Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Depot: Report: Steelers Tomlin, Colbert Spent Time With Oklahoma State CB Justin Gilbert Wednesday Night

Az a rohadt ködösítés...😀Klaci79
Nemcsak Gilbert járt az Oklahoma State-re. 😛 De hogy találkoztak is vele, ennél jobb ködösítés már nincs is. 😊

Amúgy Woods 2 évre 5 millát kapott a Titans-től. 1 millás aláírási bónusz, 900k-s idei fizu, meg 500k-s valamilyen bónusz. Jövőre 2,1 milla lehet a fizuja. Ennyit szerintem nekünk is megérhetett volna. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Depot: Report: Steelers Tomlin, Colbert Spent Time With Oklahoma State CB Justin Gilbert Wednesday Night

Az a rohadt ködösítés...😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak a 4 évet láttam, összeg akkor tuti nem volt. Én is kíváncsi lettem volna a későbbi comp pick miatt, de ha találok valamit azonnal íromKlaci79
Ennyit kapott Ziggy nálunk:
Ziggy Hood 4 years, $16M, $5.5M in guarantees.iktriad
Ziggy Hood is a Steeler no more. The Jacksonville Jaguars have signed him to a 4 year, $16 million dollar contract.

Megelőztél amíg fürödtem 😀Klaci79
Free agency alatt ez igencsak meggondolatlan lépés. Igaz, nem a Steelersnél. 😀😀
Megelőztél amíg fürödtem 😀Klaci79
Minek fürdessz 😛polamalu
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Csak a 4 évet láttam, összeg akkor tuti nem volt. Én is kíváncsi lettem volna a későbbi comp pick miatt, de ha találok valamit azonnal íromKlaci79
Ennyit kapott Ziggy nálunk:
Ziggy Hood 4 years, $16M, $5.5M in guarantees.iktriad
Ziggy Hood is a Steeler no more. The Jacksonville Jaguars have signed him to a 4 year, $16 million dollar contract.

Megelőztél amíg fürödtem 😀Klaci79
Minek fürdessz 😛
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Csak a 4 évet láttam, összeg akkor tuti nem volt. Én is kíváncsi lettem volna a későbbi comp pick miatt, de ha találok valamit azonnal íromKlaci79
Ennyit kapott Ziggy nálunk:
Ziggy Hood 4 years, $16M, $5.5M in guarantees.iktriad
Ziggy Hood is a Steeler no more. The Jacksonville Jaguars have signed him to a 4 year, $16 million dollar contract.

