Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
kossz a felvilagositast.

Es ha egy ev mulva kiderul, hogy davis a szar. Akkor meg joljonne egy izig verig ss 😀 de ez csak ilyen kis szosszenet 😀ano92
Hát igen, ezzel én sem tudom vitatkozni, nem bízok 100%-ban Davis-ben, fogalmazzunk úgy 😀
Viszont megpróbálok a draftig folyamatosan írni prospect ismertetőket Eaglas szempontból azokról, akik számításba jöhetnek nálunk, hogy készüljünk a draftra 😊
több mint 9 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Olomu=ACL+Oregon? Nem is kérdés ö e a mi emberünk 😊

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
kossz a felvilagositast.

Es ha egy ev mulva kiderul, hogy davis a szar. Akkor meg joljonne egy izig verig ss 😀 de ez csak ilyen kis szosszenet 😀

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Ami Landon Collinst illeti, több szempontból is meglepődnék ha behúznánk, mondom ezt amellett, hogy korrekt kezdő SS-nek tartom.

1. Meglepődnék, ha egyáltalán bent lenne még az 1/20-on, mivel első 2 kört kb csak ő ér az idei safety-felhozatalból, és sok a S needes csapat, szóval több csapat boardján is elég magasan lesz valószínűleg.

2. Nem illik a rendszerbe. Mostmár egyre több kinti szakíró is a drafttal foglalkozik, és szerintük Collins egyszerűen nem illik a rendszerünkbe, mivel SS, és nem FS. Billy Davis rendszerébe sokkal inkább kellene 2 FS, akik verzatilisek, és tudják váltogatni egymást deep-en. Ezt az FA-tevékenységünk is alátámasztja: csak olyan safetyre mentünk rá, aki kíváló coverage-ben, ilyenből pedig csak 1 volt, McCourty.Miután lemaradtunk róla, igen nagy lett a csend, nem is nagyon érdeklődtünk senki iránt.

3. Még ha bent is lesz, akkor sem biztos, hogy ő lesz a legjobb opció 1/20-on. Sokak szerint csak azért ér első kört, mert gyenge a class, és ha már nincs jó FS, akkor csak azért, hogy legyen valaki a posztra, nem célszerű kiválasztani egy játékost, aki se a rendszerbe nem illik, se nem értékre húztuk.

Ha a safety posztot nézegetjük, akkor nála több érdekesebb prospectet is látok. Egyrészt nagyon nézzük Demarious Randall-t, az ASU FS-ét, aki teljesen megfelelne a rendszerbe, másrészt igen jó a felhozatal olyan CB-ből, akiknek az igazi posztja FS lehet az NFL-ben. Egyrészt ott van Eric Rowe, másrészt talán még érdekesebb Ifo Ekpre-Olomu, aki a változatosság kedvéért oregoni volt. Olomu már tavaly is kijöhetett volna, akkor top15-ös picknek jósolták, de maradt az egyetemen, és egy újabb remek szezon után elszakította az ACL-jét az elődöntő előtt, így valószínűleg a 3.-4. kör körül behúzható lenne. Az oregoni múlt mellett pozitívum vele kapcsolatban, hogy iszonyatosan jó coverage-ben, és remekül szerel, elég agresszív a stílusa, nem is gyakran dobálnak felé a QB-k. Az ACL mellett a másik negatívum a mérete, viszont ha FS lenne, ez nem lenne nagy gond, szerintem akár be is válhatna, elég jó scheme-fit minden szempontból. Egy ilyen CB/FS hibrid nagyon kéne most nekünk.Hulkeinstein
kurtis drummondot kihagytad, szerintem ő még passzolna is hozzátok


több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
La'el Collins annál inkább elférne itt, a szintén LSU-s, CB Jared Collins-hoz hasonlóan, ha pedig minden kötél szakad (kimegy Waynes és a két oregoni), jöhet Rollins. Tehát egy .ollins nagy eséllyel érkezni fog.baggio
Igazad van, Rollins-t ki is hagytam, ő is remek FS lehet profi szinten.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
La'el Collins annál inkább elférne itt, a szintén LSU-s, CB Jared Collins-hoz hasonlóan, ha pedig minden kötél szakad (kimegy Waynes és a két oregoni), jöhet Rollins. Tehát egy .ollins nagy eséllyel érkezni fog.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ami Landon Collinst illeti, több szempontból is meglepődnék ha behúznánk, mondom ezt amellett, hogy korrekt kezdő SS-nek tartom.

