Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amúgy ha Kendrickst 2/3. körért árulnánk, sorszámot kéne húzni a többi GM-nek hogy ajánlatot tehessenek. A liga egyik legjobb ILB-je jelenleg.Shawn84
Ez az utolsó éve az újonc szerződéséből. Ez lényegesen lenyomja az árát.Hulkeinstein
Szerintem egyáltalán nem. Mert pl az új csapatának így lehetősége van a saját szempontjukból kötni vele szerződést ami nagy plusz. Saját értékrendszerük, elképzeléseik szerint alakíthatják a tárgyalást és nem kell benyelniük pl olyan opciót amit az előző csapattal kötött és nekik nem tetszik.Shawn84
Valamint az új csapat kap egy játékost, akinek kifizethet egy elég súlyos szerződést, és akiért még picket is kell áldoznia. Ja, és konkrétan igazából nem ők vannak alkupozícióban, hanem a játékos, aki simán megcsinálhatja, hogy minden szerződést visszautasít, és kimegy a piacra, vagy taggel marad, jó drágán, egyetlen évre.

Áh, annyira azért nem jó buli ez, és nem is nagyon szeretik a GM-ek az ilyen szituációkat. Az meg enyhe túlzás, hogy Kendricks az egyik legjobb ILB lenne.

Kelly pedig rálicitálhat a Brownsra, meg tudja tenni, csak szerintem baromira durva ajánlatot kellene ajánlania a Titansnek ahhoz, hogy a Browns mondjuk idei 1+1, plusz jövőévi 1-es (mert gondolom lassan 2016-os első körről is szó van ott) ajánlatát verni tudják. A két idei első kör miatt brutálisan erős az ajánlat egy olyan csapatnak, ahol sok a need, és amelyik ezekből elég szépen tudna építkezni.

Azt a durva ajánlatot pedig, amit tennie kellene az 1/2-ért, már azért nem biztos, hogy megéri az egész FA után, amikor már pótolni sem tudja a távozókat. A fél franchise lassan.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A Browns a két 1. körét már felajánlotta, de ennél több kell nekünk:

 ten.247sports.com/Bolt/Browns-Offer-First-Rounders-for-Mariota-37023356Nandito
Bradfordra fáj a fogatok én tudom. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
A Browns a két 1. körét már felajánlotta, de ennél több kell nekünk:

 ten.247sports.com/Bolt/Browns-Offer-First-Rounders-for-Mariota-37023356

Music City Miracle
több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.
Hulkeinstein
hát, én nagyon köszönöm ezeket az eszmefuttatásokat. sokat segítenek abban, hogy a hátam közepére se kívánjam mariskát. ha ez az ára, akkor dobáljon inkább kinne, vagy tebow jobb kézzel, esetleg bennie logan.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.
Hulkeinstein
Ez a csomag nem ér 1/2-t egy nappal a draft előtt.tomi-tomi
Shawn84
Ez a szép ebben, látjátok 😀
Valaki szerint ez nem ér eleget, a másik szerint iszonyatosan sokat ér.

Reálisan Cox értéke 1. kör, Kendricks értéke 2./3. kör, Boykiné 4.Hulkeinstein
Elfogadva, hogy ez a reális érték (khm), ezek a játékosok az Eagles-nek, az Eagles védelemben érnek ennyit.
Szerintem nem véletlen, hogy az NFL-ben az ilyen (két-három játékost érintő) cserék fehér holló ritkaságúak. Ami az egyik (eladó) csapatnak nagyon nagy érték, a másiknak távolról sem az.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Amúgy ha Kendrickst 2/3. körért árulnánk, sorszámot kéne húzni a többi GM-nek hogy ajánlatot tehessenek. A liga egyik legjobb ILB-je jelenleg.Shawn84
Ez az utolsó éve az újonc szerződéséből. Ez lényegesen lenyomja az árát.Hulkeinstein
Szerintem egyáltalán nem. Mert pl az új csapatának így lehetősége van a saját szempontjukból kötni vele szerződést ami nagy plusz. Saját értékrendszerük, elképzeléseik szerint alakíthatják a tárgyalást és nem kell benyelniük pl olyan opciót amit az előző csapattal kötött és nekik nem tetszik.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Amúgy ha Kendrickst 2/3. körért árulnánk, sorszámot kéne húzni a többi GM-nek hogy ajánlatot tehessenek. A liga egyik legjobb ILB-je jelenleg.Shawn84
Ez az utolsó éve az újonc szerződéséből. Ez lényegesen lenyomja az árát.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Amúgy ha Kendrickst 2/3. körért árulnánk, sorszámot kéne húzni a többi GM-nek hogy ajánlatot tehessenek. A liga egyik legjobb ILB-je jelenleg.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hát ha ez a reális értéke, akkor én feladom a focit baszki.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.
Hulkeinstein
Ez a csomag nem ér 1/2-t egy nappal a draft előtt.tomi-tomi
Shawn84
Ez a szép ebben, látjátok 😀
Valaki szerint ez nem ér eleget, a másik szerint iszonyatosan sokat ér.

