NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ja ez is igaz 😀
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 486
miert epp holnap?xtaki
hogy június 1. utáni cut lehessen.

choose life
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Free Agency begins 2014.03.11. (New League Year)

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Mit tudom én?? Scheftert kérdezd
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
miert epp holnap?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Shefter szerint holnap kidobjuk Wugylit.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
La Canfora szerint Nolan Carroll (CB, Dolphins) iránt érdeklődött az FO az ügynökénél.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kissé gyanús, mintha két dolgot eléggé osszekevertunk volna. Ezek a gondolatok szerintem nem értékesek voltak. Csak azért nem lesz az, mert ellent mond a többség akaratának. Mint ahogy az is, hogy ne végezzenek ki valakit, aki embereket gyilkolt. Távolról könnyű persze okosnak lenni, de kérdezzük már meg a hozzátartozókat, hogy vajon mit éreznek amikor sztarsportolojuk twitter uzenetet olvassák. Nyilván nekem sem tetszik a kivégzés mint ahogy sok amcsinak sem, annyi esze azért lehetett volna, hogy nem ott és akkor mondja ezt el. Mi szerencsére úgyse fogjuk megérteni, hogy nekik mit jelentett ez az egész ügy.Klaci79
Nem attól lesz értékes, hogy ellentmond a többségnek, hanem a mondanivalójától. És épp ezért lehet elvonatkoztatni a konkrét esettől, mert arra egyetlen utalást sem tesz és nem foglal benne állást.

Az meg teljesen non-sense, hogy nem akkor kellett volna közölnie. Egy gondolatot akkor érdemes közölni, amikor aktualitása van. Nem akkor, amikor leülepszik valami, hogy ne zúdoljon rá a népharag.

Mendy csak azon értetlenkedett, hogy lehet bárkinek a halálát ünnepelni és hogy lehet vkit ennyire utálni anélkül, hogy egyetlen közvetlen élménye lenne bárkinek is róla. És megjegyezte, hogy csak az egyik oldal véleményét ismerik. Na most ennek minden egyes szava vagy igaz, vagy minimum elgondolkodtató. És az akkor is megállja a helyét, ha nem erről az esetről lenne szó, hanem bárki másról.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Speciel ebben pont igaza volt -Mendynek.kishaszi
ezt gondolhatod így innen Magyarországról, de nem javaslom, hogy az USA-ban büszkélkedj a véleményeddel..szerintem egyébként nem volt igaza, még innen a távolból nézve sem, mert ez esetben hosszú vitát lehetne folytatni a halálbüntetés jogosságáról isKlaci79
Nyugodj meg, nem vágyom én a gőg és arrogancia országába.kishaszi
Nyilván könnyű megítélni ezt egy 93000 km2-es országból.
Javaslom egyszer el kellene menned, megnézni milyen az, ha működik egy ország és nem csak vegetál. Egyébként vajon lenne olyan "nagyhatalom" akikről nem ezt mondanád, hogy gőgös és arrogáns? Egyébként furcsa, hogy számodra milyennek tűnik én csak azt tapasztaltam, hogy az ottani emberek sokkal segítőkészebbek az idegenekkel és még néha mosolyogni is mernek a másikra. Persze ha csak a médiából van képed...Klaci79
KURVA NAGY OFF:
ezekre max priviben reagálj,de ez a Steelers topik, ne szemeteljük tele.

Az, hogy működik egy ország annak mi köze a témához??? Arról nem beszélve, hogy addig működik, amíg olaj van, aztán térjünk vissza a működésre, hova jutna hirtelen ez a nagy működő valami... Azt, meg hogy mennyire távolról ítélem meg az mennyiben kevésbé releváns, ha épp amerika ugat bele a mi dolgainkba,a hogy teszik? Mint ahogy én nem teszem. csak mondom. Vagy azt, hogy mindenhova mennek kéretlenül ráerőltetni a saját nézeteiket, demokráciának hazudva. Fegyverrel. Miközben az ucsó 50 évben 65 országot támadott meg az USA. Ráadásul hazug okokkal és elvekkel... Na hagyjuk ezt, ha lehet.

