Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.dugo1993
Mióta komolyabban követem a csapatot, semmilyen pozitív hír nem volt Barkley-ról. Ha Chip sem tud semmit kihozni belőle (márpedig gyanúsan ez a szitu), akkor szerintem kuka.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.dugo1993
Mi a maximum? Nulladik kör?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Tebow perec! 😀

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 084
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
 www.foxsports.com/nfl/story/tim-tebow-philadelphia-eagles-tom-house-inside-quarterback-s-challenges-042015


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én vagyok az egyetlen, akit hidegen hagy ez a Tebow-dolog? 😀

Ha jön valami hátsó körös, vagy UDFA QB, akkor szerintem 2 hét múlva már nem lesz itt. Az egyetlen leszűrhető infó ebből nekem a közelgő Barkley-cut, semmi más.

Update: Kinne meg megy ST-ásznak 😀 😀. KR-ként is próbálgatjuk 😀
több mint 9 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Szerintem csodálatos,hogy végre megérkezett Tebow. Én kapásból kezdőbe tenném, csipáztam régen.😀😀😀 😕) 🏈 Tebow For President🏈

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Olyan ellenszenvesek vagytok. Tebowba megvan az a tudás mint Foles-ba, csak egy kcsit kell összezednie magát, mert azért az a 2 év kihagyás se semmi.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Azért kevés csapat mondhatja el hogy 3 első körös qb van a keretben.
Sancho majd megtanítja Timmyt csajozni 😊Rataxes
Weeden nem kell egy második körösért? illik a Sanchez-Bradford-Tebow sormintába 😊slowmotion
én személy szerint egy hatodik körért is oda adnám, ott úgysem húzunk a RoMac trade miatt 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 865 — Cowboys fan
Azért kevés csapat mondhatja el hogy 3 első körös qb van a keretben.
Sancho majd megtanítja Timmyt csajozni 😊Rataxes
Weeden nem kell egy második körösért? illik a Sanchez-Bradford-Tebow sormintába 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ez talán még fontos lehet

Jeff McLane:
Evan Mathis won't be attending start of #Eagles voluntary spring workouts, per source. He did last year amid trade rumors. Staying away now.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Órák óta itt a hír, Sobri pedig sehol. Kezdek érte aggódni.dugo1993
Most biztos épp még ebben a stádiumban van. 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Nyáron bárki örömködhet az benne a jó(más nem nagyon)
Képzeld milyen rossz lenne a stat ha rendes csapattal állnánk ki ellenetek 😊
Mondjuk volt egy 33-10 az azért nem volt rossz meccs

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 865 — Cowboys fan
Ennyi elönyt kell adni a parades dallasi védelemnek.Janek
😀
higgyétek csak azt, hogy parádés a védelmünk, mi addig is örülünk

| defense, yards per game, 2014:
19. Dallas Cowboys 355,1
28. Philapelphia Eagles 375,6

defense, point per game, 2014:
15. Dallas Cowboys 22.0
22. Philapelphia Eagles 25.0
|
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 865 — Cowboys fan
baggio
Princeton-Cornell... hmmm... én csak azt nem értem, FBS-ben miért nem alkalmazza ezt senki, amikor láthatóan jól megy 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
nem szeretném, ha konstans ekézésnek tűnne, de nem biztos, hogy csak a dobótechnikájával van ott gond.
én alapvetően szurkolok neki, mint minden ilyen agyonsztárolt első körösnek (Manziel-nek is, hogy egy mai példát említhessek) de ettől függetlenül azért jobban örülök neki, hogy nem a Dallasban hanem máshol kap esélyeket....

The real star of the 2011 Broncos was offensive coordinator Mike McCoy, who set up a simple, one-read system that played to Tebow's strengths (running, persistence, keeping plays alive) while reducing the effects of his weaknesses (throwing motion, field vision, the ability to adjust against more complicated defenses).Doug Farrar
rva
Ti Romo-val jól meg is vagytok, na de ha ilyen egyszerű, akkor miért nem próbálkozik ezzel más csapat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 984 — Stromfeld Aurél fan
Nem szeretnék kimaradni, ezúton gratulálok a liga történetének (azt hiszem) legjobb passing fullbackjének megszerzéséhez! 😕)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ezt nem tudom láttatok-e:

 www.bleedinggreennation.com/2015/4/19/8421597/marcus-mariota-nfl-draft-2015-eagles-chip-kelly-trade-philadelphia-quarterback

Na ehhez jön még Tebow : 😀 😀 😀

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Órák óta itt a hír, Sobri pedig sehol. Kezdek érte aggódni.dugo1993
Erre a hírre miért kéne reagálnia Sobrinak??!! Ez csak a kishitűeknek érdekesség, számára "ma felkelt a Nap" szintű természetes esemény.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Komment az NSO-ról:

"nyilván nem minden idők QB-je Tebow, de az annyira szánalms rá nézve, hogy elmegy 4. számú irányítónak, véleményem szerint ő ennél sokkal többet tud!
És azt sem értem, hogy mondjuk egy "szerencsétlenség tömeg" Bortles-es, Chad Henne-s Jax QB egység miért nem csap le egy ilyen csávóra!??"

Ik remélem látod 😛 😀dande
I. K. T. R.I. A. D. már intézkedik, hogy jobb belátásra bírja ezt a kommentelőt. 😀iktriad
Eltelt negyed óra, ezt a recommentet nem teszi ki az ablakba a cimbora.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 021
Órák óta itt a hír, Sobri pedig sehol. Kezdek érte aggódni.dugo1993
Valszeg vagy melózik , vagy kurvázik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komment az NSO-ról:

"nyilván nem minden idők QB-je Tebow, de az annyira szánalms rá nézve, hogy elmegy 4. számú irányítónak, véleményem szerint ő ennél sokkal többet tud!
És azt sem értem, hogy mondjuk egy "szerencsétlenség tömeg" Bortles-es, Chad Henne-s Jax QB egység miért nem csap le egy ilyen csávóra!??"

Ik remélem látod 😛 😀dande
I. K. T. R.I. A. D. már intézkedik, hogy jobb belátásra bírja ezt a kommentelőt. 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Komment az NSO-ról:

"nyilván nem minden idők QB-je Tebow, de az annyira szánalms rá nézve, hogy elmegy 4. számú irányítónak, véleményem szerint ő ennél sokkal többet tud!
És azt sem értem, hogy mondjuk egy "szerencsétlenség tömeg" Bortles-es, Chad Henne-s Jax QB egység miért nem csap le egy ilyen csávóra!??"

Ik remélem látod 😛 😀
több mint 9 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Csodálatos szezonunk lesz..........................................úgy érzem...