Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sheil Kapadia ‏@SheilKapadia 4 p4 perccel ezelőtt

"I try not to worry about anything I can't control." Kendricks talks to @Tim_McManus about trade rumors, absence:  goo.gl/6qHjfE
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én még nem vagyok meggyőződve arról, hogy a Titans elviszi Mariotát. Ha a Browns nem ad eleget, és mi ezt kiszagoljuk, akkor mehet tovább a játék 1/3-ra.Hulkeinstein
Legyen igazad. Bár haez azt jelenti, hogy Leonard Williams Nashvillebe megy.. Na jó, reméljük akkor ez esetben megfelelő lesz a kompenzáció mondjuk tőletek. 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én még nem vagyok meggyőződve arról, hogy a Titans elviszi Mariotát. Ha a Browns nem ad eleget, és mi ezt kiszagoljuk, akkor mehet tovább a játék 1/3-ra.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most én abból indultam ki, hogy eltradelik az 1/2-t mert hogy az utóbbi időben erről beszélgetünk.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.
Hulkeinstein
Eagles adja: 1/20+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/3+2016/2
Jaguars adja 1/3

Caldwell szerintem simán rábólintana erre.iktriad
csak ott már nincs bent Mariota akkor meg nincs értelmedande
Honnan tudod, hogy a Titans nem Leonard Williamst vagy valamelyik WRt viszi 1/2n?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.
Hulkeinstein
Eagles adja: 1/20+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/3+2016/2
Jaguars adja 1/3

Caldwell szerintem simán rábólintana erre.iktriad
csak ott már nincs bent Mariota akkor meg nincs értelme
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
És mi nem lutri a draftban?

Soroljunk neveket?Janek
igen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
És mi nem lutri a draftban?

Soroljunk neveket?

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
ha nem instant sikert akartok, mint Elway anno Denverben, akkor meg értelmetlen eladni a csapat felét egy projectért. Mondhatni lutri.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.Hulkeinstein
franchise QB nélkül az utóbbi 10 évben senki nem jutott a rájátszásba szerintem.
ebben teljesen igazad van.

kérdés, hogy Mariota tud(na)-e az lenni.rva
Ricsiék annak idején Cassel vezetésével. Eagles-Foles, Tebow-Denver, 49ers-Alex, Ponder-Vikes, Palmer/Stanton/Thomas/Lindley-Cards.Amadeus91
És hány playoff meccset tudtak megnyerni ezek a QB-k? 😊Hulkeinstein
Emlékeim szerint Tebow, Cassel, Foles, Alex jók voltak legalább 1 körre. Tán Super Bowlt akartok-e nyerni idén?Amadeus91
Foles nem nyert Playoff-meccset az biztos. Én személy szerint se Mariotával, se Bradforddal nem tartom reálisnak a Super Bowlt legalább 2 évig. Nem is ezt preferálnám, inkább a hosszútávú építkezést, hasonlót ahhoz, mint amit a Seahawks csinált. Legyen meg a HC-QB stabilan, illetve szokjon össze a Kelly-féle csapat, utána lehet beszélni komolyabb sikerekről is.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.
Hulkeinstein
Eagles adja: 1/20+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/3+2016/2
Jaguars adja 1/3

Caldwell szerintem simán rábólintana erre.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.Hulkeinstein
franchise QB nélkül az utóbbi 10 évben senki nem jutott a rájátszásba szerintem.
ebben teljesen igazad van.

kérdés, hogy Mariota tud(na)-e az lenni.rva
Ricsiék annak idején Cassel vezetésével. Eagles-Foles, Tebow-Denver, 49ers-Alex, Ponder-Vikes, Palmer/Stanton/Thomas/Lindley-Cards.Amadeus91
És hány playoff meccset tudtak megnyerni ezek a QB-k? 😊Hulkeinstein
Emlékeim szerint Tebow, Cassel, Foles, Alex jók voltak legalább 1 körre. Tán Super Bowlt akartok-e nyerni idén?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.Hulkeinstein
franchise QB nélkül az utóbbi 10 évben senki nem jutott a rájátszásba szerintem.
ebben teljesen igazad van.

kérdés, hogy Mariota tud(na)-e az lenni.rva
Ricsiék annak idején Cassel vezetésével. Eagles-Foles, Tebow-Denver, 49ers-Alex, Ponder-Vikes, Palmer/Stanton/Thomas/Lindley-Cards.Amadeus91
És hány playoff meccset tudtak megnyerni ezek a QB-k? 😊
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.Hulkeinstein
franchise QB nélkül az utóbbi 10 évben senki nem jutott a rájátszásba szerintem.
ebben teljesen igazad van.

kérdés, hogy Mariota tud(na)-e az lenni.rva
Ricsiék annak idején Cassel vezetésével. Eagles-Foles, Tebow-Denver, 49ers-Alex, Ponder-Vikes, Palmer/Stanton/Thomas/Lindley-Cards.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/25167968/2015-nfl-mock-draft-saints-dolphins-eagles-jaguars-making-trades

La Canfora is hasonlóan gondolkozik, mint én. És ettől nem magamat akarom fényezni, épp ellenkezőleg, pont azért írom én is ezeket, mert folyamatosan erről lehet olvasni a tényleg hozzáértő emberektől. La Canfora szerint Bradford akár 1/12-t is érhet a Browns-nak, ha lemaradnak Mariotáról!

Update: beindult az őrület 26 órával a draft előtt.

Mathis mellett mostmár Boykin és Kendricks is a trade-blockon, a legmegbízhatóbb beatwriterünk szerint, aki igen keveset beszél, viszont annál gyakrabban hoz le valamit elsőnek mostmár 60%, hogy megtörténik a felmozgás.

Bryn Swartz ‏@eaglescentral 2 p2 perccel ezelőtt

Just heard on The Fanatic that Eagles reporter Tim McManus says there's a 60 percent chance it happens. Wow.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem akkor már valami AFC-s csapathoz megy, mondjuk a Titans 😛
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk az ILB cucchoz annyit,hogy 3-4 ben elég egy igazán jó ILB a másiknak elég a jó munkásember kategória is...
Bármit csinál egy GM-HC a szurkolók felének nem tetszik

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.Hulkeinstein
franchise QB nélkül az utóbbi 10 évben senki nem jutott a rájátszásba szerintem.
ebben teljesen igazad van.

kérdés, hogy Mariota tud(na)-e az lenni.rva
Igen, ez kérdés. Természetesen nem lehet Mariotáról, mint biztos franchise QB-ról beszélni, mert ugyanúgy kérdéses a jövője, mint bármelyik prospectnek.

Viszont ha a csapatunk jövőjét egy radikális edző kezébe adjuk, akkor szerintem az a minimum, hogy a legfontosabb puzzle-darabot a magunkénak tudhassuk. Aztán hogy tényleg illik-e a puzzle-be, vagy csak úgy tűnik, az a jövő zenéje. Ezért mondom, hogy simán lehet, hogy végig igazat mondott az FO, és csak a média generálja a hype-ot, vagyis Bradfordra tekint franchise QB-ként Chip. De ezt még nem tudjuk, reméljük, hogy holnap már okosabbak leszünk.

Highlander
Pontosan. A változás nagyon fájdalmas sajnos, viszont tökéletesen ideillik az a mondás, hogy: No pain, no gain. Senki nem mondta, hogy könnyű lesz. Megpróbáltuk a könnyű utat 2 évig, mostmár itt az ideje változtatni, és Chip kezébe adni a jövőt. Én nem nagyon látok vesztenivalót, mi lehet a legrosszabb forgatókönyv? Kiesni nem tudunk a ligából... Ha már kineveztük az utóbbi évek talán legforradalmibb edzőjét, akkor adjunk neki teret. Ha zseni, akkor örülünk, ha pedig őrült, akkor lehet újrakezdeni. 6 éve nem nyertünk playoff-meccset gyerekek! 6 év!

baggio
Épp ezért kell behúzni azt az egyet, akiben magabiztosan hiszel. Ha Mariota ilyen, akkor húzzuk be. Ha nem ilyen, akkor ne húzzuk be, ilyen egyszerű. Az összes hipotézisem elején azzal kezdtem a kifejtést, hogy HA Kelly Mariotát látja a potenciális franchise QB-nak.

AMinek nincs értelme, az pont az, amit mondasz, vagyis évente cserélgetni a QB-t. 2 szezonban volt itt eddig Chip. Ezalatt már a 4. QB fog kezdeni jelen állás szerint. Így nem lehet egyről a kettőre lépni.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.Hulkeinstein
És van több csapat, aki meg ennek a szellemében bassza szét a jövőjét, mert minden évben meg akarják találni a naagy franchise qb-jukat. A Browns 2012 óta a harmadik első körös irányítóját készül behúzni, mert annyira hisznek benne, hogy qb nélkül nem mennek semmire, csak közben elfelejtkeznek majdnem az összes többi posztról is, edzőkre meg nem hajlandóak költeni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na de kit érdekelnek az emberi szívek meg nfl csapathűség?
Nem nagyon van olyan ,L Fitz egy kivételes ember.Janek
Itt most pont a másik oldalról van szó....... Coach Staff oldaláról.... rendben, hogy Chip újítani akar meg minden de akkor is na........ ezt még emésztenem kell megintdande
De neki mit kéne tennie? Van egy elképzelése amit véghez akar vinni. Úgy látszik Kendricks nem illik bele és még sok is neki 3 kezdő szintű ILB de azért meghagyja, mert jó fej srác, meg szeretik a szurkolók. 😀 Szerintem ez lenne az igazi dilettantizmus.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.Hulkeinstein
franchise QB nélkül az utóbbi 10 évben senki nem jutott a rájátszásba szerintem.
ebben teljesen igazad van.

kérdés, hogy Mariota tud(na)-e az lenni.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na de kit érdekelnek az emberi szívek meg nfl csapathűség?
Nem nagyon van olyan ,L Fitz egy kivételes ember.Janek
Itt most pont a másik oldalról van szó....... Coach Staff oldaláról.... rendben, hogy Chip újítani akar meg minden de akkor is na........ ezt még emésztenem kell megint
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Na de kit érdekelnek az emberi szívek meg nfl csapathűség?
Nem nagyon van olyan ,L Fitz egy kivételes ember.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez így kezd kicsit sok lenni..........emberileg is szívünkhöz nőtt emberekről van szó, akiknek a csapat is jelentett valamit az Eagles.... de így hogyan várjunk a jövőben elköteleződést, bárkitől bármit.......


Jeff McLane ‏@Jeff_McLane 4 p4 perccel ezelőtt

Jeff McLane retweetelte: kevin

That's their desire for Mychal Kendricks. And as @RapSheet noted, CB Brandon Boykin has also been floated out there.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Pont magad ellen érvelsz Hulk, mert azt írod, a pickek nem érnek annyit, viszont Kendricks-t és Cox-t vígan bedobnád egy ilyen cserébe... Most akkor döntsd el melyik a fontosabb. Tomi-tomi arra jól világított rá, hogy a játékosok megítélése csapattól függő, a draftcetliből viszont lehet bármi.baggio
Kendricks-nek semmilyen jövője nincs sajnos itt, ezt a szezon vége óta lehetett sejteni. A méretei nem megfelelőek a rendszerünkbe, és Alonso érkezésével "sajnos" már létszámra is megvagyunk. Én reménykedtem abban, hogy marad, és egy ideig elképzelhetőnek is tartottam, de sajnos nem a jó hírek érkeztek vele kapcsolatban az utóbbi időben.

Cox illik ide, és őt is nagyon szeretem, de nem látom, hogy nélküle hogy mehetnénk fel Mariotáért. A Browns bármilyen ajánlatunkat túllicitálja, ha az nem tartalmazza Cox-ot valószínűleg, tehát ő lehet az egyetlen előnyünk. És nem én találtam ki azt, hogy a QB>DE. Pont, hogy nem saját gondolat, hanem legalább tucatnyi megbízható, hozzáértő ember az, aki ezt a témát sulykolja.

A pickek esetén a pozitívum, és a negatívum is az amit említesz: lehet belőle bármi. Az is hülyeség, ha egy csapat elkótyavetyéli őket (mortgaing the future), meg az is, ha szent ereklyeként tekint rájuk.

A lényeg igazából az, hogy a végső cél egy sikeres csapat "megalkotása". Az erőforrások nem érnek sokat, ha nem jól használják fel őket, és hiába van sok első köröse egy csapatnak, ha nem tudni élni velük. És ezt rendkívül sok jelenlegi csapat is elmondhatja (Jags, Raiders, Browns, stb.)

Az 5 évvel ezelőtti alsóházi csapatok közül csak azok tudtak jelentős eredményt elérni, akik szereztek egy franchise QB-t (Lions, Panthers, Colts, Seahawks). Még a Redskins is bejutott a playoffba akkor, amikor RG3 egészséges volt. Túlságosan is nagy a QB szerepe az NFL-ben, főleg a passzorientált játék miatt, és én még semmilyen olyan adatot nem olvastam, mely analitikusan bizonyítaná azt, hogy franchise QB nélkül is sikeresnek lehet lenni hosszabb távon.