Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na ez aztán végkép túlzás, hogy a Titansnek van QB-ja. 😊 Van egy fiatal QB-ja, de Mettben bőven van kockázat, ami miatt egy normális csapat vezetősége nem rizikózik, hanem behúzza azt, akire ténylegesen fel lehet építeni egy francsájzt. Ezzel szerintem Whiz és Webster is tisztában van, tehát vagy Mariota lesz ebből, vagy egy nagyon drága trade, de utóbbi is csak azért, mert arra is rá lehet fogni, hogy a jövő csapatát építik. Amúgy meg mókás is lenne, ha átengednék Mariotát a Jaguarsnak, hogy ott kaszáljanak egy traden...

Most már csak az lenne szép, ha a surranópályán hagyott Tampa szépen elvinné Mariotát. 😀Nandito
Ez lesz szerintem. Csak hogy mindenki mehessen aludni.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Na ez aztán végkép túlzás, hogy a Titansnek van QB-ja. 😊 Van egy fiatal QB-ja, de Mettben bőven van kockázat, ami miatt egy normális csapat vezetősége nem rizikózik, hanem behúzza azt, akire ténylegesen fel lehet építeni egy francsájzt. Ezzel szerintem Whiz és Webster is tisztában van, tehát vagy Mariota lesz ebből, vagy egy nagyon drága trade, de utóbbi is csak azért, mert arra is rá lehet fogni, hogy a jövő csapatát építik. Amúgy meg mókás is lenne, ha átengednék Mariotát a Jaguarsnak, hogy ott kaszáljanak egy traden...

Most már csak az lenne szép, ha a surranópályán hagyott Tampa szépen elvinné Mariotát. 😀

Music City Miracle
több mint 9 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Na már csak pár óra... életemben nem vártam még ennyire draftot! 😀

Mindent végigolvastam, mindenki véleményét átrágtam/átgondoltam... Hulk élvezettel olvastam az agymenéseidet, imádtam őket! 😀
Én is ilyesmiben bízom!

Kaptál itt nemrég olyan kritikát, hogy már azt se tudod mit írsz meg ellent mondasz magadnak: nem csoda, ez Chip Kelly... 😀 bármi kitellik tőle, egyik pillanatban így gondolom, a következőben pont fordítva... attól függ épp honnan nézem.

Mindent egybevetve a megérzéseim estére:
- 1/2-re nem trédelünk...
a Titansnek nem kell Mariota, csak felverik az 1/2 árát, hátha beesik egy RGIII féle elmebeteg ajánlat...
Sztem nem fog... van QBjuk, viszik Williamset vagy vmelyik topWRt!

- 1/3: ha Maris idáig csúszik, Kellynek elgurul a gyógyszere... felmegyünk érte! Túllicitáljuk a Brownst, mert nekik nem ér ennyit... senkinek nem ér ennyit, csak nekünk! Sokan sokszor elmondtátok: csak ebbe a rendszerbe akkora húzás ő, más támadó szisztémába nem annyira NFL ready, nem egy Luck...
hogy mi a csomag? Bármi+stadion+Kelly kedvenc jachtja 😀
1/20, 2016/1,2,3,4, Cox, Kendricks, Boykin... bármilyen kombinációt el tudok képzelni!

- aztán Bradford trade to Browns for 1/19, esetleg vmit még adunk, és jöhet a CB/S húzás!

Hogy maradnak/keletkeznek lyukak és idén nem nyerünk SB-t? Nem az a cél... Jövőre fogunk/akarunk nagyot dobbantani!
Mariotának kell egy tanulóév, jövő tavasszal a maradék lyukakat betömjük, és irány a SB...

Hangsúlyozom, csak megérzés... 😉
Nachos, sör bekészítve, hamarosan meglátjuk!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én itt baromira nem éhenhalás helyzetet látok ha a csapatra nézek 11-5 után.Shawn84
Kelly viszont azt látja, hogy ki az, akivel a csapat SB-t nyerhet, és ki az, akivel nem. És szerintem őt más nem érdekli, és szvsz ez így van jól.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én itt baromira nem éhenhalás helyzetet látok ha a csapatra nézek 11-5 után.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.Shawn84
Kb. Nekem is ez lenne az elfogadható értéke... max a 2016/4 helyett egy 2016/3 de többet nem adnék érte. És a 2-3 körben jönne legalább egy CB/S és egy mélységi WR. Ezkkel a feltételekkel kibékülnék egy Mariota feltrade-elGege55
Ez csak akkor lesz elég, ha adunk játékos(oka)t is ! (szvsz)tûzoltó
Ennél többet nem ér viszont.Shawn84
Aaron Rodgers mennyit ér?
Nála is lenne egy határ amit megadsz, de ha egy játékossal többet kérnek, akkor már nem? Hipotetikus kérdés 😀

