Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Ken Whisenhunt, a Titans főedzője elmondta, hogy Andy Reid, az Eagles korábbi főedzője segített abban, hogy meggyőzze őket arról, hogy maradjanak az 1/2-es picknél, és húzzák be Mariotát."Shawn84
Jól tette. Ha valaki, akkor ő tudja, hogy milyen, amikor korrekt QB-ja van egy csapatnak, és milyen, amikor fakezű dobál. Most ezért sírtok, de ha az Eagles odaadta volna a fél csapatot, az lenne a baj. 😀Stez
én nem sírok. Azért sírok mert fafej Kelly nem Dorsettet húzta 1/20 ra....😀 😀.Dano92
Kurva boldog lennék, akkor 1/29-re talán olyan játékost hoztunk volna, aki valami pluszt is ad a csapatnak. 😀

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
"Ken Whisenhunt, a Titans főedzője elmondta, hogy Andy Reid, az Eagles korábbi főedzője segített abban, hogy meggyőzze őket arról, hogy maradjanak az 1/2-es picknél, és húzzák be Mariotát."Shawn84
Jól tette. Ha valaki, akkor ő tudja, hogy milyen, amikor korrekt QB-ja van egy csapatnak, és milyen, amikor fakezű dobál. Most ezért sírtok, de ha az Eagles odaadta volna a fél csapatot, az lenne a baj. 😀Stez
én nem sírok. Azért sírok mert fafej Kelly nem Dorsettet húzta 1/20 ra....😀 😀.D

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Ken Whisenhunt, a Titans főedzője elmondta, hogy Andy Reid, az Eagles korábbi főedzője segített abban, hogy meggyőzze őket arról, hogy maradjanak az 1/2-es picknél, és húzzák be Mariotát."Shawn84
Jól tette. Ha valaki, akkor ő tudja, hogy milyen, amikor korrekt QB-ja van egy csapatnak, és milyen, amikor fakezű dobál. Most ezért sírtok, de ha az Eagles odaadta volna a fél csapatot, az lenne a baj. 😀

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
"Ken Whisenhunt, a Titans főedzője elmondta, hogy Andy Reid, az Eagles korábbi főedzője segített abban, hogy meggyőzze őket arról, hogy maradjanak az 1/2-es picknél, és húzzák be Mariotát."Shawn84
csicska g*ci 😛

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
"Ken Whisenhunt, a Titans főedzője elmondta, hogy Andy Reid, az Eagles korábbi főedzője segített abban, hogy meggyőzze őket arról, hogy maradjanak az 1/2-es picknél, és húzzák be Mariotát."
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Agholor érkezése és, hogy Matthews a második évét kezdi talàn Coopernek is jót tesz,aki így Huffal ellehet a wr3 posztért

Ha meg senki nem tud a RZ-ban előlépni akkor majd csak futunk, arra van ember 😊

Tegnap írták vhol,hogy Smith magára pakolt 15 font izmot...valami pozitív dolog talán ott is
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
O azt nem tudom elkepzelni.

több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Majd a harmadikban még elhozzuk DGB-t 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Ott van Ertz.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 074 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Szerintem kegyetlenül illik ő a támadósorba, de ideje lesz valakinek produkálnia magát a rd zone elkapásoknál is, ha már Momah nem vált be 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Jajj de örülök h igazam volt, mondtam h Chipnek több esze van mint az itt felvazolt lépések 😀Eazzy
Bejött, amit írtunk, a szándék megvolt a felcserére (több picket is ajánlott, játékosokat viszont abszolút nem), de nem hagyta magát lerabolni

Agholor a 18. játékos a rosteren pac-12 kötődésselbaggio
Nem baj, az egy jó kis konf 😊Shawn84
Sőt, a legjobb 😊

Mondjuk úgy is érdemes nézni az Agholor picket, hogy taval Matthews is majdnem első körös lett... Nem az a lényeg, hogy hol húzod, hanem hogy beváljon. Fisher/Rowe vagy L. Collins/Marpet az álom a 2-3. körre nálam amúgybaggio
Mondjuk én BIG 12 fan vagyok, de gondolom ez nem lep meg 😊

Amúgy nekem is Matthews dolog jutott eszembe először. Meg hogy azért én egy gyorsabb lábú elkapót vártam volna inkább.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 074 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Jajj de örülök h igazam volt, mondtam h Chipnek több esze van mint az itt felvazolt lépések 😀Eazzy
Bejött, amit írtunk, a szándék megvolt a felcserére (több picket is ajánlott, játékosokat viszont abszolút nem), de nem hagyta magát lerabolni

Agholor a 18. játékos a rosteren pac-12 kötődésselbaggio
Nem baj, az egy jó kis konf 😊Shawn84
Sőt, a legjobb 😊

