Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Őszintén szólva csalódott vagyok............. nem kicsit..... de ha nem akarták... nem volt az-az ár... sok sikert neki!dande
Hát még én. 😕 Byron Jones lesz ebből.

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Őszintén szólva csalódott vagyok............. nem kicsit..... de ha nem akarták... nem volt az-az ár... sok sikert neki!dande
Még bármi lehet...!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őszintén szólva csalódott vagyok............. nem kicsit..... de ha nem akarták... nem volt az-az ár... sok sikert neki!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis adalék így buli előtt 😀

According to a report from ESPN's Paul Kuharsky, the Philadelphia Eagles are one of the two finalists in the mix for Marcus Mariota. The other team is the Chicago Bears, who own the No. 7 overall pick.Highlander
Igen de állítólag!!!!! azóta kiderült, hogy a Titanst nem érdekli Cutler. Mondjuk Bradford nem tudom mennyivel lenne jobb.......
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Egy kis adalék így buli előtt 😀

According to a report from ESPN's Paul Kuharsky, the Philadelphia Eagles are one of the two finalists in the mix for Marcus Mariota. The other team is the Chicago Bears, who own the No. 7 overall pick.

 www.bleedinggreennation.com/2015/4/30/8525637/eagles-bears-marcus-mariota-trade-race-titans

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
No már alig egy óra és minden kiderül. Vajon egyben mindenki derül? 😀 😉dande
BRÉKING: EAGLES TRADE 1/20 FOR VIKINGS - CASEY MATTHEWS, ILB!!!!!!!!!!

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
No már alig egy óra és minden kiderül. Vajon egyben mindenki derül? 😀 😉
több mint 9 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Cox helyett inkább jövő évi 1. kör egyébként mehet.dande
Szó szerint ezt akartam írni...
Cox bevált, az meg csak egy pick... lehet újabb M.Smith....
ne bolygassuk a front7-t, elég a Kendricks Kiko csere!
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Cox helyett inkább jövő évi 1. kör egyébként mehet.dande
A Titans úgy szeretné inkább, hogy ehhez még hozzácsapni a jövő évi 1. kört 😀

"However, that may not be enough to entice Tennessee to trade out of the No. 2 spot. They would likely be looking for additionally a first round pick in 2016 so they can line up to make another move down the road."

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 058
Mind3 bowl.hu-s szerkesztői mock draftban:
1/2 Eagles...robby3
Meg a kinti források is erőteljesen ezt sugallják:
 www.bleedinggreennation.com/2015/4/30/8524217/eagles-trade-rumors-philadelphia-marcus-mariota-quarterback

Bradford+Kendricks+Cox+1/20 = 1/2

Szóval jobb, ha mindenki felkészül lélekben.Highlander
ha ez igaz, akkor nem tudom hol ülnek nagyobb hülyék a FO-ban, Philyben vagy Tennesseeben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cox helyett inkább jövő évi 1. kör egyébként mehet.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Mind3 bowl.hu-s szerkesztői mock draftban:
1/2 Eagles...robby3
Meg a kinti források is erőteljesen ezt sugallják:
 www.bleedinggreennation.com/2015/4/30/8524217/eagles-trade-rumors-philadelphia-marcus-mariota-quarterback

Bradford+Kendricks+Cox+1/20 = 1/2

Szóval jobb, ha mindenki felkészül lélekben.

több mint 9 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Mind3 bowl.hu-s szerkesztői mock draftban:
1/2 Eagles...
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Csak azért is Shady mezben követem a draftot 😛dande
hmmm lehet én is arra váltok
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak azért is Shady mezben követem a draftot 😛
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 600 — Eagles fan
Igazság szerint én nem számítok feltradere, a tipikus esete ezeknek a nagy pletykáknak, hogy jaj nagy erősen próbálkozunk, mindent megteszünk, mindent oda adunk, aztán meg az esetek 99%-ban nem történik semmi, most is erre számítok.
(persze Mariotanak azért örülnék 😀 )Newman
Pontosan erre számítok én is. 1/2-nél egy pillanatra majd megfagy a levegő aztán a Titans húz vmi védőt. 😀 Mi meg 1/20-ra Smith III-at. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eliot Shorr-Parks ‏@EliotShorrParks 3 p3 perccel ezelőtt