Megelőztél amíg fürödtem 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak a 4 évet láttam, összeg akkor tuti nem volt. Én is kíváncsi lettem volna a későbbi comp pick miatt, de ha találok valamit azonnal íromKlaci79
Ennyit kapott Ziggy nálunk:
Ziggy Hood 4 years, $16M, $5.5M in guarantees.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ziggy 4 éves szerződést kötött...nem aprózta el a Jaguars....bízhatnak benneKlaci79
Wow, ezt hol láttad? Azt nem tudod, hogy mennyiért?iktriad
Csak a 4 évet láttam, összeg akkor tuti nem volt. Én is kíváncsi lettem volna a későbbi comp pick miatt, de ha találok valamit azonnal íromKlaci79
Köszi.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Ziggy 4 éves szerződést kötött...nem aprózta el a Jaguars....bízhatnak benneKlaci79
Wow, ezt hol láttad? Azt nem tudod, hogy mennyiért?iktriad
Csak a 4 évet láttam, összeg akkor tuti nem volt. Én is kíváncsi lettem volna a későbbi comp pick miatt, de ha találok valamit azonnal írom
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
A secondary rövid távra mondhatjuk, hogy megvan, de azért nézzük csak meg jobban, mi is a helyzet. A CB-knél Ike az "utolsókat rúgja" (jó esély van rá, hogy jövőre már nem lesz Steeler, és amúgy is szemmel láthatóan romlott a teljesítménye), Gay nickel cornernek elmegy (hangsúly azon, hogy elmegy), Shamarko ideális esetben nem lesz örökké alkalmi nickel/dime back, Allen pedig ezidáig nem igazán villogott, még semmi olyat nem mutatott, ami arra utalna, hogy több lehet belőle egy max. átlagos CB2-nél. Hosszútávon (akár ha csak a 2015-ös szezont nézem) nem épp idilli a helyzet a CB-knél, szóval ha 1/15-nél megfelelő value van ezen a poszton, akkor én ide éppúgy el tudom képzelni a picket, mint az első körös DE/NT húzást, még ha a védőfal erősítése kétségtelenül előrébb is kell, hogy szerepeljen a prioritási sorrendben. (Vicces amúgy, hogy néhányan mennyire csak Nixben/Tuittban gondolkodnak, ha DL draftról van szó. :p) Az, hogy Tomlin és Colbert is jelen volt a Michigan State pro day-én, nyilván Dennard-nézőben, szerintem minden, csak nem smokescreen.vassadi
Gay nickelnek nem elmegy kategória, hanem kifejezetten erős volt. 😉 Továbbá van egy dolog, amit itt már valaki pedzegetett: lehet neked csilivili secondaryd, ha nincs hozzá front-7, akkor törölgethethetjük a könnyeinket, de rohadt szar lesz a Defense. A DL minden rendszerben fontos, a 3-4-nek pedig az LB-corp a szive-lelke. Emlékezzünk csak a 2008-as Defense-re! Elmondjam a secondarynk névsorát? Ike-McFadden-Townsend-Gay. Na? Hát ez a secondary kb a front-7-ből élt, nem abból, hogy mekkora császár volt. Gay, a jelenlegi 3. cornerünk most sokkal jobb, mint az akkori B-Mac, vagy Townsend. 😉 Összességében a jelenlegi CB-corp magasabb szintet képvisel, mint a 2008-as.

Tehát: van egy ilyen CB-corp: Ike-Cortez-Gay-Shamarko, s legfeljebb még egy CB kell, hogy meglegyen a depth.
Ezzel szemben van egy ilyen DL: Heyward-McLendon. Pont. Nincs meg a kezdő, és ebből is McLendon nem a legideálisabb posztján van, ráadásul kéne még legalább 2 használható csere is, mert ezen a poszton rohadt fontos a rotáció. Tehát van 1,5-2 emberünk az 5 helyre... De ha leigazoljuk Carringtont és visszahozzuk Keiselt, egy ember még akkor is hiányzik mennyiségileg, de ha a minőséget nézem, akkor egy max 1 évre megfelelő veterán és egy 3 meccses kezdő tapasztalattal rendelkező kérdőjel jönne. Ez nem életbiztosítás a 2015-s idényre, azaz kell egy igazi őserővel rendelkező nagytehetség, aki hosszútávon Heywarddal stabilizálja a falat. DL-nél jelenleg nincs nagyobb need. De ez messze kimagaslik, szinte ordít magáért.Soldados
Olvasd el még egyszer a kiemelt részt, egyébként is direkt neked írtam oda. 😊 Nekem felesleges ecsetelned, hogy fontosabb a DL megerősítése, mint a CB pick; ugyanezt leírtam én is az előző postban. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ha nem lesz elérhető olyan DE vagy NT, aki 1/15-öt érne, akkor simán előfordulhat, hogy nem a védőfalba húzunk, ebből kifolyólag pedig az első körös CB pick sem zárható ki, ha már a komolyabb needek közé sorolható a corner, és ráadásul még prémium posztról is van szó.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ziggy 4 éves szerződést kötött...nem aprózta el a Jaguars....bízhatnak benneKlaci79
Wow, ezt hol láttad? Azt nem tudod, hogy mennyiért?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
😀 @NOTSportsCenter: BREAKING: Roger Goodell has fined James Harrison $250,000 for getting released by the ‪#‎Bengals‬ 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Azt hiszem csak simán elege volt Bill mesterből 😀
De tényleg occsóért elbírnám nézni nálunk.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
😀
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tomi, igénye lehet, de megkapja-e?? Nekem is van igényem, de senki sem adja meg azt a pénzt 😉polamalu
Neked nem, Wilfork ennyit utasít(ott) vissza. Ha nem teljesen ejtették a fejére, akkor a zsákban lehet néhány ennél jobb ígéret.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Wilfork állítólag kérte, hogy cutolják a Pats-től. Na neki is örülnék, ha 1-2 évre aláírna hozzánk esetleg olcsóért. 😊Soldados
Tekintve, hogy idén majdnem 12 millát keresett volna és egy három éves kiterjesztéses ajánlatot kapott a Pats-től, amit nem fogadott el, egyik feltételednek sem felel meg.
Nagyjából 6M/év három évig felett lehet az igénye.tomi-tomi
Mi csak a gondolattal játszunk 😀Klaci79
Elnézést! Persze, ha már a PO-ban nem játszotok, akkor legalább a gondolattal!😛tomi-tomi
Hát ja...nyertünk 6 gyűrűt most hagyjuk a maradékot kicsit, nehogy túl egysíkú legyen a liga. Akkor nem keres elég pénzt a főnök 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Tomi, igénye lehet, de megkapja-e?? Nekem is van igényem, de senki sem adja meg azt a pénzt 😉
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Wilfork állítólag kérte, hogy cutolják a Pats-től. Na neki is örülnék, ha 1-2 évre aláírna hozzánk esetleg olcsóért. 😊Soldados
Tekintve, hogy idén majdnem 12 millát keresett volna és egy három éves kiterjesztéses ajánlatot kapott a Pats-től, amit nem fogadott el, egyik feltételednek sem felel meg.
Nagyjából 6M/év három évig felett lehet az igénye.tomi-tomi
Mi csak a gondolattal játszunk 😀Klaci79
Elnézést! Persze, ha már a PO-ban nem játszotok, akkor legalább a gondolattal!😛

