NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem még mindig nagyon emésztgetnem kell, hogy valóban Bradford lenne a QB-nk..... bár Sanchoval is így voltam, és ha közel azt tudja nyújtani, vagy még kicsit jobbat, akkor túl élem vhogy......

Amúgy ez nem lenne rossz, talán még annyi, hogy WR poszton nálam Ras Green még mindig a kedvencem, de abszolút laikusként, nem szakértői szemmel.

Már csak pár nap draftig, főleg ahhoz képest amennyi nap még január elsején volt :p
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megvolt a bowl.hu idei mock draftja is, ahol volt szerencsém nekem képviselni az Eagles-t. A draft szerintem remekül sikerült, én nagyon meg voltam elégedve a húzásokkal. Alapvetően reálisan akartam draftolni, vagyis olyan játékosokat akik illenek a rendszerbe, de megpróbáltam belecsempészni a saját értékeléseimet is, így jött ki ez végül:

1/20: Byron Jones, CB/FS

A draft előtt is ő volt az első számú célpontom, egyedül DeVante Parker csúszása akadályozhatta volna meg ezt, de Parker "csak" az 1/16-ig csúszott, ráadásul meglepően nagy CB-run volt, így elég könnyű dolgom volt a választásnál. Azért tetszik első körben ez a pick, mert Jones azonalli kezdő tudna lenni FS és CB poszton is, így a draft további részében kvázi BPA-zhatnánk a secondaryben, így ha lecsúszna egy corner, vagy safety, akkor simán behúzhatjuk bármelyiket, Jones biztosítja a másik kezdőposztot. Ezen kívül már leírtam, hogy mekkora atléta, a game tape-je is kíváló, tökéletes méretei, és képességei vannak a mi sémánkhoz, nem mellesleg pedig egy igazi leader az öltözőben, akinek a személyisége is biztosan imponál Chipnek. Ha őt húzzuk, akkor meg leszek elégedve a húzással. Nála talán egy jobb megoldást látok, mégpedig egy letrade-et, lehetőleg a 2. kör elejére, cserébe egy 3. kör eleji pickért. Rengeteg prospect van a 2/1-3/20 tartományban, aki érdekelhet minket, akár Jones is lecsúszhat odáig, de ott van Rowe, Randall, Rollins, Johnson, Ekpre-Olomu, Marpet, Fisher, Grasu, Agholor többek között.

2/20: Devin Smith, WR

A 2.körben Agholor volt az elsőszámú célpontom, de őt pont kivitte Janek kettővel előttem 😊. Ezután szóba jöhetett DB-nek Rowe, Rollins, Darby, vagy Randall, szóval volt kínálat. Én mégis Smith-t választottam, mégpedig több okból. Egyrészt én nagyon szeretem, többre tartom, mint a legtöbb elemző, mégpedig azért, mert véleményem szerint igenis képes többfajta route-ot is hatékonyan futni, nem csak a hosszú labdákkal lehet keresni. Tökéletesen pótolhatná DeSean-t, sőt, szerintem még jobb is lehet nála. Másodszor tudjuk, hogy mennyire jó barátja Urban Meyer Kellynek, így az OSU-játékosokra is oda kell figyelni, a rendszerünkbe is illene, lehetne keresni rövid és hosszú játékokkal egyaránt. Harmadszor, szerintem itt már remek értéket képvisel, és az utána következő WR-ek lényegesen kisebb játékerőt képviselnek nála. Ezzel a pickkel meglenne a másik szélső WR-ünk, Matthews pedig maradhatna a slot-ban.

3/20: Ali Marpet, OG

Ez a pick is elég népszerű hozzánk, én is simán elfogadnám IRL. Marpet határait nem igazán tudja senki, de az biztos, hogy a játéka igen meggyőző, az atletikussága pedig kétségbevonhatatlan. Ha nem a Hobart-ból jönne, akkor sima 1.-2. körös prospect lenne ilyen játékkal, és mérőszámokkal. Tökéletesen illik a ZBS rendszerünkbe, azonnal tudna kezdeni Todd helyén, ráadásul Mathis személyében (ha marad persze) tökéletes tanítómestert kapna. A Mock-ban kiment előtte Grasu, illetve az összes előbb említett DB, így ennél a pick-nél sem kellet sokat gondolkozni.

