Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Meglátjuk mennyibe fáj ha lesz egyáltalán esélyünk rá.

Nekem még az idei draft classal kapcsolatban is hiányosságaim vannak nemhogy a jövő évivel 😀 úgy hogy jól nyomod 😉

Egyébként az ideiből esetleg Byron Jonest fájlalnám ha kimaradna, s ha jön Mariota akkor rá már nem maradna esélyünk.dande
Byron Jones-ról annyi infó, hogy elvileg a boardunkon 2. körös, más csapatoknál top20 pick. Persze ez is lehet smoke, de érdekes mindenesetre.Hulkeinstein
Én Kevin Johnsont, és Eric Rowe-t is jobban kedvelem nála. Collinst meg pláne. 1. körben viszont csak Collins és jOhnson picknek örülnék ezek közül. Amúgy Marcus Peters a kedvenc sec játékosom az idei classból. Imádom hogy mekkora paraszt a pályán is 😊
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Meglátjuk mennyibe fáj ha lesz egyáltalán esélyünk rá.

Nekem még az idei draft classal kapcsolatban is hiányosságaim vannak nemhogy a jövő évivel 😀 úgy hogy jól nyomod 😉

Egyébként az ideiből esetleg Byron Jonest fájlalnám ha kimaradna, s ha jön Mariota akkor rá már nem maradna esélyünk.dande
Byron Jones-ról annyi infó, hogy elvileg a boardunkon 2. körös, más csapatoknál top20 pick. Persze ez is lehet smoke, de érdekes mindenesetre.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meglátjuk mennyibe fáj ha lesz egyáltalán esélyünk rá.

Nekem még az idei draft classal kapcsolatban is hiányosságaim vannak nemhogy a jövő évivel 😀 úgy hogy jól nyomod 😉

