Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Atlantaban legendas az edzői munka...

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez is epic :

Sanchez, though, isn't exactly taking this reunion lying down. On Friday night, he told reporters that the former Heisman Trophy winner was just a camp arm.

"He's obviously a great guy, he works hard," Sanchez said, via CSN Philadelphia. "And we needed another guy to throw while Sam's (Bradford) still recovering. So that's the reason (for the signing), at least as explained to me. We're excited about the upcoming year and I think we have a great group."

:d 😀 😀, úgy hogy tessék ehhez tartani magunkat 😀
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Ez igaz, de hol szerzel kész franchise QB-t? Sehol.

FA-n nem eladó egy sem, trade keretében senki nem fog adni nekünk, kivéve, ha red flag-es (pl Bradford). QB nélkül nem fog menni, ebben az egyben sajnos biztos vagyok.

Akkor meg a legjobb shot-unk az a srác, aki Kelly rendszerében és kultúrájában lett college MVP.

Remek példa a Texans arra, hogy mit ér egy vadállat DE QB nélkül. Watt ligaszintetn kimagaslik, mégis sehol nincsenek, mert egyszerűen akkor sincs óriási impact-je egy DE-nek a csapat sikereire, ha ő az év védője.Hulkeinstein
Csak aztán nehogy ugy járjatok mint a Falcons
több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Franchise QB>All pro DE. Every.single.time.Hulkeinstein
What? Kiért megyünk? Rodgers? Brees? Brady?

Ja nem, egy semmit sem bizonyított tehetségért.

All Pro DE >>> POTENCIÁLIS frencsájz QB JELÖLT.

Óriási baromság lenne, hogy a toldott-foldott Sec mellé szétbasszuk a végre jó front7-t. Még szerencse, hogy Kellynek ennél jóval több esze van.Eazzy
Hááát én azért azt mondom, hogy egy valóban jó QB-nél jobban senki nem lendíthet egy csapaton. Ezért adtam el a jövőmet Cam Newtonért GM játékban 😀 Van különbség, mert Ő egy bizonyítottan jó játékos, de ha az FO úgy látja hogy Marcus lehet a franchise QB-nk, és meglépnek valami hasonlót, nem fogok csapatot váltani... Én jobban hiszek nekik mint itt a topicban bárkinek 😊 Az más kérdés hogy a Bradford-sztori után nem sok realitását látom a dolognak, de nagyon örülnék neki, mert az a Bradford/Sanchez/Tebow triumvirátus elég komikus. Még Cassel kéne melléjük és meg lenne az all-szerencsétlenség QB sor 😊Rataxes
kifelejtetted a Gunslingert 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Franchise QB>All pro DE. Every.single.time.Hulkeinstein
What? Kiért megyünk? Rodgers? Brees? Brady?

Ja nem, egy semmit sem bizonyított tehetségért.

All Pro DE >>> POTENCIÁLIS frencsájz QB JELÖLT.

Óriási baromság lenne, hogy a toldott-foldott Sec mellé szétbasszuk a végre jó front7-t. Még szerencse, hogy Kellynek ennél jóval több esze van.Eazzy
Ez igaz, de hol szerzel kész franchise QB-t? Sehol.

FA-n nem eladó egy sem, trade keretében senki nem fog adni nekünk, kivéve, ha red flag-es (pl Bradford). QB nélkül nem fog menni, ebben az egyben sajnos biztos vagyok.

Akkor meg a legjobb shot-unk az a srác, aki Kelly rendszerében és kultúrájában lett college MVP.

Remek példa a Texans arra, hogy mit ér egy vadállat DE QB nélkül. Watt ligaszintetn kimagaslik, mégis sehol nincsenek, mert egyszerűen akkor sincs óriási impact-je egy DE-nek a csapat sikereire, ha ő az év védője.Hulkeinstein
Nem ktúl gyakori, de megesik, hogy eladóvá válik egy-egy játékos.
Rivers vihető lenne a Chargerstől jelenleg, ő kész franchise QB, míg az általad említett Bradford például szerintem abszolút nem az, még így sok év után sem tudni róla, pontosan mire is lehet képes, most meg már red flages is, ahogy mondtad.

De egyébként szerintem smoke ide vagy oda, a Saints is simán eladná Breest, ha valaki olyat kínálna érte.

