Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hulkeinstein
Ebből a szituból komolyabb jóslatot nem lehet összehozni, le a kalappal. Viszont ott bukik egy kicsit az elmélet, hogy az eagles csak akkor tudja meccselni a browns (és bárki) ajánlatát, ha a browns kifizeti az eaglest Bradfordért (vagy, ha hosszútávra redukálja a pick-ek számát). A Mariota kérdést szerintem legkevésbé az eagles fogja eldönteni. Ahhoz, hogy (viszonylag elfogadható áron) itt kössön ki minden csillagnak együtt kell állnia.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Csak ugye Kelly QB az mobilis.
Samu nem az.

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem aggódok, hogy megszerezzük Mariotát. A világ pénze nem elég hozzá ha a Bucs, Titans vagy Browns akarja még. De azért egy üveg whiskyt kikészítek, hátha mégis Kelly felcserél 4 első körért meg Kendricksért, és mielőtt szívrohamot kapok meg agyfaszt együtt, azért leküldök pár szép nagy kortyocskát.

Egyébként hiába cserélte ide Bradfordot, én azt mondom Sancho jelenleg a kezdő. Jobban ismeri a csapatot, és nem volt rossz tavaly összességében.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Akkor már csak az kell, hogy a Browns-os FO el ne olvassa amit itt leírtál, mert rájönnek, hogy Kelly át akarja őket b***ni 😀 😀

(bocs, értem az írásod és elismerem és van benne ráció, de ezt nem hagyhattam ki)

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tegnap leírtam azt, hogy szerintem Kelly embere Bradford, és meg sem próbálkozunk a feltrade-del. Ebben azonban nem vagyok teljesen biztos. Körülbelül 60%-ot adnék rá jelenleg, és nem örülnék, ha ez lenne a helyzet. Nézzük akkor meg azt, hogy teljes körűen átgondolva hogy néz ki ez a Mariota-ügy, és milyen esetben kerülhet ide.

Alapvetően szerintem három dolog van, ami kritikusan meghatározza ezt az ügyet.

1. Chip Kelly tényleg meg akarja szerezni Mariotát?
2. A Bucs biztosan Winstont viszi el az 1/1-n?
3. Bízik-e Whisenhunt Mettenbergerben, mint a csapat kezdő QB-ja?

1. Erről volt szó baggio és Sobri között a tegnapi vitában, tényleg meg akarja szerezni Kelly Mariotát? Szerintem ez a kérdés kicsit túl van bonyolítva, méghozzá azért, mert Kellyt ismerve ez egy egyszerű eldöntendő kérdés. Nem érdemes megkülönböztetni kategóriákat azt illetően, hogy mennyire szeretné. Az eddigi lépései alapján, ha szeretné, akkor mindent meg fog tenni annak érdekében, hogy megszerezze, ha erre lehetőség adódik.
Igen valószínűsége szerintem: 50%
Nem valószínűsége szerintem: 50%
Ha a nem válasz az igaz, akkor ez annak az oka, hogy Chip Kelly tényleg látja Bradfordban a franchise QB potenciált a csapatunknál. Kelly számára a legfontosabb poszt a QB, ha egy olyan QB áll rendelkezésére, akinek képességeivel elégedett, akkor szerintem nem is nagyon gondolkozik el Mariotán. Ha viszont Bradford nem ilyen QB, akkor cserealapnak hoztuk. Erre később még visszatérek.

2. Talán erre a kérdésre tudunk legnagyobb magabiztossággal válaszolni jelenleg, én azonban még nem könyvelném el Winstont, ki tudja, hogy nem-e tett Mariota olyan benyomást a Bucs FO-ra, mellyel meggyőzte őket. A folyamatosan hallható hírek miatt azt mondom, hogy nem tett rájuk olyan benyomást, Winston lesz a választásuk. Semmi értelme nem lenne megtéveszteni a fan base-t, egy franchise-sorsfordító játékosról beszélünk, aki sokkal fontosabb a csapatnak, mint csupán a játéka.
Igen valószínűsége szerintem: 90%
Nem valószínűsége szerintem: 10%

