Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megnyugodtam, én Bradyt utálom 😊Rataxes
Érthető, a legjobbat mindig sokan utálják

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Mondjuk volt egy 33-10 az azért nem volt rossz meccsJanek
Valóban, meg tudom érteni egyesek miért tartják azt jó meccsnek. Még szerencse, hogy csoporton belül oda-vissza meccseket játszanak a csapatok... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Még pályára se lépett, és máris temetik sokan. Egyelőre pont annyit tett az Eagles-ért, mint Mariota 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
bíztató a helyzet.
több mint 9 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tebow - szerintem - mindenidők legjobb NCAA játékosa, aki nem kompatibilis a profi focival. Drukkolok neki, de kinézem Kellyből, hogy 3. TE-t farag belőle.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megnyugodtam, én Bradyt utálom 😊Rataxes
Ha Sobri a döntő faktor ebben a kérdésben akkor ugyan úgy bajban vagy 😀 | Hála Istennek nem 😀 |
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Már árulják a #11-es Tebow mezeket Philadelpihában. Ha másra nem is, üzleti húzásnak kiváló igazolás 😀mustaine
De ez HUFF mezszáma !@#ŁĐä#˘! 😊Greengo
Volt, ezentúl a 13-asban fog feszíteni 😊
Jah, kb annyit is tud, mint a legutóbbi 13-asunk, Damaris Johnson 😀

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Megnyugodtam, én Bradyt utálom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Aki Tebow-t utálja, jó ember nem lehet. Sőt, lehet, hogy Iktriad

Imádnám, ha tudnátok kezdeni vele valamit, még ha nincs is rá igazából sanszWyatt
Ezennel tudatosodott bennem hogy rossz ember vagyok és a pokol kénköves tüzében fogok elégni 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki Tebow-t utálja, jó ember nem lehet. Sőt, lehet, hogy Iktriad

Imádnám, ha tudnátok kezdeni vele valamit, még ha nincs is rá igazából sansz

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Már árulják a #11-es Tebow mezeket Philadelpihában. Ha másra nem is, üzleti húzásnak kiváló igazolás 😀mustaine
De ez HUFF mezszáma !@#ŁĐä#˘! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Már árulják a #11-es Tebow mezeket Philadelpihában. Ha másra nem is, üzleti húzásnak kiváló igazolás 😀mustaine
Ráadásul élelmesen nem a 8-ast kapta, hogy ne legyen olyan könnyű dolga a szurkolóknak DIY-módon Mariota-mezt csinálni belőlük a draft után 😀 😀
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Már árulják a #11-es Tebow mezeket Philadelpihában. Ha másra nem is, üzleti húzásnak kiváló igazolás 😀

több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.dugo1993
dehogy lett volna az, soha nem volt valós első körös prospect
az csak mediahype volt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.dugo1993
Mióta komolyabban követem a csapatot, semmilyen pozitív hír nem volt Barkley-ról. Ha Chip sem tud semmit kihozni belőle (márpedig gyanúsan ez a szitu), akkor szerintem kuka.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 853 — No es importante
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.dugo1993
Mi a maximum? Nulladik kör?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Tebow perec! 😀

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 853 — No es importante
 www.foxsports.com/nfl/story/tim-tebow-philadelphia-eagles-tom-house-inside-quarterback-s-challenges-042015


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én vagyok az egyetlen, akit hidegen hagy ez a Tebow-dolog? 😀

Ha jön valami hátsó körös, vagy UDFA QB, akkor szerintem 2 hét múlva már nem lesz itt. Az egyetlen leszűrhető infó ebből nekem a közelgő Barkley-cut, semmi más.

Update: Kinne meg megy ST-ásznak 😀 😀. KR-ként is próbálgatjuk 😀
több mint 9 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Szerintem csodálatos,hogy végre megérkezett Tebow. Én kapásból kezdőbe tenném, csipáztam régen.😀😀😀 😕) 🏈 Tebow For President🏈

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Olyan ellenszenvesek vagytok. Tebowba megvan az a tudás mint Foles-ba, csak egy kcsit kell összezednie magát, mert azért az a 2 év kihagyás se semmi.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Azért kevés csapat mondhatja el hogy 3 első körös qb van a keretben.
Sancho majd megtanítja Timmyt csajozni 😊Rataxes
Weeden nem kell egy második körösért? illik a Sanchez-Bradford-Tebow sormintába 😊slowmotion
én személy szerint egy hatodik körért is oda adnám, ott úgysem húzunk a RoMac trade miatt 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 714 — Cowboys fan
Azért kevés csapat mondhatja el hogy 3 első körös qb van a keretben.
Sancho majd megtanítja Timmyt csajozni 😊Rataxes
Weeden nem kell egy második körösért? illik a Sanchez-Bradford-Tebow sormintába 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ez talán még fontos lehet

Jeff McLane:
Evan Mathis won't be attending start of #Eagles voluntary spring workouts, per source. He did last year amid trade rumors. Staying away now.