Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valamiért most egy slant route van a fejemben, ahol simán megverte a védőjét.
Ha abbahagyná a picsogást, és tényleg csapatjátékos, akkor most kell befogni, és csak a következő meccs(ekre) koncentrálni. Megjön neki is az áttörés, akár csak Bellnél, csak türelmesnek kell lenni. Ami nyilván nem a Detroit ellen fog bekövetkezni, de a bye week alatt lesz ideje edzéseken is bizonyítani Bennek és Haleynek.
Dodó
Slant route-ban sem rossz, pár éve Cards ellen Mathieu-t verte meg így. Elég nagy TD lett. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
No és a mi kis gyenge csopikánkból a Ravens belegyalulja a földbe a Miamit. Persze persze Cutler nélkül, de ugye ott meg félidőtől Flacco nélkül.

Nem lehet senki ellen biztosra menni ebben a ligában idén...
Klemó
Ez lehet nekem szolt ( Nem New Orleans-ban kellett volna megnyerni a SB-t, de mar mindegy ). Azert mert 2 rossz kozul egy jobb napot fog ki az nem jelenti hogy o jo. A Miami olyan nekunk amugy, mint nektek a KC. A szomoru, hogy meg 5 darab hasonloan QB nelkuli csapattal jatszottunk es nem mutatja az eredmenyjelzo, meg most is forgolodok, hogy tudtunk kikapni otthon Trubinsky-tol 😕
több mint 6 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Valamiért most egy slant route van a fejemben, ahol simán megverte a védőjét.
Ha abbahagyná a picsogást, és tényleg csapatjátékos, akkor most kell befogni, és csak a következő meccs(ekre) koncentrálni. Megjön neki is az áttörés, akár csak Bellnél, csak türelmesnek kell lenni. Ami nyilván nem a Detroit ellen fog bekövetkezni, de a bye week alatt lesz ideje edzéseken is bizonyítani Bennek és Haleynek.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért amikor Bryant csúcson volt, és megvolt az összhang, akkor nemcsak flyra lehetett használni, nagyon jó volt screen-játékoknál (Raiders elleni TD-je örökké emlékezetes), end around futásoknál is (Denver ellen pl), szóval sokféleképpen lehet őt használni. De fizikális adottságai szerint RZ-ben is életveszélyes, és ezt pályája elején iszonyatosan ki tudtuk használni.

Szóval idén egyelőre hiába nem hozza a számokat, képességei szerint ő egy valid WR2, ami nekünk tavaly nagyon hiányzott. Ha sikerülne csak egy kicsit jobban bevonni, akkor sokat nyerhetünk vele. És biztos, hogy ez a cél, nem véletlenül nem trédeljük el a kilengések ellenére. Azt akarjuk, hogy a PO-ra elérje azt a szintet, mint amit rookie-idényében csinált. Na akkor lesz igazán félelmetes az Offense.

A mostani Bryant valóban nem igazán hiányzik, de mi azt a Bryantet akarjuk előcsalogatni, aki rookie évében volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Amúgy nem tudom miért sírunk ennyire Bryant-ért. Semmi mást nem tud csinálni, mint nyíl egyenesen futni, és az esetek nagyobb részében elkapni a labdát (ha odadobják). Ezt sem biztos kézzel teszi, és más route-ot nem is tud megfutni.
Egy dologra jó, széthúzni a pályát, és hogyha nem mennek vele, és BB megtudja dobni akkor oda dobni neki, ebből idén egyet sem láttunk és valószínű hogy olyan nagyon sokat nem is fogunk.
Ezt egy valamirevaló védelem azért "könnyen" levédekezi, másra meg használhatatlan, az elkapási tudása, és a route futása miatt.

Szeretem, imádom nézni amikor nagy játékot csinál, és fantasy csapataimban is mindig jelen van, idén sem rúgtam ki ennek ellenére, de azért megkönnyezni nem fogom ha koccol a jövőben valamilyen formában.
Nyilván nem mondom, hogy rossz játékos, mert voltak nagy meccsei (ez a játékstílusából adódik), és playmakernek is tartom, de azért messze nem nélkülözhetetlen.