Nem mernék fogadni arra, hogy mi lesz, hosszú lesz ez a 7 óra 😀 Ha nem. Titansbe kerül, akkor jó esélyt érzek, viszont félek hogy kihúzzák.Hulkeinstein
Persze hogy nem. Pl. ha neked kell kenyér a boltban, de azt mondják, hogy igaz, ugyan hogy 200Ft van rá kiírva de ha annyira kell adj érte 250et akkor mit mondasz? Hogy dögöljetek meg, majd megoldom máshogy. vagy te kifizetnéd akkor is?Shawn84
Ez elég rossz hasonlat lett. 😊
Ha tudod, hogy éhen halsz, ha nem veszed meg azt a kenyeret, kifizetsz érte plusz 50 ft-ot?
Én igen, még ha habzó szájjal is, de megteszem. Márpedig ez a nagy helyzet, Kelly ha úgy érzi, hogy Mariota az, aki a sikerhez kell, akkor már nem azon az "50ft-on" fog múlni. Megadja, aztán egyszer élünk.

Szerintem inkább az egészben az a húzós, hogy a Titans nem kicsivel akar többet kapni a pickért, hanem állítólag brutálisan sokat kér, és tudatosan játszik az Eagles, Browns duóval és srófolja az árat. Szerintem egyébként semmiféle csere sem lesz, mert lesz az az ár, amit már nem kapnak majd meg.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
mannion vagy senki! 😀 😀ano92
Senkit már pont a Titans vitte tavaly, nem nyert 😀 (Bishop Sankey RB)
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
mannion vagy senki! 😀 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ano te most miért iszol? Jöjjön Mariota vagy sem 😛? 😉
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
egy sérült irányító, két hoki hátsó első kor meg egy 4. kor. Nem iylen oclsó egy 1/2 tokmindegy ki elérhető ott.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.Shawn84
Ne haragudj, de ez az ajánlat viccnek is rossz. Ha ez megvalósul, akkor is ezt fogom mondani. (De reméljük nem fog.) A draft nem is a legjobb, de mindenképpen a legértékesebb játékosáért egy két éve sérült irányítót adni, 18 helyet előrejönni, egy jövő évi első kör gyenge második felét adni, plusz egy semmirevaló picket ajánlani, na ez egyáltalán nincs egyenlő arányban.

Music City Miracle
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.Shawn84
Kb. Nekem is ez lenne az elfogadható értéke... max a 2016/4 helyett egy 2016/3 de többet nem adnék érte. És a 2-3 körben jönne legalább egy CB/S és egy mélységi WR. Ezkkel a feltételekkel kibékülnék egy Mariota feltrade-elGege55
Ez csak akkor lesz elég, ha adunk játékos(oka)t is ! (szvsz)tûzoltó
Ennél többet nem ér viszont.Shawn84
Aaron Rodgers mennyit ér?
Nála is lenne egy határ amit megadsz, de ha egy játékossal többet kérnek, akkor már nem? Hipotetikus kérdés 😀

Nem mernék fogadni arra, hogy mi lesz, hosszú lesz ez a 7 óra 😀 Ha nem. Titansbe kerül, akkor jó esélyt érzek, viszont félek hogy kihúzzák.Hulkeinstein
Persze hogy nem. Pl. ha neked kell kenyér a boltban, de azt mondják, hogy igaz, ugyan hogy 200Ft van rá kiírva de ha annyira kell adj érte 250et akkor mit mondasz? Hogy dögöljetek meg, majd megoldom máshogy. vagy te kifizetnéd akkor is?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jimmy Kempski ‏@JimmyKempski 3 p3 perccel ezelőtt

Titans are the Octomom of the NFL. Milking their 15 minutes of fame for all it's worth. 😛
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.Shawn84
Kb. Nekem is ez lenne az elfogadható értéke... max a 2016/4 helyett egy 2016/3 de többet nem adnék érte. És a 2-3 körben jönne legalább egy CB/S és egy mélységi WR. Ezkkel a feltételekkel kibékülnék egy Mariota feltrade-elGege55
Ez csak akkor lesz elég, ha adunk játékos(oka)t is ! (szvsz)tûzoltó
Ennél többet nem ér viszont.Shawn84
Aaron Rodgers mennyit ér?
Nála is lenne egy határ amit megadsz, de ha egy játékossal többet kérnek, akkor már nem? Hipotetikus kérdés 😀