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Wilfork állítólag kérte, hogy cutolják a Pats-től. Na neki is örülnék, ha 1-2 évre aláírna hozzánk esetleg olcsóért. 😊Soldados
Tekintve, hogy idén majdnem 12 millát keresett volna és egy három éves kiterjesztéses ajánlatot kapott a Pats-től, amit nem fogadott el, egyik feltételednek sem felel meg.
Nagyjából 6M/év három évig felett lehet az igénye.tomi-tomi
Mi csak a gondolattal játszunk 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi! Semmi vita nincs köztünk a DL fontosságával vagy inkább a front7 fontosságával kapcsolatban, sőt!
Azonban a bajnok Steelersben egy olyan DL volt, hogy Kiesel-Hampton-Smith, ráadásul a kiegészítők sem voltak akárkik. A LB sor pedig, inkább le se írom úgyis tudod. Ettől a szinttől legalább 4 vagy 4,5 embernyire vagyunk most, tehát azt gondolom semmilyen draft-al vagy FA piaccal a közelébe nem tudunk érni. Ezért gondolnék első körben egy playmakert, aki ahogy Ádi is írta egyértelmű No1 CB lehetne a következő évek során. Utána pedig jöhetne 2.-3. körben a DL később kezdővé avanzsáló, akár már most is csereként bevethető emberei. Max ebben látom másképpKlaci79
De ez egy óriási különbség. Te hozol egy playmakert, ami semmit nem ér front-7 nélkül. Én meg építenék egy front-7-t, s akkor még egy playmaker hiánya se tűnik fel hátul. Az 1. körös CB-pick pont annyi, mint halottnak a csók (persze kis túlzással 😊), miközben jelenleg egyáltalán nincs DL-ünk - MÉG MENNYISÉGILEG SE! Kidobott pick lenne, semmi több. Ha most nem húzunk 1, de inkább 2 DL-t az 1. (és 2-4.) körben, akkor 2016-ig elfelejthetjük a jó DL-t és vele együtt az elit Defense-t, ha van playmaketr hátul, ha nincs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Wilfork állítólag kérte, hogy cutolják a Pats-től. Na neki is örülnék, ha 1-2 évre aláírna hozzánk esetleg olcsóért. 😊Soldados
Tekintve, hogy idén majdnem 12 millát keresett volna és egy három éves kiterjesztéses ajánlatot kapott a Pats-től, amit nem fogadott el, egyik feltételednek sem felel meg.
Nagyjából 6M/év három évig felett lehet az igénye.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Wilfork állítólag kérte, hogy cutolják a Pats-től. Na neki is örülnék, ha 1-2 évre aláírna hozzánk esetleg olcsóért. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Soldi! Semmi vita nincs köztünk a DL fontosságával vagy inkább a front7 fontosságával kapcsolatban, sőt!
Azonban a bajnok Steelersben egy olyan DL volt, hogy Kiesel-Hampton-Smith, ráadásul a kiegészítők sem voltak akárkik. A LB sor pedig, inkább le se írom úgyis tudod. Ettől a szinttől legalább 4 vagy 4,5 embernyire vagyunk most, tehát azt gondolom semmilyen draft-al vagy FA piaccal a közelébe nem tudunk érni. Ezért gondolnék első körben egy playmakert, aki ahogy Ádi is írta egyértelmű No1 CB lehetne a következő évek során. Utána pedig jöhetne 2.-3. körben a DL később kezdővé avanzsáló, akár már most is csereként bevethető emberei. Max ebben látom másképp
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A secondary rövid távra mondhatjuk, hogy megvan, de azért nézzük csak meg jobban, mi is a helyzet. A CB-knél Ike az "utolsókat rúgja" (jó esély van rá, hogy jövőre már nem lesz Steeler, és amúgy is szemmel láthatóan romlott a teljesítménye), Gay nickel cornernek elmegy (hangsúly azon, hogy elmegy), Shamarko ideális esetben nem lesz örökké alkalmi nickel/dime back, Allen pedig ezidáig nem igazán villogott, még semmi olyat nem mutatott, ami arra utalna, hogy több lehet belőle egy max. átlagos CB2-nél. Hosszútávon (akár ha csak a 2015-ös szezont nézem) nem épp idilli a helyzet a CB-knél, szóval ha 1/15-nél megfelelő value van ezen a poszton, akkor én ide éppúgy el tudom képzelni a picket, mint az első körös DE/NT húzást, még ha a védőfal erősítése kétségtelenül előrébb is kell, hogy szerepeljen a prioritási sorrendben. (Vicces amúgy, hogy néhányan mennyire csak Nixben/Tuittban gondolkodnak, ha DL draftról van szó. :p) Az, hogy Tomlin és Colbert is jelen volt a Michigan State pro day-én, nyilván Dennard-nézőben, szerintem minden, csak nem smokescreen.