3. Erre a kérdésre sem tudunk nagy bizonyossággal választ adni jelenleg, viszont szerintem vannak olyan jelek, amiből következtethetünk. Számomra a Titans háza tája körül az a leggyanúsabb, hogy a draft előtt két héttel kaptak szárnyra azok a híresztelések, miszerint Mariota az emberük. Na mármost, ez több szempontból is erősen sántít. Egyrészt eddig magabiztosan sugallták azt, hogy Mettenberger megérdemel egy esélyt, és igenis látja benne a potenciált az FO. Másrészt pedig mi értelme lenne kiszivárogtatni azt, hogy érdekli őket Mariota, ha eddig ezt nem tették meg? Ha Chip a stadiont is odaadná Marioátért, akkor ezzel épp hogy maguk ellen dolgozik, mert így a Bucs-nál is elkezd erősen kopogtatni Kelly. Ha a Titans franchise QB-nak tekinti Mariotát, akkor épp hogy semmi ilyen infónak nem kellett volna kijönnie, az ellenkezőjét szivárogtatták volna, vagyis azt, hogy Mettengergerben igenis bíznak, és ő lesz a kezdő QB. Nem látom értelmét a kiszivárogtatott információknak, ha nem smokescreen-ek.
Igen valószínűsége szerintem: 75%
Nem valószínűsége szerintem: 25%

Összesítésben: 0,5*0,9*0,75, vagyis 33,75%. Ennyi esélyt adok arra, hogy Mariota nálunk köt ki, mégpedig azért, mert a többi körülmény megoldható úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

Nézzük meg egyesével a lehetséges szereplőket:

1. Chargers

A Chargers érdeklődését én személy szerint nem érzem komolynak. Az egész hátterében egyetlen dolog bújik meg, méghozzá Rivers szerződésének tárgyalása. Rivers természetesen azt szeretné, hogy nagyobb figyelmet kapjon a szerződése, és több pénzt harcolhasson ki. Ennek legjobb módja pont az, hogy megszellőzteti az ügynöke által azt, hogy akár más csapatban is kiköthet. A média ráugrik, a Chargers pedig kezdhet magyarázkodni, vagyis Rivers előnybe kerül a tárgyalások folyamán. A Chargers részéről semmi értelme nem lettvolna megszellőztetni ezt az infót, ha tényleg el akarnák cserélni Mariotáért Riverst, akkor szerintem egy szót sem hallottunk volna erről, megpróbálták volna a legnagyobb titokban tartani. A Chargers workout-ja Mariotával inkább csak válasz volt Rivers lépésére, megmutatták neki, hogy igenis hajlandóak vagyunk továbblépni, és más QB-val tervezni.

2. Rams

A Rams elcserélte korábbi 1/1-es irányítóját egy másik irányítóért, innentől kezdve szerintem nem kérdés az, hogy a cserébe kapott irányítót tényleg kezdőként akarják használni. Semmi értelme nem lett volna odavinni Foles-t, ha 1 év padozás után elengedik (mivel lejár a szerződése). Így csak abban az esetben lehet komoly szereplő a Rams, ha lecsúszik hozzájuk Mariota. Ez nem fog megtörténni. Van bőven need ott ahhoz, hogy csak úgy luxusból húzzanak még egy QB-t feltrade-elve.

3. Jets

Számomra a Jets a legnagyobb talány, nem tudom miért nincs több pletyka arról, hogy kell nekik irányító. Két magyarázatot tudok: vagy tényleg adnak Geno-nak még egy esélyt, vagy pedig pont az az eset áll fenn, mint amit a Chargersnél már említettem, vagyis pont hogy tervben van a felcsere, csak nem akarják, hogy kiszivárogjon. Mindenesetre a Jets még bekavarhat, az 1/6 többet érhet, mint a mi 1/20-unk, még a játékosokkal együtt is. Nem tudom, hogy a Titans két hátsóbb első kört tart többre, vagy egy elől lévőt, ha ugyanolyan az értékük a felkínált csomagoknak.