Azért Soldival egyetértek, felesleges lenne most eladni vélhetően hátsó pick-ért, hasznunk nem sok lenne belőle.

Tipikusan az a játékos, akiből TB, és AR-en kívül más nem nagyon fog kihozni semmit.


JuJu meg tény, hogy a legnagyobb forma, emellett bazira jól is játszik már most, és még hol van a csúcsa...
Már most nyugodtan lehet dobálni felé a 3. kísérletnél a lasztit, és ez nagy szó.
Ward minden idők legnagyobb favoritja nálam, úgyhogy garantált a JuJu szeretetem is. 😊

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A Ravens jól játszott...kellettek persze a Mia hibái is, de szerintem jók voltak amíg Flacco ott volt. Kb azt láttam amit mi is próbálunk, vagyis erős futójáték, és nem kell sok kockázatos passz. A Mia elképesztően rapszodikus...most nem néztem volna ki belőlük egy normális drive-ot se, más meccsen meg vannak szép dolgai. Hát ilyen ez az idei NFL, nagyjából mindenkinél. De legalább jött a Flacco kevés passzolt yard és legalább 3 pontos Ravens győzelem tippem is 😊
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Azért az a Mia tett érte nem kicsit 😀
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
No és a mi kis gyenge csopikánkból a Ravens belegyalulja a földbe a Miamit. Persze persze Cutler nélkül, de ugye ott meg félidőtől Flacco nélkül.

Nem lehet senki ellen biztosra menni ebben a ligában idén...
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Tényleg napról napra jobban bírom JuJu-t! Most éppen Crosby-mezben kint van a Pens-meccsen. Mikor mutatta a kamera, felállt táncolni. 😊 Meg alapból annyira tetszik, hogy bringával jár az edzésekre. 😊
Soldados
Bringálval útba esik a Pens aréna az edzőközpont felé. Ott megy el a bicikliút nem messze. 😁
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tényleg napról napra jobban bírom JuJu-t! Most éppen Crosby-mezben kint van a Pens-meccsen. Mikor mutatta a kamera, felállt táncolni. 😊 Meg alapból annyira tetszik, hogy bringával jár az edzésekre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nem is kellene erőltetni egyiket se...jöjjenek rendbe a bye week alatt, aztán jön a lényegi rész
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tuitt, Gilbert és McDonald nem edzett. Előbbi elárulta, hogy nem fog játszani, de valszeg Gilbert se.

JuJu viszont megint teljes edzést tolt, így ő bevethetőnek tűnik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Lehet tudni, hogy mi lett pók testvérrel?
Spy
Írta, nem halt meg, deportálva lett a kertbe
polamalu
igen, de o es en is hallaskarosultak lettunk ugy uvoltott a gyerek. Mondtam, hogy ne a kutyahaz fele menjen, de nem hallotta.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Juju egy olyan bohóc aki kell minden öltözőbe. Jó ertelembe értsetek. Tehetséges, fiatal, éli az álmát. Mindezt mókázva. Hatalmas figura. Remélem valaha lesz valóban Warddal egy lapon említve Steel Cityben. Annál sztem nem sok nagyobb elismerés van a városban.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Martavis Bryant: "If I'm not traded I'm going to work my butt off here, and whatever happens happens. You're not going to hear me complaining no more. I'm just going to be quiet and let everything fall into place."
bcsarli
Jó a szó, de azért én erre a gyökérre jobban haragszom, mint Bellre!
Szokol
Juju viszont tényleg jó fejnek tűnik 😊:

"JuJu Smith-Schuster said he will give Ben Roethlisberger his next paycheck if Big Ben gets in on the next TD celebration."

több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 870 — Steelers fan
Martavis Bryant: "If I'm not traded I'm going to work my butt off here, and whatever happens happens. You're not going to hear me complaining no more. I'm just going to be quiet and let everything fall into place."
bcsarli
Jó a szó, de azért én erre a gyökérre jobban haragszom, mint Bellre!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Martavis Bryant: "If I'm not traded I'm going to work my butt off here, and whatever happens happens. You're not going to hear me complaining no more. I'm just going to be quiet and let everything fall into place."