Tény, ha Kelly szerint Mariota annyira jó lehet, akkor mondjuk az 1/20 + Cox + Kendricks akár meg is érheti, főleg, hogy Kendrickset nem biztos, hogy jövőre meg akarja fizetni, Kikóval megvan a pótlása, aztán ki tudja, hogy Coxot megfizetné-e, hiába ennyire jó, így már szinte biztosan 10+ milliót kér majd évente, mert van mire. Teszem hozzá, Watt lett felhozva példaként, hogy vele sehol sincs a Texans, ami igaz, de Watt még Coxnál is sokkal, de sokkal jobb, és lám. A franchise QB a csapat alapja lenne, viszont szinte minden más poszt olyan, hogy ha onnan távozik valaki, akkor meg lehet találni a módját a megfelelő pótlásra. Cox is ilyen.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Franchise QB>All pro DE. Every.single.time.Hulkeinstein
What? Kiért megyünk? Rodgers? Brees? Brady?

Ja nem, egy semmit sem bizonyított tehetségért.

All Pro DE >>> POTENCIÁLIS frencsájz QB JELÖLT.

Óriási baromság lenne, hogy a toldott-foldott Sec mellé szétbasszuk a végre jó front7-t. Még szerencse, hogy Kellynek ennél jóval több esze van.Eazzy
Ez igaz, de hol szerzel kész franchise QB-t? Sehol.

FA-n nem eladó egy sem, trade keretében senki nem fog adni nekünk, kivéve, ha red flag-es (pl Bradford). QB nélkül nem fog menni, ebben az egyben sajnos biztos vagyok.

Akkor meg a legjobb shot-unk az a srác, aki Kelly rendszerében és kultúrájában lett college MVP.

Remek példa a Texans arra, hogy mit ér egy vadállat DE QB nélkül. Watt ligaszintetn kimagaslik, mégis sehol nincsenek, mert egyszerűen akkor sincs óriási impact-je egy DE-nek a csapat sikereire, ha ő az év védője.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Franchise QB>All pro DE. Every.single.time.Hulkeinstein
What? Kiért megyünk? Rodgers? Brees? Brady?

Ja nem, egy semmit sem bizonyított tehetségért.

All Pro DE >>> POTENCIÁLIS frencsájz QB JELÖLT.

Óriási baromság lenne, hogy a toldott-foldott Sec mellé szétbasszuk a végre jó front7-t. Még szerencse, hogy Kellynek ennél jóval több esze van.Eazzy
Hááát én azért azt mondom, hogy egy valóban jó QB-nél jobban senki nem lendíthet egy csapaton. Ezért adtam el a jövőmet Cam Newtonért GM játékban 😀 Van különbség, mert Ő egy bizonyítottan jó játékos, de ha az FO úgy látja hogy Marcus lehet a franchise QB-nk, és meglépnek valami hasonlót, nem fogok csapatot váltani... Én jobban hiszek nekik mint itt a topicban bárkinek 😊 Az más kérdés hogy a Bradford-sztori után nem sok realitását látom a dolognak, de nagyon örülnék neki, mert az a Bradford/Sanchez/Tebow triumvirátus elég komikus. Még Cassel kéne melléjük és meg lenne az all-szerencsétlenség QB sor 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Franchise QB>All pro DE. Every.single.time.Hulkeinstein
What? Kiért megyünk? Rodgers? Brees? Brady?

Ja nem, egy semmit sem bizonyított tehetségért.

All Pro DE >>> POTENCIÁLIS frencsájz QB JELÖLT.

Óriási baromság lenne, hogy a toldott-foldott Sec mellé szétbasszuk a végre jó front7-t. Még szerencse, hogy Kellynek ennél jóval több esze van.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=zdV3us6vH1I
😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Idén is van tippjáték nyereményért a FlyEagles.hu-n.
 philly.blog.hu/2015/04/25/draft_tippjatek_560Rataxes
Idén Chicagóban lesz a draft. 😊vassadi
Basszus 😀 Egy az egyben copyztam a tavalyi szövegét, a dátumokat átírtam, de erre nem figyeltem 😀
Köszi.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 575
Idén is van tippjáték nyereményért a FlyEagles.hu-n.
 philly.blog.hu/2015/04/25/draft_tippjatek_560Rataxes
Idén Chicagóban lesz a draft. 😊
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Idén is van tippjáték nyereményért a FlyEagles.hu-n.
 philly.blog.hu/2015/04/25/draft_tippjatek_560

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Diana hercegnő is a legjobbaknak szurkolt!