A téma továbbra is az, hogy Mendy kijelentette, hogy nem kéne annyira heppinek lenni egy olyan sztoriban - mert nyilván arra utalt, hogy az Osama vs. USA ügy ezer sebből vérzik az igazság talaján, tele álokokkal, hamis vádakkal és premisszákkal, amelyben a végkifejlet indokoltsága is megkérdőjelezi a legitimitást.kishaszi
Na pont ezért írom hogy nagyjából van egy nézeted és olvasol hozzá valamit, amit igaznak hiszel. Kb ez az a szint, hogy mit csinált Amerika az indianokkal. Nagyjából látom hogy az erveim úgyis kevésnek bizonyulnak, úgyhogy a témához csak annyit, nem az eszéért szerettem Mendi-t.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Speciel ebben pont igaza volt -Mendynek.kishaszi
ezt gondolhatod így innen Magyarországról, de nem javaslom, hogy az USA-ban büszkélkedj a véleményeddel..szerintem egyébként nem volt igaza, még innen a távolból nézve sem, mert ez esetben hosszú vitát lehetne folytatni a halálbüntetés jogosságáról isKlaci79
Nyugodj meg, nem vágyom én a gőg és arrogancia országába.kishaszi
Nyilván könnyű megítélni ezt egy 93000 km2-es országból.
Javaslom egyszer el kellene menned, megnézni milyen az, ha működik egy ország és nem csak vegetál. Egyébként vajon lenne olyan "nagyhatalom" akikről nem ezt mondanád, hogy gőgös és arrogáns? Egyébként furcsa, hogy számodra milyennek tűnik én csak azt tapasztaltam, hogy az ottani emberek sokkal segítőkészebbek az idegenekkel és még néha mosolyogni is mernek a másikra. Persze ha csak a médiából van képed...Klaci79
KURVA NAGY OFF:
ezekre max priviben reagálj,de ez a Steelers topik, ne szemeteljük tele.

Az, hogy működik egy ország annak mi köze a témához??? Arról nem beszélve, hogy addig működik, amíg olaj van, aztán térjünk vissza a működésre, hova jutna hirtelen ez a nagy működő valami... Azt, meg hogy mennyire távolról ítélem meg az mennyiben kevésbé releváns, ha épp amerika ugat bele a mi dolgainkba,a hogy teszik? Mint ahogy én nem teszem. csak mondom. Vagy azt, hogy mindenhova mennek kéretlenül ráerőltetni a saját nézeteiket, demokráciának hazudva. Fegyverrel. Miközben az ucsó 50 évben 65 országot támadott meg az USA. Ráadásul hazug okokkal és elvekkel... Na hagyjuk ezt, ha lehet.

A téma továbbra is az, hogy Mendy kijelentette, hogy nem kéne annyira heppinek lenni egy olyan sztoriban - mert nyilván arra utalt, hogy az Osama vs. USA ügy ezer sebből vérzik az igazság talaján, tele álokokkal, hamis vádakkal és premisszákkal, amelyben a végkifejlet indokoltsága is megkérdőjelezi a legitimitást.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Megpróbálom összefoglalni: az O-be kell #2 WR, a többi pick elvileg mehet a D-re. A D pickek közül biztosan lesz fal; NT és/vagy DE, LB és CB.

ILB mindenképp kelleni fog, ha a Woodley nélküli forgatókönyv valósul meg, akkor esetleg OLB is. Ike utáni időkre kell egy kezdő CB. FA piacon nem szoktunk túl aktívak lenni, ezzel egyenlőre nem számolok.

