Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy főnöknek tök mindegy, hogy Kovács Józsi vagy Szabó Béla csinálja meg a melót. Aki szerinte jó marad aki nem az megy. Biznisz.Bazzani
Na de hová tűnt a Fradi-szív, Bazza? 😕) :A: 🏈Höri
Hát remélem a Fradi szív de az másik topik témája. 😊
De egy GM nem fog megtartani egy játékost mert xy szurkoló kedvence.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Boykint nem kéne keverni Kendricksszel.
Boykin konkrétan fos volt tavaly, a szezon végén meg elment volna. Azért, amit érte kaptok, jó esetben egy 6. kör lenne.
Kendricks viszont ha megtűrtként végigtolja a szezont akárcsak az előző idénybeli teljesítménnyel, már akkor is kaptok érte egy 3-4. kört jövőre, mert valaki meg fogja fizetni őt a piacon.

Ezek után viszont őt nem érné meg most 5-6. körért elpasszolni csak azért, mert Kelly nem vele tervez a jövőben. Ha most megadja érte valaki a 2-3. kört, akkor eladná az Eagles, kevesebbért szerintem biztosan nem engedi el. Boykinért egy ilyen szezon után az 5. kör nagyon jó ár volt, az pedig már a Steelers-FO dolga, hogy megpróbálják-e szélre kitolni. Bárhol is játsszon, nekik upgrade volt. És az is lehet, hogy egy másik rendszerben magára talál.

Kelly nagy forma, én bírom, remélem, hogy jövőre 27 Kiko és 25 Barwin alkotja majd a csapatot, a kicker viszont mindenképp legyen feka, az nagyon stíl lenne.

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
azért a tavalyi év nem könnyítette meg boykin maradási esélyeit... de látni kell az előrelépést: érte kaptunk ellenértéket 😊
viccet félretéve előttem már írták, az új neveket erre a posztra + jöhet is még akárki más (akár S is és akkor Thurmond is mehet slotba)
nálam nem boykin elvesztése a wtf (jobban félek az OL és OLB depth-től), egy jó gyerek volt, de itt ennyi volt benne...bár nem örülök neki, de nem dőlök a kardomba
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy főnöknek tök mindegy, hogy Kovács Józsi vagy Szabó Béla csinálja meg a melót. Aki szerinte jó marad aki nem az megy. Biznisz.Bazzani
Na de hová tűnt a Fradi-szív, Bazza? 😕) :A: 🏈

több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Nagy volt a játékosmozgás de azért mindenkinek a figyelmét felhívnám, hogy ez az NFL. Elsősorban üzlet és szakma. Most nincs előttem statisztika, hogy egy adott keret hány év alatt hány %-ban marad meg, de nagy a mozgás. Azért rajongunk egy játékosért, mert a kedvenc csapatunkban eredményesen játszik és esetleg a pályán kívül is értékes a személyisége (ez általában másodlagos). Érdekes módon amikor a pénz és szerződés téma előkerül, akkor 90%-ban máris nem olyan elkötelezettek az iránt a csapat iránt amit mi annyira szeretünk. Ezért nem is hibáztatom őket, mert nekik meg kell keresni a lóvét itt a ligában pár év alatt ami elvileg egész életükre jut, mert utána úgyis szivacsból lesz az agyuk és nem tudnak semmi értelmeset csinálni. Ők zsoldosok a csapat pedig fizet nekik. Ha egy játékos akiért rajongok távozni kényszerül akkor az új csapatában is figyelemmel kísérem és szurkolok neki (Vick, Avant, Dawkins, McNabb és sorolhatnám). Pont,hogy nem szabad egy csapat alakításánál figyelembe venni, hogy kit szeretnek a szurkolók, itt csakis pénzügyi-szakmai szempontok alapján kell dönteni. Kelly totális kontrollt akar a játékosok felett ez is egy szakmai szempont, akire nem tud hatni vagy lázadozik azt kirakja. Ő úgy gondolja, hogy a sikerhez erre is szükség van. Bánkódni persze szabad, de pár meccs után meglesznek az új kedvencek ebben biztos vagyok. Kelly helyett meg lehet szidni ezt a rohadt, kapitalista, haszon- és teljesítményelvű világot.

