Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
No, nem csak én gondolkozok ilyen dolgokon, Jimmy Kempski is pont ugyanazt vezeti le, mint én itt az előbb, vagyis a Bradford-tábor az, aki gerjeszti ezt a sületlenséget, hogy máshol nem hajlandó hosszútávút aláírni 😊

 www.phillyvoice.com/so-are-eagles-getting-marcus-mariota-or-nah/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vagy Tarsoly úrnak 😛 (tudom mire írtad 😀)
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
De akkor miért adtuk oda Foles-t, meg egy 2. kört? Nekem is vannak kétségeim az egészségét illetően, de ha a csapatnak is vannak, akkor ott komoly gondok vannak, és nagy hiba volt a trade 😕
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
2. Nem volt még rá időnk, minden energiát a scoutingra fordítottunk.
Hulkeinstein
Én nem is azt mondom, hogy nem tudták volna megcsinálni,Hulkeinstein
De , pontosan ezt mondtad. Amugy nem először fordul elő, hogy utólag rájössz, hogy hülyeséget mondtál és kijavitod magadat.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szükség mondjuk nincs rá, feltétlenül, bár nemtom a szerződésben vannak e roster bonuszok dátumhoz kötve. Általában ilyenkor jobban igyekeznek újat kötni. Én azt mondom Bradford egészségi állapotában nem bíznék és ők is emiatt várnak ki amíg lehet.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.Eazzy
Na igen, de ha Bradford lenne Kelly embere("mert már rég kinéztük" alapon) akkor bizony elé toltak vna vmi szerződést...ha meg csak egy évre jönne tesztre (és majd meglátjuk) akkor meg minek kellett a csere? 😀
Sztem több forgatókönyv van a draftra...és egyikben biztos benne van a felmozgás Maritotáért.

Arra jutottam, hogy igenis benne van a tervünkben a felmozgás Mariotáért mert.....nagyjából milyen posztra húznánk első 2 körben? CB - WR ? (igen) Ha bejön a feltrade akkor tuti, hogy az idei pickjeink közül az 1/20 és a 2/20 benne lenne a csomagban( a többi most nem számít) és ezért van is 2 kakukktojás a rosteren ezekre a posztokra ha Mariota jön( Austin-Thurmond)...ha meg nem jön be a trade akkor lehet keresni minőségibb embereket a helyükre a drafton. 😊 (persze ha lesz trade akkor már rég minden le van beszélve és csak oltogatják a népet ahogy most is.... 😉 )
A Brownst nem tudom komolyan venni. Ők az ügyeletes trollok ebben a játékban akik megpróbálják felverni jobban az árat a mi kárunkra , de semmi többet nem látok bele.Greengo
A szerződéshosszabbítás elmaradásának 2 okát látom:

1. Tényleg el akarjuk cserélni
2. Nem volt még rá időnk, minden energiát a scoutingra fordítottunk.Hulkeinstein
A másodikat felejtsd el...hülyeség (logikátlan) . 😀Greengo
Miért lenne hülyeség? Volt elég dolga az FO-nak az utóbbi időben, nem ez volt a prioritás. Így belegondolva az opciók nyitva hagyása is egy eshetőség, és ez tűnik talán a legvalószínűbbnek. Viszont hülyeségnek semmiképp nem nevezném az időhiányt se, nem sokat aludhattak így sem Kellyék.Hulkeinstein
Ilyen a világ legprofibb ligájában, ahol a csapatoknál a nyáltörlésre külön ember van, nem fordulhat elő. Ha ők hosszabbítani akartak volna rég megtették volna. Emellett ugye a scouting már egy az egyben Kelly irányításával működik, míg Bradford szerződését Roseman és az ügynök tárgyalta volna le. Howienak meg bőven belefért volna. Meg aztán az elmúlt években ilyenkor még nagyban hosszabbításokon melózott. Shady, D-Jax, stb. Ez nem egy életszerű indok a mai NFL-ben.Shawn84
Én nem is azt mondom, hogy nem tudták volna megcsinálni, ha nagyon akarják. De miért van szükség erre most azonnal? Ahogy baggio-ék is írták, az opciók nyitva hagyása összezavarja a többi csapatot a drafton, amiből előnyünk származhat. Nyilván meg tudták volna oldani, de miért olyan sürgős? Júliusban is tök ugyanolyan paraméterekkel lehetne megkötni a szerződést, mint most. Csak azt mondom, hogy nincs semmi olyan tényező, ami miatt azonnal meg kéne kötni azt a szerződést.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.Eazzy
Na igen, de ha Bradford lenne Kelly embere("mert már rég kinéztük" alapon) akkor bizony elé toltak vna vmi szerződést...ha meg csak egy évre jönne tesztre (és majd meglátjuk) akkor meg minek kellett a csere? 😀
Sztem több forgatókönyv van a draftra...és egyikben biztos benne van a felmozgás Maritotáért.

Arra jutottam, hogy igenis benne van a tervünkben a felmozgás Mariotáért mert.....nagyjából milyen posztra húznánk első 2 körben? CB - WR ? (igen) Ha bejön a feltrade akkor tuti, hogy az idei pickjeink közül az 1/20 és a 2/20 benne lenne a csomagban( a többi most nem számít) és ezért van is 2 kakukktojás a rosteren ezekre a posztokra ha Mariota jön( Austin-Thurmond)...ha meg nem jön be a trade akkor lehet keresni minőségibb embereket a helyükre a drafton. 😊 (persze ha lesz trade akkor már rég minden le van beszélve és csak oltogatják a népet ahogy most is.... 😉 )
A Brownst nem tudom komolyan venni. Ők az ügyeletes trollok ebben a játékban akik megpróbálják felverni jobban az árat a mi kárunkra , de semmi többet nem látok bele.Greengo
A szerződéshosszabbítás elmaradásának 2 okát látom:

1. Tényleg el akarjuk cserélni
2. Nem volt még rá időnk, minden energiát a scoutingra fordítottunk.Hulkeinstein
A másodikat felejtsd el...hülyeség (logikátlan) . 😀Greengo
Miért lenne hülyeség? Volt elég dolga az FO-nak az utóbbi időben, nem ez volt a prioritás. Így belegondolva az opciók nyitva hagyása is egy eshetőség, és ez tűnik talán a legvalószínűbbnek. Viszont hülyeségnek semmiképp nem nevezném az időhiányt se, nem sokat aludhattak így sem Kellyék.Hulkeinstein
Ilyen a világ legprofibb ligájában, ahol a csapatoknál a nyáltörlésre külön ember van, nem fordulhat elő. Ha ők hosszabbítani akartak volna rég megtették volna. Emellett ugye a scouting már egy az egyben Kelly irányításával működik, míg Bradford szerződését Roseman és az ügynök tárgyalta volna le. Howienak meg bőven belefért volna. Meg aztán az elmúlt években ilyenkor még nagyban hosszabbításokon melózott. Shady, D-Jax, stb. Ez nem egy életszerű indok a mai NFL-ben.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.Eazzy
Na igen, de ha Bradford lenne Kelly embere("mert már rég kinéztük" alapon) akkor bizony elé toltak vna vmi szerződést...ha meg csak egy évre jönne tesztre (és majd meglátjuk) akkor meg minek kellett a csere? 😀
Sztem több forgatókönyv van a draftra...és egyikben biztos benne van a felmozgás Maritotáért.

Arra jutottam, hogy igenis benne van a tervünkben a felmozgás Mariotáért mert.....nagyjából milyen posztra húznánk első 2 körben? CB - WR ? (igen) Ha bejön a feltrade akkor tuti, hogy az idei pickjeink közül az 1/20 és a 2/20 benne lenne a csomagban( a többi most nem számít) és ezért van is 2 kakukktojás a rosteren ezekre a posztokra ha Mariota jön( Austin-Thurmond)...ha meg nem jön be a trade akkor lehet keresni minőségibb embereket a helyükre a drafton. 😊 (persze ha lesz trade akkor már rég minden le van beszélve és csak oltogatják a népet ahogy most is.... 😉 )
A Brownst nem tudom komolyan venni. Ők az ügyeletes trollok ebben a játékban akik megpróbálják felverni jobban az árat a mi kárunkra , de semmi többet nem látok bele.Greengo
A szerződéshosszabbítás elmaradásának 2 okát látom:

1. Tényleg el akarjuk cserélni
2. Nem volt még rá időnk, minden energiát a scoutingra fordítottunk.Hulkeinstein
A másodikat felejtsd el...hülyeség (logikátlan) . 😀Greengo
Miért lenne hülyeség? Volt elég dolga az FO-nak az utóbbi időben, nem ez volt a prioritás. Így belegondolva az opciók nyitva hagyása is egy eshetőség, és ez tűnik talán a legvalószínűbbnek. Viszont hülyeségnek semmiképp nem nevezném az időhiányt se, nem sokat aludhattak így sem Kellyék.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.Eazzy
Na igen, de ha Bradford lenne Kelly embere("mert már rég kinéztük" alapon) akkor bizony elé toltak vna vmi szerződést...ha meg csak egy évre jönne tesztre (és majd meglátjuk) akkor meg minek kellett a csere? 😀
Sztem több forgatókönyv van a draftra...és egyikben biztos benne van a felmozgás Maritotáért.

Arra jutottam, hogy igenis benne van a tervünkben a felmozgás Mariotáért mert.....nagyjából milyen posztra húznánk első 2 körben? CB - WR ? (igen) Ha bejön a feltrade akkor tuti, hogy az idei pickjeink közül az 1/20 és a 2/20 benne lenne a csomagban( a többi most nem számít) és ezért van is 2 kakukktojás a rosteren ezekre a posztokra ha Mariota jön( Austin-Thurmond)...ha meg nem jön be a trade akkor lehet keresni minőségibb embereket a helyükre a drafton. 😊 (persze ha lesz trade akkor már rég minden le van beszélve és csak oltogatják a népet ahogy most is.... 😉 )
A Brownst nem tudom komolyan venni. Ők az ügyeletes trollok ebben a játékban akik megpróbálják felverni jobban az árat a mi kárunkra , de semmi többet nem látok bele.Greengo
A szerződéshosszabbítás elmaradásának 2 okát látom:

1. Tényleg el akarjuk cserélni
2. Nem volt még rá időnk, minden energiát a scoutingra fordítottunk.Hulkeinstein
Vagy semmi ilyesmiről nincsen szo, egyszeruen Kelly nem akar lapot huzni a 19-re, hogy most meg azonnal Brafford ele rakjon egy olyan szerzodest, ami mondjuk pont a Ramsnek is eleg sok gondot okozott.
Kockaztat viszont abban az ertelemben,, hogy jol is elsulhet, hiszen ha Bradford nem lesz jo, vagy ismet serul, akkor abszolut Kelly lesz nyero helyzetben, es Bradfordnak nem kell majd annyit fizetni.

A masik oldal, ha Bradford a serulesei utan jo lesz tenyleg, akkor viszont rogton brutalis penzt kell majd kifizetni neki, mert hat idejott, kiraly volt. Viszont addig meg van egy ev, es ez nagyon nem mindegy.

Persze en sem igazodom ki Kellyn, egyik nap ugy gondolom, tenyleg megprobaljak az evet Bradforddal, masikban mar ugy, hogy megy a munka a hatterben egy 1/2-es cseren.

Viszont a draft elott ez pont, hogy jo, ha egy csapat teljesen kiismerhetetlen, ilyenkor lehet meglepetest okozni, mig az Eaglest pedig nehezebb lesz megviccelni.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
3., (amit a Tampával kapcsolatban is írtam) "keep your options open"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.Eazzy
Na igen, de ha Bradford lenne Kelly embere("mert már rég kinéztük" alapon) akkor bizony elé toltak vna vmi szerződést...ha meg csak egy évre jönne tesztre (és majd meglátjuk) akkor meg minek kellett a csere? 😀
Sztem több forgatókönyv van a draftra...és egyikben biztos benne van a felmozgás Maritotáért.

Arra jutottam, hogy igenis benne van a tervünkben a felmozgás Mariotáért mert.....nagyjából milyen posztra húznánk első 2 körben? CB - WR ? (igen) Ha bejön a feltrade akkor tuti, hogy az idei pickjeink közül az 1/20 és a 2/20 benne lenne a csomagban( a többi most nem számít) és ezért van is 2 kakukktojás a rosteren ezekre a posztokra ha Mariota jön( Austin-Thurmond)...ha meg nem jön be a trade akkor lehet keresni minőségibb embereket a helyükre a drafton. 😊 (persze ha lesz trade akkor már rég minden le van beszélve és csak oltogatják a népet ahogy most is.... 😉 )
A Brownst nem tudom komolyan venni. Ők az ügyeletes trollok ebben a játékban akik megpróbálják felverni jobban az árat a mi kárunkra , de semmi többet nem látok bele.Greengo
A szerződéshosszabbítás elmaradásának 2 okát látom:

1. Tényleg el akarjuk cserélni
2. Nem volt még rá időnk, minden energiát a scoutingra fordítottunk.Hulkeinstein
A másodikat felejtsd el...hülyeség (logikátlan) . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.Eazzy
Na igen, de ha Bradford lenne Kelly embere("mert már rég kinéztük" alapon) akkor bizony elé toltak vna vmi szerződést...ha meg csak egy évre jönne tesztre (és majd meglátjuk) akkor meg minek kellett a csere? 😀
Sztem több forgatókönyv van a draftra...és egyikben biztos benne van a felmozgás Maritotáért.

Arra jutottam, hogy igenis benne van a tervünkben a felmozgás Mariotáért mert.....nagyjából milyen posztra húznánk első 2 körben? CB - WR ? (igen) Ha bejön a feltrade akkor tuti, hogy az idei pickjeink közül az 1/20 és a 2/20 benne lenne a csomagban( a többi most nem számít) és ezért van is 2 kakukktojás a rosteren ezekre a posztokra ha Mariota jön( Austin-Thurmond)...ha meg nem jön be a trade akkor lehet keresni minőségibb embereket a helyükre a drafton. 😊 (persze ha lesz trade akkor már rég minden le van beszélve és csak oltogatják a népet ahogy most is.... 😉 )
A Brownst nem tudom komolyan venni. Ők az ügyeletes trollok ebben a játékban akik megpróbálják felverni jobban az árat a mi kárunkra , de semmi többet nem látok bele.Greengo
A szerződéshosszabbítás elmaradásának 2 okát látom:

1. Tényleg el akarjuk cserélni
2. Nem volt még rá időnk, minden energiát a scoutingra fordítottunk.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mit csinált ez a szerencsétlen Jordan???????



Egyébként a következőt gondolom: Ha Bucs vagy Titans viszi Mariotat akkor rendben el vitték nincs gondom vele.

Viszont ha egyikük sem akarja, s elvisiz Browns Jets bárki, akkor igenis morci leszek, és hiba volt nem megszerezni a megszerzés lehetőségét 😛 majdnem bármi áron. Ha csak nem tényleg Kelly sokkal többet lát Bradfordban mint mi. De még akkor is!!!! Ha másért nem azért mert 4 évvel fiatalabb, egyenlőre nem törték össze Bradforddal ellentétben.

Idei első kört + Kendrickset (bármennyire szeretem) és jövő évi második harmadikat simán oda adnám érte, de még Kendrickset kivéve idei első és jövő évi 1+2 (esetleg 3).

Remélem valahogy összejön, vagy Kelly jövőre QB mágiát hajt végre, mi meg addig aggódva reménykedünk (s majd hajunkat tépjük ha nem jön össze) 😀dande
Szerintem kb. 3 első környi érték kéne. Kb. Kendricks+Mathis+Curry+Boykin ér együtt egy első kört. Cox is egy egy 1.-t ér ugye. Plusz nincs jövő évi második körünk :/
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.Eazzy
Na igen, de ha Bradford lenne Kelly embere("mert már rég kinéztük" alapon) akkor bizony elé toltak vna vmi szerződést...ha meg csak egy évre jönne tesztre (és majd meglátjuk) akkor meg minek kellett a csere? 😀
Sztem több forgatókönyv van a draftra...és egyikben biztos benne van a felmozgás Maritotáért.

Arra jutottam, hogy igenis benne van a tervünkben a felmozgás Mariotáért mert.....nagyjából milyen posztra húznánk első 2 körben? CB - WR ? (igen) Ha bejön a feltrade akkor tuti, hogy az idei pickjeink közül az 1/20 és a 2/20 benne lenne a csomagban( a többi most nem számít) és ezért van is 2 kakukktojás a rosteren ezekre a posztokra ha Mariota jön( Austin-Thurmond)...ha meg nem jön be a trade akkor lehet keresni minőségibb embereket a helyükre a drafton. 😊 (persze ha lesz trade akkor már rég minden le van beszélve és csak oltogatják a népet ahogy most is.... 😉 )
A Brownst nem tudom komolyan venni. Ők az ügyeletes trollok ebben a játékban akik megpróbálják felverni jobban az árat a mi kárunkra , de semmi többet nem látok bele.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit csinált ez a szerencsétlen Jordan???????



Egyébként a következőt gondolom: Ha Bucs vagy Titans viszi Mariotat akkor rendben el vitték nincs gondom vele.

Viszont ha egyikük sem akarja, s elvisiz Browns Jets bárki, akkor igenis morci leszek, és hiba volt nem megszerezni a megszerzés lehetőségét 😛 majdnem bármi áron. Ha csak nem tényleg Kelly sokkal többet lát Bradfordban mint mi. De még akkor is!!!! Ha másért nem azért mert 4 évvel fiatalabb, egyenlőre nem törték össze Bradforddal ellentétben.

Idei első kört + Kendrickset (bármennyire szeretem) és jövő évi második harmadikat simán oda adnám érte, de még Kendrickset kivéve idei első és jövő évi 1+2 (esetleg 3).

Remélem valahogy összejön, vagy Kelly jövőre QB mágiát hajt végre, mi meg addig aggódva reménykedünk (s majd hajunkat tépjük ha nem jön össze) 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Jeff McLane ‏@Jeff_McLane 3 p3 perccel ezelőtt

#Eagles trade for Dion Jordan would have sent a conditional late round pick to the Dolphins, per a league source. Evan Mathis was discussed.
25 retweet 7 kedvenc


Kár, hogy ilyen hülye Dion Jordan, vele egész jó lett volna az OLB rotáció, nem is került volna sokba. :/
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hulkeinstein
Ebből a szituból komolyabb jóslatot nem lehet összehozni, le a kalappal. Viszont ott bukik egy kicsit az elmélet, hogy az eagles csak akkor tudja meccselni a browns (és bárki) ajánlatát, ha a browns kifizeti az eaglest Bradfordért (vagy, ha hosszútávra redukálja a pick-ek számát). A Mariota kérdést szerintem legkevésbé az eagles fogja eldönteni. Ahhoz, hogy (viszonylag elfogadható áron) itt kössön ki minden csillagnak együtt kell állnia.Giowa
köszi!

Ez igaz, viszont mi mondhatjuk azt a Titansnek, hogy most tárgyalunk a Bradford-részről, addig meg nem fogják elcserélni Cleveland-be az 1/2-t. De mint említettem, szerintem sem fog bekövetkezni sajnos.

Ami még kimaradt egyébként a leírásból, és most jut eszembe, az a Bradford-szerződés.

Ugye ott is megszellőztették, hogy senkivel nem írni alá hosszútávút, csak az Eagles-szel. Ez nekem megint több helyről sántít, méghozzá azért, mert Bradford az Eagles játékosa, nem is tárgyalhat senkivel, illetve ahhoz, hogy tárgyaljon lennie kell egy megállapodásnak már most, ami úgy tűnik, hogy nincs. Plusz megvizsgálva, hogy ki szellőztethette meg ezt a pletykát:

1. Eagles: Semmi értelme nem lenne ennek, ha el akarnák cserélni. Ha meg nem, akkor meg végképp nem értem miért adnának ki ilyen infót, nem releváns.
2. Bradford ügynöke: Na ez már logikus lehet, hiszen nekik az a céljuk, hogy Bradford itt maradjon, mivel itt van a legjobb esélye jó számokat produkálni. Ha megszellőztetik ezt a pletykát, akkor van rá esély, hogy kevésbé hajlandó pl. a Browns elvinni. Mondjuk szerintem ennek semmi értelme, úgyis aláírna bárkivel egy hosszútávút Bradford, ha jó ajánlatot kapna, gyenge blöff.
3. Valamelyik csapat, aki meg akarja szerezni (magyarul: Browns): Azért, hogy ha Kelly nem blöffölt, akkor elriasszák azt a másik csapatot, aki "állítólag" 1. kört kínált érte.

Szóval az szerintem tény, hogy nem az Eagles szellőztette ki, ergo van valami a háttérben, vagy legalábbis Bradford ügynöke tart a trade-től.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem motivàlja a kudarc elkerülése? Józsi több racionalitást vártam tőled. Profi sportvezető, az eredmény motiválja és az azzal járó pénz.Amadeus91
Pedig ezt jól írta. Kudarckerülés nem egyenlő sikerorientáltság.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Te elhiszed, hogy Kelly nem mozgat meg mindent, amit csak tud, hogy megszerezze Mariotát?Sobri Jóska
Minek, hiszen már ott van Tebow. Nincs szükség Mariotára. 😀iktriad
A szükség és a szerelem két különböző dolog. Próbálj eképp gondolkodni.Sobri Jóska
Szerelemmel nem lehet nfl csapatot működtetni (max az ötödik dimenzióban könyvet lökdösni), a szükség pedig itt nem bont törvényt. Ha Foles és Sanchez elkaristolt Kelly-nél, akkor egy egészséges Bradford sem lenne rendszeridegen, sőt. 1/20-ról az 1/2-re KIZÁRT, hogy felmenjen olcsón, pláne ha közben a Browns is rendesen felveri az árat. És bármilyen jól is festene Mariota Eagles mezben, azért nem ő az egyetlen, akivel Super Bowlt tud nyerni a csapat, ezt kell megérteni.baggio
Én tudom, hogy Tebowal is tudna, dehát ezügyben nem az én hitem, vagy a tied a mérvadó.
Hidd el, egyáltalán nem zavarna, ha Tebow rosterhelyet csípne, majd Bradford sérülése és Sanchez bénázása esetén lenne pár meccse, és ha SB-t nyer az Eagles, gyűrűje is. Megérdemli.

De ha beleképzelem magam a szinte GM-é erősödött Kelly helyzetébe, mindig arra lyukadok ki, hogy meg fogja próbálni behúzni azt az embert, akit szeretne.
Érdemes megpróbálni az embernek nem a saját szemüvegén keresztül néznie a dolgokat.
Érdekes gondolatkísérlet, ha megpróbálod egy 51 éves, gazdag, sikeres, elismert, a munkájáért élő-haló ember fejébe belekpézelned magad.
(És elengeded a te általad is rengeteget szapult NFL-edzői konzervativitást, begyöpösödötséget.)
Őt nem motiválja a kudarc elkerülése, nem parázik pénzen, családon, nem gond neki, ha elveszti az állását (bármikor talál másikat, te is tudod, az NFL-ből lényegében nem lehet kibukni), se az, ha a következő 20 évben nem ő lesz az Eagles edzője, de még az se, ha "tönkreteszi" a Philly következő 3 draftját, csak egy dolog vezérli, hogy keresztülvigye az akaratát, és SB-t nyerjen. Ha ehhez úgy érzi, hogy Mariota az utolsó fogaskerék, akkor adhat érte 4 első kört is, mondhatni odaadhatja a teljes 2017-es, 18-as draftot is akár, hisz ha bejön a húzása, és jön a SB, akkor senkit se fog érdekelni (max a stáb jobban ráfekszik a hátsó körös prospectekre), ha meg nem, akkor már addigra nem is Phillyben dolgozik.
Ergo, simán megengedheti magának, hogy harcba szálljon Mariotáért.
De szerintem egyetlen esélye, hogy nyerjen, ha nem evidencia az evidencia, miszerint harcban van Mariotáért.
Az 1/1 idén megszerezhetetlen, mivel a Tampa is QB-t akar.
Ha ők Mariotát akarják, akkor az övék, ezzel nem kell foglalkozni.
De az 1/2 már vihető, ahogy az 1/3, az 1/4 és az 1/5 is.
Viszont a Jets is, a Browns is tudja ezt, és ők is akarhatják Mariotát, és első ránézésre van a tarsolyukban elegendő muníció, hogy belőjék magukat Kelly elé. Pláne, ha az alkudozások már most zajlanának, a végén a licitháborút nem nyerhetné Kelly.
Egyetlen esélye, ha kiment 1/1-re Winston, és a Titans nem elkötelezett Mariota iránt, hogy egészen addig a pillanatig ne tegyen ajánlatot, de akkor abban a 15 percben, ami ilyenkor van, beleadjon apait-anyait Kelly, és nyélbeüsse a tradet.
Én legalábbis, beleképzelve magam az ő fejébe, ha annyira nagyon akarnám Mariotát, ezt tenném, ez az a terv, ami a legnagyobb sikerszázalékkal kecsegtet.Sobri Jóska
Nem motivàlja a kudarc elkerülése? Józsi több racionalitást vártam tőled. Profi sportvezető, az eredmény motiválja és az azzal járó pénz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 32 s32 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Interesting part is that Eagles and Dolphins were nearing a trade for Dion Jordan. Then came the diluted sample and suspension. So no deal.

Schefter szerint közel voltatok ahhoz h Jordanért tradeljetek, de nemrég meszelték el egy teljes szezonra, így sztornó.
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hulkeinstein
Ebből a szituból komolyabb jóslatot nem lehet összehozni, le a kalappal. Viszont ott bukik egy kicsit az elmélet, hogy az eagles csak akkor tudja meccselni a browns (és bárki) ajánlatát, ha a browns kifizeti az eaglest Bradfordért (vagy, ha hosszútávra redukálja a pick-ek számát). A Mariota kérdést szerintem legkevésbé az eagles fogja eldönteni. Ahhoz, hogy (viszonylag elfogadható áron) itt kössön ki minden csillagnak együtt kell állnia.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Csak ugye Kelly QB az mobilis.
Samu nem az.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem aggódok, hogy megszerezzük Mariotát. A világ pénze nem elég hozzá ha a Bucs, Titans vagy Browns akarja még. De azért egy üveg whiskyt kikészítek, hátha mégis Kelly felcserél 4 első körért meg Kendricksért, és mielőtt szívrohamot kapok meg agyfaszt együtt, azért leküldök pár szép nagy kortyocskát.

Egyébként hiába cserélte ide Bradfordot, én azt mondom Sancho jelenleg a kezdő. Jobban ismeri a csapatot, és nem volt rossz tavaly összességében.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Akkor már csak az kell, hogy a Browns-os FO el ne olvassa amit itt leírtál, mert rájönnek, hogy Kelly át akarja őket b***ni 😀 😀

(bocs, értem az írásod és elismerem és van benne ráció, de ezt nem hagyhattam ki)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tegnap leírtam azt, hogy szerintem Kelly embere Bradford, és meg sem próbálkozunk a feltrade-del. Ebben azonban nem vagyok teljesen biztos. Körülbelül 60%-ot adnék rá jelenleg, és nem örülnék, ha ez lenne a helyzet. Nézzük akkor meg azt, hogy teljes körűen átgondolva hogy néz ki ez a Mariota-ügy, és milyen esetben kerülhet ide.

Alapvetően szerintem három dolog van, ami kritikusan meghatározza ezt az ügyet.

1. Chip Kelly tényleg meg akarja szerezni Mariotát?
2. A Bucs biztosan Winstont viszi el az 1/1-n?
3. Bízik-e Whisenhunt Mettenbergerben, mint a csapat kezdő QB-ja?

1. Erről volt szó baggio és Sobri között a tegnapi vitában, tényleg meg akarja szerezni Kelly Mariotát? Szerintem ez a kérdés kicsit túl van bonyolítva, méghozzá azért, mert Kellyt ismerve ez egy egyszerű eldöntendő kérdés. Nem érdemes megkülönböztetni kategóriákat azt illetően, hogy mennyire szeretné. Az eddigi lépései alapján, ha szeretné, akkor mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy megszerezze, ha erre lehetőség adódik.
Igen valószínűsége szerintem: 50%
Nem valószínűsége szerintem: 50%
Ha a nem válasz az igaz, akkor ez annak az oka, hogy Chip Kelly tényleg látja Bradfordban a franchise QB potenciált a csapatunknál. Kelly számára a legfontosabb poszt a QB, ha egy olyan QB áll rendelkezésére, akinek képességeivel elégedett, akkor szerintem nem is nagyon gondolkozik el Mariotán. Ha viszont Bradford nem ilyen QB, akkor cserealapnak hoztuk. Erre később még visszatérek.

2. Talán erre a kérdésre tudunk legnagyobb magabiztossággal válaszolni jelenleg, én azonban még nem könyvelném el Winstont, ki tudja, hogy nem-e tett Mariota olyan benyomást a Bucs FO-ra, mellyel meggyőzte őket. A folyamatosan hallható hírek miatt azt mondom, hogy nem tett rájuk olyan benyomást, Winston lesz a választásuk. Semmi értelme nem lenne megtéveszteni a fan base-t, egy franchise-sorsfordító játékosról beszélünk, aki sokkal fontosabb a csapatnak, mint csupán a játéka.
Igen valószínűsége szerintem: 90%
Nem valószínűsége szerintem: 10%

3. Erre a kérdésre sem tudunk nagy bizonyossággal választ adni jelenleg, viszont szerintem vannak olyan jelek, amiből következtethetünk. Számomra a Titans háza tája körül az a leggyanúsabb, hogy a draft előtt két héttel kaptak szárnyra azok a híresztelések, miszerint Mariota az emberük. Na mármost, ez több szempontból is erősen sántít. Egyrészt eddig magabiztosan sugallták azt, hogy Mettenberger megérdemel egy esélyt, és igenis látja benne a potenciált az FO. Másrészt pedig mi értelme lenne kiszivárogtatni azt, hogy érdekli őket Mariota, ha eddig ezt nem tették meg? Ha Chip a stadiont is odaadná Marioátért, akkor ezzel épp hogy maguk ellen dolgozik, mert így a Bucs-nál is elkezd erősen kopogtatni Kelly. Ha a Titans franchise QB-nak tekinti Mariotát, akkor épp hogy semmi ilyen infónak nem kellett volna kijönnie, az ellenkezőjét szivárogtatták volna, vagyis azt, hogy Mettengergerben igenis bíznak, és ő lesz a kezdő QB. Nem látom értelmét a kiszivárogtatott információknak, ha nem smokescreen-ek.
Igen valószínűsége szerintem: 75%
Nem valószínűsége szerintem: 25%

Összesítésben: 0,5*0,9*0,75, vagyis 33,75%. Ennyi esélyt adok arra, hogy Mariota nálunk köt ki, mégpedig azért, mert a többi körülmény megoldható úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

Nézzük meg egyesével a lehetséges szereplőket:

1. Chargers

A Chargers érdeklődését én személy szerint nem érzem komolynak. Az egész hátterében egyetlen dolog bújik meg, méghozzá Rivers szerződésének tárgyalása. Rivers természetesen azt szeretné, hogy nagyobb figyelmet kapjon a szerződése, és több pénzt harcolhasson ki. Ennek legjobb módja pont az, hogy megszellőzteti az ügynöke által azt, hogy akár más csapatban is kiköthet. A média ráugrik, a Chargers pedig kezdhet magyarázkodni, vagyis Rivers előnybe kerül a tárgyalások folyamán. A Chargers részéről semmi értelme nem lettvolna megszellőztetni ezt az infót, ha tényleg el akarnák cserélni Mariotáért Riverst, akkor szerintem egy szót sem hallottunk volna erről, megpróbálták volna a legnagyobb titokban tartani. A Chargers workout-ja Mariotával inkább csak válasz volt Rivers lépésére, megmutatták neki, hogy igenis hajlandóak vagyunk továbblépni, és más QB-val tervezni.

2. Rams

A Rams elcserélte korábbi 1/1-es irányítóját egy másik irányítóért, innentől kezdve szerintem nem kérdés az, hogy a cserébe kapott irányítót tényleg kezdőként akarják használni. Semmi értelme nem lett volna odavinni Foles-t, ha 1 év padozás után elengedik (mivel lejár a szerződése). Így csak abban az esetben lehet komoly szereplő a Rams, ha lecsúszik hozzájuk Mariota. Ez nem fog megtörténni. Van bőven need ott ahhoz, hogy csak úgy luxusból húzzanak még egy QB-t feltrade-elve.

3. Jets

Számomra a Jets a legnagyobb talány, nem tudom miért nincs több pletyka arról, hogy kell nekik irányító. Két magyarázatot tudok: vagy tényleg adnak Geno-nak még egy esélyt, vagy pedig pont az az eset áll fenn, mint amit a Chargersnél már említettem, vagyis pont hogy tervben van a felcsere, csak nem akarják, hogy kiszivárogjon. Mindenesetre a Jets még bekavarhat, az 1/6 többet érhet, mint a mi 1/20-unk, még a játékosokkal együtt is. Nem tudom, hogy a Titans két hátsóbb első kört tart többre, vagy egy elől lévőt, ha ugyanolyan az értékük a felkínált csomagoknak.

4. Browns

A Browns szerintem kétségbeesetten keresi a 2015-ös kezdő irányítóját. Manziel kellőképp elásta magát ahhoz, hogy biztos ne kezdjen, McCown pedig McCown, inkább egy olyan irányítónak tűnik nekem, aki egy fiatalabb QB-t taníthatna meg arra, hogy hogy kell NFL-szinten játszani. Itt lett gyanús nekem a Browns, szerintem ez a lépés mindenképp egy új QB előkészítése. És akkor most jönnek a legérdekesebb részletek. Ez a QB jelenleg 2 ember lehet reálisan, mégpedig Mariota és Bradford. Ők ketten elérhetőek a Browns számára azok közül, akikben legalább a potenciál megvan ahhoz, hogy franchise QB-k legyenek, és valamilyen szinten elérhetőek. És most utalnék vissza az írás elejére, és arra, hogy mi a szerepe a Bradford-tradenek ebben az egész ügyben akkor, ha nem ő Chip QB-ja. Ebben az esetben egy oka lehet annak, hogy megszereztük: az, hogy egy másik csapatnak még többet ér, mint amit adtunk érte. Valószínűleg tudomást szereztünk róla, hogy Bradfordot nagyra értékeli a Browns FO, és elkezdett összeállni egy terv a fejünkben.

Foles-ért senki nem adna használható első kört, Hogy maximalizáljuk az értékét, ha meg akarunk szabadulni tőle? Hát keressük meg a Rams-et, ajánljuk fel nekik Bradfordért cserébe, plusz tegyünk hozzá valami olyat, amivel végképp túllicitáljuk a Browns-t, mégsem veszítünk erőforrást ebben a pillanatban. Ez lett a 2. kör. Mellette pedig becsempésztünk egy olyan kitételt, hogy ha Bradford nem játszik nálunk egy snapet sem, akkor visszakapunk egy 3. kört. Ennek a kitételnek a jelenléte sem véletelen, sőt, biztos vagyok benne, hogy nagyon komoly szerepe van. Szóval megszereztük Bradfordot, vagyis nyomást gyakoroltunk a Browns-ra: abba a helyzetbe kerültek, hogy tőlünk és a Titans-től függ az egész idényük. Ha nem találnak QB-t, dobhatják ki a kukába az egész évet. Szóval megkaparintottuk a Brownst. Micsoda véletlen, hogy Kelly elejtette azt a megjegyzést, hogy valaki egy első kört ajánlott neki reggel Bradfordért! A fenét ajánlott neki bárki is, Chip egyszerűen a Browns képébe blöffölt, akik még nagyobb pánikba estek a hírek hallatán, és még feljebb tornázzák majd az ajánlatot emiatt, ha végre sor kerül az üzletre.

A Browns innentől kezdve 2 dolgot fog csinálni: felkeresi a Titans-t, és felkeres minket. A Titans mindenképpen felméri az összes lehetőségét, vagyis felhív minket, és az összes szóba jöhető csapatot, aki számításba jöhet. Mi valami olyasmit mondunk nekik, hogy érdekel a pick, viszont a végső ajánlatunkra várjanak a draftig, amikor fel fogjuk hívni őket még időben. A Titansnek tehát egy dolga van: megállapodni a Browns-szal, és várni az Eagles-re.

Lehetséges forgatókönyvek:
1. Mégsem csörgetjük meg a Titanst, hanem maradunk Bradfordnál. Ekkora a Browns jól jár, viszont a mi telefonunktól függ. Nem tudhatják mit csinálunk.
2. Felhívjuk a Browns-t, hogy újra befutott 1 ajánlat Bradfordért attól a csapattól, aki első kört ajánlott érte korábban. Ezt az ajánlatot kell túllicitálni ahhoz, hogy keresni valójuk legyen. Na itt a Browns nagyon komoly pácban van. Ha nem hiszik el a blöfföt, akkor erre teszik fel az egész évüket! Ha mégsem blöff volt, akkor két szék közül a pad alá esnek, ésvégük. Ha elhiszik a blöfföt, akkor túl kell fizetniük Bradfordot, hogy biztosan legyen irányítójuk. Ebben az esetben megszerezzük minimum az 1/19-et, vagyis értéket nyerünk a Foles-Bradford cseréből, amit máshogy nem kaphattunk volna meg. Lehet, hogy még többet is ajánlanának, ha nagyon kétségbeesettek. Ne felejtsük el, hogy Bradfordért elég egy első köröst beáldozni, Mariotáért viszont mindkettő kell, plusz további muníció, tehát nem tudjuk befoltozni a többi need-et.

Tehát elcseréltük Bradfordot, kaptunk egy 1/19-et. Ezzel, és az 1/20-szal már komoly csonagot ajánlhatunk a Titansnek, melyhez hozzáteszünk pár játékost is. Kendricks, Boykin, Mathis. És ha kell, Cox, vagy a 2016/1. Ez a csmag már elég lesz nekik, ha tényleg bíznak Mettenbergerben.

A vége pedig az, hogy megszerezzük Mariotát, nem vesztünk egy idei picket sem, és be tudjuk tömni a keletkező lyukakat. 2.-3.-4. kör: OG, WR, S, és húzunk cornert is hátrébb.

Bradford azért zseniális húzás, mert minden forgatókönyvben megvan a logikus helye. Vagy tényleg ő lesz Kelly QB-ja, vagy pedig egy olyan ütőkártya, mellyel a Browns nem rendelkezik. Azt tudjuk mondani, hogy oké, ha azt mondjátok blöffölünk, és senki mást nem érdekel Bradford, akkor sem történik semmi, nekünk biztos lesz irányítónk, nektek viszont nincs.

Ez lenne tehát az én teljes elemzésem az ügyről.

Forgatókönyvek:
1. Bucs 1/1 Mariota
2. Titans 1/2 Mariota
3. Browns 1/2 Mariota
4. Eagles 1/2 Mariota
5. Jets 1/2 Mariota

Illetve ha a Titans szerelmes Williamsbe, akkor 1/3-tól 1/5-ig a 2.-5. forgatókönyvek valamelyike attól függően, hogy
a, Mit tervez a Jets
b, Kelly akarja-e Mariotát


Én személy szerint azt mondom most, hogy Bradford Chip QB-je, és meg sem fontoljuk a feltrade-et. Viszont azt szeretném ,ha valahogy felmennék Mariotáért, legyen bármi is az ára. Remélem ez utóbbi fog bekövetkezni!