Nem tűnik túl bonyolultnak. Tekintve hogy előttünk valszeg 5-6 pick kimegy QB és OL játékosokra, 1/15-nél rengeteg jó választási lehetőségünk lesz.Jan
Szerintem (korai) ILB pick nem egyértelmű... Amint egy kis levegőhöz jutunk cap alatt, szerintem Foote jön vissza... Nem hiszem, hogy Buck pozícióba egy 0 play-es (Spence) vagy egy 1 éves ~átlagos (Williams) vagy egy draftolt rookie-val vágunk neki (bár az is igaz, hogy a Foote utáni időkre már most el kell(ene) kezdeni felkészülni)kriSTEELan
Persze hogy nem egyértelmű, csak lehetőség. Mivel a kezdő OLB-k (elvileg) megvannak, ide csak későbbi körben várható pick, CB-t sem gondolnám ennyire elöl. Viszont ha a kiszemelt NT/DE már nem lesz bent amikor húzunk, de bent lesz a top ILB prospect, akkor miért ne húzhatnánk be? (Timmons is 1/15 volt) Nem tudom mások mit látnak a Spence-Williams kettősben, de amit én eddig láttam belőlük, az alapján egyik sem oldja meg hosszú távon azt a posztot.

Azt gondolom, hogy normál esetben front7-be fog menni az 1 kör, és bízom benne hogy top prospectek közül tudunk majd választani, tehát megoldódik egy komoly problémánk.Jan
Mondjuk top ILB-vel első körben kiegyeznék... egy időre rendbe tenné a belső LB sorunkat. Mivel úgy látom CB-t FA piacon nézünk, sztem front 7-be jön az első pár pick. Szerintem WR nem fog jönni 3 körnél hamarabb...kriSTEELan
CB-t a FA piacon? Tudod milyen drága lesz az? Sam Shields épp most írt alá egy 10 milliós szerződést, amivel nem növelte az esélyeink. A kiszemelt Verner ráadásul a Vikings is szeretné, ahol olyan 30 millával vannak a cap alatt.
ILB csak egy olyan van, aki számításba jöhetne a 15. helyen: Mosley. Nagyszerű játékos, azonban a Steelers front 7-ben elvétve van valaki aki első évétől meghatározó tud lenni. Akkor pedig amikor CB valamint jó esetben WR poszton is meghatározó -az első évétől meghatározó- játékost keresünk nem hiszem, hogy Mosley lenne a megfelelő húzás, még ha nagyon kedvelem is. Jelenleg talán Tuitt-et tudnám elképzelni első körben, de vele kapcsolatban is azt mondom, hogy ha marad Kiesel, akkor felesleges lehet. Első körben jöjjön olyan, akit vakon oda tudok tenni majd a kezdőbe. Második körben is ez lenne az ideális és utána még mindig van esély olyat húzni aki 1-2 év tanulás után meghatározó lehet.Klaci79
Szerintem kezdőt sehová nem húzunk... Így vágunk neki az évenk: Cam, Mclendon, Kiesel (1 év)- W, Timmons, Foote (szerintem visszahozzuk), JJ. Ide kell szvsz egy NT, egy Kiesel utód, és egy ILB akik tehermentesítenek, szokják a légkört. CB poszton se fog kezdeni rookie, akkor inkább Ike, Gay, Allen... meg ha már olyan hírek jöttek, hogy nézelődünk FA piacon CB után, akkor azt lehetséges nem draftról (korai pick) akarjuk megoldani. Ezt az 1.körös WR picket (amit irogatnak mockba hozzánk) valamiért nagyon nem tudom elképzelni (Wheaton, Moye, Justin Brown)... Nade a vak is azt mondta... 😊