Mondjuk úgy is érdemes nézni az Agholor picket, hogy taval Matthews is majdnem első körös lett... Nem az a lényeg, hogy hol húzod, hanem hogy beváljon. Fisher/Rowe vagy L. Collins/Marpet az álom a 2-3. körre nálam amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Egy tippem az S pozira
3. napra:
KYSHOEN JARRETT
Ma oline es cb

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 548 — #NoStress
Bár sajnálom, hogy nem került ide Mariota, de öröm lesz nézni a SB-t, amint Tebow győzelemre vezeti a Phillyt. 😉

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Jajj de örülök h igazam volt, mondtam h Chipnek több esze van mint az itt felvazolt lépések 😀Eazzy
Bejött, amit írtunk, a szándék megvolt a felcserére (több picket is ajánlott, játékosokat viszont abszolút nem), de nem hagyta magát lerabolni

Agholor a 18. játékos a rosteren pac-12 kötődésselbaggio
Nem baj, az egy jó kis konf 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 074 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Jajj de örülök h igazam volt, mondtam h Chipnek több esze van mint az itt felvazolt lépések 😀Eazzy
Bejött, amit írtunk, a szándék megvolt a felcserére (több picket is ajánlott, játékosokat viszont abszolút nem), de nem hagyta magát lerabolni

Agholor a 18. játékos a rosteren pac-12 kötődéssel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 551 — No one likes us, cause no one like us
Jajj de örülök h igazam volt, mondtam h Chipnek több esze van mint az itt felvazolt lépések 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 798 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából tényleg nincs miért morgolódni, még pont mondtam is magamban tegnap miután vhol olvastam a nevét, hogy sokat fogom még én ezt a nevet mondogatni, hát tessék .P úgyhogy tényleg pszt.

Így viszont nem látom értelmét sem Kendricks sem Bradford eltradelésnek Boykinénak meg főleg. Nem kapnánk olyan értéket értük, hogy helyettük megfelelő értékben tudnánk húzni vkit Esetleg még Mathis.

A romantika persze megszólal az emberben, hogy húzzuk be Eric Kendrickset, de annak sem sok értelme lenne.

Szerintem jön CB/S és egy OL ember.

Fisher pl nem tudom meddig csúszik, ő itt már nagyon jó lenne, vagy Cann.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Én picit azért bízom benne hogy Kellynek jó szeme van a WR-ekhez 😀 Állítólag tavaly is Odell Beckham volt az első számú elkapó a boardján Watkins és Evans előtt, így 1 szezon alapján nem volt rossz meglátás. Talán bejön idén is hogy Agholor a Strong/Perriman/ODB hármas elé helyezte.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Nem rossz pick, bár kb 4 elkapó lett volna akit én előbb kihúzok, de Agholort is nagyon kedvelem. Remekül tud vonal mellett játszani. Én Breshad Perrimanre vagy letradere számítottam. Egyik sem jött be, viszont a Dallas okos volt, a Packerst meg senki se érti, úgyhogy a 2. körben nagyon meg kell nézzük kit is akarunk, mert ott bizony a feltradere komoly esélyeket is látok. Rowe tutira nem csúszik le hozzánk, Landon Collinst nem igazán akartuk, mert akkor már a miénk lenne. Amos még esélyes, illetve Jaelen Collins, Quinten Rollins duoból valaki. De én erős sec runt érzek. Guardot 3. körben gondolnék okos választásnak majd.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Kb meg 2 picket elhetett volna meg ...
Ez a letrade meg olyan hogy ha nem csorog a telefon akkor szabhatod.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 798 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem Agholorral van bajom, hanem ahol behúztuk, metrt szerintem (de biztos tévedek) bent lett volna később. Nyilván nem M S 2 lesz belőle. A korábban elmondotakból Jones nekem jobban tetszett volna pontosan azért is mert számítottam rá, hogy később nem lesz bent.

De mindegy tényleg befejeztem.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 595 — Apu ökölbeszorított keze
Mi ez a sírás?
WR run volt sok kiment az első körben.

B Jones mitől jobb mint Angholor?

Borzasztó ez a negatív hangulat egy normális draft első napján needre húzott egy elérhető legjobb játékost.
Randall első kör ?
Hát mi lett volna ha 1/20 on huzzuk akkor meg azért menne a sírás?
Ki gondolta,hogy Dorsett is első körös?

Agholor jó WR ,értelmes ,rendes szezonokon túl.
Remek route futó,kiváló returner.Jó kezei vannak.

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Majd lehet nézni, hogy Jones-nak lesz e több elkapása vagy Agholornak az egymás elleni meccsünkön 😛
dande
agholornak. szerintem ideje lenne leszoknunk arról, hogy a philly FO egy szar, mert nem az általunk vizionált szcenáriót valósították meg. én első blikkre azt mondom, hogy imádni fogom ezt a srácot (szvsz baromira nem maclin karakter)
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Relax srácok.... 3. körben elviszitek a szegény ember Mariotáját 😊 Hundleyt 😉