NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Miller szerződését állítólag már módosítottuk is.

Így vagy úgy, de ez a majd' 10 milliós cap hit ugyebár nem fog megmaradni, viszont pontosan egy hét múlva, az új ligaév kezdetekor még ezzel együtt kell beférnünk a cap limit alá, szóval nemsokára jönnek a (pay)cutok.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
10+ milla? Offer sheet = hosszútávú szerződés. Olyan kontraktust kell ajánlania a vevőnek, mintha az FA-piacról akarná szerződtetni Worildst.vassadi
Többet kell ajánlani a transition tag összegénél, nem?Shilkor
Ez nem a GM játék. 😀vassadi
A GM játékban nincs is transition tag :p Amúgy az Oakland topikban volt róla szó Houston kapcsán és ott írta azt vki, h többet kell kínálni.Shilkor
Ha a szerződés összértékéről beszélsz, az nyilvánvaló, hogy nagyobb lesz a transition tag összegénél.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
10+ milla? Offer sheet = hosszútávú szerződés. Olyan kontraktust kell ajánlania a vevőnek, mintha az FA-piacról akarná szerződtetni Worildst.vassadi
Többet kell ajánlani a transition tag összegénél, nem?Shilkor
Ez nem a GM játék. 😀vassadi
A GM játékban nincs is transition tag :p Amúgy az Oakland topikban volt róla szó Houston kapcsán és ott írta azt vki, h többet kell kínálni.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
10+ milla? Offer sheet = hosszútávú szerződés. Olyan kontraktust kell ajánlania a vevőnek, mintha az FA-piacról akarná szerződtetni Worildst.vassadi
Többet kell ajánlani a transition tag összegénél, nem?Shilkor
Ez nem a GM játék. 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
10+ milla? Offer sheet = hosszútávú szerződés. Olyan kontraktust kell ajánlania a vevőnek, mintha az FA-piacról akarná szerződtetni Worildst.vassadi
Többet kell ajánlani a transition tag összegénél, nem?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Breaking: Worilds transition taget (egy év, garantált 9.754 millió dollár) kapott. o_ovassadi
ez vudli cut-t jelentene?xtaki
Még nem biztos. A transition tag úgy működik, mint egy RFA tender, olyan szempontból, hogy más csapat bejelentkezhet offer sheettel Worildsért. Onnantól a Steelersnek öt napja van eldönteni, hogy matcheli-e az ajánlatot, de ha úgy döntenek, hogy nem, akkor nem jár kompenzációként draft pick, mint az RFA tendernél (undrafted játékos esetében ott sem, de most nem ez a lényeg). Szóval túl nagy "védettséget" a transition tag sem ad Worildsnek; Colberték ezzel a lépéssel gyakorlatilag úgy döntöttek, hogy hagyják, hogy más csapat lője be Worilds piaci értékét, már amennyiben bejelentkezik valaki offer sheettel. De vélhetően ez meg fog történni, elvégre Worilds lényegében továbbra is az FA-piac top 3-4 OLB-jének tekinthető (azok után, hogy Orakpo franchise taget kapott), mivel draft picket nem kellene adnia kompenzációként az esetleges kérőnek, így pedig olyan, mintha egy szabadügynököt próbálnának leigazolni. Ha mégsem jön offer sheet, akkor hosszútávú szerződést kötünk Worilds-szel, és ebben az esetben valóban jönne a Woodley cut.vassadi
Szerinted lesz olyan elvetemült csapat, aki 10+ millát fizet egy fél szezon miatt?Shilkor
10+ milla? Offer sheet = hosszútávú szerződés. Olyan kontraktust kell ajánlania a vevőnek, mintha az FA-piacról akarná szerződtetni Worildst.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Breaking: Worilds transition taget (egy év, garantált 9.754 millió dollár) kapott. o_ovassadi
ez vudli cut-t jelentene?xtaki