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Kissé gyanús, mintha két dolgot eléggé osszekevertunk volna. Ezek a gondolatok szerintem nem értékesek voltak. Csak azért nem lesz az, mert ellent mond a többség akaratának. Mint ahogy az is, hogy ne végezzenek ki valakit, aki embereket gyilkolt. Távolról könnyű persze okosnak lenni, de kérdezzük már meg a hozzátartozókat, hogy vajon mit éreznek amikor sztarsportolojuk twitter uzenetet olvassák. Nyilván nekem sem tetszik a kivégzés mint ahogy sok amcsinak sem, annyi esze azért lehetett volna, hogy nem ott és akkor mondja ezt el. Mi szerencsére úgyse fogjuk megérteni, hogy nekik mit jelentett ez az egész ügy.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
“What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side...”polamalu
Én abszolút egyetértettem Mendyvel. Főleg, hogy általános érvényű igazságként fogalmazta meg egy konkrét eset szüleményeként, azaz egyáltalán nem tartalmazott állásfoglalást, hogy jó vagy rossz, hogy meghalt Oszama. Nekem ez a mondat egy rendkívül értékes és széleskörűen gondolkodó, vagy arra vágyó embert mutatott meg. Ha elvonatkoztatunk a konkrét esettől - márpedig el lehet/kell, mert ez egy önálló, az esettől könnyedén elválasztható, önmagában, háttérinformációk nélkül megálló mondat -, akkor bizony ez egy nagyon értékes gondolat.Soldados
Ha elvonatkoztatunk és ezt mondjuk ma írja le. Te is tudod, hogy akkor abban a pillanatban butaság volt ennek hangot adni. Akkor nem vonatkoztattak el, mert pontosan tudta mindenki, hogy Bin Laden halálára érti. Ezért volt butaság és meggondolatlanság.polamalu
Már miért lett volna butaság leírni egy értékes gondolatot? Egyáltalán miért butaság bármikor is leírni egy gondolatot, vagy véleményt? Azért mert a közvélemény, vagy az emberek többsége másként látja mint ő? Kit érdekel ez? Ezért nem helyes? Na nehogymár... Ettől csak még értékesebb, hogy ő az árral szemben is bevállalja a értékét, a gondolatát, amely alapból sokrétűbb annál az együgyüségnél, hogy "megöltük Oszamát, a világ terroristáját, úgyhogy örüljetek, megmentettünk titeket"! A a konkrét esetre vonatkoztatva is teljesen igaza van. De ha megfordítanánk és Obamát lőnék le, akkor is a félvilág táncolna örömében és akkor is igaz lenne ez a mondat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Speciel ebben pont igaza volt -Mendynek.kishaszi
ezt gondolhatod így innen Magyarországról, de nem javaslom, hogy az USA-ban büszkélkedj a véleményeddel..szerintem egyébként nem volt igaza, még innen a távolból nézve sem, mert ez esetben hosszú vitát lehetne folytatni a halálbüntetés jogosságáról isKlaci79
Nyugodj meg, nem vágyom én a gőg és arrogancia országába.kishaszi
Nyilván könnyű megítélni ezt egy 93000 km2-es országból.
Javaslom egyszer el kellene menned, megnézni milyen az, ha működik egy ország és nem csak vegetál. Egyébként vajon lenne olyan "nagyhatalom" akikről nem ezt mondanád, hogy gőgös és arrogáns? Egyébként furcsa, hogy számodra milyennek tűnik én csak azt tapasztaltam, hogy az ottani emberek sokkal segítőkészebbek az idegenekkel és még néha mosolyogni is mernek a másikra. Persze ha csak a médiából van képed...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Speciel ebben pont igaza volt -Mendynek.kishaszi
ezt gondolhatod így innen Magyarországról, de nem javaslom, hogy az USA-ban büszkélkedj a véleményeddel..szerintem egyébként nem volt igaza, még innen a távolból nézve sem, mert ez esetben hosszú vitát lehetne folytatni a halálbüntetés jogosságáról isKlaci79
Nyugodj meg, nem vágyom én a gőg és arrogancia országába.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Megpróbálom összefoglalni: az O-be kell #2 WR, a többi pick elvileg mehet a D-re. A D pickek közül biztosan lesz fal; NT és/vagy DE, LB és CB.

