Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én Holmesra már korábban is gondoltam az év során, mert eltemették ott😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.Shilkor
Ezzel nem értek egyet.
Viszont azt hallom szívesen elcserélné Wallace-t a Dolphins...Klaci79
Na még az lenne szép, visszacserélni Wallace-t 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.Shilkor
Ezzel nem értek egyet.
Viszont azt hallom szívesen elcserélné Wallace-t a Dolphins...Klaci79
Melyik részével Soliai v Holmes?Shilkor
A Solai-hoz. Én nem hoznám Nix-et. Szemem előtt a Poe példa, de mégis ha D line, akkor most Tuitt inkább.
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Hivatalosan is 133 millió lesz a cap, ami jövőre 140-re, 2016-ra akár 150-re is nőhet 😊 ez azt hiszem elég jó hír számunkra
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.Shilkor
Ezzel nem értek egyet.
Viszont azt hallom szívesen elcserélné Wallace-t a Dolphins...Klaci79
Melyik részével Soliai v Holmes?
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.Shilkor
Ezzel nem értek egyet.
Viszont azt hallom szívesen elcserélné Wallace-t a Dolphins...
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.Klaci79
30 éves, szóval nem túl hosszútávú megoldás lenne és nem hinném h aprópénzért jönne. Inkább húzzuk be Nixet és hozzuk vissza olcsón Santoniot, állítólag ki fogja vágni a Jets.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Paul Soilai DT után érdeklődik a Steelers. Nyilván a NT problémára tudna megoldást nyújtani.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
Ha jók az infoim akkor a 2014-es cap 133 misi lett. Jöhet a matek...😊. Kíváncsi vagyok mit fogunk csinálni, honap nyit az FA piac.Haggans
Hogyne, majd március 11-én.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Volt Plexico, van Moye, akár még Miller is kiállhatna szélre (ahogy más csapatok is bejátszák a redzone-ban), még sem dobtunk évek óta soha egy klasszikus sarokba ívelős passzt. Talán pre-seasonba kapott egyet Moye és ennyi volt.

Magam is elkapó vagyok idehaza és imádom az elkapókat nézni, de én nem örülnék egy korai WR pick-nek. Nagy segítség lehetne, de más poszton nagyobb segítségre szorulunk szerintem.

Továbbra is CB-ért imádkozok, de egy ILB-DE-NT trió ugyan annyira logikus lenne, ha nem logikusabb...ettől még CB jöjjön! 😀laby
Plexico jövője elég bizonytalan. Moye-t játszani én se láttam sokat, de az biztos, hogy bár magas srác, de tavaly nagyon messze volt attól a szinttől, hogy a RZO-ban használhassuk. Használhatjuk ugyan, de nem mint olyan elkapó aki szinte az összes támadójátékban a pályán van. HA ilyen lett volna akkor nyilván több lehetőséget kap. Miller-t pedig kitehetjük ugyan a szélre, de ezzel hatalmas fegyver hiányozna középről. Spaeth is jó megoldás néhány játékban, de szerintem olyan WR kell nekünk aki végig tudja játszani a mérkőzést és megfelelően tudja pótolni Sanders-t. Most olyan WR-t kaphatunk az első körben (ha szerencsénk van a másodikban is) aki hosszabb távon többet mutat, mint tette azt Sanders.

Egyébként tényleg 133 milla lesz a cap, de hivatalos belejelentés ha jól hallottam hétfőn.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Boldog lennék ha Moye vagy J Brown meg tudná ezt oldani. De nyilván ezzel ott is tisztában vannak. Egyikük azonban egy 6.kort ért, másikuk UDFA. Ettől még nem lebecsülendő egyik sem, azonban igencsak kérdéses, hogy meg tudnak e oldani egy ilyen posztot egész évben.Klaci79
A legutóbbi 6. körös Brown nevű WR eléggé bejött. 😊 Egyébként én 1. kör Nix (McLendon -> DE), 2. kör Landry vagy CB (mondjuk Fuller vagy Roberson), 3. kör CB/WR kombóval elégedett lennék. ILB-t nem húznék idén, nézzük meg mire elég Williams + Spence, ha nem válik be egyikük sem akkor is ott van még Foote idénre, aztán jövőre jöhet korai ILB pick.Shilkor
1.kör: Nix(McLendon megy DE-be) , vagy 1.kör Tuitt(McLendon marad középen) akkor én jobban örülnék a második verziónak. Ránézésre a második verzióval többet nyerhetünk.pfefe8
Azért húznám Nixet, mert NT-t jóval nehezebb találni, mint 3-4 DE-t. Most itt a lehetőség, h legyen újra egy igazi NT-nk. McLendon nem az, bár jobb híján megteszi, de szerintem a DE poszt jobban feküdne neki is.
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 657 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ha jók az infoim akkor a 2014-es cap 133 misi lett. Jöhet a matek...😊. Kíváncsi vagyok mit fogunk csinálni, honap nyit az FA piac.