Egyébként az ideiből esetleg Byron Jonest fájlalnám ha kimaradna, s ha jön Mariota akkor rá már nem maradna esélyünk.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyébként ha már itt tartunk megoldásnak látnád akár Bradfordot akár Tebowt akár Sanchot QB posztra? Vagy akkor kit? Várjunk még egy évet mondjuk Kardélre (Cardele Jones)?dande
Szerintem Sancho a kezdő jelenleg. Cardél nem lesz itt igazi opció soha. Trevan Boykin inkább lehet, ha jövőre Qb need lesz. Bradfordot én nem tudom elképzelni eagles irányítóként. Lehet idén pályára lép de, hogy jövőre nem fog, ha nem Pro Bowl szezonja lesz az tuti. Tebowt reklámfogásnak érzem, de azért edzésen is megnézik majd maguknak. Veszíteni nem veszthetnek vele.Shawn84
Hm Boykin? Érdekes, bár nem feltétlen látnám jobb opciónak mint Mariota legfeljebb elérhetőbbnek. De én mondjuk nem értek hozzá 😀dande
Nem mondtam én hogy jobb. Csak említetted kordét. ha jövőre kéne hozni QB-t akkor Boykint preferálnám. Idén egyértelmű hogy Mariota lenne a legjobb fit az eaglesbe. Én csak épp nem akarom hogy felcseréljenek érte vagyonokért. Ennyi. Akkor se ha ő lesz a valaha volt legjobb Qb. És smucig vagyok, és nekem fáj ha ennyit kiadnak egyetlen emberért. Ha elérhető lenne 1/10 környékén akkor simán azt mondanám, hogy adjunk neki, de így túl sokat kell feláldozni. Meg nekem a jövő évi draft felhozatal már most nagy kedvencem, szóval én mindenképp onnan is akarnék 1. körben játékost 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ha már itt tartunk megoldásnak látnád akár Bradfordot akár Tebowt akár Sanchot QB posztra? Vagy akkor kit? Várjunk még egy évet mondjuk Kardélre (Cardele Jones)?dande
Szerintem Sancho a kezdő jelenleg. Cardél nem lesz itt igazi opció soha. Trevan Boykin inkább lehet, ha jövőre Qb need lesz. Bradfordot én nem tudom elképzelni eagles irányítóként. Lehet idén pályára lép de, hogy jövőre nem fog, ha nem Pro Bowl szezonja lesz az tuti. Tebowt reklámfogásnak érzem, de azért edzésen is megnézik majd maguknak. Veszíteni nem veszthetnek vele.Shawn84
Hm Boykin? Érdekes, bár nem feltétlen látnám jobb opciónak mint Mariota legfeljebb elérhetőbbnek. De én mondjuk nem értek hozzá 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyébként ha már itt tartunk megoldásnak látnád akár Bradfordot akár Tebowt akár Sanchot QB posztra? Vagy akkor kit? Várjunk még egy évet mondjuk Kardélre (Cardele Jones)?dande
Szerintem Sancho a kezdő jelenleg. Cardél nem lesz itt igazi opció soha. Trevan Boykin inkább lehet, ha jövőre Qb need lesz. Bradfordot én nem tudom elképzelni eagles irányítóként. Lehet idén pályára lép de, hogy jövőre nem fog, ha nem Pro Bowl szezonja lesz az tuti. Tebowt reklámfogásnak érzem, de azért edzésen is megnézik majd maguknak. Veszíteni nem veszthetnek vele.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ha már itt tartunk megoldásnak látnád akár Bradfordot akár Tebowt akár Sanchot QB posztra? Vagy akkor kit? Várjunk még egy évet mondjuk Kardélre (Cardele Jones)?dande
most ezt kitől kérdezed?kristof
Shawntól. Csak nem akartam piramisozni. Bocs azt gondoltam egyértelmű mivel ő írt ide utoljára. De bárki válaszolhat ha nem unjuk a témát 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Egyébként ha már itt tartunk megoldásnak látnád akár Bradfordot akár Tebowt akár Sanchot QB posztra? Vagy akkor kit? Várjunk még egy évet mondjuk Kardélre (Cardele Jones)?dande
most ezt kitől kérdezed?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ha már itt tartunk megoldásnak látnád akár Bradfordot akár Tebowt akár Sanchot QB posztra? Vagy akkor kit? Várjunk még egy évet mondjuk Kardélre (Cardele Jones)?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Töröltem 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A saját véleményed ezek alapján semmiképp ne változtasd. Higgy valamiben és állj ki mellette. Max nem lesz igazad, csalódni fogsz, vagy épp örülni.Shawn84
Ez Coelho-idézetnek is elmenne 😛Rataxes
Na ha ezt tudom előre, akkor nem hagyom abba az írást 😊
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Itt van Tebow es Sancsita van kubi nyugi

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hulk!
Szép levezetés, de a worst-case scenarioval szerintem nem igazán számoltál. Sikerül megegyezni a Browns-al, hogy elviszik Bradfordot, ám az 1/2-ért a Jets még többet ajánl és ti így irányító nélkül maradtok. Vagy miként képzelsz el egy hármas tárgyalást a Browns-Eagles-Titans hármassal, ahol nem szerencsés felfedni egymás előtt a lapokat?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy semmi ilyesmiről nincsen szo, egyszeruen Kelly nem akar lapot huzni a 19-re, hogy most meg azonnal Brafford ele rakjon egy olyan szerzodest, ami mondjuk pont a Ramsnek is eleg sok gondot okozott.
Kockaztat viszont abban az ertelemben,, hogy jol is elsulhet, hiszen ha Bradford nem lesz jo, vagy ismet serul, akkor abszolut Kelly lesz nyero helyzetben, es Bradfordnak nem kell majd annyit fizetni.