ILB mindenképp kelleni fog, ha a Woodley nélküli forgatókönyv valósul meg, akkor esetleg OLB is. Ike utáni időkre kell egy kezdő CB. FA piacon nem szoktunk túl aktívak lenni, ezzel egyenlőre nem számolok.

Nem tűnik túl bonyolultnak. Tekintve hogy előttünk valszeg 5-6 pick kimegy QB és OL játékosokra, 1/15-nél rengeteg jó választási lehetőségünk lesz.Jan
Szerintem (korai) ILB pick nem egyértelmű... Amint egy kis levegőhöz jutunk cap alatt, szerintem Foote jön vissza... Nem hiszem, hogy Buck pozícióba egy 0 play-es (Spence) vagy egy 1 éves ~átlagos (Williams) vagy egy draftolt rookie-val vágunk neki (bár az is igaz, hogy a Foote utáni időkre már most el kell(ene) kezdeni felkészülni)kriSTEELan
Persze hogy nem egyértelmű, csak lehetőség. Mivel a kezdő OLB-k (elvileg) megvannak, ide csak későbbi körben várható pick, CB-t sem gondolnám ennyire elöl. Viszont ha a kiszemelt NT/DE már nem lesz bent amikor húzunk, de bent lesz a top ILB prospect, akkor miért ne húzhatnánk be? (Timmons is 1/15 volt) Nem tudom mások mit látnak a Spence-Williams kettősben, de amit én eddig láttam belőlük, az alapján egyik sem oldja meg hosszú távon azt a posztot.

Azt gondolom, hogy normál esetben front7-be fog menni az 1 kör, és bízom benne hogy top prospectek közül tudunk majd választani, tehát megoldódik egy komoly problémánk.Jan
Mondjuk top ILB-vel első körben kiegyeznék... egy időre rendbe tenné a belső LB sorunkat. Mivel úgy látom CB-t FA piacon nézünk, sztem front 7-be jön az első pár pick. Szerintem WR nem fog jönni 3 körnél hamarabb...kriSTEELan
CB-t a FA piacon? Tudod milyen drága lesz az? Sam Shields épp most írt alá egy 10 milliós szerződést, amivel nem növelte az esélyeink. A kiszemelt Verner ráadásul a Vikings is szeretné, ahol olyan 30 millával vannak a cap alatt.
ILB csak egy olyan van, aki számításba jöhetne a 15. helyen: Mosley. Nagyszerű játékos, azonban a Steelers front 7-ben elvétve van valaki aki első évétől meghatározó tud lenni. Akkor pedig amikor CB valamint jó esetben WR poszton is meghatározó -az első évétől meghatározó- játékost keresünk nem hiszem, hogy Mosley lenne a megfelelő húzás, még ha nagyon kedvelem is. Jelenleg talán Tuitt-et tudnám elképzelni első körben, de vele kapcsolatban is azt mondom, hogy ha marad Kiesel, akkor felesleges lehet. Első körben jöjjön olyan, akit vakon oda tudok tenni majd a kezdőbe. Második körben is ez lenne az ideális és utána még mindig van esély olyat húzni aki 1-2 év tanulás után meghatározó lehet.
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Megpróbálom összefoglalni: az O-be kell #2 WR, a többi pick elvileg mehet a D-re. A D pickek közül biztosan lesz fal; NT és/vagy DE, LB és CB.

ILB mindenképp kelleni fog, ha a Woodley nélküli forgatókönyv valósul meg, akkor esetleg OLB is. Ike utáni időkre kell egy kezdő CB. FA piacon nem szoktunk túl aktívak lenni, ezzel egyenlőre nem számolok.