RB poszt miatt én egyáltalán nem aggódnék, Dwyer kaliberű játékost akármelyik bokorban lehet találni. Van egy all-down futónk, kell mögé két backup, de azt FA-ről és a draft hátsó köreiben is simán meg lehet oldani, és még csak azt se mondanám, hogy sürgető lenne megerősíteni ezt a posztot.

Harrisont vissza. AZONNAL!vassadi
Gay nickelnek nem elmegy kategória, hanem kifejezetten erős volt. 😉 Továbbá van egy dolog, amit itt már valaki pedzegetett: lehet neked csilivili secondaryd, ha nincs hozzá front-7, akkor törölgethethetjük a könnyeinket, de rohadt szar lesz a Defense. A DL minden rendszerben fontos, a 3-4-nek pedig az LB-corp a szive-lelke. Emlékezzünk csak a 2008-as Defense-re! Elmondjam a secondarynk névsorát? Ike-McFadden-Townsend-Gay. Na? Hát ez a secondary kb a front-7-ből élt, nem abból, hogy mekkora császár volt. Gay, a jelenlegi 3. cornerünk most sokkal jobb, mint az akkori B-Mac, vagy Townsend. 😉 Összességében a jelenlegi CB-corp magasabb szintet képvisel, mint a 2008-as.