Még nem biztos. A transition tag úgy működik, mint egy RFA tender, olyan szempontból, hogy más csapat bejelentkezhet offer sheettel Worildsért. Onnantól a Steelersnek öt napja van eldönteni, hogy matcheli-e az ajánlatot, de ha úgy döntenek, hogy nem, akkor nem jár kompenzációként draft pick, mint az RFA tendernél (undrafted játékos esetében ott sem, de most nem ez a lényeg). Szóval túl nagy "védettséget" a transition tag sem ad Worildsnek; Colberték ezzel a lépéssel gyakorlatilag úgy döntöttek, hogy hagyják, hogy más csapat lője be Worilds piaci értékét, már amennyiben bejelentkezik valaki offer sheettel. De vélhetően ez meg fog történni, elvégre Worilds lényegében továbbra is az FA-piac top 3-4 OLB-jének tekinthető (azok után, hogy Orakpo franchise taget kapott), mivel draft picket nem kellene adnia kompenzációként az esetleges kérőnek, így pedig olyan, mintha egy szabadügynököt próbálnának leigazolni. Ha mégsem jön offer sheet, akkor hosszútávú szerződést kötünk Worilds-szel, és ebben az esetben valóban jönne a Woodley cut.vassadi
Szerinted lesz olyan elvetemült csapat, aki 10+ millát fizet egy fél szezon miatt?
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Breaking: Worilds transition taget (egy év, garantált 9.754 millió dollár) kapott. o_ovassadi
ez vudli cut-t jelentene?xtaki
Nem hinném, akkor hosszútávút kötöttünk volna vele. Egyébként abból a szempontból jó ötlet, hogy így van egy szezon h kiderüljön Woodley bírja-e a terhelést, illetve Worildstől csak egy kicsúszott félév volt vagy hosszútávon is lehet-e számolni. Az már más kérdés a sapkába hogy fogunk beférni.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Breaking: Worilds transition taget (egy év, garantált 9.754 millió dollár) kapott. o_ovassadi
ez vudli cut-t jelentene?xtaki
Még nem biztos. A transition tag úgy működik, mint egy RFA tender, olyan szempontból, hogy más csapat bejelentkezhet offer sheettel Worildsért. Onnantól a Steelersnek öt napja van eldönteni, hogy matcheli-e az ajánlatot, de ha úgy döntenek, hogy nem, akkor nem jár kompenzációként draft pick, mint az RFA tendernél (undrafted játékos esetében ott sem, de most nem ez a lényeg). Szóval túl nagy "védettséget" a transition tag sem ad Worildsnek; Colberték ezzel a lépéssel gyakorlatilag úgy döntöttek, hogy hagyják, hogy más csapat lője be Worilds piaci értékét, már amennyiben bejelentkezik valaki offer sheettel. De vélhetően ez meg fog történni, elvégre Worilds lényegében továbbra is az FA-piac top 3-4 OLB-jének tekinthető (azok után, hogy Orakpo franchise taget kapott), mivel draft picket nem kellene adnia kompenzációként az esetleges kérőnek, így pedig olyan, mintha egy szabadügynököt próbálnának leigazolni. Ha mégsem jön offer sheet, akkor hosszútávú szerződést kötünk Worilds-szel, és ebben az esetben valóban jönne a Woodley cut.
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 234
Breaking: Worilds transition taget (egy év, garantált 9.754 millió dollár) kapott. o_ovassadi
ez vudli cut-t jelentene?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Breaking: Worilds transition taget (egy év, garantált 9.754 millió dollár) kapott. o_o
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Mi a baj Tuittel hogy nem viszik ki az eleje körül?Janek
Csak tippelgetünk. Nincs vele semmi baj. vassadi legújabb mock draftjában nálunk szerepel az első körben.Klaci79
Félreértés. Nagyon is el tudnám képzelni Tuitt-ot hozzánk. Hatalmas darab, de ehhez gyorsaság is társul. Egy Heyward-Tuitt kettős közé azt mondom szinte bárkit be tudsz tenni.