4/14: Adrian Amos, FS

A draftom legnagyobb steal-je, igencsak meglepődtem, hogy bent volt itt, sőt, hogy egyáltalán a 3. után. A 4. kör elején kihúztak 3 FS-t is, de egyik sem ő volt, nem is hittem a szememnek. Ezzel bevált a Jones-on taktikám, tudtam húzni egy BPA DB-t, ráadásul szerintem azonnali kezdő potenciállal. Amos talán a legjobb cover safety a classban, tavaly neki volt a legjobb passer rating stat-ja a college safetyk közül, NFL-es ratingban ez csupán 13.0! 39-szer vették célba, ebből összesen 122 yard, 0 TD, 3 int jött össze 😊. Illeszkedik a sémánkba, a méretei megfelelőek, a játéka eléggé kiforrott ahhoz, hogy azonnal kezdjen. Ezzel a pickkel megvan a kezdő free safetynk, és egyben a másik kezdő CB-nk is Jones személyében. Az összes nagyobb lyuk is be lett tömve, innen mehetett a BPA.

5/9: Vince Mayle, WR

Olyan 50-50, hogy 2 WR is jön a draftról, nálam most érkezett Mayle is Smith mellé. Kicsit luxuspick, de a Ducks-nál is mindig rotálta a WR-eket Kelly, itt is beválhat a terhelés megoszlása a HUNH-ban, Mayle-nek pedig megvannak a szükséges méretei, és az atletikus adottságai ahhoz, hogy megfeleljen a rendszerünkbe. Utólag talán jobb lett volna ide Mark Glowinski, OG, aki szintén tökéletesen illik a ZBS-be, de itt már eléggé fáradt voltam a hosszú nap után, úgyhogy végül Mayle jött.

5/20: Quinton Spain, OG

Glowinskit kivitte pár pickkel utánam a Saints, így kihúztam az utolsó olyan guardot, akit én nagyon szeretek a classból, ez pedig Spain, aki Glowinski csapattársa volt a WVU-ban. Nem hinném, hogy IRL kihúzzuk, de meggyőződésem, hogy egy másik csapatban (Seahawks) remek játékos fog belőle válni, és pár év múlva értékre nagyon jó pick lesz ez.

6/20: Obum Gwacham, OLB

Kellett 1 OLB is, korábban sosem volt értékre, ezért csak most érkezik ember. Gwacham vizitált nálunk, ott voltunk a pro day-én is, a hírek szerint nagy az érdeklődés iránta, ezért döntöttem mellette. Graham mögé cserének jó lesz, hogy legyen kivel versenyeznie Marcus Smith-nek.

7/20: Erick Dargan, SS

Oregoni játékos nélkül nem múlhat el Eagles-draft, ráadásul Dargan a kedvenc játékosom a classból Mariota után, muszáj volt kihúzni 😛. IRL nem hiszem, hogy draftolnánk, mert SS ugye nem kell ide, viszont akár UDFA-ként jöhetne, Kelly ismeri, és sokkal jobb csere lenne, mint a Maragos-Prosinski duó, ráadásul ő is ST-ász, meggyőződésem, hogy megérné az 53-as keretet.

