondjon.

Ezt a pszicho dumát viszont még kevésbé értem. Mennyire érzékenyek lettek a játékosok újabban.


több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nevetséges. Sanchez mexikói, Bradford indián, Alonso kolumbiai, Keliikipi polinéz, a maradék roster 70%-a pedig feka. Tuti hogy rasszista a head coach, tényleg.mustaine
Nem érted te ezt a dolgot, ez antikuruc logika. Ami éppen olyan kerek, mint a vegytiszta kuruc: a maradék 70% azért van ott, hogy lehessen mutogatni, hogy nem rasszista.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Attól függetlenül, hogy szerintem is idiótaság ez esetben a vád, a rasszizmust nem feltétlen úgy kell mindig értelmezni, hogy a "fehér utálja a feketét", legalábbis egészen biztos vagyok benne, hogy itt nem ezt értik alatta. Hanem amit a saját bőrömön is tapasztaltam kint, hogy sok főnöki pozícióban levő amerikaiban tényleg még mindig benne van a tipikus lenéző, "rabszolgatartó"-mentalitás, és ha például egy csapatnál egy olyan távolságtartó, ráadásul control freak edző lesz a HC, mint most Philly-ben Kelly, az a korábban és/vagy máshol kicsit "szabadabb pórázon tartott" játékosoknak nyilvánvalóan nem fekszik.

Mondjuk ahogy McCoy, úgy Boykin is csak magát járatta le tweetjeivel és nyilatkozataival, ami különösen utóbbitól volt nevetséges azok után, hogy Chip egy rossz szót nem mondott róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Azért Boykint nem kéne keverni Kendricksszel.
Boykin konkrétan fos volt tavaly, a szezon végén meg elment volna. Azért, amit érte kaptok, jó esetben egy 6. kör lenne.
Kendricks viszont ha megtűrtként végigtolja a szezont akárcsak az előző idénybeli teljesítménnyel, már akkor is kaptok érte egy 3-4. kört jövőre, mert valaki meg fogja fizetni őt a piacon.

Ezek után viszont őt nem érné meg most 5-6. körért elpasszolni csak azért, mert Kelly nem vele tervez a jövőben. Ha most megadja érte valaki a 2-3. kört, akkor eladná az Eagles, kevesebbért szerintem biztosan nem engedi el. Boykinért egy ilyen szezon után az 5. kör nagyon jó ár volt, az pedig már a Steelers-FO dolga, hogy megpróbálják-e szélre kitolni. Bárhol is játsszon, nekik upgrade volt. És az is lehet, hogy egy másik rendszerben magára talál.

Kelly nagy forma, én bírom, remélem, hogy jövőre 27 Kiko és 25 Barwin alkotja majd a csapatot, a kicker viszont mindenképp legyen feka, az nagyon stíl lenne.Stez
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.McFumbles
néz egyetemit ott sok van
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Azért Boykint nem kéne keverni Kendricksszel.
Boykin konkrétan fos volt tavaly, a szezon végén meg elment volna. Azért, amit érte kaptok, jó esetben egy 6. kör lenne.
Kendricks viszont ha megtűrtként végigtolja a szezont akárcsak az előző idénybeli teljesítménnyel, már akkor is kaptok érte egy 3-4. kört jövőre, mert valaki meg fogja fizetni őt a piacon.

Ezek után viszont őt nem érné meg most 5-6. körért elpasszolni csak azért, mert Kelly nem vele tervez a jövőben. Ha most megadja érte valaki a 2-3. kört, akkor eladná az Eagles, kevesebbért szerintem biztosan nem engedi el. Boykinért egy ilyen szezon után az 5. kör nagyon jó ár volt, az pedig már a Steelers-FO dolga, hogy megpróbálják-e szélre kitolni. Bárhol is játsszon, nekik upgrade volt. És az is lehet, hogy egy másik rendszerben magára talál.