4. Browns

A Browns szerintem kétségbeesetten keresi a 2015-ös kezdő irányítóját. Manziel kellőképp elásta magát ahhoz, hogy biztos ne kezdjen, McCown pedig McCown, inkább egy olyan irányítónak tűnik nekem, aki egy fiatalabb QB-t taníthatna meg arra, hogy hogy kell NFL-szinten játszani. Itt lett gyanús nekem a Browns, szerintem ez a lépés mindenképp egy új QB előkészítése. És akkor most jönnek a legérdekesebb részletek. Ez a QB jelenleg 2 ember lehet reálisan, mégpedig Mariota és Bradford. Ők ketten elérhetőek a Browns számára azok közül, akikben legalább a potenciál megvan ahhoz, hogy franchise QB-k legyenek, és valamilyen szinten elérhetőek. És most utalnék vissza az írás elejére, és arra, hogy mi a szerepe a Bradford-tradenek ebben az egész ügyben akkor, ha nem ő Chip QB-ja. Ebben az esetben egy oka lehet annak, hogy megszereztük: az, hogy egy másik csapatnak még többet ér, mint amit adtunk érte. Valószínűleg tudomást szereztünk róla, hogy Bradfordot nagyra értékeli a Browns FO, és elkezdett összeállni egy terv a fejünkben.

Foles-ért senki nem adna használható első kört, Hogy maximalizáljuk az értékét, ha meg akarunk szabadulni tőle? Hát keressük meg a Rams-et, ajánljuk fel nekik Bradfordért cserébe, plusz tegyünk hozzá valami olyat, amivel végképp túllicitáljuk a Browns-t, mégsem veszítünk erőforrást ebben a pillanatban. Ez lett a 2. kör. Mellette pedig becsempésztünk egy olyan kitételt, hogy ha Bradford nem játszik nálunk egy snapet sem, akkor visszakapunk egy 3. kört. Ennek a kitételnek a jelenléte sem véletelen, sőt, biztos vagyok benne, hogy nagyon komoly szerepe van. Szóval megszereztük Bradfordot, vagyis nyomást gyakoroltunk a Browns-ra: abba a helyzetbe kerültek, hogy tőlünk és a Titans-től függ az egész idényük. Ha nem találnak QB-t, dobhatják ki a kukába az egész évet. Szóval megkaparintottuk a Brownst. Micsoda véletlen, hogy Kelly elejtette azt a megjegyzést, hogy valaki egy első kört ajánlott neki reggel Bradfordért! A fenét ajánlott neki bárki is, Chip egyszerűen a Browns képébe blöffölt, akik még nagyobb pánikba estek a hírek hallatán, és még feljebb tornázzák majd az ajánlatot emiatt, ha végre sor kerül az üzletre.

A Browns innentől kezdve 2 dolgot fog csinálni: felkeresi a Titans-t, és felkeres minket. A Titans mindenképpen felméri az összes lehetőségét, vagyis felhív minket, és az összes szóba jöhető csapatot, aki számításba jöhet. Mi valami olyasmit mondunk nekik, hogy érdekel a pick, viszont a végső ajánlatunkra várjanak a draftig, amikor fel fogjuk hívni őket még időben. A Titansnek tehát egy dolga van: megállapodni a Browns-szal, és várni az Eagles-re.

Lehetséges forgatókönyvek:
1. Mégsem csörgetjük meg a Titanst, hanem maradunk Bradfordnál. Ekkora a Browns jól jár, viszont a mi telefonunktól függ. Nem tudhatják mit csinálunk.
2. Felhívjuk a Browns-t, hogy újra befutott 1 ajánlat Bradfordért attól a csapattól, aki első kört ajánlott érte korábban. Ezt az ajánlatot kell túllicitálni ahhoz, hogy keresni valójuk legyen. Na itt a Browns nagyon komoly pácban van. Ha nem hiszik el a blöfföt, akkor erre teszik fel az egész évüket! Ha mégsem blöff volt, akkor két szék közül a pad alá esnek, ésvégük. Ha elhiszik a blöfföt, akkor túl kell fizetniük Bradfordot, hogy biztosan legyen irányítójuk. Ebben az esetben megszerezzük minimum az 1/19-et, vagyis értéket nyerünk a Foles-Bradford cseréből, amit máshogy nem kaphattunk volna meg. Lehet, hogy még többet is ajánlanának, ha nagyon kétségbeesettek. Ne felejtsük el, hogy Bradfordért elég egy első köröst beáldozni, Mariotáért viszont mindkettő kell, plusz további muníció, tehát nem tudjuk befoltozni a többi need-et.