" class="embed">
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Volt Plexico, van Moye, akár még Miller is kiállhatna szélre (ahogy más csapatok is bejátszák a redzone-ban), még sem dobtunk évek óta soha egy klasszikus sarokba ívelős passzt. Talán pre-seasonba kapott egyet Moye és ennyi volt.

Magam is elkapó vagyok idehaza és imádom az elkapókat nézni, de én nem örülnék egy korai WR pick-nek. Nagy segítség lehetne, de más poszton nagyobb segítségre szorulunk szerintem.

Továbbra is CB-ért imádkozok, de egy ILB-DE-NT trió ugyan annyira logikus lenne, ha nem logikusabb...ettől még CB jöjjön! 😀

több mint 10 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Boldog lennék ha Moye vagy J Brown meg tudná ezt oldani. De nyilván ezzel ott is tisztában vannak. Egyikük azonban egy 6.kort ért, másikuk UDFA. Ettől még nem lebecsülendő egyik sem, azonban igencsak kérdéses, hogy meg tudnak e oldani egy ilyen posztot egész évben.Klaci79
A legutóbbi 6. körös Brown nevű WR eléggé bejött. 😊 Egyébként én 1. kör Nix (McLendon -> DE), 2. kör Landry vagy CB (mondjuk Fuller vagy Roberson), 3. kör CB/WR kombóval elégedett lennék. ILB-t nem húznék idén, nézzük meg mire elég Williams + Spence, ha nem válik be egyikük sem akkor is ott van még Foote idénre, aztán jövőre jöhet korai ILB pick.Shilkor
1.kör: Nix(McLendon megy DE-be) , vagy 1.kör Tuitt(McLendon marad középen) akkor én jobban örülnék a második verziónak. Ránézésre a második verzióval többet nyerhetünk.

Steelers fan
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Boldog lennék ha Moye vagy J Brown meg tudná ezt oldani. De nyilván ezzel ott is tisztában vannak. Egyikük azonban egy 6.kort ért, másikuk UDFA. Ettől még nem lebecsülendő egyik sem, azonban igencsak kérdéses, hogy meg tudnak e oldani egy ilyen posztot egész évben.Klaci79
A legutóbbi 6. körös Brown nevű WR eléggé bejött. 😊 Egyébként én 1. kör Nix (McLendon -> DE), 2. kör Landry vagy CB (mondjuk Fuller vagy Roberson), 3. kör CB/WR kombóval elégedett lennék. ILB-t nem húznék idén, nézzük meg mire elég Williams + Spence, ha nem válik be egyikük sem akkor is ott van még Foote idénre, aztán jövőre jöhet korai ILB pick.Shilkor
Ettől (is) szép az egész. Ugyanaz a csapat, mégis mindenki másképp látja 😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Boldog lennék ha Moye vagy J Brown meg tudná ezt oldani. De nyilván ezzel ott is tisztában vannak. Egyikük azonban egy 6.kort ért, másikuk UDFA. Ettől még nem lebecsülendő egyik sem, azonban igencsak kérdéses, hogy meg tudnak e oldani egy ilyen posztot egész évben.Klaci79
A legutóbbi 6. körös Brown nevű WR eléggé bejött. 😊 Egyébként én 1. kör Nix (McLendon -> DE), 2. kör Landry vagy CB (mondjuk Fuller vagy Roberson), 3. kör CB/WR kombóval elégedett lennék. ILB-t nem húznék idén, nézzük meg mire elég Williams + Spence, ha nem válik be egyikük sem akkor is ott van még Foote idénre, aztán jövőre jöhet korai ILB pick.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Én is örülnék magas elkapónak ... mennyi is volt belőle az ucsó évtizedben? MEg voltunk nélküle is. Ráadásul ott van Heath, és Spaethre is rá kéne gyúrni, nem ügyetlen az a srác kézzel sem...kishaszi
Pont ez a lényeg, hogy megvoltunk vele és a RZ hatékonyság ennek megfelelően ott volt ahol....volt amikor ez nem volt gond, volt amikor igen.

Moye és J. Brown negyedik számú elkapónak lehetnek jók azt gondolom, vagyis egy-egy veterán helyét válthatják ki ha és amennyiben konzisztensek lesznek és bevállnak. Egyelőre projekt mind a kettő, főleg az utóbbi.

Én majdnem biztos vagyok benne, hogy második, de legkésőbb a harmadik körben WR-t hozunk. Első körben talán Evans érné meg, de ő nem fog lejönni addig.