Reálisan Cox értéke 1. kör, Kendricks értéke 2./3. kör, Boykiné 4.

Az egész csomag értéke így kb. 1+1+1+2/3/4+4

Ez így összesen 3 első kör, meg egy második összesítve. Szerintem pont ez a reális értéke a 2. pick-nek.

És mint tegnap írtam, szerintem is Bradford az emberünk, bár ez egyre inkább kezd megváltozni a hírek szivárgásával. Jelenleg olyan 55-45%-on vagyok Mariota felé, de ebben benne van az a szubjektív tényező is, hogy szeretném, ha hozzánk kerülne.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Cox + Kendricsk együtt 1+2. kört simán megér. Emellett a védelem két legjobb játékosa. Edzőt nem találsz a világon aki ezt beáldozná egy emberért aki még csak egy alacsonyabb szinten bizonyított. Ja és még az első kör meg az apró. Hehh, ez vicces volt 😊
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.
Hulkeinstein
Ez a csomag nem ér 1/2-t egy nappal a draft előtt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.
................
Hulkeinstein
Engem meg szerződtetnek Cox helyére. 😊
Cox+Kendricks.?
Greengo
Van Curry, és van Taylor Hart. ILB-ben szintén marad 2 kezdőnk. Melyiket választod?

Egy jó QB, és egy gyengébb 3-4 DE állomány plusz rosszabb ILB dpeth, vagy nem jó/kérdésekkel teli QB + remek 3-4 DE és remek ILB állomány?Hulkeinstein
Curry szituációs pass rusher .Hart ? Ugyan már...mondom akkor inkább én. 😀
ILB-ben meg Ryans lassan beöregszik, Kendricks meg egyre jobb lesz. Nem piszkálnám én ezt a front 7-t. Pláne úgy, hogy van egy gyengébb secondarynk mellé.......


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.
................
Hulkeinstein
Engem meg szerződtetnek Cox helyére. 😊
Cox+Kendricks.?
Greengo
Van Curry, és van Taylor Hart. ILB-ben szintén marad 2 kezdőnk. Melyiket választod?

Egy jó QB, és egy gyengébb 3-4 DE állomány plusz rosszabb ILB dpeth, vagy nem jó/kérdésekkel teli QB + remek 3-4 DE és remek ILB állomány?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem ez a hajó elment, a Browns-szal nem fog licitversenybe menni Kellybaggio
Ha Kellynek tényleg kell Mariota, akkor majdnem mindent megad érte. Az én általam említett ár pedig nem hozna óriási veszteségeket, ennyit szerintem simán adna, ha tényleg Mariotában látja a franchise QB-ját. Ezt az ajánlatot pedig a Browns egyszerűen képtelen lenne túllicitálni.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.
................
Hulkeinstein
Engem meg szerződtetnek Cox helyére. 😊
Cox+Kendricks.?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Szerintem ez a hajó elment, a Browns-szal nem fog licitversenybe menni Kelly


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Megvan a tippem a Mariota-trade részleteire is. Ennél realisztikusabb, és logikusabb forgatókönyvet eddig nem láttam, kíváncsi vagyok mit gondoltok róla.

Eagles adja: 1/20+2016/1+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4
Titans adja: 1/2
Behúzzuk itt Mariotát.

Majd a Browns-t sarokba szorítva ezzel, már a Mariota trade után, az 1/19-es picknél:

Eagles adja: Sam Bradford
Browns adja: 1/19

Ezután megpróbálunk kitradelni innen:

Eagles adja: 1/19
trade-partner adja: 2016/1+2015/2

Összesítés Eagles szempontból:

Eagles adta: Nick Foles+1/20+2016/2+2016/1(PHI)+Fletcher Cox+Boykin/Kendricks+2015/4

Eagles kapta: Marcus Mariota+2016/1(trade-partner)+2015/2(trade-partner)+2016/3(STL)

Tehát összességében odaadtuk Foles-t, Cox-ot, Boykin/Kendricks-et, egy 2015/4-et meg egy 2016/2-t, cserébe egy 2015/2+2016/3-ért Mariota mellett.