Én azt keresem, hogy az első körös 15. helyünket miként lehet a legjobban kihasználni és valahol azt érzem, hogy őt a lenti körökben is meg lehet szerezni (úgy, mint Heywardot anno, akit ráadásul top10 pickként emlegettek). így Én partner lennék olyan latrade-ben, ahol plusz harmadik kört nyernénk (mondjuk). Mivel mély a draft, így ennek nagy jelentősége lehet.

Most szerintem egyébként Vugyli krónikus sérülésein az orvosaink szeme. Ha van esély arra, hogy megszűntethetőek, akkor Vugyli paycut és megyünk vele tovább és lejjebb hozunk prospectet. Ha viszont fennáll a veszélye, hogy sérült lesz, akkor beszállunk/beszállhatunk a ringbe, majd Vugyli "future" cut július 1-től.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Ádi, én Santoniot romantikából emlegetem, esélyt nem nagyon látok rá az általad említett problémák miatt, ráadásul valószínűleg csúcson túl van ő is - sajnos erősen lejt a Jetsben -, bár ugye KoKó pont bizonyította, hogy van új a nap alatt 30 felett is. Csak fáni szitu lenn újra Steelers mezben. Egyébiránt az is komoly lenne, hogy Holmés is tud visszahordani, nem is akárhogy, Brown is tehermentesítve lehetne jobban, és trükkök😉 Kérdéses amúgy mi maradt az igazi Santonioból, ez se utolsó szempont,.kishaszi
Holnapután tölti be a 30-at, szóval a kor miatt nem kellene aggódni az ő esetében, úgyis csak egy-két éves stop-gap megoldás lehetne. A legfőbb problémát a sérülések jelentik, kijutott belőlük szerencsétlennek rendesen az utóbbi két évben, és emlékeim szerint volt(ak) egészen komoly(ak) is, úgyhogy legelőször azt kellene felmérni, hogy lenne-e esély normálisan játszatni, vagy kvázi IR-re igazolnánk. Nosztalgia ide vagy oda, ha a sérülések nem jelentenének súlyos red flaget, akkor én komolyan el tudnám képzelni, hogy a következő egy-két évben második számú WR legyen nálunk.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ádi, én Santoniot romantikából emlegetem, esélyt nem nagyon látok rá az általad említett problémák miatt, ráadásul valószínűleg csúcson túl van ő is - sajnos erősen lejt a Jetsben -, bár ugye KoKó pont bizonyította, hogy van új a nap alatt 30 felett is. Csak fáni szitu lenn újra Steelers mezben. Egyébiránt az is komoly lenne, hogy Holmés is tud visszahordani, nem is akárhogy, Brown is tehermentesítve lehetne jobban, és trükkök😉 Kérdéses amúgy mi maradt az igazi Santonioból, ez se utolsó szempont,.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Az a nagyjából 7 millió dolláros eltérés, ami a korábban híresztelt és a tényleges cap limit között van (126.3 - 133 millió), elvileg esélyt adhatna Worilds újraigazolására, de ahogy elnézem a leendő szabadügynökök listáját, a 3-4 OLB-k közül egyedül Orakpo (aki nem is biztos, hogy kikerül a piacra) jobb Worildsnél, illetve a szűk elitet (Clowney, Mack, és talán még Barr, bár nálam nem) leszámítva a drafton sem igazán kiemelkedő az edge rusher felhozatal, szóval gyanús, hogy egy Worildsért folyó licitháborúban még a cap limit emelkedés ellenére is minimális esélyekkel indulnánk.

