Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Woods mégiscsak aláírt a Titanshez. Dwyer pedig a Cardshoz. Előbbi 2 évre, utóbbi 1 évre kötelezte el magát. Mindkettőt sajnálom, mert pont ők ketten voltak azok, akiket reméltem, hogy megtartunk. 😕 Így viszont most DL és RB poszton iszonyat vékonyak vagyunk, azaz kényszerpályára kerültünk. Előbbi még valamelyest megoldható, mert ez arra utal, hogy "egy ponton" Keiselt visszahozzuk. De utóbbi aggodalomra ad okot. Muszáj lenne vkit hozni, úgy nem lehet nekimenni egy draftnak, hogy egyetlen RB van a rosteren...Soldados
Dwyer lép lep, és így valóban égető lett az RB kérdés, nem lehet nekimenni így a szezonnak sehol sem, hogy egy szem lótuifuti van. Belegondolni, hogy Csengettyű nem is lenne olyan, mint ami most már egyértelműen várható lenne (pici cengő lenni várni Nagyharang), akkor még nagyobb szívás lenne. Pláne, hogy most elvileg a kócs rész miatt is elvárható lesz majd, hogy ne egydimenziós legyen az O.kishaszi
Howling-al és Felix Jones-al mi a helyzet?kriSTEELan
Ők is szabadok. Jelenleg csak Bellnek van szerződése én azonban nem aggódnék, hiszen több RB is még csapatot keres. Ráadásul 4. körben is még lehet jó RB-t találni a drafton.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Howling-al és Felix Jones-al mi a helyzet?kriSTEELan
egyik sem megoldás...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Fáj a szívem Woods miatt, nagyon ígéretes csóka.
Plusz már csak azért is mert a nagy kedvenc D.Dennard most már szinte tuti hogy nem jön, nagyon DE-NT esélyesnek néz ki az első köröcskénk.laby
Azért még nem temetném Dennardot. CB fronton semmivel sem állunk jobban. Jó DE-t még igazolhatunk a piacon, CB-t viszont már nem nagyon.
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Woods mégiscsak aláírt a Titanshez. Dwyer pedig a Cardshoz. Előbbi 2 évre, utóbbi 1 évre kötelezte el magát. Mindkettőt sajnálom, mert pont ők ketten voltak azok, akiket reméltem, hogy megtartunk. 😕 Így viszont most DL és RB poszton iszonyat vékonyak vagyunk, azaz kényszerpályára kerültünk. Előbbi még valamelyest megoldható, mert ez arra utal, hogy "egy ponton" Keiselt visszahozzuk. De utóbbi aggodalomra ad okot. Muszáj lenne vkit hozni, úgy nem lehet nekimenni egy draftnak, hogy egyetlen RB van a rosteren...Soldados
Dwyer lép lep, és így valóban égető lett az RB kérdés, nem lehet nekimenni így a szezonnak sehol sem, hogy egy szem lótuifuti van. Belegondolni, hogy Csengettyű nem is lenne olyan, mint ami most már egyértelműen várható lenne (pici cengő lenni várni Nagyharang), akkor még nagyobb szívás lenne. Pláne, hogy most elvileg a kócs rész miatt is elvárható lesz majd, hogy ne egydimenziós legyen az O.kishaszi
Howling-al és Felix Jones-al mi a helyzet?

