Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A következő info:

Thursday night vs Saints on 10/15 @680thefrontrow @sportsandra @steakshapirodande
Az a Falconsra vonatkozik.

Ami viszont ránk, az a 16. héten egy szombati meccs Washingtonban.Hulkeinstein
Aha értem 😀

Szeretjük a végére tartogatni a csoport ellenfeleket 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
A következő info:

Thursday night vs Saints on 10/15 @680thefrontrow @sportsandra @steakshapirodande
Az a Falconsra vonatkozik.

Ami viszont ránk, az a 16. héten egy szombati meccs Washingtonban.

Juhhé! Újabb infó:

Eagles@ Lions hálaadáskor, idén is lesz ünnepi meccsünk! 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A következő info:

Thursday night vs Saints on 10/15 @680thefrontrow @sportsandra @steakshapiro
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Lehet, hogy megvan a kezdés?

Eliot Shorr-Parks ‏@EliotShorrParks 48 mp49 másodperccel ezelőtt

At Atlanta Falcons Wk 1 on MNF, as reported by @JohnKincade, should be a win for the #Eagles.dande
Tökéletes season opener!

Idegenben, egy átalakuló csapat ellen, pont ilyet akartam! Ugye azért jó az idegenbeli kezdés, mert frissen tudunk utazni még a legelején, ott nem sokat számít a hazai pálya, csak a meccs alatt.

Ráadásul hétfőn, tehát rögtön egy prime time meccs, és szintén nem idény közben lesz a hétfői meccs, ahol elfáradnánk.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy megvan a kezdés?

Eliot Shorr-Parks ‏@EliotShorrParks 48 mp49 másodperccel ezelőtt

At Atlanta Falcons Wk 1 on MNF, as reported by @JohnKincade, should be a win for the #Eagles.

úgy tűnik biztos

Matt Lombardo ‏@MattLombardo975 48 mp48 másodperccel ezelőtt

As @JohnKincade points out.. #Eagles vs. #Falcons on Monday Night Football to open the season.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Isteni brainfart Pete Priscotól: 😀😀 😀😀 😀😀
So now God is an Eagles' fan? I thought he coached them.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Az már biztos a Giants-l zárunk, reméljük csak az alapszakaszt 😀

Ed Kracz ‏@kracze 1 min1 minute ago

According to NYDN, #Eagles will host NY Giants in season finale on Jan. 3.dande
Szuper!

Ráadásul az első héten nem Dallasba megyünk, ahogy korábban hallani lehetett, hanem a Giants megy oda. Ez azért is jó, mert egy összeszokatlan csapattal menni Dallasba az első héten nem lett volna túl jó azok után, hogy ott alig volt változás. Inkább kezdjünk a Tampa Bay, vagy a Buffalo ellen, ahol még szintén nagy lesz a katyvasz. Falcons is lehet tőlem, vagy akár Dolphins is.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az már biztos a Giants-l zárunk, reméljük csak az alapszakaszt 😀

Ed Kracz ‏@kracze 1 min1 minute ago

According to NYDN, #Eagles will host NY Giants in season finale on Jan. 3.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Nálam a Cutler -> Titans, Rivers -> Bears csere nagyon adja magát, így a Chargers felmozogna az 1/2-re, hogy nyugodtan elvihessék Mariotát (a Tampánál már rég eldöntötték, hogy Winstont viszik, de bíznak benne, hátha befut egy Draft Day-féle ajánlat, sietségre tulajdonképp nincs okuk)baggio
miért kellene a Chargersnek Mariota?
a Browns két első körös pickje nem tűnne amúgy jobb ajánlatnak a Titans-nak, mint Rivers?rva
1) Whisenhuntnak rutinos qb-ra van szüksége, pickkel nem megy semmire
2) miért ne kellene nekik, ha már Rivers menni akar? és épp te említetted, hogy McCoy dolgozott Tebow-val is, ő pláne nem ódzkodik a nem prototype nfl irányítóktólbaggio
ezt nem tudtam, hogy Rivers menni akar.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Történelmi" lehetőség 😀