A Titans kap több, mint 3 első környi értéket, közte idei top20 pickkel, melyről a 2016/4-et felhasználva mozoghatnak is előre, ha tényleg 16-17 kiszemeltjük van.
A Browns is kap egy QB-t.
Illetve valaki megveheti az idei 1. körösünket, akinek nagyon kell valaki 1/19-en. Ez utóbbi, tehát az 1/19-el való hátafele mozgás nem is feltétlen rontja a dolgokat, ha senki nem akar cserélni, akkor max. behúzunk még egy első körös embert.

2015-ös pickjeink így:
1/2, 2/20, 2/x(trade-partner), 3/20, 5/9, 6/20, 7/20

2016-os pickjeink:
2016/1(trade-partner), 2016/3 (STL), 2016/3 (PHI), plusz a többi, ami eddig is hiánytalanul megvolt.

Csapatszinten vesztenénk vele egy elit DE-t, akinek a helyén játszhat Curry, Taylor Hart pedig előlép első számú cserének. Kendricks/Boykin nem lenne nagy veszteség, így is fel vagyunk már rá készülve lelkileg. Ezen kívül viszont lenne egy Mariotánk, 2 2. körünk, és mondhatni, minden 2016-os pickünk.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Perriman 3. körös prospect maximum...baggio
az Denzel :pHöri
Jogos, csodálkoztam is, hogy miért kellene LB 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Perriman 3. körös prospect maximum...baggio
az Denzel :p

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Landont én is bírom, de mióta Davis a DC, sosem használtunk box safetyt, ő meg abban jó igazán.

Ha 1/20-on húzunk, nálam egyébként Perriman a befutó.mustaine
Devin Smithben kiegyezhetünk. De Amúgy én a helyi gyereket Strongot kedvelem leginkább.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 873 — No es importante
Perriman 3. körös prospect maximum...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Landont én is bírom, de mióta Davis a DC, sosem használtunk box safetyt, ő meg abban jó igazán.

Ha 1/20-on húzunk, nálam egyébként Perriman a befutó.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Meglátjuk mennyibe fáj ha lesz egyáltalán esélyünk rá.

Nekem még az idei draft classal kapcsolatban is hiányosságaim vannak nemhogy a jövő évivel 😀 úgy hogy jól nyomod 😉

Egyébként az ideiből esetleg Byron Jonest fájlalnám ha kimaradna, s ha jön Mariota akkor rá már nem maradna esélyünk.dande
Byron Jones-ról annyi infó, hogy elvileg a boardunkon 2. körös, más csapatoknál top20 pick. Persze ez is lehet smoke, de érdekes mindenesetre.Hulkeinstein
Én Kevin Johnsont, és Eric Rowe-t is jobban kedvelem nála. Collinst meg pláne. 1. körben viszont csak Collins és jOhnson picknek örülnék ezek közül. Amúgy Marcus Peters a kedvenc sec játékosom az idei classból. Imádom hogy mekkora paraszt a pályán is 😊Shawn84
Mármint Jalen Collins? Ne!

Szerintem ki van zárva, hogy Sanchez lenne a kezdő jelenleg, nem hiába jött Bradford.mustaine
Csakis Landon. Bocs Jaelen nekem kb soha nincs képben csak La'el meg Landon 😊
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Meglátjuk mennyibe fáj ha lesz egyáltalán esélyünk rá.

Nekem még az idei draft classal kapcsolatban is hiányosságaim vannak nemhogy a jövő évivel 😀 úgy hogy jól nyomod 😉

Egyébként az ideiből esetleg Byron Jonest fájlalnám ha kimaradna, s ha jön Mariota akkor rá már nem maradna esélyünk.dande
Byron Jones-ról annyi infó, hogy elvileg a boardunkon 2. körös, más csapatoknál top20 pick. Persze ez is lehet smoke, de érdekes mindenesetre.Hulkeinstein
Én Kevin Johnsont, és Eric Rowe-t is jobban kedvelem nála. Collinst meg pláne. 1. körben viszont csak Collins és jOhnson picknek örülnék ezek közül. Amúgy Marcus Peters a kedvenc sec játékosom az idei classból. Imádom hogy mekkora paraszt a pályán is 😊Shawn84
Mármint Jalen Collins? Ne!

Szerintem ki van zárva, hogy Sanchez lenne a kezdő jelenleg, nem hiába jött Bradford.