Nem tűnik túl bonyolultnak. Tekintve hogy előttünk valszeg 5-6 pick kimegy QB és OL játékosokra, 1/15-nél rengeteg jó választási lehetőségünk lesz.Jan
Szerintem (korai) ILB pick nem egyértelmű... Amint egy kis levegőhöz jutunk cap alatt, szerintem Foote jön vissza... Nem hiszem, hogy Buck pozícióba egy 0 play-es (Spence) vagy egy 1 éves ~átlagos (Williams) vagy egy draftolt rookie-val vágunk neki (bár az is igaz, hogy a Foote utáni időkre már most el kell(ene) kezdeni felkészülni)kriSTEELan
Persze hogy nem egyértelmű, csak lehetőség. Mivel a kezdő OLB-k (elvileg) megvannak, ide csak későbbi körben várható pick, CB-t sem gondolnám ennyire elöl. Viszont ha a kiszemelt NT/DE már nem lesz bent amikor húzunk, de bent lesz a top ILB prospect, akkor miért ne húzhatnánk be? (Timmons is 1/15 volt) Nem tudom mások mit látnak a Spence-Williams kettősben, de amit én eddig láttam belőlük, az alapján egyik sem oldja meg hosszú távon azt a posztot.

Azt gondolom, hogy normál esetben front7-be fog menni az 1 kör, és bízom benne hogy top prospectek közül tudunk majd választani, tehát megoldódik egy komoly problémánk.Jan
Mondjuk top ILB-vel első körben kiegyeznék... egy időre rendbe tenné a belső LB sorunkat. Mivel úgy látom CB-t FA piacon nézünk, sztem front 7-be jön az első pár pick. Szerintem WR nem fog jönni 3 körnél hamarabb...

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Why I Retired At 26
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Vagy miért fogunk????
Vagy miért DB-re fogunk???
Esetleg miért WR?? Azt is sokan írják odakint. Én még mindig a DT, DE sorba szeretnék elsőre, aztán CB és csak utána WR.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
“What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side...”polamalu
Én abszolút egyetértettem Mendyvel. Főleg, hogy általános érvényű igazságként fogalmazta meg egy konkrét eset szüleményeként, azaz egyáltalán nem tartalmazott állásfoglalást, hogy jó vagy rossz, hogy meghalt Oszama. Nekem ez a mondat egy rendkívül értékes és széleskörűen gondolkodó, vagy arra vágyó embert mutatott meg. Ha elvonatkoztatunk a konkrét esettől - márpedig el lehet/kell, mert ez egy önálló, az esettől könnyedén elválasztható, önmagában, háttérinformációk nélkül megálló mondat -, akkor bizony ez egy nagyon értékes gondolat.Soldados
Ha elvonatkoztatunk és ezt mondjuk ma írja le. Te is tudod, hogy akkor abban a pillanatban butaság volt ennek hangot adni. Akkor nem vonatkoztattak el, mert pontosan tudta mindenki, hogy Bin Laden halálára érti. Ezért volt butaság és meggondolatlanság.polamalu
Így van! Tökéletesen egyetértek. Ez az adott szituációban hangzott el, így nem is elvonatkoztatható. Nem hiszem, hogy normális ember örülne bárki más halálának. Jelen esetben viszont nem láttam az ünneplésben igazán többet, mint egy nagy megkönnyebbülést, hogy meghalt valaki, aki tetszik vagy sem de mindenképp felelős volt ezrek haláláért. És ezek az ezrek nem a harctéren haltak meg, hanem a munkahelyükön vagy éppen hazafelé a családjukhoz menet.
Na de elmentünk egy kissé rossz irányba, úgyhogy beszélgessünk arról miért nem fogunk első kört front 7-re lőni. 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
“What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side...”polamalu
Én abszolút egyetértettem Mendyvel. Főleg, hogy általános érvényű igazságként fogalmazta meg egy konkrét eset szüleményeként, azaz egyáltalán nem tartalmazott állásfoglalást, hogy jó vagy rossz, hogy meghalt Oszama. Nekem ez a mondat egy rendkívül értékes és széleskörűen gondolkodó, vagy arra vágyó embert mutatott meg. Ha elvonatkoztatunk a konkrét esettől - márpedig el lehet/kell, mert ez egy önálló, az esettől könnyedén elválasztható, önmagában, háttérinformációk nélkül megálló mondat -, akkor bizony ez egy nagyon értékes gondolat.Soldados
Ha elvonatkoztatunk és ezt mondjuk ma írja le. Te is tudod, hogy akkor abban a pillanatban butaság volt ennek hangot adni. Akkor nem vonatkoztattak el, mert pontosan tudta mindenki, hogy Bin Laden halálára érti. Ezért volt butaság és meggondolatlanság.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
“What kind of person celebrates death? It's amazing how people can HATE a man they have never even heard speak. We've only heard one side...”polamalu
Én abszolút egyetértettem Mendyvel. Főleg, hogy általános érvényű igazságként fogalmazta meg egy konkrét eset szüleményeként, azaz egyáltalán nem tartalmazott állásfoglalást, hogy jó vagy rossz, hogy meghalt Oszama. Nekem ez a mondat egy rendkívül értékes és széleskörűen gondolkodó, vagy arra vágyó embert mutatott meg. Ha elvonatkoztatunk a konkrét esettől - márpedig el lehet/kell, mert ez egy önálló, az esettől könnyedén elválasztható, önmagában, háttérinformációk nélkül megálló mondat -, akkor bizony ez egy nagyon értékes gondolat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Megpróbálom összefoglalni: az O-be kell #2 WR, a többi pick elvileg mehet a D-re. A D pickek közül biztosan lesz fal; NT és/vagy DE, LB és CB.

