Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
merje azt mondani valaki hogy kelce nem elite, 😀😀

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Gec milyen sebessége van 😀
290 font a faszi 😀😀

Még hogy a támadófalembereknél le kell szarni a 40 yard dasht... 😀😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Még jó volt tavaly, de nem akarja szerintem egyik Eagles fan sem megvárni, ahogy a korral hanyatlanak. Peters elit szint és stabil kezdő maradhat még 3, max 4 évig. A másik oldalon Johnson szintén pipa. De mi van a többi öreggel? .gyeek
Kelce? A liga top centerét ne felejtsük már el.Eazzy
Apropó Kelce. Már régóta keresek egy videót. 2014.09.21. 3. hét Redskins@Eagles 2. negyed 8:49.
Screen passz Maclinnek bevitte TD-re (~80 yard) csak az end zone előtt nem sokkal(!) Kelce adott neki egy blokkot ami szabálytalan volt ezért visszafújták. Nem tudtam haragudni rá 😀 A drive végén úgyis TD-t szereztünk, így legalább kicsit fent voltak a fiúk a pályán. Valakinek van linkje csak erre az ominózus playre?picksix

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Próbáltam, de nem sikerült egyenlőre rábukkanni. Gépen megvan a meccs, de onnan nem tudom, hogy tudom kiszedni a jelenetet, majd megnézem.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Még jó volt tavaly, de nem akarja szerintem egyik Eagles fan sem megvárni, ahogy a korral hanyatlanak. Peters elit szint és stabil kezdő maradhat még 3, max 4 évig. A másik oldalon Johnson szintén pipa. De mi van a többi öreggel? .gyeek
Kelce? A liga top centerét ne felejtsük már el.Eazzy
Apropó Kelce. Már régóta keresek egy videót. 2014.09.21. 3. hét Redskins@Eagles 2. negyed 8:49.
Screen passz Maclinnek bevitte TD-re (~80 yard) csak az end zone előtt nem sokkal(!) Kelce adott neki egy blokkot ami szabálytalan volt ezért visszafújták. Nem tudtam haragudni rá 😀 A drive végén úgyis TD-t szereztünk, így legalább kicsit fent voltak a fiúk a pályán. Valakinek van linkje csak erre az ominózus playre?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Még jó volt tavaly, de nem akarja szerintem egyik Eagles fan sem megvárni, ahogy a korral hanyatlanak. Peters elit szint és stabil kezdő maradhat még 3, max 4 évig. A másik oldalon Johnson szintén pipa. De mi van a többi öreggel? .gyeek
Kelce? A liga top centerét ne felejtsük már el.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Hm Hm, most vagy nagyon okosnak akarok tűnni utólag, vagy tényleg így van 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000482920/article/jenkins-eagles-players-not-surprised-by-mccoy-tradedande
Hát itt is van egy elemzés
 www.thechipwagon.com/eagles/2015/02/the-philosophy-and-evolution-of-the-eagles-run-game-part-6-inside-zone-miscues.html
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm Hm, most vagy nagyon okosnak akarok tűnni utólag, vagy tényleg így van 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rggf93bx6uagmkvvksoc
Jenkins: Eagles players not surprised by McCoy trade
While the outside world was stupefied by the Philadelphia Eagles trading LeSean McCoy last month, safety Malcolm Jenkins says players in the locker room weren't surprised at all.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Az amúgy meg van, hogy Austin idén 5 milliót vesz el a Cowboys sapkából, míg nálunk ennek 60%-t keresheti max és még hozhat is yardot?Deny
meg igy is nyertek vele iden tobb mint 1,5 milka capet.

ha marad akkor kiperkalnak neki 10 milkat majdnem. Teljesitmenye meg nincs azon a szinten. Jovore meg ugy is cutoltak volna mert 12 milliot mar vegkepp nem er egy szezonra. Igy meg mentettek meg egy keveset. Foleg hogy a cowboys cap space alapbol sem rozsas.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az amúgy meg van, hogy Austin idén 5 milliót vesz el a Cowboys sapkából, míg nálunk ennek 60%-t keresheti max és még hozhat is yardot?Deny
Nem lehet mindenhol Roseman a pénzes guru 😛
több mint 9 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az amúgy meg van, hogy Austin idén 5 milliót vesz el a Cowboys sapkából, míg nálunk ennek 60%-t keresheti max és még hozhat is yardot?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak érdekességképen:

Jordan Plocher ‏@StarvingScout

Eagles' 2014 red zone (25yd-Goal Line) rushing stats. Sproles was the most effective red zone RB

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Helyes, helyes jöjjön csak 😀

 www.bleedinggreennation.com/2015/3/31/8322271/2015-nfl-draft-rashad-greene-eagles-florida-state-philadelphia-visit-wide-receiver-fsu
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 984 — Stromfeld Aurél fan
Pont az érem másik oldalát reprezentálom. 😊 Murray jó játékos és imádtam nézni ahogy csillaggal a sisakján büntette az ellenfél védelmét, de úgy vélem - rendszer ide vagy oda - a Cowboysnak többet ért volna a kirakóba mint az Eaglesnek és meg így sem ért annyit amennyit most kapott.

Olvastam, hogy Kelly a trenddel ellentétben többre értékeli a stabil futó játékot mint a QBt. Ahhoz viszont nem árt egy bivaly fal. Eddig csak leépítette azt. Imádkozzatok a Sas szellemhez, hogy drafton oda hoz embert és az be is válik, mert Murraynek nagyon kell a kezdő lendület. Lehet, hogy senki más nem tudta volna überelni tavaly, de ahhoz hogy végig bírja a szezont, nagyon kellett a dallasi fal, hogy a futásokat a saját feltételei szerint fejezze be.

Most sem fogok jósolgatásokba belemenni (ld. Cowboys tavalyi szezon), de egy győztes csapat rostere nem egy szezon alatt alakul, és most Chip úgy tűnik baltával faragja a rostert. Szeptemberig még sok víz fog lefolyni a Dunán és addig meg ezerszer ki fogják gúnyolni Kellyt, de hacsak nem faceplanttel látványosan, az elképzelése 2-3 év múlva meghozhatja a gyümölcsét. Vagy ő korunk Lombardija... Mindenesetre a megváltás a draftról fog érkezni, nem drága FAtól.gyeek
Pár észrevétel csak....

A falunk eddig is jó volt (nem tudom honnan jön ez a tévhit, hogy szar lenne, de biztos azért van mert a tietekre meg rámondták, hogy jó 😛 😀 ). Egy ember hiányzik ebből a "bivaly" falból és ő Toddfather ( aki annak ellenére , hogy igen sokrétű már azért kifelé volt ami a jó formáját illeti). Nem pótolhatatlan és amennyire elnéztem a tavalyi munkát a kiesése után akár még házon belül is megoldható.
Nálam a PFF nem mérvadó, de azért érdemes megnézni a listát :  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/08/2014-pff-offensive-line-rankings/4/ A kisebb visszaesést betudhatod annak, hogy tavaly azért egy sérüléshullám végigfutott az egységen. 😊
A baltával farigcsálásra meg annyit, hogy elment Shady aki lassan többet futott oldalra mint előre ...helyette meg jött aki nektek nagyon fáj, hogy távozott. 😀 Az ILB poszton csak erősödött a csapat egy Alonsóval és a secondarynak is csak jót tett a váltás (ismerve az eddigi felállást). Én ettől nem látom azt, hogy nagyot borult vna a csapategység...ezek inkább kötelező cserék voltak...de majd az idő úgy is eldönti.Greengo
Bocs, de nagyon utálom ha belemagyaráznak abba amit írok, aztán csak körmölhetek még többet, hogy visszatereljem a mondandóm az eredeti vágányra. Egy szóval sem mondtam, hogy szar a fal. Még jó volt tavaly, de nem akarja szerintem egyik Eagles fan sem megvárni, ahogy a korral hanyatlanak. Peters elit szint és stabil kezdő maradhat még 3, max 4 évig. A másik oldalon Johnson szintén pipa. De mi van a többi öreggel? Mathist is barterelné a cár. Egy-két éven belül pótolni kell őket. A házon belüli megoldást meg laikus és rivális szurkolóként simán aláírnàm.