Én Santonio visszahozatalára nem látok sok esélyt, bár ha egészséges tudna maradni és hasonló teljesítményt tudna szállítani, mint tavaly Sanders, akkor lehet, hogy egy korai WR pickkel szemben én is inkább őt preferálnám, ha már úgyis annyi a need a D-ben. Közben pedig konkretizálódhatna az is, hogy milyen szerepkörben számíthatunk Wheatonre (kétségtelenül slot receivernek a legideálisabb, de jó lehet ő a pálya szélére is), és ennek függvényében lehetne draftolni jövőre WR-t, amennyiben szükséges. Persze ott van az is, hogy olyan minőségű WR class, mint az idei, aligha lesz a közeljövőben, illetve kérdés, hogy a csapat visszahozná-e Santoniót azok után, amilyen körülmények között távozott. Bár ha azt nézzük, Plaxicót börtön után (igaz, nem közvetlenül) is visszahoztuk...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én Holmesra már korábban is gondoltam az év során, mert eltemették ott😛kishaszi
Szerintem WR2-nek még simán jó lenne. Tóni - Santóni - Catchery - Vidön - másikBrown/Moye, nem is kéne WR-t draftolni, mehetne az összes pick a D-be. 😊Shilkor
Ráadásul ő mindig clutch volt. Imádtam, sajnáltam amikor "balhézott" másodszor, mert tudtam, hogy akkor annyi. De milyen kemény lenne, ha kapna második esélyt nálunk olcsóért, és meg is hálálná😀😀 és akkor lehetne koncertálni fontosabb pikkre meg ászra.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
Mi a baj Tuittel hogy nem viszik ki az eleje körül?Janek
Csak tippelgetünk. Nincs vele semmi baj. vassadi legújabb mock draftjában nálunk szerepel az első körben.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Mi a baj Tuittel hogy nem viszik ki az eleje körül?

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 202
Azért azt hallkan jelzem meg, hogy a CAP emelkedése ugyan kétség kívül azoknak a legjobb, akik már most szűken vannak vele, node aki nem, annak is több jut a levesbe, többet tud adni a kulcsjátékosainak, a szabadügynököknek. No és ezzel párhuzamosan nehezebb lesz lealkduni a fizukat is. Egy szó, mint száz,a helyzet nyilvánvalóan könnyebb, de nem könnyű. Hja és igen, Worlids-et szinte biztosan nem tartjuk meg így, nagy dellát fog szakítani és nem gondolom, hogy ebbe a versenybe be kellene szállnunk egy félidénnyi jó játék miatt.

a Miami trade opciókon röhögök...odaadták a nagy dellát a teljesítmény helyett meg a nagy pofa az ami van...

Nem hiszem, hogy CB-t mi valaha is húzunk első körben, Tuitt nekem is szimpatikus, de mint mondtam szinte biztos, hogy őt lejjebb is megszerezhetnénk.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
El lett küldve, mert drogozott. És a drog rossz! 😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.Shilkor
Ezzel nem értek egyet.
Viszont azt hallom szívesen elcserélné Wallace-t a Dolphins...Klaci79
Na még az lenne szép, visszacserélni Wallace-t 😀polamalu
főleg, hogy milyen szerződése van 😀mustaine
Kivágja a Dolphins, visszajön olcsóért és még a 3. körös komp picket is megkapjuk érte, nekem ez így jó deal 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én Holmesra már korábban is gondoltam az év során, mert eltemették ott😛kishaszi
Szerintem WR2-nek még simán jó lenne. Tóni - Santóni - Catchery - Vidön - másikBrown/Moye, nem is kéne WR-t draftolni, mehetne az összes pick a D-be. 😊
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.Shilkor
Ezzel nem értek egyet.
Viszont azt hallom szívesen elcserélné Wallace-t a Dolphins...Klaci79
Na még az lenne szép, visszacserélni Wallace-t 😀polamalu
főleg, hogy milyen szerződése van 😀

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én Holmesra már korábban is gondoltam az év során, mert eltemették ott😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.Shilkor
Ezzel nem értek egyet.
Viszont azt hallom szívesen elcserélné Wallace-t a Dolphins...Klaci79
Na még az lenne szép, visszacserélni Wallace-t 😀