Tehát: van egy ilyen CB-corp: Ike-Cortez-Gay-Shamarko, s legfeljebb még egy CB kell, hogy meglegyen a depth.
Ezzel szemben van egy ilyen DL: Heyward-McLendon. Pont. Nincs meg a kezdő, és ebből is McLendon nem a legideálisabb posztján van, ráadásul kéne még legalább 2 használható csere is, mert ezen a poszton rohadt fontos a rotáció. Tehát van 1,5-2 emberünk az 5 helyre... De ha leigazoljuk Carringtont és visszahozzuk Keiselt, egy ember még akkor is hiányzik mennyiségileg, de ha a minőséget nézem, akkor egy max 1 évre megfelelő veterán és egy 3 meccses kezdő tapasztalattal rendelkező kérdőjel jönne. Ez nem életbiztosítás a 2015-s idényre, azaz kell egy igazi őserővel rendelkező nagytehetség, aki hosszútávon Heywarddal stabilizálja a falat. DL-nél jelenleg nincs nagyobb need. De ez messze kimagaslik, szinte ordít magáért.

Az RB-poszttal alapvetően egyetértek. Az könnyen megoldható, valaki FA-ről, plusz egy mid-kései pick a draftról. De azt továbbra is tartom, hogy Dwyer lett volna az ideális megoldás, mert teljesen jó 3rd down back volt, jól kiegészítette Bellt.

Harrisonban is egyetértek, de szerintem nem fog bekövetkezni. 😕

Laci: az igaz, hogy front-7-be soha senki nem lett kb azonnal kezdő nálunk, de lenne egy éve tanulni, hogy jövőre már kezdjen. Ha jövőre húzunk, akkor ez még tovább csúszik és 2016 előtt nem lesz megfelelő DL-ünk... És ez megengedhetetlen egy Steelers-nél és elengedhetetlen egy jó Defense-hez - legalábbis szerintem. Elit Defense-t már láttam átlagos secondaryvel, de elit D-t még nem láttam kiemelkedő DL/front-7 nélkül. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
okaj jó NT igen jó DE csak fönn lehet húzni ellenben jó cébét middleroundben is fogsz találni, ennyi indoka van mindösszesutianap
Éppen ez az...jó CB-t lehet, hogy tudsz húzni a középső körökben, de éppen annyi az esély, hogy C.Brown szintet találsz végül. Gilbert és Dennard viszont az első naptól komoly szinten ott lesz a draftoló csapatának és nem mindegy az sem, hogy még a labdát is el tudják kapni alkalomadtán.Klaci79
ja áronwiliemzé se adott volna egy petákotse tavalyig senki, aztán?!, retkesmód idegesít hogy kiraktuk a hosszúszarvút


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem értem miért ez a pörgés CB-re, mikor a front7-ből 2-3 kezdő hiányzik? Közhely, de nyilván nem hülyeség: a meccsek a LoS-en dőlnek el. Ha nem lesz domináns D frontunk, akkor akármilyen csilivili a secondary, nem sok közünk lesz a PO-hoz.

Eddig nem rossz az offseason, de elég fontos döntések még visszavannak. Ha nem hozunk a drafton 2 DL embert, -vagy hozunk de nem válik be (lásd Ziggy)- akkor 2 év múlva nagy csodálkozás lesz...Jan
Nincs nagy pörgés, csak én erőltetném egyedül!
De akkor én is jövök egy közhellyel: meg tudod mondani mikor draftoltunk utoljára a DL-be olyan embert aki rögtön kezdő is tudott lenni? De bővítsük a keresést a teljes front 7-be. Mennyivel lennénk előrébb egy újonccal a front 7-be, ha nem tud azonnal játszani, mint ha hozunk 2., 3., vagy későbbi körben olyat aki 2-3 év alatt beépíthető?Klaci79
Ez hogy jön ide? Azt írtam hogy 2 év múlva lesz csodálkozás, nem idén.
(Csodálkozás ez esetben a masszív sz.pás szinonimája akart lenni.)

Egyébként annyival lennénk előrébb, hogy a későbbi domináns D falemberek általában nem középső-hátsó körökben szoktak elkelni, hanem az elsőben.