Egyébként nekem a csapatból Barwin a kedvenc játékosom.picksix
Köszi!De jó hogy valaki, begépelte a gondolataimat (Y) (de még a neveket is így szedtem össze fejben :p) Na jó, nekem Graham lesz az új Cole, aki neked a Barwin @)

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nagy volt a játékosmozgás de azért mindenkinek a figyelmét felhívnám, hogy ez az NFL. Elsősorban üzlet és szakma. Most nincs előttem statisztika, hogy egy adott keret hány év alatt hány %-ban marad meg, de nagy a mozgás. Azért rajongunk egy játékosért, mert a kedvenc csapatunkban eredményesen játszik és esetleg a pályán kívül is értékes a személyisége (ez általában másodlagos). Érdekes módon amikor a pénz és szerződés téma előkerül, akkor 90%-ban máris nem olyan elkötelezettek az iránt a csapat iránt amit mi annyira szeretünk. Ezért nem is hibáztatom őket, mert nekik meg kell keresni a lóvét itt a ligában pár év alatt ami elvileg egész életükre jut, mert utána úgyis szivacsból lesz az agyuk és nem tudnak semmi értelmeset csinálni. Ők zsoldosok a csapat pedig fizet nekik. Ha egy játékos akiért rajongok távozni kényszerül akkor az új csapatában is figyelemmel kísérem és szurkolok neki (Vick, Avant, Dawkins, McNabb és sorolhatnám). Pont,hogy nem szabad egy csapat alakításánál figyelembe venni, hogy kit szeretnek a szurkolók, itt csakis pénzügyi-szakmai szempontok alapján kell dönteni. Kelly totális kontrollt akar a játékosok felett ez is egy szakmai szempont, akire nem tud hatni vagy lázadozik azt kirakja. Ő úgy gondolja, hogy a sikerhez erre is szükség van. Bánkódni persze szabad, de pár meccs után meglesznek az új kedvencek ebben biztos vagyok. Kelly helyett meg lehet szidni ezt a rohadt, kapitalista, haszon- és teljesítményelvű világot.

Egyébként nekem a csapatból Barwin a kedvenc játékosom.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 351 — LIGHTS OUT!
A stáb nagyon fogadkozik, hogy Kendricks nem megy sehova.mustaine
Te is tudod, hogy ez olyan, mint hogy ano minden este a wc mellett térdelve fogadkozik, hogy soha többet nem iszik. Aztán eljön a másnap este.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Boykin is szólt pár keresetlent Kellyről a trade után. óóó mily meglepő:  www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086381/brandon-boykin-chip-kelly-eagles-trade-quote-culture-steelers-cornerback-raceShawn84
Lehet nem véletlen ,hogy ennyi játékos sorban mondja el ugyan azt Kellyről.........Neki nem fontos a játékos.McFumbles
Egy főnöknek tök mindegy, hogy Kovács Józsi vagy Szabó Béla csinálja meg a melót. Aki szerinte jó marad aki nem az megy. Biznisz.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Csak arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek hol vannak meg az emberek CB-poszton nálunk,ahova nem fért volna be Boykin? Én Boykinra elöbb biznám a CB posztot mint pl Carroll-ra. Klasszisokkal jobb CB.---ezáltal érhetetlenül állok a trade elött.McFumbles
Maxwell. Carroll. Rowe. Watkins. Shepherd. Evans. Thurmond.

Mind Kelly embere, ráadásul a stáb látja őket edzésen. Ők úgy ítélték meg, Boykin pótolható a jelenlegi játékosokkal, begyűjtöttek érte egy extra picket. Hol a hiba?

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Boykin is szólt pár keresetlent Kellyről a trade után. óóó mily meglepő:  www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086381/brandon-boykin-chip-kelly-eagles-trade-quote-culture-steelers-cornerback-raceShawn84
Lehet nem véletlen ,hogy ennyi játékos sorban mondja el ugyan azt Kellyről.........Neki nem fontos a játékos.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Bukásról meg ámokfutásról,"biztos, hogy 20 évig nem nyerünk" dolgokról kéne mesélni, mi regényt írhatnánk 😀 Nem kell 1 játékos miatt kardba dőlni.P@trik
Nem egy játékosról van szó. Hanem: Mathis, Herremans, Cole, McCoy, Boykin Jackson nemtom volt e még valaki.