A mock utáni, UDFA-k nélküli keret így nézne ki ezzel a drafttal:

QB: Bradford, Sanchez, Barkley
RB: Murray, Mathews, Sproles, Polk
TE: Ertz, Celek, Burton
WR: Matthews, Smith, Cooper, Huff, Austin, Ajirotutu, Mayle
OL: Peters, Mathis, Kelce, Marpet, Lane, Barbre, Tobin, Spain, Gardner
DE: Cox, Thornton, Curry, Hart
DT: Logan, Allen
OLB: Barwin, Graham, Smith, Gwacham, Braman
ILB: Alonso, Kendricks, Ryans, Jones, Goodee
CB: Maxwell, Jones, Boykin, Thurmond, Carroll, Watkins
S: Jenkins, Amos, Wolff, Maragos, Dargan

Ez több is, mint 53 ember, szóval még innen sem fér be mindenki. Összességében ez a keret szerintem nem lenne rossz az idényre, én aláírnám.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Nem kell izgulni, már csak 3 hét draftig 😊 Rá kell pihenni.

több mint 9 éve
missnathaliaa Philadelphia Eagles 10
Valakinek megvan az Invincible film dvd-n magyarul? A magyarországi forgalmazó kellene a hátuljáról a szakdogámhoz, neten nem találom.missnathaliaa
 www.playdome.hu/hirek/12787/az_intercom_juniusi_dvd_megjelenesei
Edit: még egy forrás:
 dvd-home.hu/termek-4831Szamár
Köszönöm! 😀
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Valakinek megvan az Invincible film dvd-n magyarul? A magyarországi forgalmazó kellene a hátuljáról a szakdogámhoz, neten nem találom.missnathaliaa
 www.playdome.hu/hirek/12787/az_intercom_juniusi_dvd_megjelenesei
Edit: még egy forrás:
 dvd-home.hu/termek-4831
több mint 9 éve
missnathaliaa Philadelphia Eagles 10
Valakinek megvan az Invincible film dvd-n magyarul? A magyarországi forgalmazó kellene a hátuljáról a szakdogámhoz, neten nem találom.
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
"Van rá esély, hogy azért nem meccsezünk idén a Pats-cel, mert mi játszuk velük az idénynyitót!"


"Egy mérkőzéses eltiltást kapott a címvédő running backje"... így még nagyobb az esély, hisz a Kelly átok az idei szezonra is érvényben marad! 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megvan az előszezon-menetrend!

1. vs Colts
2. vs Ravens
3. at Packers
4. at Jets

2 érdekes dolog vonható le ebből:

1. Van rá esély, hogy azért nem meccselünk idén a Pats-cel, mert mi játsazuk velük az idénynyitót!
2. A Baltimore nyitott lehet közös edzésekre, szerintem Harbaugh gárdája remek erre a szerepre, jó csapat remek edzővel, lehet belőle tanulni O és D oldalon is.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 www.bleedinggreennation.com/2015/4/9/8376975/watch-connor-barwin-jump-really-high

JJ Who?

több mint 9 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Ok!Részemről egyébként, Bradford egészségesen teljesen megfelel, és nem hiszem hogy nagyobb kockázat mint MM.Sőt mivel nincs olyan fizikumú mint R. Wilson szerintem MM előbb utóbb Vick sorsára jut (össze törik) bárhol játszik is.Sancho backupnak szintén ok. Johnny meg viccnek jó...
Szerintem Bradford lesz a mi emberünk! Aztán ember tervez Chip... 😊 😊 😊

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
összegyüjtöttem hogy akkor ki is lehet QB jövőre:

Mark BUTTFUMBLE Sanchez
Sam ACL Bradford
Marcus NO READY Mariota
Johnny REHAB Manziel
😛 tessék választani!Invincible
Szóval ha én írok hasból egy cikket, hogy Chip jobban szereti Geno Smith-t, mint Bradfordot, akkor azonnal ő is lehetséges QB lesz? Nonszensz.Hulkeinstein
Hát amennyire megy folyton a találgatás,még az is lehet!Én csak annyit látok hogy még mindig mindennek az a vége hogy akkor tuti itt valami Mariota trade, pick le/fel... Lassan már ha a Lincoln-ra új takarítónő jön őt is valami Mariota business részeként kezelik.😉Invincible
Értem, és nem ellened irányult, de szedjük ketté a dolgot.
1. Mariotát akarjuk
2. Manzielt akarjuk

Az 1. ponttal semmi gondom, ez egy lehetséges forgatókönyv. Szerintem nem fog bekövetkezni, de van alapja.
A 2. pont ami szimplán hülyeség.