Tehát elcseréltük Bradfordot, kaptunk egy 1/19-et. Ezzel, és az 1/20-szal már komoly csonagot ajánlhatunk a Titansnek, melyhez hozzáteszünk pár játékost is. Kendricks, Boykin, Mathis. És ha kell, Cox, vagy a 2016/1. Ez a csmag már elég lesz nekik, ha tényleg bíznak Mettenbergerben.

A vége pedig az, hogy megszerezzük Mariotát, nem vesztünk egy idei picket sem, és be tudjuk tömni a keletkező lyukakat. 2.-3.-4. kör: OG, WR, S, és húzunk cornert is hátrébb.

Bradford azért zseniális húzás, mert minden forgatókönyvben megvan a logikus helye. Vagy tényleg ő lesz Kelly QB-ja, vagy pedig egy olyan ütőkártya, mellyel a Browns nem rendelkezik. Azt tudjuk mondani, hogy oké, ha azt mondjátok blöffölünk, és senki mást nem érdekel Bradford, akkor sem történik semmi, nekünk biztos lesz irányítónk, nektek viszont nincs.

Ez lenne tehát az én teljes elemzésem az ügyről.

Forgatókönyvek:
1. Bucs 1/1 Mariota
2. Titans 1/2 Mariota
3. Browns 1/2 Mariota
4. Eagles 1/2 Mariota
5. Jets 1/2 Mariota

Illetve ha a Titans szerelmes Williamsbe, akkor 1/3-tól 1/5-ig a 2.-5. forgatókönyvek valamelyike attól függően, hogy
a, Mit tervez a Jets
b, Kelly akarja-e Mariotát


Én személy szerint azt mondom most, hogy Bradford Chip QB-je, és meg sem fontoljuk a feltrade-et. Viszont azt szeretném ,ha valahogy felmennék Mariotáért, legyen bármi is az ára. Remélem ez utóbbi fog bekövetkezni!
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Hülye lenne hosszabbítani Bradforddal a semmire. Ebbe meg semmit nem néznek bele.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Azert vannak jelek hogy nincs semmi lezarva Kellynel.
Ugye Samu nem kapott uj szerzodest
M Kendricks nem ment el az edzesre egyedul...
Jott Tibo aki jobban illik Kelly rendszerbe mint pl Samu
Ő Kelly.

több mint 9 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Peter King mock draftja:

"20. Philadelphia: Damarious Randall, FS/CB, Arizona State

Very close to two others here: Jaelen Strong or nimble Oregon tackle Jake Fisher. I just want to drive WIP radio crazy; that’s all. I’ll be listening for the gasp from the crowd at the draft party in Philadelphia if the little-known Randall is the pick. “WHO?!!!!! KELLY, YOU’RE NUTS!!!!!” Well, Philadelphians, I’ll tell you this much, to assuage your anger, if it helps: Randall’s become a sexy pick late in round one over the past couple of weeks. Chip Kelly knows he’ll be able to score enough points, and he knows he can get useable receivers down the line. He wants a player with a defensive presence who has a chance to make plays somewhere on D, and the Eagles think Randall can do that."