 www.bleedinggreennation.com/2015/4/21/8463487/eagles-almanac-2015-pdf-download-pre-order-buy-purchase-book
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 853 — No es importante
Nálam a Cutler -> Titans, Rivers -> Bears csere nagyon adja magát, így a Chargers felmozogna az 1/2-re, hogy nyugodtan elvihessék Mariotát (a Tampánál már rég eldöntötték, hogy Winstont viszik, de bíznak benne, hátha befut egy Draft Day-féle ajánlat, sietségre tulajdonképp nincs okuk)baggio
miért kellene a Chargersnek Mariota?
a Browns két első körös pickje nem tűnne amúgy jobb ajánlatnak a Titans-nak, mint Rivers?rva
1) Whisenhuntnak rutinos qb-ra van szüksége, pickkel nem megy semmire
2) miért ne kellene nekik, ha már Rivers menni akar? és épp te említetted, hogy McCoy dolgozott Tebow-val is, ő pláne nem ódzkodik a nem prototype nfl irányítóktól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt viszont sajnálom, hogy nem mi kezdünk a Pats ellen 😕
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálam a Cutler -> Titans, Rivers -> Bears csere nagyon adja magát, így a Chargers felmozogna az 1/2-re, hogy nyugodtan elvihessék Mariotát (a Tampánál már rég eldöntötték, hogy Winstont viszik, de bíznak benne, hátha befut egy Draft Day-féle ajánlat, sietségre tulajdonképp nincs okuk)baggio
miért kellene a Chargersnek Mariota?
a Browns két első körös pickje nem tűnne amúgy jobb ajánlatnak a Titans-nak, mint Rivers?rva
Mert a Titansnél van egy bizonyos Wisenhunt aki épp a Chargerstől ment oda és sztem elég jól ismeri Riverst. Hátha eljátszhatja ugyan azt mint egy bizonyos Kurt Warnerrel 😛 ha már mint HC, a fiatal nem annyira tehetséges QB-kal mit kezdeni nem tud.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Nálam a Cutler -> Titans, Rivers -> Bears csere nagyon adja magát, így a Chargers felmozogna az 1/2-re, hogy nyugodtan elvihessék Mariotát (a Tampánál már rég eldöntötték, hogy Winstont viszik, de bíznak benne, hátha befut egy Draft Day-féle ajánlat, sietségre tulajdonképp nincs okuk)baggio
miért kellene a Chargersnek Mariota?
a Browns két első körös pickje nem tűnne amúgy jobb ajánlatnak a Titans-nak, mint Rivers?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 853 — No es importante
Nálam a Cutler -> Titans, Rivers -> Bears csere nagyon adja magát, így a Chargers felmozogna az 1/2-re, hogy nyugodtan elvihessék Mariotát (a Tampánál már rég eldöntötték, hogy Winstont viszik, de bíznak benne, hátha befut egy Draft Day-féle ajánlat, sietségre tulajdonképp nincs okuk)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradford csak a draft-trade miatt fog kelleni, ugyanis mentek Mariotáért. Mariota lesz a kezdő, Tebow meg a backup, mert azért mégis csak Oregon láv faszomtuggyami.Coolearie
Bár örülnék neki de sajnos sehol nem látom azt az opciót, hogy Mariota hozzánk kerüljön. Vagy valami nagyon furmányosat kellett kitalálni amire azt mondjuk, hogy zseniális, vagy hagyjuk magunkat lehúzni (ezt hiszem legkevésbé) vagy a vki másik fél lesz nagyon balek. Ha valóban akarjuk egyáltalán. Lecsúszásában nem hiszek mert valaki legkésőbb 5-6. pick környékén behúzza, ha másképpen nem, trade útján.

Bradfordnál sokkal jobb opció vki számára akinek azonnal QB kell Rivers illetve Cutler akik ugye már szóba is kerültek. Bradford hozzájuk képest......

Úgyhogy vagy Bradford lesz a QB-nk vagy Tebow vagy nem tudom ki de most már jöhetne a draft 😛
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ilyen draft nem esélyes hogy Marpet 4.kör.
Ray minek ?
Barwin ,Graham, MS után pont első körben OLB főleg Ray ?
CB nalad nem need?
Van egy maxi es boykin es a veteran wt3 ...
Sokkal jobban kell CB WR OL

Angholor es Perriman sokkal hamarabb kimegy mint Smith nagy esellyel.Janek
Akkor menjünk szépen sorban.

1. A számok nem a kört jelölik, hanem sorszámok. Ha elolvasod megint, akkor láthatod, hogy egy plusz 3. körért tradeltünk le, tehát Marpet a 3. körben jönne, és Amos is.
2. Ray minek? Nincs OLB-cserénk egyáltalán. Illetve van egy Marcus Smith, aki eddig semmit nem csinált. Én nem húznék elől OLB-t, de rengeteget megnéztünk az offseasonben, szóval a csapat szerint igenis need valamennyire. Ray-t és Dupree-t is szemügyre vettük. Értékre pedig bármelyikük nagyon jó lenne 1/20-on.
3. Nálam a CB nem égető need. Amire nekünk szükségünk van, az egy 2. számú CB, ahol pedig 3 játékos kezdése is simán tűrhető lenne (Thurmond, Carroll, Boykin). Slot-ban megvagyunk, cserének meg a felsorolt embereken kívül ott van a tavalyi 4. kör elején húzott Jaylen Watkins. Ezzel a sorral nálam a CB nem need, csupán félig.
4. OL szerintem is nagyon kéne, de a csapat nem volt annyira aktív a korai körös OL-eket illetően. A felét nem is nagyon néztük meg.
5. Majd meglátjuk ki mikor megy ki, nálam Smith simán abban a kategóriában van, mint Agholor, meg Perriman.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ilyen draft nem esélyes hogy Marpet 4.kör.
Ray minek ?
Barwin ,Graham, MS után pont első körben OLB főleg Ray ?
CB nalad nem need?
Van egy maxi es boykin es a veteran wt3 ...
Sokkal jobban kell CB WR OL

Angholor es Perriman sokkal hamarabb kimegy mint Smith nagy esellyel.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Ma jön kia schedule, ha valaki még nem olvasta volna. Van esetleg bárkinek bármilyen kívánsága/preferenciája ezzel kapcsolatban?