És meg is jött a cikk, ami már cáfolja, hogy Manzielt akarnánk, ahogy mondtam:

 www.bleedinggreennation.com/2015/4/8/8370825/nfl-draft-trade-rumors-eagles-marcus-mariota-johnny-manziel-browns-quarterback

Tehát arról van szó, hogy a Browns-nak nagyon kell egy QB, és mindent megpróbálnak, közte azt is, hogy Johnny bust-ból értéket csináljanak. Most megpróbálják elpasszolni akinek csak tudják, nyilván először ránk akarták tukmálni. Ebből lett az a pletyka, hogy Chipet érdekli. Pont, hogy nem érdekli, csak a Browns kétségbeesetten próbálkozik. Ha érdekel minket valami, akkor a pickek, amikkel megszerezhetjük Mariotát.
több mint 9 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
összegyüjtöttem hogy akkor ki is lehet QB jövőre:

Mark BUTTFUMBLE Sanchez
Sam ACL Bradford
Marcus NO READY Mariota
Johnny REHAB Manziel
😛 tessék választani!Invincible
Szóval ha én írok hasból egy cikket, hogy Chip jobban szereti Geno Smith-t, mint Bradfordot, akkor azonnal ő is lehetséges QB lesz? Nonszensz.Hulkeinstein
Hát amennyire megy folyton a találgatás,még az is lehet!Én csak annyit látok hogy még mindig mindennek az a vége hogy akkor tuti itt valami Mariota trade, pick le/fel... Lassan már ha a Lincoln-ra új takarítónő jön őt is valami Mariota business részeként kezelik.😉

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
összegyüjtöttem hogy akkor ki is lehet QB jövőre:

Mark BUTTFUMBLE Sanchez
Sam ACL Bradford
Marcus NO READY Mariota
Johnny REHAB Manziel
😛 tessék választani!Invincible
Szóval ha én írok hasból egy cikket, hogy Chip jobban szereti Geno Smith-t, mint Bradfordot, akkor azonnal ő is lehetséges QB lesz? Nonszensz.Hulkeinstein
A bowl.hu ereje.

Màs faszomöccse site alapjàn nem lenne az.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
összegyüjtöttem hogy akkor ki is lehet QB jövőre:

Mark BUTTFUMBLE Sanchez
Sam ACL Bradford
Marcus NO READY Mariota
Johnny REHAB Manziel
😛 tessék választani!Invincible
Szóval ha én írok hasból egy cikket, hogy Chip jobban szereti Geno Smith-t, mint Bradfordot, akkor azonnal ő is lehetséges QB lesz? Nonszensz.
több mint 9 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
összegyüjtöttem hogy akkor ki is lehet QB jövőre:

Mark BUTTFUMBLE Sanchez
Sam ACL Bradford
Marcus NO READY Mariota
Johnny REHAB Manziel
😛 tessék választani!

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Összegyűjtöttem posztok szerint, hogy eddig ki iránt érdeklődtünk:

QB:
Marcus Mariota (1)
Bryce Petty (2-4)
Brett Hundley (2-4)
Sean Mannion (4-7)
Connor Halliday (6-7)
Brandon Bridge (7)
Blake Sims (7)

OL:
D.J. Humphries (T) (1)
Jake Fisher (T) (1)
T.J. Clemmings (T) (1-2)
Ali Marpet (G) (2-3)
Ty Sambrailo (T) (2-3)
Hroniss Grasu (C) (2-3)
Jeremiah Poutasi T (3-4)
Sean Hickey (T) (4-5)
Chaz Green (T) (4-5)
Max Garcia (C) (5-6)
Mark Glowinski (G) (6-7)
Terry Poole (G) (6-7)
Mike Coccia (6-7)