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Magyar idő szerint hány órakkor kezdődik a draft?The Answer#3
2015 NFL Draft (Chicago)
1. kör: május 1., 02:00
2-3. kör: május 2., 01:00
4-7. kör: május 2., 18:00
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 400 — #NoStress
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Te elhiszed, hogy Kelly nem mozgat meg mindent, amit csak tud, hogy megszerezze Mariotát?Sobri Jóska
Minek, hiszen már ott van Tebow. Nincs szükség Mariotára. 😀iktriad
A szükség és a szerelem két különböző dolog. Próbálj eképp gondolkodni.Sobri Jóska
Szerelemmel nem lehet nfl csapatot működtetni (max az ötödik dimenzióban könyvet lökdösni), a szükség pedig itt nem bont törvényt. Ha Foles és Sanchez elkaristolt Kelly-nél, akkor egy egészséges Bradford sem lenne rendszeridegen, sőt. 1/20-ról az 1/2-re KIZÁRT, hogy felmenjen olcsón, pláne ha közben a Browns is rendesen felveri az árat. És bármilyen jól is festene Mariota Eagles mezben, azért nem ő az egyetlen, akivel Super Bowlt tud nyerni a csapat, ezt kell megérteni.baggio
Én tudom, hogy Tebowal is tudna, dehát ezügyben nem az én hitem, vagy a tied a mérvadó.
Hidd el, egyáltalán nem zavarna, ha Tebow rosterhelyet csípne, majd Bradford sérülése és Sanchez bénázása esetén lenne pár meccse, és ha SB-t nyer az Eagles, gyűrűje is. Megérdemli.

De ha beleképzelem magam a szinte GM-é erősödött Kelly helyzetébe, mindig arra lyukadok ki, hogy meg fogja próbálni behúzni azt az embert, akit szeretne.
Érdemes megpróbálni az embernek nem a saját szemüvegén keresztül néznie a dolgokat.
Érdekes gondolatkísérlet, ha megpróbálod egy 51 éves, gazdag, sikeres, elismert, a munkájáért élő-haló ember fejébe belekpézelned magad.
(És elengeded a te általad is rengeteget szapult NFL-edzői konzervativitást, begyöpösödötséget.)
Őt nem motiválja a kudarc elkerülése, nem parázik pénzen, családon, nem gond neki, ha elveszti az állását (bármikor talál másikat, te is tudod, az NFL-ből lényegében nem lehet kibukni), se az, ha a következő 20 évben nem ő lesz az Eagles edzője, de még az se, ha "tönkreteszi" a Philly következő 3 draftját, csak egy dolog vezérli, hogy keresztülvigye az akaratát, és SB-t nyerjen. Ha ehhez úgy érzi, hogy Mariota az utolsó fogaskerék, akkor adhat érte 4 első kört is, mondhatni odaadhatja a teljes 2017-es, 18-as draftot is akár, hisz ha bejön a húzása, és jön a SB, akkor senkit se fog érdekelni (max a stáb jobban ráfekszik a hátsó körös prospectekre), ha meg nem, akkor már addigra nem is Phillyben dolgozik.
Ergo, simán megengedheti magának, hogy harcba szálljon Mariotáért.
De szerintem egyetlen esélye, hogy nyerjen, ha nem evidencia az evidencia, miszerint harcban van Mariotáért.
Az 1/1 idén megszerezhetetlen, mivel a Tampa is QB-t akar.
Ha ők Mariotát akarják, akkor az övék, ezzel nem kell foglalkozni.
De az 1/2 már vihető, ahogy az 1/3, az 1/4 és az 1/5 is.
Viszont a Jets is, a Browns is tudja ezt, és ők is akarhatják Mariotát, és első ránézésre van a tarsolyukban elegendő muníció, hogy belőjék magukat Kelly elé. Pláne, ha az alkudozások már most zajlanának, a végén a licitháborút nem nyerhetné Kelly.
Egyetlen esélye, ha kiment 1/1-re Winston, és a Titans nem elkötelezett Mariota iránt, hogy egészen addig a pillanatig ne tegyen ajánlatot, de akkor abban a 15 percben, ami ilyenkor van, beleadjon apait-anyait Kelly, és nyélbeüsse a tradet.
Én legalábbis, beleképzelve magam az ő fejébe, ha annyira nagyon akarnám Mariotát, ezt tenném, ez az a terv, ami a legnagyobb sikerszázalékkal kecsegtet.