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Lehet tudni, hogy mi lett pók testvérrel?
Spy
Írta, nem halt meg, deportálva lett a kertbe
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Lehet tudni, hogy mi lett pók testvérrel?
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
amúgy szerintem azért is lesz nagyobb esély bell újraszerződésének, mert ben nem valószínű, hogy játszik még egy évet, és így sok pénz marad utána...
persze ki tudja, lehet, hogy másvalakit hozunk a helyére nem csak a draftról...
pl alex smith-nek lejár asszem a szerzdése, habár ha így játszik, akkor újat fog kapni, és nem az idei első körös QB val vágnak neki a következő szezonnak...
zzz888
Hol kell aláírni hogy Smith jövőre hozzánk jön(már ha Ben visszavonul)?

Steelers fan
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
amúgy szerintem azért is lesz nagyobb esély bell újraszerződésének, mert ben nem valószínű, hogy játszik még egy évet, és így sok pénz marad utána...
persze ki tudja, lehet, hogy másvalakit hozunk a helyére nem csak a draftról...
pl alex smith-nek lejár asszem a szerzdése, habár ha így játszik, akkor újat fog kapni, és nem az idei első körös QB val vágnak neki a következő szezonnak...

Szerkesztette: zzz888
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
1. nem hivatalos ajanlat. Bar a szemelyes velemenyem, hogy bearazta magat es utana mint az apam inkabb vasszoget eszik,de ha megmondta akkor megmondta. Remelem azert erted, hogy en nem gondolom hogy a FO nem csinalt valamit jol, sot. Attol meg Bell oldala is ertheto. Ugy emlekszem 3m volt a kulonbseg. A kerdes nalam, hogy a nem penge elen tancolo csapatomnak er-e plusz 3 m-t, de nem latom ellenfelkent valami PO csapatban. Mellesleg az NFL egyik legnagyobb sztarja is, a nezok ezen keves jatekosert orulnek meg. Bar nalunk a stadion egyik felet Jensen a masikat Skura tolti fel. 😊
2. A lenyeg, hogy a jo jatekosnak tobb mindent elneznek. Ez egy altalanos dolog, nem red flag-et ero, de kar rajta ragni a gittet
3. Ezert mondtam, hogy nem egyszeru kerdes. A tavalyi evben a fizetesehez kepest alul teljesitett. De osszesegeben megerte azt nem vitatja senki. Meg mindig jo, foleg ha masokhoz viszonyitom nem magahoz. De en csak a teljesitmenyet a fizetesehez, 1 evben.
5 itt is megegyeztunk 😊

+1 BB nem kell hogy pluszt vallaljon, de van meg futo a keretben, masok is kaphatnak CD passzt. Ha a vasas nem akar vele jovore semmit, akkor is beosztva facsarnam ki, hogy a PO runban legyen ott lehetoleg, nem az alapszakaszban ahol megegyeztunk, hogy erolkodes nelkul behuzzatok.
no
1. Én Bell oldalát két részre bontanám. A pénz részét meg tudom érteni, el tudom fogadni, hogy mennyit kért. (De azt is irreálisnak tartom racionálisan, de ott értem). A holdout más tészta, az értelmetlen volt. Számomra ebben az ő oldala nem érthető. Semmit nem érhetett el, de ezzel a tettével visszavetette saját és ezáltal a csapat teljesítményét.
2. nyilván többet elnéznek egy elit playának, ezért lenne olyan, aki megfizetné. De lenne olyan is, akinél ez visszavet az értékén.
3. deal 😊

+1 - Én most még tökig nyomnám a gázpedált. Ami húzódás-zúzódás, az kb 1 hónap kihagyás legfeljebb, tehát még időben vagyunk, ami ennél súlyosabb (törés-szakadás), az már most gáz lenne a PO-ra nézve. Emiatt csak az utolsó hónapban (decemberben) vennék vissza valamelyest a terhelésből attól függően, mennyire kell teperni a 1st seedért. Illetve akkor (tehát decemberben) formába akarnám hozni Bent egy nagy rohamra, ahhoz pedig passzolnia kell. Ezalatt az is kiderülne, hogy Benre mekkora nyomást lehet helyezni. Szóval én még 4-5 meccsig nem nagyon változtatnék - persze ez matchup függő is, mert ahol gyenge a pass D, ott Ben önbizalmát növelni kell.