WR:
Jaelen Strong (1)
Nelson Agholor (1-2)
Devin Smith (1-2)
Breshad Perriman (1-2)
Phillip Dorsett (2)
Devin Funchess (2-3)
Rashad Greene (2-3)
Chris Conley (3-6)
Devante Davis (4-6)
Antwan Goodley (4-6)
Vernon Johnson (5-7)
Christian Green (6-7)

TE:
Randall Telfer (6-7)
Blake Bell (6-7)
Kennard Backman (6-7)
Brandon Hill (6-7)
Bryan Parker (6-7)
Casey Pierce (6-7)

RB:
T.J. Yeldon (3-4)

DT:
B.J: McBryde (6-7)

LB/DE:
Alvin Dupree (1)
Owamagbe Odigizhuwa (1)
Eric Kendricks (1-2)
Shaq Thompson (1-2)
Danielle Hunter (2)
Bernardrick McKinney (2)
Denzel Perryman (2-3)
Stephone Anthony (2-3)
Ha'ouli Kikaha (2-4)
Nate Orchard (2-4)
Ben Heeney (3-4)
Lorenzo Mauldin (3-4)
Obum Gwacham (5-7)
Brian Blechen (6-7)
Mike Hull (6-7)
Junior Sylvestre (6-7)
Ryan Russell (6-7)
Edmond Robinson (6-7)


DB:
Byron Jones (1-2)
Eric Rowe (1-2)
Kevin Johnson (1-2)
Quinten Rollins (1-2)
Damarious Randall (1-3)
Adrian Amos (2-4)
Josh Shaw (2-4)
Kurtis Drummond (3-5)
Julian Wilson (5-7)
Cam Thomas (5-7)

Zárójelben a kör, ahol kb. érdekelhet minket. Ez nem azt jelenti, hogy valaki nem mehet ki hamarabb, vagy később, hanem azt, hogy a jelenlegi előrejelzések kb. hova teszik.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
backup-nak is hozhatja.
A Bradford-ért kapott első köre (feltételezve az 1/12-t), meg a saját első köre együtt elég lehetne 1/4-hez.rva
A backupunk már megvan, Mark Sancheznek hívják, és jobb pénzt keres, mint egy átlag backup, nem dísznek van. Ha annyira pick kellett volna, akkor Foles-t sem Bradfordért adjuk oda, hanem mondjuk az 1/10-ért. Meg ez nem a hatalom kártyái, ahol addig cserélgetsz amíg magkapod az emberedet, hanem az NFL. Bradford lesz a no1 QB, ha Mariota nem csúszik 10 fölé, ebben 100%-ig biztos vagyok. Elmondta ezt Chip is, meg Murray sem véletlen jött. Egyébként illik is Bradford a sémánkba, nincs itt semmiféle összeesküvés-elmélet.
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Nyilvánvalóan bármiféle cserének, amiben benne van Bradford is, csak akkor lenne értelme, ha biztosan meg tudjuk szerezni Mariotát. Mert ha felcserélünk Bradford felhasználásával, de nem tudjuk behúzni MM-t, akkor itt maradunk csupasz seggel (a szó átvitt és szoros ( www.youtube.com/watch?v=GTnqQdjuWxk) értelmében is 😊), plusz esetleg egy gyógyuló (?) alkoholistával.

Szóval, ha eljátszunk a gondolattal (eléggé légből kapottnak tűnik ez a pletyka, pláne ilyen közel a drafthoz), hogy a Browns elvinné Bradfordot, akkor számunkra csak akkor lenne értelme, ha ezt fel tudnánk használni Mariota megszerzéséhez, így valamilyen értékes draftjog is kéne Bradford mellé. A Brownssal való draftnapi cserét persze elő lehet készíteni, a feltételekben meg lehet állapodni, arra az esetre, ha megtaláljuk a megfelelő cserepartnert Mariotához a draft alatt. Így a draftkor az lenne a feladat, hogy olyan vevőt találjunk a feltradehez, akinek a választásakor bent van Mariota, és a cseréhez felhasználhatnánk a Brownstól kvázi előre lekötött picket is (persze más pickünnkel is lehet). Ha ez így létrejönne, akkor elég komoly húzás lenne, függetlenül attól, hogy mi lenne majd Mariotával.

