Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Majd meglátjátok amikor 1-2 év és robbant Jones 😀
Fogtok ti még hüledezni 😀Klaci79
Terrorista lesz? 😛
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Majd meglátjátok amikor 1-2 év és robbant Jones 😀
Fogtok ti még hüledezni 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Az a feltrade tavaly amúgy Thomasért volt, nem Jonesért 😀 de simán húzhattuk volna Thomast feltrade nélkül pár hellyel később Jones helyett...de már mindegy...sokat nem vesztettünk, 3/15 helyett kb 3/35-40 körül választhatunk, és lett egy remélhetőleg kezdő kaliberű safetynk 😊 a másik 4. körösünk meg Big Ben utódja (na jó, nem)BigBen7
Erre ne vegyél mérget, három safety needes csapat volt a két pick között.vassadi
De ha nem kell Landry, akkor feltradelhettünk volna azzal a pickkel meg valami hátsó körössel.Shilkor
Tudom, ez lett volna a jó megoldás, mondtam ezt már akkor is.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az a feltrade tavaly amúgy Thomasért volt, nem Jonesért 😀 de simán húzhattuk volna Thomast feltrade nélkül pár hellyel később Jones helyett...de már mindegy...sokat nem vesztettünk, 3/15 helyett kb 3/35-40 körül választhatunk, és lett egy remélhetőleg kezdő kaliberű safetynk 😊 a másik 4. körösünk meg Big Ben utódja (na jó, nem)BigBen7
Erre ne vegyél mérget, három safety needes csapat volt a két pick között.

vassadi
De ha nem kell Landry, akkor feltradelhettünk volna azzal a pickkel meg valami hátsó körössel.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Az a feltrade tavaly amúgy Thomasért volt, nem Jonesért 😀 de simán húzhattuk volna Thomast feltrade nélkül pár hellyel később Jones helyett...de már mindegy...sokat nem vesztettünk, 3/15 helyett kb 3/35-40 körül választhatunk, és lett egy remélhetőleg kezdő kaliberű safetynk 😊 a másik 4. körösünk meg Big Ben utódja (na jó, nem)BigBen7
Erre ne vegyél mérget, három safety needes csapat volt a két pick között.

Wallace-ért szinte biztosan az idei legmagasabb kompenzációs picket kapjuk, tehát 3/33.; annyi harmadik körös komp. picket amúgy sem osztanak ki.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Az a feltrade tavaly amúgy Thomasért volt, nem Jonesért 😀 de simán húzhattuk volna Thomast feltrade nélkül pár hellyel később Jones helyett...de már mindegy...sokat nem vesztettünk, 3/15 helyett kb 3/35-40 körül választhatunk, és lett egy remélhetőleg kezdő kaliberű safetynk 😊 a másik 4. körösünk meg Big Ben utódja (na jó, nem)BigBen7
Azért most jól jönne még az a 3. körös pick, főleg h ilyen mély a draft class. Egy Landry Jones miatt :#
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Az a feltrade tavaly amúgy Thomasért volt, nem Jonesért 😀 de simán húzhattuk volna Thomast feltrade nélkül pár hellyel később Jones helyett...de már mindegy...sokat nem vesztettünk, 3/15 helyett kb 3/35-40 körül választhatunk, és lett egy remélhetőleg kezdő kaliberű safetynk 😊 a másik 4. körösünk meg Big Ben utódja (na jó, nem)
több mint 10 éve
Szlartibartfaszt Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 53
Köszönöm szépen a gyors választ!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mendenhall 2,5 millás szerződést kapott és kezdett is 15 meccsen, érte talán kaphatunk jobb picket is.

Elnézést az értetlenkedésért, de valaki el tudná magyarázni, hogy mi alapján osztják ki a kompenzációs pickeket?Coltsfan2007
The formula the NFL uses to determine compensatory picks - draft picks slotted at the end of each round starting from the third and extending to the seventh is both complicated and hidden.