Persze mindegyiket meg lehet magyarázni de a szurkolók kedvenceiről van szó. Utánuk nem nagyon maradt olyan akit tényleg igazán szeretni lehet. Megeshet, hogy eredményes lesz a csapat, az is hogy nem, de ha a szurkolók rövid idő alatt elveszítik a kedvenceiket akkor joguk van morgolódni, mert ez nem természetes ilyen mértékben, még az NFL-ben sem.Shawn84
Nekem igenis nyomja a lelkem,Cole,Herremans,Mccoy,Foles,Boykin,Mathis elvesztése. Konkrétan a szeretett csapatomat szedte szét a HC-nk. Ezek a játékosok még az Eagles volt a javából. Volt is egy kép,hogy 2012 es keretünket A.Reiddel,hogy megváltoztatta Kelly. A filozófiája miatt pár embert kivéve,az összeszokott csapatot szétszedte,(tényleg 1-2 ember maradt) és azóta az az 1-2 ember is elment,akikért szerettem az Eagles-t ugyan úgy ahogy másokért régen,de most mi maradt? Rakás újonc akiknek bizonyítaniuk kell,és ez sem garancia. Nincs egy olyan játékos lassan a keretben,akire tényleg Eaglesesként néznék fel/kedvencem lehetne.Ugyanis egyikük sem tett le semmit az asztalra. Foles,Mccoy alapember volt. Herremans-t és Cole-t ugy ahogy elviseltem,hogy elment,mert fiatalitunk,de hogy egy Mariotáért felrobbantani azt amit hosszú évek alatt felépitettünk....Az a kritikán aluli, és nevezhettek rinyásnak,ezt nem tudom megemészteni. Egy Oregonkacsáért eltradelni mindent,draftcetlikért,amért lehet,hogy instant cut játékosokat hozunk,mert ugy a Hawaii szörfös srác nemjött be. Ezenfelül. Maclin......top wr-ünk volt,most a Chiefsben van. Sajnos sokat áldozunk fel,az eddigi nagy semmiért.Super bowlt akarunk nyerni,nem? Akkor a "kész" játékosokat ,az összeszokott egységet feláldozni,elég kamikaze dolog.Mert ha be is válnak a rookiek,abból sem 1 év alatt lesz Super Bowl. Két szezon között elvesztettük az egész mindenséget amit eddig felépitettünk,én a kedvenceimet veszítettem el,amit nem tudok elfogadni,ameddig eredményt nem látok belőle. És jöhet ide az összes Lions fan,akkor sem fogják megérteni amit mondok, nincs már kiért szeretnem a csapatom,és nem is szivesen néznék egy rakat "idegent" Eagles mezben. Persze ettől független,a csapatot szeretem,és örökké Eagles drukker vagyok, de nekem ez egy érvágás,és csalódott vagyok,és nekem mint HC,Kelly elvesztette a bizalmam. Sírhatok ríhatok,beszólogathattok,de ameddig nem lesz eredménye,a sok rossznak amit Kelly művel,addig bizony temetem a sok rookiet,meg az első SB-t is😊 Csak arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek hol vannak meg az emberek CB-poszton nálunk,ahova nem fért volna be Boykin? Én Boykinra elöbb biznám a CB posztot mint pl Carroll-ra. Klasszisokkal jobb CB.---ezáltal érhetetlenül állok a trade elött.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ma mind a 89 játékos teljes edzésmunkát fog végezni (Bradford is, ráadásul térdmerevítő nélkül!)
Chip azt mondja, hogy a draft alatt is kaptunk ajánlatot Boykinért a Steelerstől, de akkor vissza lett utasítva.
Nolan Carrollért is kaptunk ajánlatokat.
Valószínűleg 5 cornert tartunk rosteren.
Chip szerelmes JaCorey Shepherdbe, szerinte a sérülése miatt csúszott ennyit a drafton.
John Moffitt megkapta Herremans mezszámát (79 😥 )
Kelly sok sikert kívánt Boykinnak, visszaemlékezett a 2013-as utolsó fordulóbeli interceptionjére a Cowboys ellen. Negyedik kört kapunk érte, ha legalább a snapek 60%-ában a pályán van, ötödiket, ha kevesebbszer.
A stáb nagyon fogadkozik, hogy Kendricks nem megy sehova.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Bukásról meg ámokfutásról,"biztos, hogy 20 évig nem nyerünk" dolgokról kéne mesélni, mi regényt írhatnánk 😀 Nem kell 1 játékos miatt kardba dőlni.P@trik
Nem egy játékosról van szó. Hanem: Mathis, Herremans, Cole, McCoy, Boykin Jackson nemtom volt e még valaki.