Kelly nagy forma, én bírom, remélem, hogy jövőre 27 Kiko és 25 Barwin alkotja majd a csapatot, a kicker viszont mindenképp legyen feka, az nagyon stíl lenne.Stez
Én egy feka QB-t akarok,kb mint Mcnabb,képességekkel együtt😊 na az a fain.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Nevetséges. Sanchez mexikói, Bradford indián, Alonso kolumbiai, Keliikipi polinéz, a maradék roster 70%-a pedig feka. Tuti hogy rasszista a head coach, tényleg.


több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Boykin is szólt pár keresetlent Kellyről a trade után. óóó mily meglepő:  www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086381/brandon-boykin-chip-kelly-eagles-trade-quote-culture-steelers-cornerback-raceShawn84
Lehet nem véletlen ,hogy ennyi játékos sorban mondja el ugyan azt Kellyről.........Neki nem fontos a játékos.McFumbles
Mondom én, hogy nem véletlenül vagytok sasok...😊 Már csak a "két villám" kéne a mezetek gallérjára. 😀 De olyan ez, mint az Illuminati: teljesen nyilvánvaló, csak senki nem vesz róla tudomást...😀😀😀😀😀 Pedig akkor végre leszállnának a Redskins névről...😊

Komolyra fordítva nevetséges. Értem én, hogy nem az eszükért szeretjük ezeket a srácokat, de ezek tényleg elhiszik, hogy Amerikában, ami a "land of the free and the home of political correctness" és egy ligában, aminek kb. 95% feka és/vagy kisebbség lesz olyan idióta egy edző, hogy "faji tisztogatást" tart a csapatánál? Én Kelly helyében esküszöm bajuszt növesztenék az orrom alá trollkodásból....😀nexion218
Kiszivárgott egy kép 3 évvel ezelőttről, az eagles coaching staff bemutatójáról.

több mint 8 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Boykin is szólt pár keresetlent Kellyről a trade után. óóó mily meglepő:  www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086381/brandon-boykin-chip-kelly-eagles-trade-quote-culture-steelers-cornerback-raceShawn84
Lehet nem véletlen ,hogy ennyi játékos sorban mondja el ugyan azt Kellyről.........Neki nem fontos a játékos.McFumbles
Mondom én, hogy nem véletlenül vagytok sasok...😊 Már csak a "két villám" kéne a mezetek gallérjára. 😀 De olyan ez, mint az Illuminati: teljesen nyilvánvaló, csak senki nem vesz róla tudomást...😀😀😀😀😀 Pedig akkor végre leszállnának a Redskins névről...😊

Komolyra fordítva nevetséges. Értem én, hogy nem az eszükért szeretjük ezeket a srácokat, de ezek tényleg elhiszik, hogy Amerikában, ami a "land of the free and the home of political correctness" és egy ligában, aminek kb. 95% feka és/vagy kisebbség lesz olyan idióta egy edző, hogy "faji tisztogatást" tart a csapatánál? Én Kelly helyében esküszöm bajuszt növesztenék az orrom alá trollkodásból....😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Egy főnöknek tök mindegy, hogy Kovács Józsi vagy Szabó Béla csinálja meg a melót. Aki szerinte jó marad aki nem az megy. Biznisz.Bazzani
Na de hová tűnt a Fradi-szív, Bazza? 😕) :A: 🏈Höri
Már csak egy dobog: Gerában!😉

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy főnöknek tök mindegy, hogy Kovács Józsi vagy Szabó Béla csinálja meg a melót. Aki szerinte jó marad aki nem az megy. Biznisz.Bazzani
Na de hová tűnt a Fradi-szív, Bazza? 😕) :A: 🏈Höri
Hát remélem a Fradi szív de az másik topik témája. 😊
De egy GM nem fog megtartani egy játékost mert xy szurkoló kedvence.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Boykint nem kéne keverni Kendricksszel.
Boykin konkrétan fos volt tavaly, a szezon végén meg elment volna. Azért, amit érte kaptok, jó esetben egy 6. kör lenne.
Kendricks viszont ha megtűrtként végigtolja a szezont akárcsak az előző idénybeli teljesítménnyel, már akkor is kaptok érte egy 3-4. kört jövőre, mert valaki meg fogja fizetni őt a piacon.

Ezek után viszont őt nem érné meg most 5-6. körért elpasszolni csak azért, mert Kelly nem vele tervez a jövőben. Ha most megadja érte valaki a 2-3. kört, akkor eladná az Eagles, kevesebbért szerintem biztosan nem engedi el. Boykinért egy ilyen szezon után az 5. kör nagyon jó ár volt, az pedig már a Steelers-FO dolga, hogy megpróbálják-e szélre kitolni. Bárhol is játsszon, nekik upgrade volt. És az is lehet, hogy egy másik rendszerben magára talál.

Kelly nagy forma, én bírom, remélem, hogy jövőre 27 Kiko és 25 Barwin alkotja majd a csapatot, a kicker viszont mindenképp legyen feka, az nagyon stíl lenne.