Hosszútávon nézve abban igaza van Klemónak, hogy ne temessük a Steelers-Bell kapcsolatot. Sok minden fogja befolyásolni. De a Steelers jelenleg azt nem tudhatja, mi lesz (talán még azt sem, hogy mit akar pontosan, mivel ez is sok mindenen múlhat, vagy legalábbis sok minden változtathat a jelenlegi elképzelésen), és nem is számol(hat) vele évekre a mostani holtszezon tapasztalatai alapján, mert a Steelers irreálisan nem fogja túlfizetni. Ergó jelenleg nincs értelme spórolni vele a köv. évekre. A PO-t nézve pedig sztem elég decemberben kissé visszafogni.

Amúgy egy gondolattal kezdek barátkozni, mégpedig még egy franchise taggel. Az 1 évre 14-15 milla lenne, ami soknak sok, de az csak 1 évre van megint, nem 4-5-re, és utána elengedni végleg. Persze ez Bellnek nagyon nem tetszene, de a Steelers-nek talán ez lenne a leghatékonyabb. A legjobb éveit (1-6.) itt töltené, ebből utolsó 2 évében megfizetné rendesen, de nem kötelezné el magát a klub nagy kiadásra hosszú évekre, majd Bell utolsó premier éveire (7-?) elmehetne máshova, ahol már csak az lenne a kérdés, mikor jön a visszaesés és az elhasználódás.
Soldados
1. A HO-tal azt erte el, ami a szerepe. A ket fel megnezheti, hogy mennyire erosek a masik ervei.B megmutatta a csapatnak, hogy nem lehet csak ugy potolni. A csapat meg, hogy tudunk nyerni nelkuled. Es irtam akkor mikor aktualis volt, hogy a rarakott tag konkluzioja es legnagyobb felelme, hogy megfogja kapni a 2.-at is.Abbol mar egy sima holdoutnal majd tobb kellene es az mar inkabb red-flag lesz.
2. deal

+1 szerintem lesz megegyezes, es a mostani Bell kereshez kepest a csapat szempontjabol jobb feltetelekkel ( ez csak egy erzes )

Orulok, hogy nem Luther 95 pontjat beszeltuk ki ( a latinom eleg gyenge 😊 )
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ben ezt nyilatkozta is, hogy ez a 20 éves tacskó olyan feelingt hoz az öltözőbe a sok vén trotty közé.... Mindig mosolyt csal az arcokra. Persze nem ezekkel a szavakkal.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Én kiváncsi voltam, hogy miként kezeljük ezt a Bryant sagát. Én is büntettem volna, nem kérdés és a rövid reakciójából az is következik (social media), hogy Bryant nagyon nem számított rá. Én is azt gondolom, hogy tökös húzás a csapat védelmében, kellett lépni valamit, mert az, ahogy letámadta a "rendszert" az nagyon nem okés, függetlenül attól, hogy jogos-e vagy sem, hogy nem kapott elég labdát. Lesz mögötte egy egy edzői beszélgetés is biztosan, de nem most és ez is helyes és még akkor is, ha hiányozni fog a Lions ellen.