ILB mindenképp kelleni fog, ha a Woodley nélküli forgatókönyv valósul meg, akkor esetleg OLB is. Ike utáni időkre kell egy kezdő CB. FA piacon nem szoktunk túl aktívak lenni, ezzel egyenlőre nem számolok.

Nem tűnik túl bonyolultnak. Tekintve hogy előttünk valszeg 5-6 pick kimegy QB és OL játékosokra, 1/15-nél rengeteg jó választási lehetőségünk lesz.Jan
Szerintem (korai) ILB pick nem egyértelmű... Amint egy kis levegőhöz jutunk cap alatt, szerintem Foote jön vissza... Nem hiszem, hogy Buck pozícióba egy 0 play-es (Spence) vagy egy 1 éves ~átlagos (Williams) vagy egy draftolt rookie-val vágunk neki (bár az is igaz, hogy a Foote utáni időkre már most el kell(ene) kezdeni felkészülni)kriSTEELan
Persze hogy nem egyértelmű, csak lehetőség. Mivel a kezdő OLB-k (elvileg) megvannak, ide csak későbbi körben várható pick, CB-t sem gondolnám ennyire elöl. Viszont ha a kiszemelt NT/DE már nem lesz bent amikor húzunk, de bent lesz a top ILB prospect, akkor miért ne húzhatnánk be? (Timmons is 1/15 volt) Nem tudom mások mit látnak a Spence-Williams kettősben, de amit én eddig láttam belőlük, az alapján egyik sem oldja meg hosszú távon azt a posztot.

Azt gondolom, hogy normál esetben front7-be fog menni az 1 kör, és bízom benne hogy top prospectek közül tudunk majd választani, tehát megoldódik egy komoly problémánk.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ha teszem azt Matuska Szilvesztert lövi le így a TEK és egy ismert Magyar játékos írja ezt ki akkor is így gondolod Haszi??? Ez egy összetett kérdés, tény, hogy nem illik egy ember halálának örülni, de Laden tudjuk az USA-ban a No1 közellenség volt. Igaz, hogy a hatalmát és a szervezetét az USA adta, de ez már messzire vezet és az átlag amerikai ezt nem is érti meg.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 273
Speciel ebben pont igaza volt -Mendynek.kishaszi
ezt gondolhatod így innen Magyarországról, de nem javaslom, hogy az USA-ban büszkélkedj a véleményeddel..szerintem egyébként nem volt igaza, még innen a távolból nézve sem, mert ez esetben hosszú vitát lehetne folytatni a halálbüntetés jogosságáról is