több mint 9 éve
The Answer#3 Philadelphia Eagles 68
Magyar idő szerint hány órakkor kezdődik a draft?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Te elhiszed, hogy Kelly nem mozgat meg mindent, amit csak tud, hogy megszerezze Mariotát?Sobri Jóska
Minek, hiszen már ott van Tebow. Nincs szükség Mariotára. 😀iktriad
A szükség és a szerelem két különböző dolog. Próbálj eképp gondolkodni.Sobri Jóska
Szerelemmel nem lehet nfl csapatot működtetni (max az ötödik dimenzióban könyvet lökdösni), a szükség pedig itt nem bont törvényt. Ha Foles és Sanchez elkaristolt Kelly-nél, akkor egy egészséges Bradford sem lenne rendszeridegen, sőt. 1/20-ról az 1/2-re KIZÁRT, hogy felmenjen olcsón, pláne ha közben a Browns is rendesen felveri az árat. És bármilyen jól is festene Mariota Eagles mezben, azért nem ő az egyetlen, akivel Super Bowlt tud nyerni a csapat, ezt kell megérteni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 400 — #NoStress
Ha viszont Kelly tényleg akarja, akkor meg is fogjuk szerezni.Hulkeinstein
Ezt mondom én is.
És miért ne akarná?

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Csatlakozok, én is ezt a forgatókönyvet vizionálom.

A Chargers az smokescreen, a Rams nem fog sokat feladni, marad a Browns, illetve Kelly, aki a jolly joker a buliban. A Titans is csak a smokescreent nyomja azzal, hogy pont most jöttek rá, hogy mégis elviszik Mariotát.

Sztem Bradford a terv, és a Titans kapni fog egy rakat picket A Browns-tól a végén.
Ha viszont Kelly tényleg akarja, akkor meg is fogjuk szerezni.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 400 — #NoStress
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Te elhiszed, hogy Kelly nem mozgat meg mindent, amit csak tud, hogy megszerezze Mariotát?Sobri Jóska
Minek, hiszen már ott van Tebow. Nincs szükség Mariotára. 😀iktriad
A szükség és a szerelem két különböző dolog. Próbálj eképp gondolkodni.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Te elhiszed, hogy Kelly nem mozgat meg mindent, amit csak tud, hogy megszerezze Mariotát?Sobri Jóska
Elhiszem, hogy képes az ésszerűség határain belül mozogni, és mindig van A mellett b, c, d... terve is.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 205 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Te elhiszed, hogy Kelly nem mozgat meg mindent, amit csak tud, hogy megszerezze Mariotát?Sobri Jóska
Minek, hiszen már ott van Tebow. Nincs szükség Mariotára. 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 400 — #NoStress
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...baggio
Te elhiszed, hogy Kelly nem mozgat meg mindent, amit csak tud, hogy megszerezze Mariotát?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
Ha most kellene fogadni (tippelni már lehet a bowl.hu-s játékban!), akkor arra tennék, hogy a Browns viszi őt az 1/2-vel vagy az 1/5-tel, attól függően, hogy Kelly tényleg komolyan érdeklődik-e vagy sem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 400 — #NoStress
Lehívtuk Cox opcióját! 😊

Mondjuk ettől függetlenül simán eltradelhetjük csütörtökön, bár én már eddig sem nagyon hittem ezeknek a pletykáknak.

Minden jel arra mutat, hogy Bradford-dal tervezünk, szóval senki ne legyen szerintem csalódott, ha nem választjuk ki Mariotát. Ahogy elmondták Chip-ék is, régóta Bradford a kiszemelt.