Valahol olvastam egy olyan felvetést Maziellel kapcsolatban, ahol a karrierjének indulását Favre-éhoz hasonlították, bár ez elég meredek szerintem. Ugye Favre-ot a Falcons draftolta, de egy év után elcserélték Green Baybe, amiben nagy szerepe volt, hogy az akkori HC Jerry Glanville eleve nem is szerette volna draftolni (pl. ebben sem egyeznek Janival), rossz viszonyban is voltak, meg Favre sokat partyzott és ivott. Szokták mondani, annak, hogy kisebb városba került, volt szerepe abban, hogy ki tudott lábalni az alkoholzimusból, mivel GB nem egy metropolisz, itt jóval kevesebb lehetősége volt mulatni. (Persze, ha nem akart volna leállni, akkor így is megtalálta volna a lehetőséget ...) Más kérdés, hogy a sérülése után meg a fájdalomcsillapítókra szokott rá. Mondjuk Janinak ilyen zavartalan környezetet nem tudnánk biztosítani Philadelphiában, de nagy sztori lenne, ha működőképes Qb-t csinálna belőle Chip. Kezdőnek biztos nem kéne szerintem (főleg jelen állapotában) tavaly már egyértelműen ejtettük ennek lehetőségét a drafton.


több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 848 — No es importante
Az 1/4 viszont nem lenne elég Mariotához (ha csak nem a draft során lépi ezt meg)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
backup-nak is hozhatja.
A Bradford-ért kapott első köre (feltételezve az 1/12-t), meg a saját első köre együtt elég lehetne 1/4-hez.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
és ha nem azért hozná mancit, hogy játszon? Hanem az 1/12 + manci + valami kor még tőlünk Mariskáért? Erre is kiterjedhet egy ilyen manziel trade, nem csak arra hogy betonbiztos kezdőnek hozza.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Johnny fiú nem lesz Eagle. Pont.Hulkeinstein
fingers crossed? 😊rva
Nem, csupán logika, és józan ész. Ha Chip akarná, draftolta volna, ennyi. Ha tetszik egy QB, és van lehetőséged draftolni, mégis passzolod, akkor nem fogod érte odaadni a kezdő QB-dat, meg egy 2. kört (mert ez volt Bradford ára), még akkor sem ha kapsz érte első kört is. (kétlem)

Leigzalotuk E.J.BIggers FS/CB-t, illetve Seyi Ajirotutu WR/ST-ert.

Ajirotutu nagyon jó igazolásnak tűnik, vezette ST tackle-ökben a Chargerst az utóbbi 2 évben, és még nem is idős. Magas is, volt már elkapó is NFL-szinten, Brad Smith utódjának jött. Ha Casey-t is megfelelően tudjuk pótolni, akkor az ST-ben nem várható minőségromlás, ami nagyon fontos. Plusz még egy WR, aki roster-helyet ér valószínűleg, így már 5 ilyen van, vagyis max. 1 vagy 2 játékos fog érkezni az újoncok közül, valószínűsítve ezzel azt, hogy csak 1 fog jönni a korai körökben. A másik feltehetőleg UDFA, vagy 6-7. körös lesz.

Biggers szerintem a rostert sem éri meg, FS camp body-nak tippelem.

Mindketten MSB-t, vagyis Minimum Salary Benefit szerződést írtak alá, vagyis kb. semmit nem fognak keresni, nem osztanak, nem szoroznak a fizetési sapkában.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Johnny fiú nem lesz Eagle. Pont.Hulkeinstein
fingers crossed? 😊
több mint 9 éve
eaglesfan1993 Philadelphia Eagles 233
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagles-Sign-WR-Ajirotutu-DB-Biggers/476c53d8-3afc-4f2f-b042-674316af07cb
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
leigazoltátok Biggerst 😀😀😀😀, remélem kezdő lesz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!