Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
Tipp:
- ha 1/15-ön még bent lesz Dennard, Gilbert, Donald közül bármelyik akkor itt húzunk
- egyébként letrade, ha 1/25 (chargers NT need) elé akkor Nix, ha utána akkor Tuitt

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 378
draftnap! 😊

Tippem egy letrade és Fuller.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én kicsit másképp gondolom.Jan
Nem hiszem.

Nekünk elég nyilvánvalóan egy nagy, és azonnali megoldást kívánó needünk van; a DL.Jan
A DL-nek kellene leginkább az azonnali erősítésvassadi
Ezzel kezdtem.

Továbbá 2. számú WR-re van szükségünk. 1 körben húzni #2 WR-t... nanemá. (vagy behúzunk egy leendő #1 WR-t és majd Brown lesz a világ legjobban fizetett 2. számú elkapója ...nanemá mégegyszer)Jan
A WR class rendkívül mély, ezt már sokan, sok helyen elmondták, és nekünk egyébként sem első számú elkapóra van szükségünkvassadi
_______________________________________

CB is kell, majd. De a CB helyzet rövidtávon megoldott.Jan
borítékolható, hogy a rövidtávon még elfogadható, de hosszútávon életbiztosításnak semmiképp sem nevezhető Ike, Allen, Gay, McCain (+ Shamarko) felhozatalt bővíteni fogjukvassadi
_______________________________________

LB is (belekalkulálva JH visszatérését)Jan
Én inkább az ő visszaigazolását várom, mintsem hogy első/második napos picket áldozunk OLB-re; JH visszatérésével depth ügyileg is rendben lenne a poszt.vassadi
ILB-ket illetően felsoroltam a Timmons, V. Williams, Moats, Spence négyest, plusz ha azt is figyelembe vesszük, hogy Troy-t tavaly is elég sokat használtuk LB/S hibrid szerepkörben, akkor ugyanúgy a belső linebackerekre is igaz lehet az a megállapítás, hogy "depth ügyileg is rendben van a poszt".

OL talán hosszabb távon is.Jan
Elképzelhető, hogy BPA alapon behúznánk valamelyiküket, ha 1/15-ig csúszna, de nem hiszem, hogy a fő kiszemeltek között vannak - Beachum és Gilbert személyében adott két átlagos kezdő OT, várjuk, hogy milyen hatással lesz rájuk a Munchak effect, és talán még Adamsből is ki tud hozni valamit az új OL coach.
Interior OL prospectek közül csak projecteket nézegettünk, abból se sokat, úgyhogy itt (is) legfeljebb a depth bővítése jöhet szóba.vassadi
_______________________________________

DL semmilyen távon nincs rendezve.Jan
Mindenesetre Tomlin a hétfői sajtótájékoztatón elég világosan elmondta, hogy nem tekintik késznek a védőfalat, mindenképpen várható ide erősítésvassadi
_______________________________________

Kérdés: lesz-e 1/15-nél olyan játékos, aki megoldást jelent a legnagyobb gondunkra? Ha igen, és helyette húzunk egy WR-t vagy OT-t, azzal szvsz meg is lesz oldva a következő PO nélküli év.

CB pick 1 körben, annak még lehet realitása, és a jövőt nézve indokolt is, de ha a D falba most nem hozunk olyan játékost aki stabilan jó lesz a posztján, akkor semmivel sem leszünk előrébb. Olyan játékost pedig nincs sok, és egyáltalán nem biztos hogy 2. körre marad belőlük.

Én egyébként nem tartok attól, hogy azért nem húznak be valakit, mert nem "kérdés nélkül" top 15-ös játékos. Bellt is behúzták 2 körben, mert kellett és bent volt.Jan
Ha az FO meglátása szerint van olyan védőfalember, aki megéri az 1/15-ös picket, és elérhető is lesz azon a helyen, akkor be fogjuk húzni, efelől nem nagyon van kétségem (vagy ha lehetőség adódik letrade-re, és úgy gondolják, hogy az illető még akkor is elérhető lesz, akkor ez a szcenárió is elképzelhető). A kérdés az - ahogy már az idézett postban is hangsúlyoztam -, hogy van-e olyan DL prospect, aki nekünk kérdés nélkül megérné az 1/15-öt. Mert Colberték draftpolitikáját ismerve, ha ők úgy gondolják, hogy nincs ilyen játékos, más (hiány)posztra viszont jó value-t tudnak draftolni, akkor nem fogják az azonnali (legfőbb) needet előnyben részesíteni (reachelni, ha úgy tetszik). Példákat gondolom nem kell mondanom a közelmúltból.
Jelen helyzetben a legjobb(?) forgatókönyv persze, hogy az lenne, ha mondjuk Nixről az lenne az FO konklúziója, hogy sima top 15-ös talent, a sérülése semmiféle red flaget nem kell, hogy jelentsen, a karaktere úgyszintén rendben van (lehet egyébként, hogy ez a "nem elég fókuszált" dolog csak a szokásos draft előtti smokescreen olyan csapatok részéről, akiknek a boardján valójában igencsak előkelő helyen szerepel a "besározott" játékos), ott lesz 1/15-nél, és be is húzzuk őt. (De bármelyik másik DL prospecttel eljátszhatnánk ezt.) Csakhogy a sérülésével kapcsolatban nekünk gyakorlatilag semmiféle információ nem áll a rendelkezésünkre, azt sem tudjuk, hogy ez az állítólagos "karakterprobléma" mennyire komoly negatívum a csapatok szemében (bár én a magam részéről - Nix videói, interjúi alapján - még mindig inkább viccesnek találom ezt a megbélyegzést), úgyhogy a kérdőjelek ott vannak. De ha behúzzuk őt az első körben, és utána a sajtótájékoztatón Tomlinék azt mondják, hogy Nix red flagektől mentes, top 15-ös picket érő talentum, akkor A+ pick, és mindenki happy.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Mostanában nem nagyon írtam a topikba, így gondoltam két nappal a nagy esemény előtt röviden (ez végül nem igazán jött össze) leírom, én hogyan látom a draftunkat, vagy legalábbis az elejét.
...

Tessék hozzászólni, véleményezni, belekötni. 😊vassadi
Én kicsit másképp gondolom.

Nekünk elég nyilvánvalóan egy nagy, és azonnali megoldást kívánó needünk van; a DL.
Továbbá 2. számú WR-re van szükségünk. 1 körben húzni #2 WR-t... nanemá. (vagy behúzunk egy leendő #1 WR-t és majd Brown lesz a világ legjobban fizetett 2. számú elkapója ...nanemá mégegyszer)
CB is kell, majd. De a CB helyzet rövidtávon megoldott. LB is (belekalkulálva JH visszatérését), OL talán hosszabb távon is. DL semmilyen távon nincs rendezve.

Kérdés: lesz-e 1/15-nél olyan játékos, aki megoldást jelent a legnagyobb gondunkra? Ha igen, és helyette húzunk egy WR-t vagy OT-t, azzal szvsz meg is lesz oldva a következő PO nélküli év.

CB pick 1 körben, annak még lehet realitása, és a jövőt nézve indokolt is, de ha a D falba most nem hozunk olyan játékost aki stabilan jó lesz a posztján, akkor semmivel sem leszünk előrébb. Olyan játékost pedig nincs sok, és egyáltalán nem biztos hogy 2. körre marad belőlük.

Én egyébként nem tartok attól, hogy azért nem húznak be valakit, mert nem "kérdés nélkül" top 15-ös játékos. Bellt is behúzták 2 körben, mert kellett és bent volt.
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Foote Cards, továbbra sem örülök, hogy sajnáltuk azt a nyamvadt 1,5 millát tőle, de ajánlom Kolbászéknak, hogy bejöjjön a számításuk...kishaszi
Lassan a Cards felveheti a Steelers 2.0 franchise brandname-et... 😊
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Örülök, hogy egyetértünk. Tehát 1. kör: CB (Dennard/Fuller), 2. kör WR (Robinson/Moncrief) 3. kör: DE vagy OT. Szerintem.desider
Akkor félreértetted, mert nem azt mondtam, hogy szerintem ez lenne a legjobb forgatókönyv / így kellene draftolnia az FO-nak (posztokat illetően), hanem hogy ezt tippelem. 😊vassadi
Ezért nem értettem félre, mert én sem azt mondtam, hogy így kellene, ez lenne a best, hanem, hogy EZ LESZ... 😊
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Foote Cards, továbbra sem örülök, hogy sajnáltuk azt a nyamvadt 1,5 millát tőle, de ajánlom Kolbászéknak, hogy bejöjjön a számításuk...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nekem nagy kedvencem Dennard, így imádkozok hogy bekövetkezzen az amit az aláírásomba leírtam.

Viszont jó esélyt látok egy letrade-re és behúzni Dennard-ot ha esetleg még bent lenne, ha nincs akkor Verrett/Fuller/Roby trióból az egyiket.

Szinte biztosan 1. körös CB-t várok, de WR-t első körben semmiképp.

CB pick egy esetben nem lesz szerintem, hogyha maradunk a seggünkön és BPA-ba nagy meglepetésre lecsúszik egy hiányposztos top ember.

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
Nyugi Laci, alszom én majd helyetted, mert én is melózok, mint az év szinte minden péntekjén, sőt hétköznapján. Még azt is rám akarták kényszeríteni, hogy szombaton is bemenjek, na de ezt nem vettem már be, neeeem simán szabira megyek. 😀 Én reggel fogom megtudni, vagy beállítok ébresztőt és a mi pickünket megnézem, de amilyen szerencsés vagyok, tradelünk és tovább kell fent maradni. 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én viszont 4. kör előtt nem húznék S-t semmiképpen, mert a DL, a WR és a CB need sokkal komolyabb nálunk. A nem túl erős helyett, lehet azt kellett volna írnom, hogy nem túl mély, mert nem hinném hogy Shamarko szintű játékost lehet találni a hátsóbb körökben.Shilkor
Ha egy class "nem túl mély" - még ezt se mondanám az idei safety felhozatalra -, attól még lehet jó projecteket kifogni a hátsó körökben.
A draft első felében viszont én sem hoznék safety-t a többi, komolyabb need miatt, ahogy azt már korábban is írtam.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Vazzeg...mivel másnap dolgozom én azt terveztem, hogy szépen nyugodtan végigalszom az éjszakát és reggel majd arra kelek, hogy k is az első körös választottunk. Erre már ma éjjel is csak forgolódtam, hogy mikor jön már a mi választásunk végre...
Hát ebből holnap nem lesz alvás ...😀
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
nem is túl erős az idei safety-class.Shilkor
Szívesen meghallgatnám az érveidet, hogy miért "nem túl erős" az idei safety class.
Pryor game tape-jét nézve nehéz nem franchise játékost látni benne. HaHa szintén első körre taksált prospect. Azzal ne jöjjön senki, hogy "Bama-játékos, sz@r lesz", mert ez nem érv. Aki a második körben vinne safety-t, annak ott van Bucannon és Ward, illetve Terrence Brooks is korrekt második napos pick lehet. Szerintem a középső-hátsó körös (project) játékosok felhozatalával sincs különösebb probléma. És ha még valaki Joynert is a safety-k közé veszi...
Nem tudom, mitől van ez, hogy újabban sokan kapásból lehúzzák az aktuális évi safety classt, de szerintem az idei felhozatal kifejezetten jó, bőven van miből válogatniuk a safety needes csapatoknak.vassadi
Persze az elején van pár ígéretes playa (kb az az 5 ember akit felsoroltál), de ők valószínűleg kimennek az első két körben vagy legalábbis az első két napon biztos. Én viszont 4. kör előtt nem húznék S-t semmiképpen, mert a DL, a WR és a CB need sokkal komolyabb nálunk. A nem túl erős helyett, lehet azt kellett volna írnom, hogy nem túl mély, mert nem hinném hogy Shamarko szintű játékost lehet találni a hátsóbb körökben.
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
Az OL tavalyi futásblokkolása önmagáért beszélt, Bicknell nem vált be, váltani kellett, Munchak személyében pedig a liga talán legjobb OL edzője érkezett a helyére. Wilson (RB coach) önszántából távozott. Az RB poszt upgrade-jében pedig, ahogy te magad is írtad, nincs semmi meglepő. LSH súlyos sérülésből lábadozik, Jones pedig semmi extrát nem tudott nyújtani, logikus, hogy nem ilyen játékosokkal próbálkozunk.vassadi
Jó persze, a te érveid logikusak, az enyémek egy kicsit földtől elrugaszkodottak, de csak azért írtam, hogy ne lepődjön meg senki, én szóltam... 😀

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Meredeknek meredek 😊 , dee akár maradhattak volna az eddigi edzők, és Howling, FelixJ RB backupnak is, ezekhez képest upgrade-eltük ezeket a posztokat (jó, elvileg ez is alap)...kriSTEELan
Az OL tavalyi futásblokkolása önmagáért beszélt, Bicknell nem vált be, váltani kellett, Munchak személyében pedig a liga talán legjobb OL edzője érkezett a helyére. Wilson (RB coach) önszántából távozott. Az RB poszt upgrade-jében pedig, ahogy te magad is írtad, nincs semmi meglepő. LSH súlyos sérülésből lábadozik, Jones pedig semmi extrát nem tudott nyújtani, logikus, hogy nem ilyen játékosokkal próbálkozunk.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
nem is túl erős az idei safety-class.Shilkor
Szívesen meghallgatnám az érveidet, hogy miért "nem túl erős" az idei safety class.
Pryor game tape-jét nézve nehéz nem franchise játékost látni benne. HaHa szintén első körre taksált prospect. Azzal ne jöjjön senki, hogy "Bama-játékos, sz@r lesz", mert ez nem érv. Aki a második körben vinne safety-t, annak ott van Bucannon és Ward, illetve Terrence Brooks is korrekt második napos pick lehet. Szerintem a középső-hátsó körös (project) játékosok felhozatalával sincs különösebb probléma. És ha még valaki Joynert is a safety-k közé veszi...
Nem tudom, mitől van ez, hogy újabban sokan kapásból lehúzzák az aktuális évi safety classt, de szerintem az idei felhozatal kifejezetten jó, bőven van miből válogatniuk a safety needes csapatoknak.
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
NFL-rutinnal rendelkező RB-t mindenképpen kellett igazolnunk backupnak, mert Bell mögött nem volt gyakorlatilag senki, OL és RB coach pozíciókba pedig elhoztuk az elérhető legjobb "szabadügynököket" (Munchaknál jobb támadófal-edző pedig egyébként se nagyon van a ligában). Pusztán ezekből a lépésekből azt a következtetést levonni, hogy kimondottan run-heavy offense-t akarunk, azért elég meredek. 😊 Az OL tavalyi futásblokkolását látva már azzal is maximálisan elégedettek lehetünk, ha idén sikerül egy átlagos futójátékot összerakni.vassadi
Meredeknek meredek 😊 , dee akár maradhattak volna az eddigi edzők, és Howling, FelixJ RB backupnak is, ezekhez képest upgrade-eltük ezeket a posztokat (jó, elvileg ez is alap)... de csak nem tudok kibékülni a korai WR drafttal... 😊 kicsivel több, mint 1 nap és kiderül végre 😊

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
na babák, hogy csavarjunk egy kicsit a történeten, kösz DoM-nak a MEI-t
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL Draft 2014 - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Hagemann az ogre und Bóellen, ugyi-ugyi...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Örülök, hogy egyetértünk. Tehát 1. kör: CB (Dennard/Fuller), 2. kör WR (Robinson/Moncrief) 3. kör: DE vagy OT. Szerintem.desider
Akkor félreértetted, mert nem azt mondtam, hogy szerintem ez lenne a legjobb forgatókönyv / így kellene draftolnia az FO-nak (posztokat illetően), hanem hogy ezt tippelem. 😊

