Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
2 évre leigazoltuk Cam Thomast. Hát én egyáltalán nem vagyok ettől elragadtatva... Én inkább Carringtont szerződtettem volna. :/ Pénzügyi részletek még nincsenek.

Keisel ügynöke pedig kijelentette a Da Beard inkább visszavonul, minthogy vetminért játszon. Ezzel szerintem mi le is tehetünk róla.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Egy próbát mindenképp megér Thomas. Tényleg nagy fejlődésnek nem tűnik, bár legalább ő eredetileg is NT, ha jól tudom. Egyesek szerint fizetési igénye akár 5 milla is lehet évente!!! Igaz Ádi? 😀Klaci79
GM játékban ennyiért hosszabbíthatott volna vele Laci, csak még mielőtt valaki azt gondolná, hogy én mondtam azt, hogy ennyit ér/kérhet.

Kezdőnek nyilván esélytelen, viszont depth-nek, veterán minimumhoz közeli összegért felőlem jöhet.vassadi
Felőlem is annyiért jöhet. Ezért nem is értem az 5 millás összeget. De próbálok majd napirendre térni 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Egy próbát mindenképp megér Thomas. Tényleg nagy fejlődésnek nem tűnik, bár legalább ő eredetileg is NT, ha jól tudom. Egyesek szerint fizetési igénye akár 5 milla is lehet évente!!! Igaz Ádi? 😀Klaci79
GM játékban ennyiért hosszabbíthatott volna vele Laci, csak még mielőtt valaki azt gondolná, hogy én mondtam azt, hogy ennyit ér/kérhet.

Kezdőnek nyilván esélytelen, viszont depth-nek, veterán minimumhoz közeli összegért felőlem jöhet.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkora májer lettem, hogy a depot előtt egy félnappal mekmontam Fangupo lesz a nose, mosmácsak a Karington gyerek írjon alá, azt lehet csengetni 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Az ex-Charger Cam Thomas jön hozzánk holnap vizitre.vassadi
Na ő például semmiféle upgrade-t nem jelentene McLendonhoz képest, még a qrva szar Chargers védelemben is kezdőből cserének minősítették vissza idény közben... Rohadtul remélem, hogy nem igazoljuk le.

Woodley 4-3-ban egyértelműen DE kéne hogy legyen. Állítólag 2 évre 12 milláért írt alá.Soldados
Egy próbát mindenképp megér Thomas. Tényleg nagy fejlődésnek nem tűnik, bár legalább ő eredetileg is NT, ha jól tudom. Egyesek szerint fizetési igénye akár 5 milla is lehet évente!!! Igaz Ádi? 😀

Sanders ma a Chiefs-nél próbálkozik!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Woodleyról mit tudtok mondani? Nálunk kötött ki. 4-3ban RDE? ROLB?Amadeus91
Mi nagyon szerettük Woodley-t, baromi jó volt sokáig, különösen amíg Harrisonnal volt párban. Nem csak bliccelni tud, de embert fogni is. Az öreg megtanította mindenre, úgyhogy jól jártok vele. Persze amíg egészséges. Ennyit mindenképp megér. Szerintem LDE lesz. Világ életében nálunk balról indult.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az ex-Charger Cam Thomas jön hozzánk holnap vizitre.vassadi
Na ő például semmiféle upgrade-t nem jelentene McLendonhoz képest, még a qrva szar Chargers védelemben is kezdőből cserének minősítették vissza idény közben... Rohadtul remélem, hogy nem igazoljuk le.

Woodley 4-3-ban egyértelműen DE kéne hogy legyen. Állítólag 2 évre 12 milláért írt alá.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
DE, az egyetemi évei alatt is ezt játszotta, nálunk tanulta meg a 3-4 sémát. Persze ettől még lehet ROLB, csak az ugyanolyan tévedés lenne, mint Harrison esetében...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Woodleyról mit tudtok mondani? Nálunk kötött ki. 4-3ban RDE? ROLB?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az ex-Charger Cam Thomas jön hozzánk holnap vizitre.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Valamelyik LB (talán Woodley?) fejtette ki egyszer, hogy a védekezés egyik alapja, hogy a D fal stabilan 3 y/c alatt tartsa az ellen futójátékát. Ez -többek közt- azt eredményezi, hogy pl 3&5-nél már egyértelműen passz jön, -mivel mindenki tudja hogy futással nagyon nagy valószínűséggel nem sikerül- ami nagyban könnyíti a 3rd down-ok kivédekezését.

Ellenkező esetben (tehát ha 3 y/c felett engedik a futást) akkor egy 3&5-nél még bármilyen play jöhet. Nem kell mondani hogy ez mekkora különbség, ha futásra tényleg csak rövid 1-3 y-os 3rd down kisérletnél kell számítani. Ez csak egy szegmense a játéknak, de ez is mutatja, hogy a 3 DL játékos milyen alapvető mértékben befolyásolja az egész védekezési koncepciót, a playeket, felállásokat, mindent.

Namost erre a 3 posztra pillanatnyilag 1 stabil jó játékosunk van, plusz McL, aki NT poszton nem volt domináns, DE-nek meg nem tudjuk milyen. Amíg ezt az alapvető problémát nem rendezzük, addig a többiről kár is beszélni.

Ezt többféle módon lehet rendezni, de most írásba adom: ha a szezonkezdetkor nem lesz nálunk a mostanihoz képest +2 D falember, akkor ez az offseason csúnyán el lett rontva.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Donald, hogy a takonyverjeiaradványdislexiátsutianap
hol egy szótár? 😀Klaci79
Betűt tévesztett. Elsőre "a"-t írt "o" helyett.

Egyéb hibáit éppen most javította kishaszi.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Diszgráfia másodlagos álomképpekel, a Vugyli-elvonás első tünetei


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Donald, hogy a takonyverjeiaradványdislexiátsutianap
Gráfiát, olvtárs,
Ameg különben is diklekszia. Megmonta Gasparovics Vittorió a Szulák műsőrába mikó keverte a herpesztálást a kompsztálassal-e.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
A kaktusz vammá Karingtonnal, öt órája, hmmmm, Laci eriggy fürödni!sutianap
Lefekszem, mert 3:40-kor ébresztő....aztán jó híreket olvassak....
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Nemcsak Gilbert járt az Oklahoma State-re. 😛 De hogy találkoztak is vele, ennél jobb ködösítés már nincs is. 😊Soldados
Igen, tavaly is csak ködösítésre használták az ilyen találkozókat, például a vacsora Bell-lel... 😊

Viccet félretéve: Tomlin-Colbert duó Dennard és Gilbert pro day-én - beszédes.

Ezen kívül ma Tomlin és ha minden igaz, Munchak is ellátogatott Ann Arborba. -> Taylor Lewanvassadi
Viccet félretéve, teljesen normális, hogy az adott helyünkre (1/15) várt emberek többségét megnézik. Nem kell túldimenzionálni, ez a dolguk.Soldados
Nem dimenzionáltam túl, annyit mondtam, hogy beszédes. Főleg az éjszakai "randevú" Gilberttel.vassadi
Öööö ezt nem kell ám félreérteni :p
Bár a mai világban....igaz Sam?! 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
A kaktusz vammá Karingtonnal, öt órája, hmmmm, Laci eriggy fürödni!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nemcsak Gilbert járt az Oklahoma State-re. 😛 De hogy találkoztak is vele, ennél jobb ködösítés már nincs is. 😊Soldados
Igen, tavaly is csak ködösítésre használták az ilyen találkozókat, például a vacsora Bell-lel... 😊

Viccet félretéve: Tomlin-Colbert duó Dennard és Gilbert pro day-én - beszédes.