Az erősödés meg csak akkor állja meg a helyét, ha az üveg tigrisek a pályán maradnak. Nagy kockázat. Murraynek pl egyetemi karrierje kezdete óta volt két teljes szezonja, és tavaly is törött kézzel fejezte be az idényt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Chip a Florida State helyett ma a UConn pro day-en járt, Byron Jones nevét is érdemes lehet felvésni a potenciális reach listára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mi az anyád? Szarok Shadyre, Herremansra, T.Cole-ra, Foles-ra és Maclinre, de ez földhöz baszna.

 www.bleedinggreennation.com/2015/3/31/8319179/2015-nfl-draft-eagles-navy-long-snapper-joe-cardona-visit-jon-dorenbos

Remélem csak a Navy tisztelet.Bébé
Ő is 35 már, nem kell ebbe belelátni sokmindent, egyszerűen pár éven belül majd kell egy utód.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mi az anyád? Szarok Shadyre, Herremansra, T.Cole-ra, Foles-ra és Maclinre, de ez földhöz baszna.

 www.bleedinggreennation.com/2015/3/31/8319179/2015-nfl-draft-eagles-navy-long-snapper-joe-cardona-visit-jon-dorenbos

Remélem csak a Navy tisztelet.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Pont az érem másik oldalát reprezentálom. 😊 Murray jó játékos és imádtam nézni ahogy csillaggal a sisakján büntette az ellenfél védelmét, de úgy vélem - rendszer ide vagy oda - a Cowboysnak többet ért volna a kirakóba mint az Eaglesnek és meg így sem ért annyit amennyit most kapott.

Olvastam, hogy Kelly a trenddel ellentétben többre értékeli a stabil futó játékot mint a QBt. Ahhoz viszont nem árt egy bivaly fal. Eddig csak leépítette azt. Imádkozzatok a Sas szellemhez, hogy drafton oda hoz embert és az be is válik, mert Murraynek nagyon kell a kezdő lendület. Lehet, hogy senki más nem tudta volna überelni tavaly, de ahhoz hogy végig bírja a szezont, nagyon kellett a dallasi fal, hogy a futásokat a saját feltételei szerint fejezze be.

Most sem fogok jósolgatásokba belemenni (ld. Cowboys tavalyi szezon), de egy győztes csapat rostere nem egy szezon alatt alakul, és most Chip úgy tűnik baltával faragja a rostert. Szeptemberig még sok víz fog lefolyni a Dunán és addig meg ezerszer ki fogják gúnyolni Kellyt, de hacsak nem faceplanttel látványosan, az elképzelése 2-3 év múlva meghozhatja a gyümölcsét. Vagy ő korunk Lombardija... Mindenesetre a megváltás a draftról fog érkezni, nem drága FAtól.gyeek
Pár észrevétel csak....

A falunk eddig is jó volt (nem tudom honnan jön ez a tévhit, hogy szar lenne, de biztos azért van mert a tietekre meg rámondták, hogy jó 😛 😀 ). Egy ember hiányzik ebből a "bivaly" falból és ő Toddfather ( aki annak ellenére , hogy igen sokrétű már azért kifelé volt ami a jó formáját illeti). Nem pótolhatatlan és amennyire elnéztem a tavalyi munkát a kiesése után akár még házon belül is megoldható.
Nálam a PFF nem mérvadó, de azért érdemes megnézni a listát :  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/08/2014-pff-offensive-line-rankings/4/ A kisebb visszaesést betudhatod annak, hogy tavaly azért egy sérüléshullám végigfutott az egységen. 😊
A baltával farigcsálásra meg annyit, hogy elment Shady aki lassan többet futott oldalra mint előre ...helyette meg jött aki nektek nagyon fáj, hogy távozott. 😀 Az ILB poszton csak erősödött a csapat egy Alonsóval és a secondarynak is csak jót tett a váltás (ismerve az eddigi felállást). Én ettől nem látom azt, hogy nagyot borult vna a csapategység...ezek inkább kötelező cserék voltak...de majd az idő úgy is eldönti.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Pont az érem másik oldalát reprezentálom. 😊 Murray jó játékos és imádtam nézni ahogy csillaggal a sisakján büntette az ellenfél védelmét, de úgy vélem - rendszer ide vagy oda - a Cowboysnak többet ért volna a kirakóba mint az Eaglesnek és meg így sem ért annyit amennyit most kapott.

Olvastam, hogy Kelly a trenddel ellentétben többre értékeli a stabil futó játékot mint a QBt. Ahhoz viszont nem árt egy bivaly fal. Eddig csak leépítette azt. Imádkozzatok a Sas szellemhez, hogy drafton oda hoz embert és az be is válik, mert Murraynek nagyon kell a kezdő lendület. Lehet, hogy senki más nem tudta volna überelni tavaly, de ahhoz hogy végig bírja a szezont, nagyon kellett a dallasi fal, hogy a futásokat a saját feltételei szerint fejezze be.