1. Meglepődnék, ha egyáltalán bent lenne még az 1/20-on, mivel első 2 kört kb csak ő ér az idei safety-felhozatalból, és sok a S needes csapat, szóval több csapat boardján is elég magasan lesz valószínűleg.

2. Nem illik a rendszerbe. Mostmár egyre több kinti szakíró is a drafttal foglalkozik, és szerintük Collins egyszerűen nem illik a rendszerünkbe, mivel SS, és nem FS. Billy Davis rendszerébe sokkal inkább kellene 2 FS, akik verzatilisek, és tudják váltogatni egymást deep-en. Ezt az FA-tevékenységünk is alátámasztja: csak olyan safetyre mentünk rá, aki kíváló coverage-ben, ilyenből pedig csak 1 volt, McCourty.Miután lemaradtunk róla, igen nagy lett a csend, nem is nagyon érdeklődtünk senki iránt.

3. Még ha bent is lesz, akkor sem biztos, hogy ő lesz a legjobb opció 1/20-on. Sokak szerint csak azért ér első kört, mert gyenge a class, és ha már nincs jó FS, akkor csak azért, hogy legyen valaki a posztra, nem célszerű kiválasztani egy játékost, aki se a rendszerbe nem illik, se nem értékre húztuk.

Ha a safety posztot nézegetjük, akkor nála több érdekesebb prospectet is látok. Egyrészt nagyon nézzük Demarious Randall-t, az ASU FS-ét, aki teljesen megfelelne a rendszerbe, másrészt igen jó a felhozatal olyan CB-ből, akiknek az igazi posztja FS lehet az NFL-ben. Egyrészt ott van Eric Rowe, másrészt talán még érdekesebb Ifo Ekpre-Olomu, aki a változatosság kedvéért oregoni volt. Olomu már tavaly is kijöhetett volna, akkor top15-ös picknek jósolták, de maradt az egyetemen, és egy újabb remek szezon után elszakította az ACL-jét az elődöntő előtt, így valószínűleg a 3.-4. kör körül behúzható lenne. Az oregoni múlt mellett pozitívum vele kapcsolatban, hogy iszonyatosan jó coverage-ben, és remekül szerel, elég agresszív a stílusa, nem is gyakran dobálnak felé a QB-k. Az ACL mellett a másik negatívum a mérete, viszont ha FS lenne, ez nem lenne nagy gond, szerintem akár be is válhatna, elég jó scheme-fit minden szempontból. Egy ilyen CB/FS hibrid nagyon kéne most nekünk.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
megneztem jo par meccs osszeallitast. Nekem tetszett a jateka. Csak ezert irtam. Ha nem is top10 sokak szerint, szerintem egy 1/20 at meger. Foleg ha bevalik.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
L Collins eléggé megosztó jelenség sok helyen olvasni,hogy nem első körös tehetség.

Persze ettől még lehet bármi akár még egy MS pick is.Janek
A Höriék által fordított anyagban meg top-10es tehetségként hivatkoznak rá.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
L Collins eléggé megosztó jelenség sok helyen olvasni,hogy nem első körös tehetség.

Persze ettől még lehet bármi akár még egy MS pick is.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
And what about the draft?

Landon Collins. SS. Alabama

Szerintem simán behúzható lenne. Lehetne egy fasza ss. Nem lutrira kéne játszani Wolffal. Hm?

Vagy WR draft 1. korben? Dorial Zöld-Beckham esetleg ? 😀

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
minimum elvárható hogy egy 1. koros reach mutat egykét villanást... 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Kelly ismét nyilatkozott:

- Megerősítette, hogy nem zárkóznak el attól, hogy Boykin legyen a kezdő CB Maxwell mellett. Thurmond és Carroll lesznek a vetélytársai a pozícióért.
- Szerinte két első körös pickkel nem lehet felmozogni a 20. helyről a 6.-ig.
- Barbre fogja átvenni Herremans helyét.
- Meg akarta tartani Foles-t Bradford mellett, de nem jött össze.
- Nem áruljuk Mathist aktívan, de engedélyt kapott, hogy trade után nézzen. Reméli, hogy Mathis jövőre is Eagle lesz. (khm...lol)
- Watkins lehetőséget fog kapni safety poszton, de más is van, aki tud ott játszani. Majd edzőtáborban kiderül.
- Azért nem fizették meg Maclint míg Maxwellt igen, mert túl nagy volt a fizetésbeli különbség a D# és O# közt. (az O javára)
- Sprolest kreatívabban fogja használni a következő szezonban. Ezt meg is beszélte vele Murray és Mathews idehozatala után. Tavaly azért volt limitáltabb szerepkörben mert időnként második számú RB-t kellett játszania.
- Amikor azt vizsgálja, hogy ki mennyire illik a rendszerébe, nem veszi figyelembe a bőrszínt. 😀 Csalódott Tra Thomas szavaiban.
- Nem gondolkozott még rajta, hogy Ryans, Alonso és Kendricks miként fognak együtt muzsikálni.
- Teljesen más csapat benyomását keltették, amikor Kendricks is pályán volt.
- Az ILB depth mélyítése kitűzött cél volt. Megemlítette, hogy Ryans és Kendricks együttesen 12 meccset hagytak ki tavaly.
- Zach Ertz nagy előrelépést produkálhat a következő évben.
- Jordan Matthews lehet, hogy kívül fog játszani. Nem döntött még erről.
- Hufftól nagy fejlődést vár, konzisztensebb teljesítményt.
- Marcus Smith mutat villanásokat, de jobb teljesítmény kell tőle. (ugyanez volt szezon elején is 😀 szerintem őt kihúzhatjuk)

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Van akinek...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 943 — No es importante
Kelly elengedett egy ex-oregoni fehér játékost? 😮 vége a világnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem is tudom szavakba önteni mit érzek most. Kedvenc játékosom a kedvenc csapatomból elmegy egy olyan helyre amit eddig nem szerettem. Dehát nincs mit tenni, kedvenc játékost egy életre választ az ember 😀😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
mi lesz veled Ano, ha Casey Matthews-t leigazolja a Vikings?Höri
nem az a kérdés mi lesz vele, hanem mi lesz benne? 😀

A pálinkán kívül mindenkép Ano-mália 😀

Amúgy valóban leigazolták......
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Inni fog

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi lesz veled Ano, ha Casey Matthews-t leigazolja a Vikings?

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
csak ovlastam olyat, hogy ha nem sikerül eladni, akkor cutolja.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nincs cut trade block van

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ez a Mathis cutos dolog igaz? Dehát már vége van FA nak számunkra aztmondta Kelly. Vagy tobb lovit akar rollolni jovore?

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elhunyt Chuck Bednarik. 89 éves volt a legenda.Shawn84
Régebben tök szívesen olvasgattam Szabler elemzéseit, kár hogy eltűnt a fórumról, jó lett volna néhány gondolat tőle is... :-/

skizofita
OFF

Édes Istenem, egy élő ember, aki YES logót tesz fel avatarnak! My man!

ONtomi-tomi
Ehhh, régen még külföldre is hajlandó voltam elmenni, csak hogy hallhassam őket élőben 😊skizofita
Az agyrázkódásos történetek nagyon kiábrándították őt a dologból, elég mélyen beleásta magát, s nem nagyon tudta elfogadni azt érvként, hogy mindenki tisztában van vele mit vállal. Ezért talán már a sportot se nagyon követi. Tényleg sajnálom én is...............
több mint 9 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Elhunyt Chuck Bednarik. 89 éves volt a legenda.Shawn84
Régebben tök szívesen olvasgattam Szabler elemzéseit, kár hogy eltűnt a fórumról, jó lett volna néhány gondolat tőle is... :-/

skizofita
OFF

Édes Istenem, egy élő ember, aki YES logót tesz fel avatarnak! My man!

ONtomi-tomi
Ehhh, régen még külföldre is hajlandó voltam elmenni, csak hogy hallhassam őket élőben 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rv9b62jujmbyejknf0ku
Eagles' Chip Kelly has always been a fan of Tim Tebow
Eagles coach Chip Kelly offered insight on why he brought in Tim Tebow for a workout last week. Find out what the Philly head coach had to say.


kis olvasmány hétfőre