A Marynowitz-interjúból nekem inkább az jött le, hogy lefelé mennénk, külön ki is hangsúlyozta szerintem az új GM-ünk azt, hogy több picket akarunk, vagyis lehet érdeklődni a pickjeink iránt 😊Hulkeinstein
Draft season van padlógázzal, a kérdések is hazugságok 😊
Nem mondom hogy ebből Mariota lesz, mert a valóság valószínűleg továbbra is ellene szól, azonban ha a következő 10 draftot is odaadnánk érte és minden áron meg akarnánk szerezni akkor is ezt tolnánk, hogy Bradford a megmentő, Mariota who?
Már csak 3 nap. Azért azt talán kijelenthetjük hogy első kör elejét ennyire még nem követtem feszülten soha, mikor 15+-on voltunk. Talán anno Berry-ért szorítottam nagyon hogy elkezd csúszni és jön a tökéletes S prospect 😊Cooltiszo
Az alku egyik fontos szabálya, hogy ha arról van szó, el tudd engedni.
De nem fogod a saját alkupozícióidat szántszándékkal rontani azzal, ha elárulod, hogy tántoríthatatlan vagy.
Jelen esetben csak úgy van esélye Kellynek elcsípni Mariotát, ha az 1/1 Winston, és a Titans nem viszi ki. Ekkor beindulhat, és odaadhat házat, kocsit, mindent az 1/3-ért. És oda is fog adni.
De ha ez így nyilvánvaló lenne, akkor bevághatna más is, és a Titans is bekavarhatna. Ergo felnyomná Mariota árát annyira, hogy már ő se tudja kifizetni.
Ez az én szcenárióm.
Szerintem 1/3-on viszi a Philly Mariotát ha bent van. (Esetleg 1/2-n, 1/4-en.)

több mint 9 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Lehívtuk Cox opcióját! 😊

Mondjuk ettől függetlenül simán eltradelhetjük csütörtökön, bár én már eddig sem nagyon hittem ezeknek a pletykáknak.

Minden jel arra mutat, hogy Bradford-dal tervezünk, szóval senki ne legyen szerintem csalódott, ha nem választjuk ki Mariotát. Ahogy elmondták Chip-ék is, régóta Bradford a kiszemelt.

A Marynowitz-interjúból nekem inkább az jött le, hogy lefelé mennénk, külön ki is hangsúlyozta szerintem az új GM-ünk azt, hogy több picket akarunk, vagyis lehet érdeklődni a pickjeink iránt 😊Hulkeinstein
Draft season van padlógázzal, a kérdések is hazugságok 😊
Nem mondom hogy ebből Mariota lesz, mert a valóság valószínűleg továbbra is ellene szól, azonban ha a következő 10 draftot is odaadnánk érte és minden áron meg akarnánk szerezni akkor is ezt tolnánk, hogy Bradford a megmentő, Mariota who?
Már csak 3 nap. Azért azt talán kijelenthetjük hogy első kör elejét ennyire még nem követtem feszülten soha, mikor 15+-on voltunk. Talán anno Berry-ért szorítottam nagyon hogy elkezd csúszni és jön a tökéletes S prospect 😊
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Lehívtuk Cox opcióját! 😊

Mondjuk ettől függetlenül simán eltradelhetjük csütörtökön, bár én már eddig sem nagyon hittem ezeknek a pletykáknak.

Minden jel arra mutat, hogy Bradford-dal tervezünk, szóval senki ne legyen szerintem csalódott, ha nem választjuk ki Mariotát. Ahogy elmondták Chip-ék is, régóta Bradford a kiszemelt.

A Marynowitz-interjúból nekem inkább az jött le, hogy lefelé mennénk, külön ki is hangsúlyozta szerintem az új GM-ünk azt, hogy több picket akarunk, vagyis lehet érdeklődni a pickjeink iránt 😊
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Most miért, Jordan is első körös volt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2015/4/27/8502791/eagles-trade-rumors-marcus-smith-linebacker-dion-jordan-dolphins

😊 na ha ez összejönne...még ha fele sem igaz, akkor is faja kis 1st R pick
több mint 9 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
 www.youtube.com/channel/UCOHCk10JiMYRQuqYTPykkPg/videos

Hétvégén felpakoltak ide egy 2011-es Cowboys elleni meccset. Casey Matthews, wide 9, Henery, Danny Watkins, dream team