Most sem fogok jósolgatásokba belemenni (ld. Cowboys tavalyi szezon), de egy győztes csapat rostere nem egy szezon alatt alakul, és most Chip úgy tűnik baltával faragja a rostert. Szeptemberig még sok víz fog lefolyni a Dunán és addig meg ezerszer ki fogják gúnyolni Kellyt, de hacsak nem faceplanttel látványosan, az elképzelése 2-3 év múlva meghozhatja a gyümölcsét. Vagy ő korunk Lombardija... Mindenesetre a megváltás a draftról fog érkezni, nem drága FAtól.gyeek
Ez már korrekt hozzáállás, nem tudok vele vitatkozni. Viszont az sztereotípia, hogy FA-ról építkezünk, mert Shady helyére jött Murray meg Mathews, ez fizetésben meg képességekben is olyan művelet, ami pótol egy másikat. Kiko nem az FA-ról jött, ez meg is látszik a fizetésében. Az egyetlen hagyományos FA Maxwell volt, aki szintén az a kategória, hogy majd meglátjuk mit alkot. Bradford is ugye trade, Grahamet meg visszaigazoltuk. Nem az FA-ról akar építkezni Chip, elmondta, hogy ellenzi, és a filozófiájának a draft az alapköve. Úgy gondolom nem lesz több ilyen FA-je Chip-nek, ha beáll a roster, akkor kb. Green Bay szintű aktivitást vizionálok.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 984 — Stromfeld Aurél fan
Pont az érem másik oldalát reprezentálom. 😊 Murray jó játékos és imádtam nézni ahogy csillaggal a sisakján büntette az ellenfél védelmét, de úgy vélem - rendszer ide vagy oda - a Cowboysnak többet ért volna a kirakóba mint az Eaglesnek és meg így sem ért annyit amennyit most kapott.

Olvastam, hogy Kelly a trenddel ellentétben többre értékeli a stabil futó játékot mint a QBt. Ahhoz viszont nem árt egy bivaly fal. Eddig csak leépítette azt. Imádkozzatok a Sas szellemhez, hogy drafton oda hoz embert és az be is válik, mert Murraynek nagyon kell a kezdő lendület. Lehet, hogy senki más nem tudta volna überelni tavaly, de ahhoz hogy végig bírja a szezont, nagyon kellett a dallasi fal, hogy a futásokat a saját feltételei szerint fejezze be.

Most sem fogok jósolgatásokba belemenni (ld. Cowboys tavalyi szezon), de egy győztes csapat rostere nem egy szezon alatt alakul, és most Chip úgy tűnik baltával faragja a rostert. Szeptemberig még sok víz fog lefolyni a Dunán és addig meg ezerszer ki fogják gúnyolni Kellyt, de hacsak nem faceplanttel látványosan, az elképzelése 2-3 év múlva meghozhatja a gyümölcsét. Vagy ő korunk Lombardija... Mindenesetre a megváltás a draftról fog érkezni, nem drága FAtól.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Azért mert húzott néhány merészet Chip (de nálam ahogy korábban is leírtam, semmi vállalhatatlant nem csinált), még nem hülye, hogy az egyetlen biztos pontot középről elcserélje, abban bízva, hogy Kiko biztosan 100%-os lesz, az pedig látszik, hogy Ryans nem a jövő már, draftról pedig a mélységet tudja kb csak pótolni egyből.Eazzy
Vicces, hogy azt írod nem bízik teljesen Alonsoban, miután érte cserélte a megbízható franchise RB-t. A helyére meg jött két sérülékeny futó... Meg Miles... Fekete-Erdő Klinika, Pennsylvania Edition.gyeek
Chip szemében Shady nem megbízható franchise RB volt, inkább a puzzle-be nem illő cserealap.
Ha pedig értékre nézzük, akkor jött helyette egy még jobb futó (szerkezeti illeszkedést és 2014-es produktivitást tekintve mindenképp), aki tavaly a ti kedvencetek volt, meg egy 2013-as PFWA DROY.
Persze én megértem, hogy a csoportrivális a negatív oldalról, vagyis a sérülékenységéről közelíti meg a riválisba igazolt játékost, de akkor sem érzem korrektnek így az utalást Murray-re. A sérülékenység tény, de pont tavaly még törött kézzel is imádtátok, attól hogy idejött nem lett rosszabb a tavalyi év RB-je. Fizetésben pedig befért mellé egy stud kezdő ILB, meg egy backup RB, aki első körös volt, és amikor nem sérült, akkor jól játszott. Ha bármelyikük hozzátok ment volna, most nem a sérülékenységét elemeznétek.