Nem mernék fogadni arra, hogy mi lesz, hosszú lesz ez a 7 óra 😀 Ha nem. Titansbe kerül, akkor jó esélyt érzek, viszont félek hogy kihúzzák.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk egyértelműen ez lenne a win trade csak továbbra sem látom miért lenne bárkinek Bradford opció plána ha
esetleg Cutler vagy Rivers elérhető számukra akik még idősebben is jobb opciók pláne Rivers.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.Shawn84
Kb. Nekem is ez lenne az elfogadható értéke... max a 2016/4 helyett egy 2016/3 de többet nem adnék érte. És a 2-3 körben jönne legalább egy CB/S és egy mélységi WR. Ezkkel a feltételekkel kibékülnék egy Mariota feltrade-elGege55
Ez csak akkor lesz elég, ha adunk játékos(oka)t is ! (szvsz)tûzoltó
Ennél többet nem ér viszont.
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.Shawn84
Kb. Nekem is ez lenne az elfogadható értéke... max a 2016/4 helyett egy 2016/3 de többet nem adnék érte. És a 2-3 körben jönne legalább egy CB/S és egy mélységi WR. Ezkkel a feltételekkel kibékülnék egy Mariota feltrade-elGege55
Ez csak akkor lesz elég, ha adunk játékos(oka)t is ! (szvsz)
több mint 9 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.Shawn84
Kb. Nekem is ez lenne az elfogadható értéke... max a 2016/4 helyett egy 2016/3 de többet nem adnék érte. És a 2-3 körben jönne legalább egy CB/S és egy mélységi WR. Ezkkel a feltételekkel kibékülnék egy Mariota feltrade-el
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ma láttam egy ilyen trade elképzelést:

Eagles adja: Bradford + 1/20 + 2016/1 + 2016/4

Titans adja: 1/2

Na ez a reális érték kb. szvsz.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyit arrol, hogy Cox nincsen trade blockon, Kelly lazan odaadna ot is a Titansnek.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vdvqigyzckjnbve9xuoi
Mike Mayock Stats, News and Video - DB | NFL.com
Latest on DB Mike Mayock including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


valahogy nem örülnék ennek

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na de kit érdekelnek az emberi szívek meg nfl csapathűség?
Nem nagyon van olyan ,L Fitz egy kivételes ember.Janek
Itt most pont a másik oldalról van szó....... Coach Staff oldaláról.... rendben, hogy Chip újítani akar meg minden de akkor is na........ ezt még emésztenem kell megintdande
De neki mit kéne tennie? Van egy elképzelése amit véghez akar vinni. Úgy látszik Kendricks nem illik bele és még sok is neki 3 kezdő szintű ILB de azért meghagyja, mert jó fej srác, meg szeretik a szurkolók. 😀 Szerintem ez lenne az igazi dilettantizmus.Highlander
3 kezdő szintű ILB, akik közül egyedül Kendricks aki 100%osan egészséges. Nem mellesleg Ryans ACL, 30 feletti, és lejárós szerződése van.Shawn84
Külső szemszögből nézve teljesen jogos, de ezen én már rég nem rágódok, valahogy bízok az ottaniak ítélőképességében, ráadásul ha ez a stratégia, hogy szerezzünk minél több értékes picket, akkor cserébe adnunk is kell valamit.

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na inkább ezt olvassátok estig a draft előtti smoke screenek helyett: oregoni draft kiadás II.  philly.blog.hu/2015/04/30/2015_nfl_draft_eloretekint_oregoni_kiadas_ii#more7414930
Ezek után biztos egy oregoni sem jön idén, legalábbis nem Eugene-ből. 😀

Híreket ilyenkor már nem nagyon nézek, már csak ki kell húzni a draftig.


több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Én abban egyetértek Hulkkal, hogy simán beáldozható pár elsö kör, azért szarabbra is ellöttünk már sokat, mint Smith vagy Watkins, második kört Jarretre, blabla. De azért ilyent, hogy eladom az összes pickemet, meg még a védelem bázisait is...óriási baromság lenne.

Annyit beszéltek itt össze vissza, hogy már azt se tudom ki ír nagyobb hülyeségeket, avagy ki mond saját magának ellent többször.

Fontos a QB poszt, hát ez nagy újdonság.... 😀 Hol azt mondjátok, hogy Kellynél mindegy ki játszik a rendszer fontosabb, hol meg azt, hogy a megváltó nélkül semmi esélyünk semmire, mindegy a teljes csapat.

Megmondom Kellynek mi a legfontosabb poszt: Ö maga. De ha tényleg posztot akarok mondani, akkor OL. Elit OL nélkül az atyaisten is állhat ott, se ideje nem lesz, de helye se, a futás se fog menni. De ez is ilyen egyértelmü igazság, olyan, mint amikor azt mondták kint, hogy QB friendly a rendszere Kellynek, majd rávágta, hogy hát amelyik rendszer nem az, az szar is.

Én személy szerint értelmes pickszámon túl mást nem adnék fel Mariotaért, ráugranék hátrébb valakire inkább. Vigye a Browns, úgyis szar lesz ott neki, aztán majd átmentjük 😀 Na de komolyan. Mindennek megvan a határa.

Hulk neked csak annyit ajánlanék, hogy írd le egy papírra pontokba szedve az állápontod részleteit, és amikor megírod a mondandód, akkor pipáld végig, hogy összevág-e. Annyi hsz-ed van, hogy néha úgy érzödik már nem tudod mikor mit mondtál. (nem bántani akarlak tényleg, csak kedvességbül mondám 😉 )

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 608
Kicsit off, de ha már Vick szóba került, készült róla egy elég jó kis videó, amiben egy számotokra kedves mérkőzés is megtalálható 😊


"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"