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Woods mégiscsak aláírt a Titanshez. Dwyer pedig a Cardshoz. Előbbi 2 évre, utóbbi 1 évre kötelezte el magát. Mindkettőt sajnálom, mert pont ők ketten voltak azok, akiket reméltem, hogy megtartunk. 😕 Így viszont most DL és RB poszton iszonyat vékonyak vagyunk, azaz kényszerpályára kerültünk. Előbbi még valamelyest megoldható, mert ez arra utal, hogy "egy ponton" Keiselt visszahozzuk. De utóbbi aggodalomra ad okot. Muszáj lenne vkit hozni, úgy nem lehet nekimenni egy draftnak, hogy egyetlen RB van a rosteren...Soldados
Dwyer lép lep, és így valóban égető lett az RB kérdés, nem lehet nekimenni így a szezonnak sehol sem, hogy egy szem lótuifuti van. Belegondolni, hogy Csengettyű nem is lenne olyan, mint ami most már egyértelműen várható lenne (pici cengő lenni várni Nagyharang), akkor még nagyobb szívás lenne. Pláne, hogy most elvileg a kócs rész miatt is elvárható lesz majd, hogy ne egydimenziós legyen az O.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Fáj a szívem Woods miatt, nagyon ígéretes csóka.
Plusz már csak azért is mert a nagy kedvenc D.Dennard most már szinte tuti hogy nem jön, nagyon DE-NT esélyesnek néz ki az első köröcskénk.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Woods mégiscsak aláírt a Titanshez. Dwyer pedig a Cardshoz. Előbbi 2 évre, utóbbi 1 évre kötelezte el magát. Mindkettőt sajnálom, mert pont ők ketten voltak azok, akiket reméltem, hogy megtartunk. 😕 Így viszont most DL és RB poszton iszonyat vékonyak vagyunk, azaz kényszerpályára kerültünk. Előbbi még valamelyest megoldható, mert ez arra utal, hogy "egy ponton" Keiselt visszahozzuk. De utóbbi aggodalomra ad okot. Muszáj lenne vkit hozni, úgy nem lehet nekimenni egy draftnak, hogy egyetlen RB van a rosteren...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 580
Azért furcsállom, hogy Woods, Hood, Keisel ennyire "eltávolodott", miközben Heyward mellett csak McLendon, Fangupo és a PS-ből Arnfelt maradt. Depth egyenlő a nullával, NT-t akarunk draftolni, akkor ott van ember, de a DE bizony vérszegény...desider
Woods ezek szerint másoknak is feltűnt, Hood jobb is, ha távol marad, Keisel újraigazolása pedig nem sürgető.vassadi
Ettől még vékonykák vagyunk, sztem...desider
Kétségtelen. Én csak ennek az okát vázoltam. 😊
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Azért furcsállom, hogy Woods, Hood, Keisel ennyire "eltávolodott", miközben Heyward mellett csak McLendon, Fangupo és a PS-ből Arnfelt maradt. Depth egyenlő a nullával, NT-t akarunk draftolni, akkor ott van ember, de a DE bizony vérszegény...desider
Woods ezek szerint másoknak is feltűnt, Hood jobb is, ha távol marad, Keisel újraigazolása pedig nem sürgető.vassadi
Ettől még vékonykák vagyunk, sztem...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 580
Azért furcsállom, hogy Woods, Hood, Keisel ennyire "eltávolodott", miközben Heyward mellett csak McLendon, Fangupo és a PS-ből Arnfelt maradt. Depth egyenlő a nullával, NT-t akarunk draftolni, akkor ott van ember, de a DE bizony vérszegény...desider
Woods ezek szerint másoknak is feltűnt, Hood jobb is, ha távol marad, Keisel újraigazolása pedig nem sürgető.
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Azért furcsállom, hogy Woods, Hood, Keisel ennyire "eltávolodott", miközben Heyward mellett csak McLendon, Fangupo és a PS-ből Arnfelt maradt. Depth egyenlő a nullával, NT-t akarunk draftolni, akkor ott van ember, de a DE bizony vérszegény...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 580
Hood a Jaguars-nál próbálkozikKlaci79
Jól teszi. Oké, Jaguars, de egyrészt nyilván nem válogathat majd a jobbnál jobb offerek közül, másrészt szerintem célszerűbb, ha a mi rendszerünkben tett sikertelen kísérlet után inkább 4-3 DT-ként próbálja ki magát (amilyen poszton egyetemen is játszott), harmadrészt pedig Jacksonville-ben azért olyan stáb van, akik - elvileg - értenek a defense-hez, Bradley-ék talán ki tudnak hozni belőle valamit DT-ként.

Bouchette azt írta, hogy ha Woodsot és Ziggy-t is elveszítjük (bár utóbbit semmiképp se nevezném veszteségnek :p ), akkor Troy-nak idén már DE-t (is) kell játszania. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Hood a Jaguars-nál próbálkozikKlaci79
Megeszik reggelire, szegínkicsihód!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Hood a Jaguars-nál próbálkozik
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Sanders a Bucs-nál van (a Jags után) próbajátékon
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 231
Johnsonnak jó utat, ez van. Woods-nak viszont nem örülök, szerintem ő idén robbantani fog, kár, hogy minden bizonnyal nem nálunk.

A Panthers D egy kollektív D, aminek Mitchell is részese volt, így azt mondani, hogy mi lesz majd a Panther kőkemény D-je nélkül szamárság. Itt nálunk Pola és Timmons mögött fog játszani, ami azért minden csak nem gyenge. A szerződése pedig ideális, ha bejön azért, ha meg nem, akkor azért, ahogy mondja Soldi.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
David Johnson TE/FB aláírt a Chargers-hezKlaci79
Akkor most már tényleg megvan az első elvesztett szabadügynökünk, bár ez várható volt. Amúgy 2 évre írt alá a San Diegóhoz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
David Johnson TE/FB aláírt a Chargers-hez
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Al Woods viszont már alá is írt a Titans-hez, úgyhogy őt buktuk.Soldados
Mégse. Bouchette (Post-Gazette) jelentette, hogy aláírt, de a Titans beat writere cáfolta és közölte, hogy Woods megy tovább a Packershöz és a Cardshoz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
LaMarrWoodley ‏@LaMarrWoodley 1 min
SteelerNation thank u 4 all the love uve shown me the past 7 yrs. I really do appreciate yall.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Al Woods viszont már alá is írt a Titans-hez, úgyhogy őt buktuk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Nem fordítva? A Redskins próbálkozik, puhatolózik, Clarknál?? :-P
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Clark a Redskins-nél próbálkozik
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 507 — 毎日何かを学ぶ
Én nem erre értettem egyedül, hanem az eddigi moves-ra, az s kimaradt mint többesszám.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Senki nem mondta, hogy csak jó move-ok vannak. Wugylinak nem örültem, de tudomásul vettem, mert logikus volt.- Még hiányolom Kiesel visszaigazolását pl. Azt azonban nem lehet elvitatni, hogy a nagyon mínuszból ki tudtunk jönni úgy, hogy még az FA-ról i tudtunk kezdő kalibert hozni. Mi ez, ha nem jó move???polamalu
Mondjuk nem ettől jó move. 😛 Ha túlfizettük volna, az gáz lenne, hiába tudtunk "mínuszból kezdőt hozni". A lényeg, hogy fiatal, jó mentalitású, a csapatba illő, kezdőkaliberű embert hozunk hosszútávra hiányposztra és mindenzt minimális kockázattal, mert kicsi a garantált pénze. Na ettől jó ez a move. 😊

Kielnc éve Clarkot pont ugyanígy szereztük meg FA-n, aztán nálunk nőtte ki magát klasszissá. Reméljük, Mitchell is hasonló utat jár be, ha nem, akkor olcsón lehet cutolni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!