Jó lenne, ha a bye week valahol a szezon vége felé lenne, mondjuk a 7-12. hét között valahol. A nyitómeccs is jó lenne, de az valószínűleg a Pats-Steelers lesz, ha marad a papírforma.

Én személy szerint annak is örülnék, ha az utolsó meccsünk otthon lenne. Ezeken kívül szerintem kb. mindegy most, hogy mikor kivel játszunk, úgyis a szezon előrehaladtával, meg a sérüléseket tudva derül ki, hogy mi lett volna a jó.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Bradford csak a draft-trade miatt fog kelleni, ugyanis mentek Mariotáért. Mariota lesz a kezdő, Tebow meg a backup, mert azért mégis csak Oregon láv faszomtuggyami.Coolearie
Szerintem olyan trade lesz: Bradford+Tebow+7.körös pick=1/1+stadion

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Visszatérve a fontosabb témákra, egyre jobban kezd talán körvonalazódni, hogy milyen draftstratégia lehet a kifizetődő. A workout/hírek/vizitek/értékelések/scheme-fit/stb. alapján én egy ilyet tudok elképzelni:

1. Need-nek nevezhetők a következő pozik: S, WR
2. Olyan fél-need az OL, meg az OLB. Szerintem komoly munkát raktak bele ezekbe a prospectekbe a csapatnál, viszont csak akkor fogunk húzni oda, ha BPA lesz a húzásunknál.
3. Jó ajánlat esetén szerintem bármilyen mozgásra hajlandóak vagyunk. Szerintem az első körben hátramegyünk megint, ha nem marad célpont, és lesz ajánlat, a 2.-ban/3.-ban/4.-ben pedig szerintem megint lesz felfelé csere.

Valami ilyen boardot tudok elképzelni:

1. kör:

1. lecsúszó WR (Parker)
2. lecsúszó OLB (Ray, Dupree)
3. safety, akit tökéletesnek tart az FO a sémánkba
4. letrade
5. CB/S, akit jónak tartunk értékre
6. WR, akit jónak tartunk értékre
7. OL, akit jónak tartunk értékre
(az 5., 6., 7. lehet más sorrendben, a boardunkon múlik)

2. kör:

1. bárki lecsúszó ember, akit 1. kör végére/2. kör elejére értékeltünk, akár feltrade-del
2. WR (Agholor, Smith, Perriman)
3. CB/S, akit jónak tartunk értékre
4. OLB, akit jónak tartunk értékre
5. OL, akit jónak tartunk értékre

3. kör:

1. Ha maradt 2. körös DB, WR, vagy OL célpontunk, akkor feltrade
2. Ha maradt need, akkor betölteni
3. BPA

4. kör

1. Ha maradt 3. körös target (mondjuk Amos), akkor feltrade
2. BPA

Innentől pedig végig BPA.

Persze a BPA az a Kelly-féle BPA-t jelenti, aki a boardunkon elől van.

Konkretizálva most ez lenne a legjobb tippem:

1. letrade egy plusz 3. körért
2. Agholor
3. Rowe
4. Marpet
5. feltrade Amos-ért

Innen pedig BPA
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Amúgy Barkley ekkora 0? Pedig ha egy évvel hamarabb jön a draftra, minimum első körös lett volna.dugo1993
Mióta komolyabban követem a csapatot, semmilyen pozitív hír nem volt Barkley-ról. Ha Chip sem tud semmit kihozni belőle (márpedig gyanúsan ez a szitu), akkor szerintem kuka.Hulkeinstein
Az hogy 20 méterrel alá folé dobálja az 5 yardos targetet is... Nem lehet az ilyennel mit kezdeni.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
bíztató a helyzet.
jorge
114,5 ha osszeadod. Sima SB. no para.

több mint 9 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Megnyugodtam, én Bradyt utálom 😊Rataxes
Érthető, a legjobbat mindig sokan utáljákWyatt
OFF: Luckot is ezert utaljak, pedig o se tesz semmi olyat sem a palyan, se a palyan kivul amiert utalni kellene. 😕

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Bradford csak a draft-trade miatt fog kelleni, ugyanis mentek Mariotáért. Mariota lesz a kezdő, Tebow meg a backup, mert azért mégis csak Oregon láv faszomtuggyami.