The basic gist of it is teams are rewarded compensatory picks in the draft after the season they lose a player to free agency. The level of that pick depends on several factors, including salary, playing time and postseason honors of the player leaving, and the value of any player the team signs in free agency.

While it's not purely apples-to-apples, if Team A signs one player to a one-year deal for $1 million, and loses a player who signs the same contract elsewhere, they wouldn't likely receive compensation.

The player has to have entered the free agent market due to an expired contract, not a release.
több mint 10 éve
Szlartibartfaszt Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 53
Mendenhall 2,5 millás szerződést kapott és kezdett is 15 meccsen, érte talán kaphatunk jobb picket is.

Elnézést az értetlenkedésért, de valaki el tudná magyarázni, hogy mi alapján osztják ki a kompenzációs pickeket?
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.kittli
Kompenzációs cetliket még nem osztották ki; hat pick van. Több lehet.tomi-tomi
Akkor csak mint lehetséges verzióként olvashattam valahol.
Kösz.kittli
Így van, a kompenzációs pickeket azért nem írtam bele, mert még nem hivatalos. Wallace után 3., Lewis után 5. körös cetli várható, ezek a jelentősebbek.vassadi
Mendenhall, Mundy?Shilkor
Kiemelt rész. Ha Mendenhall és Mundy után egyáltalán kapunk kompenzációs picket, az(ok) úgyis csak 7. körös(ek) lesz(nek).vassadi
Mendenhall 2,5 millás szerződést kapott és kezdett is 15 meccsen, érte talán kaphatunk jobb picket is.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.kittli
Kompenzációs cetliket még nem osztották ki; hat pick van. Több lehet.tomi-tomi
Akkor csak mint lehetséges verzióként olvashattam valahol.
Kösz.kittli
Így van, a kompenzációs pickeket azért nem írtam bele, mert még nem hivatalos. Wallace után 3., Lewis után 5. körös cetli várható, ezek a jelentősebbek.vassadi
Mendenhall, Mundy?Shilkor
Kiemelt rész. Ha Mendenhall és Mundy után egyáltalán kapunk kompenzációs picket, az(ok) úgyis csak 7. körös(ek) lesz(nek).
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.kittli
Kompenzációs cetliket még nem osztották ki; hat pick van. Több lehet.tomi-tomi
Akkor csak mint lehetséges verzióként olvashattam valahol.
Kösz.kittli
Így van, a kompenzációs pickeket azért nem írtam bele, mert még nem hivatalos. Wallace után 3., Lewis után 5. körös cetli várható, ezek a jelentősebbek.vassadi
Mendenhall, Mundy?Shilkor
Itt egy remek cikk a kiosztásról...ebből nagyjából minden kideríthető:
 www.philly.com/philly/blogs/red_zone/2014-NFL-compensatory-pick-projections.html
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 039 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.kittli
Kompenzációs cetliket még nem osztották ki; hat pick van. Több lehet.tomi-tomi
Akkor csak mint lehetséges verzióként olvashattam valahol.
Kösz.kittli
Így van, a kompenzációs pickeket azért nem írtam bele, mert még nem hivatalos. Wallace után 3., Lewis után 5. körös cetli várható, ezek a jelentősebbek.vassadi
Mendenhall, Mundy?
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Köszi Ádi!

" class="embed">
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Tudnátok abban segíteni, hogy a combinenon mikor leszenek a D játákosok? Főleg a NT,DE,ILB,CB posztok érdekelnének!Haggans
DL, LB: hétfő
DB: kedd

NFL Networkön minden nap magyar idő szerint 15 órakor kezdődik az élő közvetítés.
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Tudnátok abban segíteni, hogy a combinenon mikor leszenek a D játákosok? Főleg a NT,DE,ILB,CB posztok érdekelnének!