Egyébként JuJu teljes edzést tolt szerdán, így a concussion protokol csakis gondolom elővigyázatosság volt. Egyébként beszarás ez a srác. 20 éves és lehet érezni, hogy a vitalitása kihat az egész csapatra pozitív értelemben.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. nem hivatalos ajanlat. Bar a szemelyes velemenyem, hogy bearazta magat es utana mint az apam inkabb vasszoget eszik,de ha megmondta akkor megmondta. Remelem azert erted, hogy en nem gondolom hogy a FO nem csinalt valamit jol, sot. Attol meg Bell oldala is ertheto. Ugy emlekszem 3m volt a kulonbseg. A kerdes nalam, hogy a nem penge elen tancolo csapatomnak er-e plusz 3 m-t, de nem latom ellenfelkent valami PO csapatban. Mellesleg az NFL egyik legnagyobb sztarja is, a nezok ezen keves jatekosert orulnek meg. Bar nalunk a stadion egyik felet Jensen a masikat Skura tolti fel. 😊
2. A lenyeg, hogy a jo jatekosnak tobb mindent elneznek. Ez egy altalanos dolog, nem red flag-et ero, de kar rajta ragni a gittet
3. Ezert mondtam, hogy nem egyszeru kerdes. A tavalyi evben a fizetesehez kepest alul teljesitett. De osszesegeben megerte azt nem vitatja senki. Meg mindig jo, foleg ha masokhoz viszonyitom nem magahoz. De en csak a teljesitmenyet a fizetesehez, 1 evben.
5 itt is megegyeztunk 😊

+1 BB nem kell hogy pluszt vallaljon, de van meg futo a keretben, masok is kaphatnak CD passzt. Ha a vasas nem akar vele jovore semmit, akkor is beosztva facsarnam ki, hogy a PO runban legyen ott lehetoleg, nem az alapszakaszban ahol megegyeztunk, hogy erolkodes nelkul behuzzatok.
no
1. Én Bell oldalát két részre bontanám. A pénz részét meg tudom érteni, el tudom fogadni, hogy mennyit kért. (De azt is irreálisnak tartom racionálisan, de ott értem). A holdout más tészta, az értelmetlen volt. Számomra ebben az ő oldala nem érthető. Semmit nem érhetett el, de ezzel a tettével visszavetette saját és ezáltal a csapat teljesítményét.
2. nyilván többet elnéznek egy elit playának, ezért lenne olyan, aki megfizetné. De lenne olyan is, akinél ez visszavet az értékén.
3. deal 😊

+1 - Én most még tökig nyomnám a gázpedált. Ami húzódás-zúzódás, az kb 1 hónap kihagyás legfeljebb, tehát még időben vagyunk, ami ennél súlyosabb (törés-szakadás), az már most gáz lenne a PO-ra nézve. Emiatt csak az utolsó hónapban (decemberben) vennék vissza valamelyest a terhelésből attól függően, mennyire kell teperni a 1st seedért. Illetve akkor (tehát decemberben) formába akarnám hozni Bent egy nagy rohamra, ahhoz pedig passzolnia kell. Ezalatt az is kiderülne, hogy Benre mekkora nyomást lehet helyezni. Szóval én még 4-5 meccsig nem nagyon változtatnék - persze ez matchup függő is, mert ahol gyenge a pass D, ott Ben önbizalmát növelni kell.

Hosszútávon nézve abban igaza van Klemónak, hogy ne temessük a Steelers-Bell kapcsolatot. Sok minden fogja befolyásolni. De a Steelers jelenleg azt nem tudhatja, mi lesz (talán még azt sem, hogy mit akar pontosan, mivel ez is sok mindenen múlhat, vagy legalábbis sok minden változtathat a jelenlegi elképzelésen), és nem is számol(hat) vele évekre a mostani holtszezon tapasztalatai alapján, mert a Steelers irreálisan nem fogja túlfizetni. Ergó jelenleg nincs értelme spórolni vele a köv. évekre. A PO-t nézve pedig sztem elég decemberben kissé visszafogni.

Amúgy egy gondolattal kezdek barátkozni, mégpedig még egy franchise taggel. Az 1 évre 14-15 milla lenne, ami soknak sok, de az csak 1 évre van megint, nem 4-5-re, és utána elengedni végleg. Persze ez Bellnek nagyon nem tetszene, de a Steelers-nek talán ez lenne a leghatékonyabb. A legjobb éveit (1-6.) itt töltené, ebből utolsó 2 évében megfizetné rendesen, de nem kötelezné el magát a klub nagy kiadásra hosszú évekre, majd Bell utolsó premier éveire (7-?) elmehetne máshova, ahol már csak az lenne a kérdés, mikor jön a visszaesés és az elhasználódás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!