A masik oldal, ha Bradford a serulesei utan jo lesz tenyleg, akkor viszont rogton brutalis penzt kell majd kifizetni neki, mert hat idejott, kiraly volt. Viszont addig meg van egy ev, es ez nagyon nem mindegy.
Stez
Egyetértek, minden amellett szól minkét fél részéről, hogy most ne hosszabbítsunk vele, kivéve ha cserélni szeretnénk, mert akkor egy olcsóbb szerződéssel jobb cserealap. Szerintem lehoz 2-3 épkézláb meccset és a tárgyalásokkal gőzerőbe kapcsolnak és ha ő marad a kezdő méghozzá jó teljesítménnyel, akkor bye weekig aláírásra kerül a szerződése.picksix
Ha cserélni akarják, akkor pont, hogy nem szabad vele hosszabbítani, mivel hiába keresne kevesebbet valamivel cap-számait tekintve, onnantól ismét lenne garantált tartalom a szerződésében, ami egy cserénél az Eaglesnél ragadna bent DM-ként. És bizony egy ilyen mennyiségű DM 1-2 év múlva szép kis kalamajkát tud okozni.

Emiatt sem adnak neki új szerződést, és megjegyzem, nagyon jól teszik. Ha Kelly valóban Bradfordot szánja franchise QB-nak a csapatnál, akkor sem a draft előtt kell vele hosszabbítania. Most nagyon jól összekuszálta a szálakat, így nagy meglepetést okozhat majd, ha eljön az ideje.

Kelly igazából kényelmes helyzetben van. Én azt is el tudom képzelni, hogy az Eagles felmozogna, de közben nem is Mariota a nagy szerelem, hanem valaki más, mondom, Kellyn lehetetlen kiigazodni, de a drafton ez előny.

több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Vagy semmi ilyesmiről nincsen szo, egyszeruen Kelly nem akar lapot huzni a 19-re, hogy most meg azonnal Brafford ele rakjon egy olyan szerzodest, ami mondjuk pont a Ramsnek is eleg sok gondot okozott.
Kockaztat viszont abban az ertelemben,, hogy jol is elsulhet, hiszen ha Bradford nem lesz jo, vagy ismet serul, akkor abszolut Kelly lesz nyero helyzetben, es Bradfordnak nem kell majd annyit fizetni.

A masik oldal, ha Bradford a serulesei utan jo lesz tenyleg, akkor viszont rogton brutalis penzt kell majd kifizetni neki, mert hat idejott, kiraly volt. Viszont addig meg van egy ev, es ez nagyon nem mindegy.
Stez
Egyetértek, minden amellett szól minkét fél részéről, hogy most ne hosszabbítsunk vele, kivéve ha cserélni szeretnénk, mert akkor egy olcsóbb szerződéssel jobb cserealap. Szerintem lehoz 2-3 épkézláb meccset és a tárgyalásokkal gőzerőbe kapcsolnak és ha ő marad a kezdő méghozzá jó teljesítménnyel, akkor bye weekig aláírásra kerül a szerződése.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
A saját véleményed ezek alapján semmiképp ne változtasd. Higgy valamiben és állj ki mellette. Max nem lesz igazad, csalódni fogsz, vagy épp örülni.Shawn84
Ez Coelho-idézetnek is elmenne 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem azt álmodtam (tényleg 😀), hogy a Bucs behúzza Winstont, mi pedig második helyen Mariotat méghozzá egész baráti áron (nem emlékszem pontosan mi volt). Legyen így 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
No, nem csak én gondolkozok ilyen dolgokon, Jimmy Kempski is pont ugyanazt vezeti le, mint én itt az előbb, vagyis a Bradford-tábor az, aki gerjeszti ezt a sületlenséget, hogy máshol nem hajlandó hosszútávút aláírni 😊

 www.phillyvoice.com/so-are-eagles-getting-marcus-mariota-or-nah/Hulkeinstein
Whisenhuntos rész tetszik a legjobban. Sőt ha jobban belemegyünk és megnézzük a off cord és qb coach személyét...egyre kevésbé indokolt egy Mariota húzás. 😊

Aztán a végén úgy is az lesz amit rva írt, hogy a Tampa beleköp a levesünkbe. 😀 (vagy a Browns beletrollkodik és felmennek az 1/1-ért. 😀 )Greengo
Ha a Tampa viszi Mariotát, akkor az egész insider tábor havi fizuját megfelzeik szerintem 😀 😀 Nevetnék, ha tényleg ez lenne 😀