" class="embed">
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
wallace után a 3. kör végi kompenzáció pick kb 99%-ban biztosra vehető
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.kittli
Kompenzációs cetliket még nem osztották ki; hat pick van. Több lehet.tomi-tomi
Akkor csak mint lehetséges verzióként olvashattam valahol.
Kösz.kittli
Így van, a kompenzációs pickeket azért nem írtam bele, mert még nem hivatalos. Wallace után 3., Lewis után 5. körös cetli várható, ezek a jelentősebbek.
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.kittli
Kompenzációs cetliket még nem osztották ki; hat pick van. Több lehet.tomi-tomi
Akkor csak mint lehetséges verzióként olvashattam valahol.
Kösz.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.kittli
Kompenzációs cetliket még nem osztották ki; hat pick van. Több lehet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
Szerintem azért van jelenleg 6 cetlink, mert vagy Shamarkora vagy Landry Jonesra- pontosan nem emlékszem - a tavalyi drafton egy feltrade keretei között ellőttük az idei 3. körünket,azonban Wallace után elvileg majd kaphatunk szerintem...legalábbis én így gondolom, bocs ha mégse 😊. Amúgy azt abban tudnátok segíteni, hogy a combinenon mikor lesznek a védők, -sajnos szakvizsga tanulás miatt igen limitáltan tudom majd követni 😕 -, főleg a NT,DE, ILB, CB posztok érdekelnének.Haggans
Én is úgy emlékeztem, hogy Wallace után van egy 3. körös, meg még valaki más után talán egy 7. körös cetlink, de az offseason értékelőben 6 draftjogról ír Ádi, én meg nem vitatkozom, jobban benne van mint én.
több mint 10 éve
patriksteelers Pittsburgh Steelers 560
Pontosítanék, mert nem ez volt a mondás. Kétségtelen a legmélyebb draftnak illette, de ugyanakkor éretlennek is, vagyis az eddigieknél sokkal több a tehetség, de sokkal több a csiszolatlan nem "NFL ready" játékos.

Egyébként többen azt nyilatkozták, hogy még a negyedik körben is olyan játékos kapható ki, aki korábban a másodikban jönne, tehát most lehet alkotni, viszont - Colbert nyilatkozatával összhangban - nagyot is lehet koppanni.

Egyébként lehet, hogy a JJ tapasztalat volt az, ami Colbert szavaiból kitűnt....Klemó
És ilyenkor van csak 6 cetlink...kittli
ez már tuti hogy elvesznek egy picket tőlünk?patriksteelers
Azt magunktól vettük el tavaly egy trade által.polamalu
kösz ez kiment a fejemből a tomlinos story járt a fejemben

több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 616 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Szerintem azért van jelenleg 6 cetlink, mert vagy Shamarkora vagy Landry Jonesra- pontosan nem emlékszem - a tavalyi drafton egy feltrade keretei között ellőttük az idei 3. körünket,azonban Wallace után elvileg majd kaphatunk szerintem...legalábbis én így gondolom, bocs ha mégse 😊. Amúgy azt abban tudnátok segíteni, hogy a combinenon mikor lesznek a védők, -sajnos szakvizsga tanulás miatt igen limitáltan tudom majd követni 😕 -, főleg a NT,DE, ILB, CB posztok érdekelnének.

" class="embed">
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 503 — 毎日何かを学ぶ
Pontosítanék, mert nem ez volt a mondás. Kétségtelen a legmélyebb draftnak illette, de ugyanakkor éretlennek is, vagyis az eddigieknél sokkal több a tehetség, de sokkal több a csiszolatlan nem "NFL ready" játékos.

Egyébként többen azt nyilatkozták, hogy még a negyedik körben is olyan játékos kapható ki, aki korábban a másodikban jönne, tehát most lehet alkotni, viszont - Colbert nyilatkozatával összhangban - nagyot is lehet koppanni.

Egyébként lehet, hogy a JJ tapasztalat volt az, ami Colbert szavaiból kitűnt....Klemó
És ilyenkor van csak 6 cetlink...kittli
ez már tuti hogy elvesznek egy picket tőlünk?patriksteelers
Azt magunktól vettük el tavaly egy trade által.