Persze mindegyiket meg lehet magyarázni de a szurkolók kedvenceiről van szó. Utánuk nem nagyon maradt olyan akit tényleg igazán szeretni lehet. Megeshet, hogy eredményes lesz a csapat, az is hogy nem, de ha a szurkolók rövid idő alatt elveszítik a kedvenceiket akkor joguk van morgolódni, mert ez nem természetes ilyen mértékben, még az NFL-ben sem.
több mint 8 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bukásról meg ámokfutásról,"biztos, hogy 20 évig nem nyerünk" dolgokról kéne mesélni, mi regényt írhatnánk 😀 Nem kell 1 játékos miatt kardba dőlni.
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Boykin is szólt pár keresetlent Kellyről a trade után. óóó mily meglepő:  www.bleedinggreennation.com/2015/8/2/9086381/brandon-boykin-chip-kelly-eagles-trade-quote-culture-steelers-cornerback-race
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Na mentem magam hergelni hozzánk. Mi még soha nem nyertünk semmit mégis nagyobb a bizakodás mint itt. 😉Bazzani
A merger óta mi sem, de mégis minden évben bizakodunk 😊

Nekem egyelőre az a problémám, hogy nem látok egyetlen játékost sem a csapatban Kelcen kívül, akit istenigazából kedvelnék.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bocs,Nfl guruk. Mondom,ha nem tetszik a sirankozas szemet kell hunyni felette. Csak tudjatok,mindig lesz aki maskepp gondolja,se ti raertek sirni szezon vegen is😊.McFumbles
Itt senki nem NFL guru, legalábbis nem gondolnám.
Én sem tartom magam annak.
De mondjuk átéltem már a "saját bőrömön" ennél sokkal komolyabb ámokfutást (Matt Millen ha mond valamit a név) az évek során.
Ezek külső szemmel teljesen racionális döntéseknek tűnnek, ezt a Boykin cserét is win-win szitunak látom. Nektek nem kellett egy olyan nickel CB akinek lejár a szerződése ráadásul a szélen szeretne játszani (ahová a jelen állás szerint megvannak az embereitek). Most kaptatok érte egy viszonylag normális ellenértéket, amúgy könnyen lehet, hogy repült volna.
Minden szurkoló veszít el kedvenceket (saját példaként Suh-t mondanám), de játékosok jönnek mennek a csapat marad.
És valóban nem csaptam fel bírónak, de szoktam olvasgatni ezt a topikot és sokkal jobb lenne ha nem minden második hozzászólás lenne a "biztos, hogy 20 évig nem nyerünk" típusú. Inkább írjatok olyanokat amire bőszen nyomkodhatom a like-okat.
Na mentem magam hergelni hozzánk. Mi még soha nem nyertünk semmit mégis nagyobb a bizakodás mint itt. 😉

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Szerintem ez egy fasza csere volt, Boykin-játékidejű manusokért kondícionális 7. kört szoktak kapni az áruló felek.
És itt most abból kell kiindulni, hogy ő Kelly-nek nem kell, szóval arra is volt bőven esély, hogy a camp végén cutolja.Höri
Sajnos Kendricks esetében is ez a helyzet. Őt is most kell, hogy elcserélje ha értéket akar belőle kihozni, mert szezon végén ingyen távozhatna, és az elmúlt időszakból kiindulva fog is.Shawn84
kendricks kapcsán a boykin trade után rögtön volt egy cikk, hogy nagy eséllyel nem lesz elcserélve (persze ez nem jelent semmit)
igaz, ebben az is benne volt, hogy demaco lesz a másik kezdő ha teljesen felépül... kendricks esetében előny, hogy szélre is mehet, mert ott aztán elég sz@r a helyzet a barwin, meg graham után
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szerintem ez egy fasza csere volt, Boykin-játékidejű manusokért kondícionális 7. kört szoktak kapni az áruló felek.
És itt most abból kell kiindulni, hogy ő Kelly-nek nem kell, szóval arra is volt bőven esély, hogy a camp végén cutolja.Höri
Sajnos Kendricks esetében is ez a helyzet. Őt is most kell, hogy elcserélje ha értéket akar belőle kihozni, mert szezon végén ingyen távozhatna, és az elmúlt időszakból kiindulva fog is.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eagles traded CB Brandon Boykin to PittsburghShawn84
Lassan Shepherd játék nélkül a kezdőbe "verekszi" magát. 😊Bazzani
visszajön az öreg Lito? 😕) 8-)