Egyébként Ruston Webster, a Titans GM a mai sajtótájékoztatón már nagyon árulta a picket 😀

Komolyan, kezdek visszafelé hajlani, hogy mégis felmegyünk 😀 Tim McManus, az egyik legmegbízhatóbb Philly beatwriter is azt tweetelte, hogy nincs még lefutva az ügy, simán kiköthet még itt Mariota.Hulkeinstein
Ilyenkor már minden amit hallasz vagy olvasol max érdekességnek jó. A saját véleményed ezek alapján semmiképp ne változtasd. Higgy valamiben és állj ki mellette. Max nem lesz igazad, csalódni fogsz, vagy épp örülni. Én már az ilyen dolgokat fel se veszem. Kendricks trade híreket is csak í címekig olvasom el. 2 nap és kiderül.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeff McLane ‏@Jeff_McLane 4 min4 perccel ezelőtt

Me to store owner: "Do you have any Sam Bradford jerseys." Owner: "No, I don't think anybody has them."
33 retweet 29 kedvenc

😀


John McClain ‏@McClain_on_NFL 4 p4 perccel ezelőtt

Texans agreed to terms with RB Chris Polk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bekaphatnák (a csalit persze :p)
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
"simán köthet ki itt Mariota..."

Jah behajózik a Delaware folyón 😛

Már csak két nap és néhány óra 😀dande


Erről ez jutott eszembe 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
"simán köthet ki itt Mariota..."

Jah behajózik a Delaware folyón 😛

Már csak két nap és néhány óra 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
No, nem csak én gondolkozok ilyen dolgokon, Jimmy Kempski is pont ugyanazt vezeti le, mint én itt az előbb, vagyis a Bradford-tábor az, aki gerjeszti ezt a sületlenséget, hogy máshol nem hajlandó hosszútávút aláírni 😊

 www.phillyvoice.com/so-are-eagles-getting-marcus-mariota-or-nah/Hulkeinstein
Whisenhuntos rész tetszik a legjobban. Sőt ha jobban belemegyünk és megnézzük a off cord és qb coach személyét...egyre kevésbé indokolt egy Mariota húzás. 😊

Aztán a végén úgy is az lesz amit rva írt, hogy a Tampa beleköp a levesünkbe. 😀 (vagy a Browns beletrollkodik és felmennek az 1/1-ért. 😀 )Greengo
Ha a Tampa viszi Mariotát, akkor az egész insider tábor havi fizuját megfelzeik szerintem 😀 😀 Nevetnék, ha tényleg ez lenne 😀

Egyébként Ruston Webster, a Titans GM a mai sajtótájékoztatón már nagyon árulta a picket 😀

Komolyan, kezdek visszafelé hajlani, hogy mégis felmegyünk 😀 Tim McManus, az egyik legmegbízhatóbb Philly beatwriter is azt tweetelte, hogy nincs még lefutva az ügy, simán kiköthet még itt Mariota.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
No, nem csak én gondolkozok ilyen dolgokon, Jimmy Kempski is pont ugyanazt vezeti le, mint én itt az előbb, vagyis a Bradford-tábor az, aki gerjeszti ezt a sületlenséget, hogy máshol nem hajlandó hosszútávút aláírni 😊

 www.phillyvoice.com/so-are-eagles-getting-marcus-mariota-or-nah/Hulkeinstein
Whisenhuntos rész tetszik a legjobban. Sőt ha jobban belemegyünk és megnézzük a off cord és qb coach személyét...egyre kevésbé indokolt egy Mariota húzás. 😊

Aztán a végén úgy is az lesz amit rva írt, hogy a Tampa beleköp a levesünkbe. 😀 (vagy a Browns beletrollkodik és felmennek az 1/1-ért. 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
A Tampa mindenkit megsz*pat, ha elviszi Mariotát, igaz? 😊

én is kezdek azon a véleményen lenni, hogy Winston hasonlít JaMarcus Russell-re. olyan "puha".