Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Ha már álmodozás 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjam az álomforgatókönyvet? 😊

Lezárjuk Manning pályafutását, majd háromszor egymás után leírjuk, hogy ALMOST perfect season! 😀 😀
Soldados
Ehelyet kikaptok Jacksonvilleben, miután BigBen teljesen váratlanul megsérül, a backup QB meg nem tud beállni, mert elüti a kocsi, amivel Bent leviszik. 😀
gabokocka
Ez az a nap, amikor lehet álmodozni! 😊

Amúgy nem is játszunk a JAX-szel. 😉
Soldados
De, a playoff első körében, csak Te még nem tudod 😊
gabokocka
Avagy úgy! 😊

Bár a JAX és a PO egy mondatban kicsit durván hangzott. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Mondjam az álomforgatókönyvet? 😊

Lezárjuk Manning pályafutását, majd háromszor egymás után leírjuk, hogy ALMOST perfect season! 😀 😀
Soldados
Ehelyet kikaptok Jacksonvilleben, miután BigBen teljesen váratlanul megsérül, a backup QB meg nem tud beállni, mert elüti a kocsi, amivel Bent leviszik. 😀
gabokocka
Ez az a nap, amikor lehet álmodozni! 😊

Amúgy nem is játszunk a JAX-szel. 😉
Soldados
De, a playoff első körében, csak Te még nem tudod 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a Brown-Sherman párharc nagy meccs lesz!
Dupree jövőre nagyon be fog érni, jó úton halad!

OFF:
Brett Keisel nem vonultattuk vissza Steelersesként? (vagy nem volt akkora spíler?)
steelwolf
Hivatalosan nem vonult vissza. Valamikor a szezon elején nyilatkozta, hogy egyetlen csapat számára jelenleg is elérhető. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjam az álomforgatókönyvet? 😊

Lezárjuk Manning pályafutását, majd háromszor egymás után leírjuk, hogy ALMOST perfect season! 😀 😀
Soldados
Ehelyet kikaptok Jacksonvilleben, miután BigBen teljesen váratlanul megsérül, a backup QB meg nem tud beállni, mert elüti a kocsi, amivel Bent leviszik. 😀
gabokocka
Ez az a nap, amikor lehet álmodozni! 😊

Amúgy nem is játszunk a JAX-szel. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért a Brown-Sherman párharc nagy meccs lesz!
Dupree jövőre nagyon be fog érni, jó úton halad!

OFF:
Brett Keisel nem vonultattuk vissza Steelersesként? (vagy nem volt akkora spíler?)
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Mondjam az álomforgatókönyvet? 😊

Lezárjuk Manning pályafutását, majd háromszor egymás után leírjuk, hogy ALMOST perfect season! 😀 😀
Soldados
Ehelyet kikaptok Jacksonvilleben, miután BigBen teljesen váratlanul megsérül, a backup QB meg nem tud beállni, mert elüti a kocsi, amivel Bent leviszik. 😀

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjam az álomforgatókönyvet? 😊

Lezárjuk Manning pályafutását, majd háromszor egymás után leírjuk, hogy ALMOST perfect season! 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Most nézem: Ben a legtöbb (10) 40+-os játékot hozta idén....nem semmi ennyi kihagyással
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Szerintem is ez a csend leginkább a válogatott sikernek volt köszönhető.
Megnéztem az SNF meccset és a látottak alapján azt kell mondanom, hogy simán lehet 30 pontot feltenni a táblára Seattle-ben, ráadásul az utóbbi idők formája alapján a Cards 39 pontja is elérhető. Elképesztő az a kémia ami kialakult Bryant és Ben között. Azt már megszoktuk, hogy Brown ilyen számokat hoz, szinte bárki ellen, de most aztán védelem legyen a talpán aki két ilyen mélységi célpontot tartani tud. Tegnap a Browns úgy tűnt meg se próbálja tartani őket, inkább reménykedtek benne, hogy a futások megfogása elég lesz. Mondjuk utólag nyilván úgy gondolják kár volt megpróbálni odaérni LJ közelébe. Mondhatni a sérülés megpecsételte a sorsukat.
A barnák elleni győzelmet persze a helyén kell kezelni. Ugyanakkor jó volt látni, hogy mennyire domináltunk mindkét oldalon. Ez alol persze kivétel a futás, mert az pocsék volt, de biztos vagyok benne, ha nem ennyire LJ-re készülnek, akkor több lehetősége lett volna DeWill-nek is.
A védelemnek ez a játéka nekem nagyon bejön. Ezek a labdaszerzések a saját endzone-ban, rengeteg pluszt adnak és ugye legalább annyi negatívot a támadóknak. + Tuitt és Heyward....utóbbinak ott lenne a helye a pro bowl-on. (csak hát ugye akkor már Kaliforniában lesz 😀 )
Ezen a meccsen Spence szedett össze még egy kisebb sérülést, de most lesz idő bőven felkészülni az idén igencsak komoly visszaesést bemutató Sea ellen.
Jövő héten a számunkra fontos meccsek:
Texans-Jets
Dolphins-Cowboys
Cards-Bengals
Pecc-Bills
Chargers-Chiefs