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Meg egy het...

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Dion Jordan 3-4 ben olbnek? Bebizonyította már a Phinsben, hogy nem sokat ér. Vagy elhozzuk TE-nek? 😀 😀 az úgyis jobban megy neki.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az 1/20 + Cox + Kendricks csomaggal az 1/2-ig xD
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/04/latest_eaglesmarcus_mariota_rumor_involves_fletche.html

Uhh ezek a pletykák 😊 De már csak kevesebb, mint egy hét! Dion Jordant meg lehet közben cutolja a Phins... Polk RFA-tenderét pedig visszavonta a csapat, szabadügynök lettbaggio
Én ezt aláírnám amúgy, de szerintem sem lesz ilyen 😀Hulkeinstein
Ez már két háromnapos dolog, de nem is tettem be mert én viszont őrültségnek tartom. Még Kendricks csak-csak (igaz nem örülnék) de Cox helyére ugyan kit tennénk be. Esetleg úgy, hogy Kendrcks,+Bradford 1/20 vagy akkor már Cox+Bradford+1/120 esetleg Bradford+Cox+Kendrcks és marad nálnuk az 1/20, de az még valószínűtlenebbdande
Kendricks nem sokkal jobb, mint Ryans, semmiképp nem annyival, hogy ne rakjuk be egy potenciális franchise QB-ért. Bradford felesleges, ha jön Mariota, az 1/20-at ha adjuk az olyan, min. ha ott választottuk volna ki.
Cox egy állat. All-pro. DE:
Franchise QB>All pro DE. Every.single.time.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az 1/20 + Cox + Kendricks csomaggal az 1/2-ig xD
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/04/latest_eaglesmarcus_mariota_rumor_involves_fletche.html

Uhh ezek a pletykák 😊 De már csak kevesebb, mint egy hét! Dion Jordant meg lehet közben cutolja a Phins... Polk RFA-tenderét pedig visszavonta a csapat, szabadügynök lettbaggio
Én ezt aláírnám amúgy, de szerintem sem lesz ilyen 😀Hulkeinstein
Ez már két háromnapos dolog, de nem is tettem be mert én viszont őrültségnek tartom. Még Kendricks csak-csak (igaz nem örülnék) de Cox helyére ugyan kit tennénk be. Esetleg úgy, hogy Kendrcks,+Bradford 1/20 vagy akkor már Cox+Bradford+1/120 esetleg Bradford+Cox+Kendrcks és marad nálnuk az 1/20, de az még valószínűtlenebb
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az 1/20 + Cox + Kendricks csomaggal az 1/2-ig xD
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/04/latest_eaglesmarcus_mariota_rumor_involves_fletche.html

Uhh ezek a pletykák 😊 De már csak kevesebb, mint egy hét! Dion Jordant meg lehet közben cutolja a Phins... Polk RFA-tenderét pedig visszavonta a csapat, szabadügynök lettbaggio
Én ezt aláírnám amúgy, de szerintem sem lesz ilyen 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Az 1/20 + Cox + Kendricks csomaggal az 1/2-ig xD
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2015/04/latest_eaglesmarcus_mariota_rumor_involves_fletche.html

Uhh ezek a pletykák 😊 De már csak kevesebb, mint egy hét! Dion Jordant meg lehet közben cutolja a Phins... Polk RFA-tenderét pedig visszavonta a csapat, szabadügynök lett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Bradford trade to Cleveland for 1/19. OK

Egy "1/19 + 1/20 + 2016 1st round pick" csomaggal meddig lehet felmenni szerintetek??

Nemrég néztem meg a Draft Day filmet, úgyhogy most nagyon optimista vagyok, bármit el tudok képzelni! 😉robby3
Stadion, takarítónő marad Ohioban, vagy kapjátok őket is?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Bradford trade to Cleveland for 1/19. OK

Egy "1/19 + 1/20 + 2016 1st round pick" csomaggal meddig lehet felmenni szerintetek??

Nemrég néztem meg a Draft Day filmet, úgyhogy most nagyon optimista vagyok, bármit el tudok képzelni! 😉robby3
draft napi trade ha mariota a cél 1/5 szerintem biztosan. Ha akkor még bent lesz Mariska. De ezek csak feltevések. Egyenlőre nincs ilyen alapunk még.

És szerintem nem is lesz. Véleményem szerint Marcusért csak akkor tradelünk ha kicsúszik top10 ből max. Azt meg ne mondjátok, hogy nem csúszhat ki mert ezeket minden évben cáfolják a FO-k a drafton. 😀

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Elvileg adtunk volna érte 1/19et, csak éppen nem akart/akarna velünk hosszabbítani. Amíg ez így marad (és nem látom mitől változna) biztos nem lesz csere. Első kört adni egy iranyítóért, akinek lejár a szerződése emellett sérülékeny is? No way.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Azt nem értem,hogy ha alapfelvetés az elméletekben, hogy Bradford szar, és nem kell az eaglesnek, akkor miért kellene másnak?

Mindenhol azt olvasni,hogy a Phily azért húzta be, hogy csere alap legyen. Akkor viszont miért nem húzta be a Ramstől olcsóbban az aki cserél majd érte veletek?undisputedly
A Browns első kört akart (akar?) adni érte a hírek szerint, a megtörtént cserénél ez olcsóbb ellenérték lenne? Szerintem amúgy kezdőként számolnak Bradforddal, de ahogy pl. a Tampa 1/1 esetében, felesleges a lehetőségről előre lemondani. Ha befut egy jó ajánlat, akkor király, ha nem, hát nem, veszítenivaló nincs.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Azt nem értem,hogy ha alapfelvetés az elméletekben, hogy Bradford szar, és nem kell az eaglesnek, akkor miért kellene másnak?

Mindenhol azt olvasni,hogy a Phily azért húzta be, hogy csere alap legyen. Akkor viszont miért nem húzta be a Ramstől olcsóbban az aki cserél majd érte veletek?undisputedly
Nem tudjátok elcserélni, első körösért. sőt még a 2.-ban is nagyon kicsi esélyt látok. 3/10-32-ig eltudjátok passzolni. Max úgy kaphattok első köröset ha 2 játékost adtok egy pickért.Coolearie
Tisztázzuk a dolgokat:

Bradfordot két okból hozhattuk ide:

1. Azért, hogy a mi kezdőirányítónk legyen (ebben az esetben sokkal jobbnak tartjuk, mint Foles-t)
2. Azért, hogy másnak elcseréljük. Mivel 2. kört+ Foles-t adtuk érte, ezért 1. körnél kevesebbért biztosan nem adjuk tovább. Tehát ebben az esetben a cserepartnernek ér 1. kört Bradford.

Azért nem vitte el más a Rams-től, mert az Eagles ajánlata volt a legjobb. A Rams nem első kört akart, hanem megbízható kezdő irányítót. Ráadásul cap-gondjaik is voltak, így duplán érthető a részükről a csere. A Browns biztosan adna érte egy 1/19-et, ez már kiderült. Lehet, hogy más még többet is, ezt nem tudjuk.

Az egy dolog, hogy Bradford jelenleg egy rossz irányítónak van elkönyvelve, de ettől a tények még mindig azt bizonyítják, hogy vagy Kellynek (aki vagy zseni, vagy őrült), vagy pedig egy másik csapatnak 1. kört ér. Innentől kezdve nincs nagyon miről beszélni. Csak úgy szórakozásból biztos nem hoztuk el.

Persze valószínű, hogy idén is megsérül, vagy rossz lesz (én is ezt a tábort erősítem), de ha mégsem, és befut egy Brees-féle karriert, akkor 1 év múlva már mindenki Kelly-t fogja isteníteni.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bradford trade to Cleveland for 1/19. OK

Egy "1/19 + 1/20 + 2016 1st round pick" csomaggal meddig lehet felmenni szerintetek??

Nemrég néztem meg a Draft Day filmet, úgyhogy most nagyon optimista vagyok, bármit el tudok képzelni! 😉robby3
Nem tudjátok elcserélni, első körösért. sőt még a 2.-ban is nagyon kicsi esélyt látok. 3/10-32-ig eltudjátok passzolni. Max úgy kaphattok első köröset ha 2 játékost adtok egy pickért.