Miles Austin meg DM nélkül kivágható, egyszerű rostertöltelék, hogy a drafton ne kelljen reachelni, ha úgy alakul, és Will Murphy helyére jött 😊

Elvakultság lenne nem aggódni a sérülések miatt, de jelenleg nem látunk a jövőbe, nem tudjuk megjósolni, hogy a Shady-Murray-Mathews trió mennyit lesz sérült, és ki mikor kerül IR-re. Ha Shady töri el valamijét, akkor majd Chip lesz a jós zseni, ha meg Murray, akkor Garrett, meg Stephen Jones...
Elmondtuk sokan itt, hogy nem tudjuk mire számítsunk, de csak a pozitívumokat, vagy csak a negatívumokat kiemelni az offseasonből felesleges, egybe fog kiderülni az év végén, hogy jó volt-e vagy nem. Ha valamelyik csapat hasonlóan gondolkozhat, az pont a Cowboys a tavalyi évi negatív várakozások, illetve a Hardy, meg a DMF igazolások miatt. A rivális ott is csak az 1/2 RB bust-ot, meg az erőszakot szajkózza, ti meg a 2x sacket, meg DMF sebességét és potenciálját.
Nem kötekedésből írom, de pont téged ismertelek úgy meg, mint aki végiggondolja az érem két oldalát, és nem csak birka módjára bégeti az igazság felét.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 984 — Stromfeld Aurél fan
Azért mert húzott néhány merészet Chip (de nálam ahogy korábban is leírtam, semmi vállalhatatlant nem csinált), még nem hülye, hogy az egyetlen biztos pontot középről elcserélje, abban bízva, hogy Kiko biztosan 100%-os lesz, az pedig látszik, hogy Ryans nem a jövő már, draftról pedig a mélységet tudja kb csak pótolni egyből.Eazzy
Vicces, hogy azt írod nem bízik teljesen Alonsoban, miután érte cserélte a megbízható franchise RB-t. A helyére meg jött két sérülékeny futó... Meg Miles... Fekete-Erdő Klinika, Pennsylvania Edition.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Azért csak mennek a folyamatos szövegelések, tweetek a Kendricks tradről, eléggé idegesítő módon. Még a végén belebeszélik Chipbe :p Jó lenne mihamarabb lezárni a dolgot vagy így vagy úgy.dande
Jah mert ez biztos befolyásolja őt.Eazzy
Láthatsz ám ott egy smile-t, hogy mennyire gondoltam komolyan? 😀 Azt viszont már komolyan írtam, hogy tényleg örülnék ha mihamarabb tisztáznák a dolgokat, hogyan merre lesz, de ez szokott a legkevésbé gyorsan megtörténni.dande
Nem félek ettől, főleg úgy, hogy itt csak spekulál mindenki. Azért mert húzott néhány merészet Chip (de nálam ahogy korábban is leírtam, semmi vállalhatatlant nem csinált), még nem hülye, hogy az egyetlen biztos pontot középről elcserélje, abban bízva, hogy Kiko biztosan 100%-os lesz, az pedig látszik, hogy Ryans nem a jövő már, draftról pedig a mélységet tudja kb csak pótolni egyből.

Bírom Boykint, de ott nála látok sanszot, és hát a kedvencem Curry esetében is sajna a cserére 😕 Azért 9 sack szituációs passrushertől az tényleg olyan, ami felkeltheti pár csapat érdeklődését.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért csak mennek a folyamatos szövegelések, tweetek a Kendricks tradről, eléggé idegesítő módon. Még a végén belebeszélik Chipbe :p Jó lenne mihamarabb lezárni a dolgot vagy így vagy úgy.dande
Jah mert ez biztos befolyásolja őt.Eazzy
Láthatsz ám ott egy smile-t, hogy mennyire gondoltam komolyan? 😀 Azt viszont már komolyan írtam, hogy tényleg örülnék ha mihamarabb tisztáznák a dolgokat, hogyan merre lesz, de ez szokott a legkevésbé gyorsan megtörténni.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mondjuk én Miles Austinnak ennyi év után biztos nem tudok szurkolni. Még Murraynek csak-csak, de Austin...