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem ez egy fasza csere volt, Boykin-játékidejű manusokért kondícionális 7. kört szoktak kapni az áruló felek.
És itt most abból kell kiindulni, hogy ő Kelly-nek nem kell, szóval arra is volt bőven esély, hogy a camp végén cutolja.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
McFumbles
Eskü inkább ne írnál.
Én nem vagyok Philly drukker, de ez a nyivákolás már nekem idegesítő.
Baszdmeg a preseason első meccse sem ment még le, de Te 5 évre előre leírod a csapatot. Persze a Redskins topikban eközben 25 pontos verést mérsz rájuk.
Értem én, hogy kedveled Boykint de szerintem (külső szemlélőként) egyáltalán nem olyan gáz ez a csere. Elcseréltétek amíg kaptok érte valamit, mert nyáron ingyen ment volna el.
Az edzők látják, hogy a keretben lévők mit tudnak, mi innen max találgatni tudunk.Bazzani
Köszi hogy leírtad ezt helyettem. Ment a +1
Nehéz eldönteni, hogy a "betárazás az oregoni játékosokból" vagy a rasszizmus vádja-e a nagyobb hülyeség Kelly-vel kapcsolatban, bár én már úgy vagyok vele, hogy kifejezetten szórakoztat, mikor egy lejáró szerződésű, kizárólag nickel cb-ként használható, tavaly leszereplő ember elcserélésénél is ez a sírás megybaggio
Lett használva Szélen? Nem. Kilett próbálva? Nem. Akkor honnan tudod,hogy kizárólag Slotban használható?McFumbles
Tavalyi preseasonben ki lett próbálva igen, de nem játszott jól.

több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Bocs,Nfl guruk. Mondom,ha nem tetszik a sirankozas szemet kell hunyni felette. Csak tudjatok,mindig lesz aki maskepp gondolja,se ti raertek sirni szezon vegen is😊.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Elég volt nekem is a rinyálásból. Reid sikeres volt a sok év alatt,de egy szétzilált csapatot hagyott itt. Közben meg olyan aproságok történtek,mint a 2011es "sikeres" draft. Idejön Kelly és produkál 2 szezon 10-6-tal anélkül,hogy alaposabban hozzányúlt volna a kerethez holott voltak hiányosságok mind posztokban, mind mélységben. Izgalommal várom a szezont mert ez igazi make or break lesz neki. Várom, hogy lássam a Kelly mágiát, Kiko Alonsot pusztitani, remélem Kendricks marad és félelmetes LB sorunk lesz mélységgel. Kicsit favágó módon hoztak egy halom DB-t de valaki csak kitűnik és lesz végre secondary. Legyen Bradford,Tebow vagy Sancho egy alulértékelt de nagyon igéretes WR corpnak dobálhatnak. Sproles vagy Huff visszahordásait láthatjuk pár hét múlva akik szintén nem lennének itt Kelly bácsi nélkül. Sorolhatnám még. Egy biztos: Kelly lecserélheti az egész csapatot de amíg sikeres a csapat addig a bizalmam töretlen,amugy meg optimista vagyok mindig.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Olyan tények ne zavarjanak, hogy Boykint pl. már az egyetemen is főként slotban használták (mert nem csak nfl-t lehet ám nézni, én pl. Tebow-t és Kinne-t is sokat láttam irányítani), a draft előtt minden elemző azt írta, hogy ott a helye, de hát ez egy nyilvános fórum, mindenki azt ír, amit akar, elméletben még én is jó qb lehetek, csak az esélyt nem kapom meg rá


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal