Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annak fényében pedig, még idegesítőbb ez az egész, hogy nem sokkal később naná persze, hogy a Dallas, ki más behúzza Jonest-t.................... jobb ha nem írom le milyen általam egyébként nem használt szavak formálódtak a számon mikor megláttam.

Aztán meg a GB Randallt húzza be.............

Simán meg lehetett volna Agholorral azt, tenni ha annyira akarta őt Kelly amit tavaly JM-l. Sőt.......

De nem baj majd megint nyeljük a yardokat hátul, végül is csak néhány pontot kaptunk tavaly is belőle...

Majd lehet nézni, hogy Jones-nak lesz e több elkapása vagy Agholornak az egymás elleni meccsünkön 😛

Tudom végletes vagyok meg minden, meg igazából ki vagyok én, hogy bármilyen módon is ítéletet mondjak innen a fotelből ezek felett a dolgok felett, Chipnek a kisujjában több van az egészről mint nekem, de akkor is........

Valami nagyot kell alkotni jövőre, drukkolni, hogy egy Hawks szintű előrelépés legyen meglepetés szerűen, a most még nagyon nem látható dolgokból. De vannak fenntartásaim........
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem kell kertelni srácok. Ez megint egy baszott nagy reach ami lehetett volna egy trade ennyi erővel. Amit Roseman valószínűleg pontosan tudott..

több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Vegyesek bennem a az érzelmek, nyilván én is örülök annak, hogy nem adtuk el a fél kezdő D# és nem kell a következő 2-3 évben első kör nélkül draftolni. De 1/20-on én egy letrade-t vártam volna, mondjuk olyan 1/25-28-ra és ott kihúztam volna ezt a picket. Lehet tényleg nem volt jó ajánlat. Kicsit csalódott is vagyok, nem a WR picken, hanem, hogy nem volt semmilyen "tökös" lépés, nagy volt a Mariota hype, és azt hittem Kelly tényleg bevállal egy feltrade-t érte. Én vártam is, mert úgy voltam vele, ha megkapta a a korlátlan hatalmat és ugye ismeri Mariotat, akkor legyen meg, egy frankó QB lett volna a csapatba, és már nagyon akarok egy SB-t (közel 60 éve minden Eagles drukker), de így kb. azt érzem, hogy 3-4 év múlva se lesz. Lehet mondani, hogy majd idejön a Titanstól 3 év múlva, és akkor mi lesz, a fele csapatot lehet újra lecserélni, főleg az O-line-t, az meg pont az az egység amit hiába raksz tele friss Rookie emberekkel a QB cumizni fog. Én úgy éreztem, hogy most minden megvolt ahhoz, hogy legyen egy meghatározó QB-nk, nem hiszem, hogy Mariotaval idén SB nyerhettünk volna, de jövőre nagy esélyesek lettünk volna, még 1 év tuti benne van a mostani O flalba is... én sajnálom, hogy ez lett a vége! Lehet érte kövezni, de ez az én véleményem.
több mint 9 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Egy kicsit azért örülök hogy nem adtuk el a fél csapatot.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Yeah buddy @nelsonagholor!! Pumped to play with you again, Philly you're gunna love this guy! #FightOn #FlyEaglesFly

Matt Barkley

Egyem a szívét, de aranyos. 😀 Azt mondjuk nem tudom, nála mit jelent a play szócska. 😀😀
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Korrekt választás, DGB nem hiszem, hogy rajta volt a boardunkon, Perriman meg a pályán nem volt olyan jó, mind a felmérőkön, így Agholor lehetett a legmagasabban a listánkon. Felfelé jött egyébként a legtöbb szakértő listáján is, Strongnál is feljebb helyezték már többen. Kicsit hasonló volt a helyzet a tavalyihoz, akkor ugye Chip Matthewst szerette volna, de Roseman hozta meg a végső döntést. Agholor is bent lehetett volna még 10-15 pickkel később is, de 2/20-nál már jó eséllyel nem. Csak Roseman közben ki lett iktatva a rendszerből.
Teljesen illik amúgy a rendszerbe játékban és fejben is, plusz nagyon jó visszahordó volt az egyetemen. Kivételesen egy olyan USC Wr, akit kedvelek.

Chip mondta, hogy nem volt semmiféle konkrét ajánlat a Titans felé, pláne nem játékosokkal. Ez az info nem volt igaz. Nem beszéltek konkrétumokról, mert eleve túl magas árat mondott a Titans (úgyhogy hagytuk, hogy kínlódjanak Mariotával, 3 év múlva már nem fog ennyibe kerülni 😀 )
Az 1/20-éer kaptunk csereajánlatot, de nem volt elég jó.


több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chip azt mondta nem ajánlottunk játékost Mariotaért, olyan nagyon felmenni sem akartunk, Bradforddal hosszabbítás, (vlszeg ő lesz a QB jár kombinálnunk tovább) és Agholor best fit. Nagyjából ennyi mára.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha csoda folytán jönne Jones 2. körben akkor vhogy kibékülnék vele de itt kicsit reachnek érzem......
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nelson Agholor

Én csak azt nem értem, hogy hol van Kelly WR-barát rendszere. 2 év alatt ellőttünk 1., 2., 3. kört.
Agholor jó játékos, én szeretem, GM Game-ben is kihúztam, de kvázi olyan, mintha visszakapnánk Maclint.

Ha nem volt trade-partner, akkor nem rossz pick a lehetőségekhez mérten, de nem is tűnik olyan nagyon jónak ebben a pillanatban.
Meglátjuk mi sül ki belőle, ha 100%-osan pótolja majd Maclint, akkor jó pick.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Ha ez megnyugtat, engem nem zavartál meg. Mondjuk ha minden volt Eagles játékos jelenlegi csapatának pickjét minden Eagles fan itt kommentálná az már tényleg gáz lenne 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én még emlékszem, hogy egy Foles nevű játékos volt nálunk, bocsánat ha ezzel bárki lelkivilágát megbántottam volna, nem zavarlak tovább titeket.........
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 604 — Eagles fan
Na Foles megkapta a futóbolondját, jó lesz ez a Rams.....dande
Az eredménykövető nem itt vanmustaine
ténleg...................... kösz, nem tudom, hogy némileg minket érintő dolgot beírtam miért baj, de ha zavar ne olvasddande
Minket érintő? Ez a Rams topic?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Foles megkapta a futóbolondját, jó lesz ez a Rams.....dande
Az eredménykövető nem itt vanmustaine
ténleg...................... kösz, nem tudom, hogy némileg minket érintő dolgot beírtam miért baj, de ha zavar ne olvasd
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 856 — Chalk Dawk fan
Na Foles megkapta a futóbolondját, jó lesz ez a Rams.....dande
Az eredménykövető nem itt van

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Foles megkapta a futóbolondját, jó lesz ez a Rams.....
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csoport riválisaink eddig két OL ember, nagyon félnek a dL-től pláne, hogy egyenlőre maradtak az emberek benne😛
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
ha már így alakult kíváncsian várom, hogy sammal mi lesz... lepasszoljuk-e a brownsnak egy első körért és sancho kap egy évet??
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Most olyan érzésem támadt, hogy WR-t húzunk elsőre.Highlander
rendben csak ki dobál neki Mariota Nashvilleből 😛?dande
Majd 4 év múlva ja. 😀 (csak nem Nashvilleből)

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olyan érzésem támadt, hogy WR-t húzunk elsőre.Highlander
rendben csak ki dobál neki Mariota Nashvilleből 😛?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 856 — Chalk Dawk fan
Most olyan érzésem támadt, hogy WR-t húzunk elsőre.Highlander
Breshad!

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Most olyan érzésem támadt, hogy WR-t húzunk elsőre.Highlander
BECKHAMET UIGEN!

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Most olyan érzésem támadt, hogy WR-t húzunk elsőre.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
esélytelen
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Kérem vissza Foles-t 😛dande
Várjál, még lehet odaadjuk a Browns-nak Bradfordot és lesz jövőre egy Sanchónk kezdőként, backup meg Sláger Tebow 😀Highlander
A draft előtt a kinti szakértők felvetették azt a lehetőséget, hogy a Titans kiválasztja Mariotát, de a draft végére a miénk lesz...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérem vissza Foles-t 😛dande
Várjál, még lehet odaadjuk a Browns-nak Bradfordot és lesz jövőre egy Sanchónk kezdőként, backup meg Sláger Tebow 😀Highlander
Sancho legalább már megmutatta, hogy elkarcolgat, nem rajta múlt, hogy nem lett PO Tebow meg ha ott van a háttérben nem lehet baj 😀