Ezen kívül ma Tomlin és ha minden igaz, Munchak is ellátogatott Ann Arborba. -> Taylor Lewanvassadi
Viccet félretéve, teljesen normális, hogy az adott helyünkre (1/15) várt emberek többségét megnézik. Nem kell túldimenzionálni, ez a dolguk.Soldados
Nem dimenzionáltam túl, annyit mondtam, hogy beszédes. Főleg az éjszakai "randevú" Gilberttel.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nemcsak Gilbert járt az Oklahoma State-re. 😛 De hogy találkoztak is vele, ennél jobb ködösítés már nincs is. 😊Soldados
Igen, tavaly is csak ködösítésre használták az ilyen találkozókat, például a vacsora Bell-lel... 😊

Viccet félretéve: Tomlin-Colbert duó Dennard és Gilbert pro day-én - beszédes.

Ezen kívül ma Tomlin és ha minden igaz, Munchak is ellátogatott Ann Arborba. -> Taylor Lewanvassadi
Viccet félretéve, teljesen normális, hogy az adott helyünkre (1/15) várt emberek többségét megnézik. Nem kell túldimenzionálni, ez a dolguk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nemcsak Gilbert járt az Oklahoma State-re. 😛 De hogy találkoztak is vele, ennél jobb ködösítés már nincs is. 😊Soldados
Igen, tavaly is csak ködösítésre használták az ilyen találkozókat, például a vacsora Bell-lel... 😊

Viccet félretéve: Tomlin-Colbert duó Dennard és Gilbert pro day-én - beszédes.

Ezen kívül ma Tomlin és ha minden igaz, Munchak is ellátogatott Ann Arborba. -> Taylor Lewan
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Depot: Report: Steelers Tomlin, Colbert Spent Time With Oklahoma State CB Justin Gilbert Wednesday Night

Az a rohadt ködösítés...😀Klaci79
Nemcsak Gilbert járt az Oklahoma State-re. 😛 De hogy találkoztak is vele, ennél jobb ködösítés már nincs is. 😊

Amúgy Woods 2 évre 5 millát kapott a Titans-től. 1 millás aláírási bónusz, 900k-s idei fizu, meg 500k-s valamilyen bónusz. Jövőre 2,1 milla lehet a fizuja. Ennyit szerintem nekünk is megérhetett volna. 😕Soldados
Itt arról szólt a cikk, hogy Gilbert-tel töltöttek néhány lopott órát 😉Klaci79
Elmondták neki, hogy qrva jó vagy, de sajna mások a needjeink, ezért csak ködösítés miatt vagyunk itt. De ha nem lenne annyira égető a DL-need, akkor tuti téged választanánk. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Donald, hogy a takonyverjeiaradványdislexiátsutianap
hol egy szótár? 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Donald, hogy a takonyverjeiaradványdislexiát


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Depot: Report: Steelers Tomlin, Colbert Spent Time With Oklahoma State CB Justin Gilbert Wednesday Night

Az a rohadt ködösítés...😀Klaci79
Nézdd meg a Jagset, behúztak egy komplett D-line-t, úgyhogy a cseresorban is vicsorognak az elsőkörösök de az összesbeatwriter csakis Clowney draftról beszél meg Mackről, azt ide a rozsdást, hogy ojan hàtvédhúzáslesz csakúgy rotyog, persze akkor senkiselógott a twitteren mikor az Öreg maga ment Danaldnézőbe 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Depot: Report: Steelers Tomlin, Colbert Spent Time With Oklahoma State CB Justin Gilbert Wednesday Night

Az a rohadt ködösítés...😀Klaci79
Nemcsak Gilbert járt az Oklahoma State-re. 😛 De hogy találkoztak is vele, ennél jobb ködösítés már nincs is. 😊

Amúgy Woods 2 évre 5 millát kapott a Titans-től. 1 millás aláírási bónusz, 900k-s idei fizu, meg 500k-s valamilyen bónusz. Jövőre 2,1 milla lehet a fizuja. Ennyit szerintem nekünk is megérhetett volna. 😕Soldados
Itt arról szólt a cikk, hogy Gilbert-tel töltöttek néhány lopott órát 😉