Nekem Mosley tetszik még nagyon és mondjuk az utolsó két évben nagyot alkotó első körös ILB-k után azt mondom, hogy nem lenne hülyeség...Klemó
Mosley nekem is nagyon tetszik. Egyetlen problémám vele az, hogy míg az általam említett DE-WR-CB poszokon hatalmas a hiány ILB poszton nem tudjuk, hogy mi lesz Foote, Spence és Williams sorsa. Előbbi ha egészséges még simán lehúz kezdőként egy évet, főképp ha Spence és Williams is mögötte van. Igen tudom! Spence még nem játszott a profik között, ki tudja mi lesz belőle. Bízom azonban a csapat ítélőképességében, hogy nem véletlenül tartották itt a csapatnál. Williams pedig első évében nem volt rossz. Egy jó felkészüléssel sokra viheti. Ezért nem támogatnám Mosley érkezését.
Visszatérve egy szóra a DE helyzetre, ott Kiesel még egy évre megoldhatja a problémákat, Hood pedig cserének megtartható.
Így számomra marad a WR-CB draft az első körben...
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Hm....talán azért nem csak magas elkapók vannak, mert a RZ játékokig (is) el kell jutni és amikor van játéktér a gyorsaság (és sok minden más a magasságon kívül) is fontos, ha nem fontosabb szempont. Vagyis a balance itt is fontos, legyen big body és speedster is a WR corpban.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
AZ főleg a playcalling hibája volt, hogy szar volt a RZ, és nem azért mert nem volt magas elkapó. Ha ez ennyire egyszerű lenne, akkor csak magas elkapók lennének😉 Nem kell felétlenül übermagas elkapó, ha emberhez szabjuk a playeket is, sok más helyen látni ilyet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 212
Én is örülnék magas elkapónak ... mennyi is volt belőle az ucsó évtizedben? MEg voltunk nélküle is. Ráadásul ott van Heath, és Spaethre is rá kéne gyúrni, nem ügyetlen az a srác kézzel sem...kishaszi
Pont ez a lényeg, hogy megvoltunk vele és a RZ hatékonyság ennek megfelelően ott volt ahol....volt amikor ez nem volt gond, volt amikor igen.

Moye és J. Brown negyedik számú elkapónak lehetnek jók azt gondolom, vagyis egy-egy veterán helyét válthatják ki ha és amennyiben konzisztensek lesznek és bevállnak. Egyelőre projekt mind a kettő, főleg az utóbbi.

Én majdnem biztos vagyok benne, hogy második, de legkésőbb a harmadik körben WR-t hozunk. Első körben talán Evans érné meg, de ő nem fog lejönni addig.

Nekem Mosley tetszik még nagyon és mondjuk az utolsó két évben nagyot alkotó első körös ILB-k után azt mondom, hogy nem lenne hülyeség...
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Boldog lennék ha Moye vagy J Brown meg tudná ezt oldani. De nyilván ezzel ott is tisztában vannak. Egyikük azonban egy 6.kort ért, másikuk UDFA. Ettől még nem lebecsülendő egyik sem, azonban igencsak kérdéses, hogy meg tudnak e oldani egy ilyen posztot egész évben.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Justin Brown papuskák, nem nézik a röztert? Meg az említett Moye. Megugye Miler se a tavajié van fizetésicsekken, majcsak figyejjenek, nemkőnekünk gigatron. Gondolom Nixet körbenézzük, ha beleesik a Séf akkor annyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én is örülnék magas elkapónak ... mennyi is volt belőle az ucsó évtizedben? MEg voltunk nélküle is. Ráadásul ott van Heath, és Spaethre is rá kéne gyúrni, nem ügyetlen az a srác kézzel sem...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 281
Nem akarok NT ügyben igazságot tenni, mert nem vagyok nagy híve Nix-nek az első körben. Viszont Wheaton egyértelműen nem szélső elkapó, hanem egy majdan remélem tökéletes slot receiver. Nincs értelme az ő képességeivel kirakni a szélekre, mert az nem fog menni. Amennyiben úgy dönt a csapat, hogy nem hoz magas célpontot, ismét ott fogunk állni 20-on belül és vakargatjuk a buksit, hogy de jó lett volna egy magas erős célpontot hozni az utóbi évek vagy akár évtized legjobb WR classából.
Egy Tuitt-Robinson párossal ki is egyeznék, de ha Nix marad a második napra ott már őt se bánnám. Első körben viszont klasszis DE, WR vagy CB jöjjön.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát bizon valami Kései hempton is mindössze 185 cöcö volt...
Én se látom 4. körnél előbb a WR nídet annyira, Wheatontól egyértelműen sokat várnak jövőre, meg Mojét is fel köll építeni. Persze mindent rúg, hogy mi érünk el KO-val

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."