Chip will speak with fans at the #Eagles draft party at 7 p.m. Should be quick, but I wonder how many will yell "Mariota!" at him.
több mint 9 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
A legnagyobb poén az lenne, hogy ha az Eagles felmenne 1/2-re úgy, hogy Mariota elérhető, és Kelly elvinne egy WR-t.Stez
Lásd Draft Day film, 3 első kör az 1/1-ért, és QB helyett váratlan LB húzás 😉

Mondjuk azért ez talán nincs benne a pakliban... 😀
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Igazság szerint én nem számítok feltradere, a tipikus esete ezeknek a nagy pletykáknak, hogy jaj nagy erősen próbálkozunk, mindent megteszünk, mindent oda adunk, aztán meg az esetek 99%-ban nem történik semmi, most is erre számítok.
(persze Mariotanak azért örülnék 😀 )

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 600 — Eagles fan
Na azért a mai napra már mindenki megőrült. A legújabb , hogy a Bears is menne az 1/2-ért . 😀
De ez a hír se semmi : ESPN's Sal Paolantonio reports the Eagles are still trying "very hard" to move up to No. 2 overall, but that the Titans are asking for "the moon, the sun and the stars."


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A legnagyobb poén az lenne, hogy ha az Eagles felmenne 1/2-re úgy, hogy Mariota elérhető, és Kelly elvinne egy WR-t.Stez
ha manniont vinné el viccesebb lenneano92
ő is oregon | state | qb 😀

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A legnagyobb poén az lenne, hogy ha az Eagles felmenne 1/2-re úgy, hogy Mariota elérhető, és Kelly elvinne egy WR-t.Stez
ha manniont vinné el viccesebb lenne

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legnagyobb poén az lenne, hogy ha az Eagles felmenne 1/2-re úgy, hogy Mariota elérhető, és Kelly elvinne egy WR-t.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Na ez aztán végkép túlzás, hogy a Titansnek van QB-ja. 😊 Van egy fiatal QB-ja, de Mettben bőven van kockázat, ami miatt egy normális csapat vezetősége nem rizikózik, hanem behúzza azt, akire ténylegesen fel lehet építeni egy francsájzt. Ezzel szerintem Whiz és Webster is tisztában van, tehát vagy Mariota lesz ebből, vagy egy nagyon drága trade, de utóbbi is csak azért, mert arra is rá lehet fogni, hogy a jövő csapatát építik. Amúgy meg mókás is lenne, ha átengednék Mariotát a Jaguarsnak, hogy ott kaszáljanak egy traden...

Most már csak az lenne szép, ha a surranópályán hagyott Tampa szépen elvinné Mariotát. 😀Nandito
Ez lesz szerintem. Csak hogy mindenki mehessen aludni.

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 062 — Titans fan
Na ez aztán végkép túlzás, hogy a Titansnek van QB-ja. 😊 Van egy fiatal QB-ja, de Mettben bőven van kockázat, ami miatt egy normális csapat vezetősége nem rizikózik, hanem behúzza azt, akire ténylegesen fel lehet építeni egy francsájzt. Ezzel szerintem Whiz és Webster is tisztában van, tehát vagy Mariota lesz ebből, vagy egy nagyon drága trade, de utóbbi is csak azért, mert arra is rá lehet fogni, hogy a jövő csapatát építik. Amúgy meg mókás is lenne, ha átengednék Mariotát a Jaguarsnak, hogy ott kaszáljanak egy traden...

Most már csak az lenne szép, ha a surranópályán hagyott Tampa szépen elvinné Mariotát. 😀

Music City Miracle