Lesz mit nézni...
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Kint voltam a történelmin, gondoltam ezt nélkülem is behúzzák... 😊)

Azért persze örülök, hogy Ben simán lehozta, de azért most már világrekord szaga van a QB sérüléseinknek.....egy QB nem is tudta elkezdeni a szezont, a maradék háromnak pedig mind volt egy meccse, ahol le kellett cserélni őket....nem semmi....
Klemó
én nem voltam kint, gondoltam ezt nélkülem is behúzzák😊
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Kint voltam a történelmin, gondoltam ezt nélkülem is behúzzák... 😊)

Azért persze örülök, hogy Ben simán lehozta, de azért most már világrekord szaga van a QB sérüléseinknek.....egy QB nem is tudta elkezdeni a szezont, a maradék háromnak pedig mind volt egy meccse, ahol le kellett cserélni őket....nem semmi....
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Látom senkit nem izgatott fel különösebben ez a W. 😊

Mondjuk tényleg nincs is mit írni erről. Nem tudjuk, mi lett volna, ha Jones marad a QB, de miután Ben beállt, tök sima volt.

A pozitív oldalon a szokásos neveket lehet írni: Ben, AB, Bryant, Heyward, Tuitt, Mitchell. Viszont Jacoby Jones-t kitenném és visszahoznám Archert. Archer nem volt jó, de legalább idén már nem hibázott, JJ viszont szinte minden returnnél hibázik. Qrva gyorsan el kell őt felejteni.

A D is szokásos volt, nyalta a yardokat, de nem engedett pontokat és szerzett 3 labdát.

A bye jókor jön, mindenki épüljön fel, aztán gyaluljuk le a mezőnyt. 😊
Soldados
Szerintem csak mindenki megnézte utána a válogatottat, és annyira örült annak, hogy ezt csak simán természetesnek vette .-) Kell a pihenő valóban.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Látom senkit nem izgatott fel különösebben ez a W. 😊

Mondjuk tényleg nincs is mit írni erről. Nem tudjuk, mi lett volna, ha Jones marad a QB, de miután Ben beállt, tök sima volt.

A pozitív oldalon a szokásos neveket lehet írni: Ben, AB, Bryant, Heyward, Tuitt, Mitchell. Viszont Jacoby Jones-t kitenném és visszahoznám Archert. Archer nem volt jó, de legalább idén már nem hibázott, JJ viszont szinte minden returnnél hibázik. Qrva gyorsan el kell őt felejteni.

A D is szokásos volt, nyalta a yardokat, de nem engedett pontokat és szerzett 3 labdát.

A bye jókor jön, mindenki épüljön fel, aztán gyaluljuk le a mezőnyt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Big Ben's 379 passing yards in win over Browns were the most off the bench in a regular-season game in NFL history.
Lehet erre a rekordra is szándékosan mentünk rá 😀
Jó volt látni Bent így...nyugodtabban mehetünk újra nyugatra két hét múlva
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
CB Joe Haden
G Joel Bitonio
S Donte Whitner
WR Dwayne Bowe
TE E.J. Bibbs
CB Justin Gilbert
QB Josh McCown

LB Terence Garvin
TE Matt Spaeth
LB James Harrison
S Shamarko Thomas
T Byron Stingily
QB Mike Vick
RB Isaiah Pead

Ez a hivatalos!

Tehát Ben valóban beöltözik és első alkalommal Doran Grant CB is
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hivatalos inaktívlista még nincs, de többen is megerősítették, hogy Ben beöltözik backupnak.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Szerintem meg ködösítünk.....ha egy kicsit is kell rá készülnie már megéri a móka. Nagyon csodálkoznék rajta, hogy ha backupként ott lenne.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
McCown hivatalosan is inaktív az nfl.com szerint
Klaci79
És állítólag Ben backup lesz Jones mögött. Bár ez még nem hivatalos
Soldados
én is ezt olvastam...elég nagy hülyeségnek tartom...vagy tud játszani és akkor kezdjen és esetleg egy nagyobb különbségnél pihenjen, vagy ne legyen aktív és akkor legyen két egészséges qb
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
McCown hivatalosan is inaktív az nfl.com szerint
Klaci79
És állítólag Ben backup lesz Jones mögött. Bár ez még nem hivatalos


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
McCown hivatalosan is inaktív az nfl.com szerint
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sokáig a Browns elleni meccset is trap game-nek gondoltam, mint a KC ellenit, de már máshogy látom. Nyerni kell és kész. Bárhogy és bárkivel a fedélzeten. És nekem az jött le, hogy ezt mindenki tudja, érzi is a csapatnál, így nyerni is fogunk. Most elég jó előérzetem van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Állítólag JF kezd ellenünk, szóval az esélyeink jelentősen nőttek, ha valóban így lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Spaeth és Garvin mellett Harrison és Shamarko is out. Egyik sem nagy érvágás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
egyre inkább hajlok arra, hogy Bennel kezdjünk...utána lesz két hét regenerálódni...mint csere qb bízom Jones-ban, de kezdőként nem...valamelyik barna játékos mondta, hogy szerinte csak kamu, hogy Ben játszani fog, gyanítom ők is inkább Jones-ra készülnek