Na most megmondom a tutit 😉
Idén a WR poszt lesz a smokescreen-ünk!!!
(akkor jön 3 körnél előbb (vagy körben) ha letrade-el kapunk extra 3ikat.)
Idén run-heavy offense-t akarunk...o_o
okok:
offseason mozgolódások: Blount(RB upgrade), Munchak(cj2k fala), Saxon (AP futó edzője)
wr corp: AB, Wheaton, Moore, Moye, Justin, Bey

Szóval szerintem ha Offense-be draftolunk (elől) az inkább egy futást segítő fal ember lesz, mint WR.

Ha nem így lesz, szobrot állítok Ádinak, ahogy szobrot állít Colbertéknek! 😛kriSTEELan
NFL-rutinnal rendelkező RB-t mindenképpen kellett igazolnunk backupnak, mert Bell mögött nem volt gyakorlatilag senki, OL és RB coach pozíciókba pedig elhoztuk az elérhető legjobb "szabadügynököket" (Munchaknál jobb támadófal-edző pedig egyébként se nagyon van a ligában). Pusztán ezekből a lépésekből azt a következtetést levonni, hogy kimondottan run-heavy offense-t akarunk, azért elég meredek. 😊 Az OL tavalyi futásblokkolását látva már azzal is maximálisan elégedettek lehetünk, ha idén sikerül egy átlagos futójátékot összerakni.
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
Na most megmondom a tutit 😉
Idén a WR poszt lesz a smokescreen-ünk!!!
(akkor jön 3 körnél előbb (vagy körben) ha letrade-el kapunk extra 3ikat.)
Idén run-heavy offense-t akarunk...o_o
okok:
offseason mozgolódások: Blount(RB upgrade), Munchak(cj2k fala), Saxon (AP futó edzője)
wr corp: AB, Wheaton, Moore, Moye, Justin, Bey

Szóval szerintem ha Offense-be draftolunk (elől) az inkább egy futást segítő fal ember lesz, mint WR.

Ha nem így lesz, szobrot állítok Ádinak, ahogy szobrot állít Colbertéknek! 😛

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Sajnos valamelyik ujjunkba bele kell harapni. Az én tippem továbbra is: Gilbert (vagy letrade Fuller-Verrett)- Robinson!
És akkor a szivem vérzik Donald-Nix-Tuitt kapcsán. De DL-be jobban meg tudjuk oldani hátrébb, ezzel szemben ilyen játékosokat nem fogunk húzni CB-WR-be második körtől lefelé.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 567 — 毎日何かを学ぶ
"opció lehet Allen Robinson (ha őt elhozzák Colberték, szobrot emeltetek nekik),"
Na ezt felvéstem, és amilyen jól látod a dolgokat, kezdheted tervezni azt a szobrot. Az avatásra kiket akarsz meghívni? 😀
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Tessék hozzászólni, véleményezni, belekötni. 😊vassadi
Hozzászólok.
Ádi, nem véleményezem, mert az a summázatod, amit földobtam labdaként, maximum azt véleményezem, hogy kicsit hosszan írtad meg... 😊 Örülök, hogy egyetértünk. Tehát 1. kör: CB (Dennard/Fuller), 2. kör WR (Robinson/Moncrief) 3. kör: DE vagy OT. Szerintem. És mindez letrade nélkül... 😊
Hozzászóltam.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Spence-et èn is csekkoltam, ILB kilőve - aszondom, ha CB-t akarunk vagy WR-t mennyünkle, de egy vilàgbajnok esetben hajnal nègykor ott vakarózunk, hogy NixORDonald, ha begyön a QBrun szàmítàsom, ès akkor az istennemment megminket egy Donaldtól.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Szerintem hiba lenne kihagyni Nixet 1/15-nél, ugyanis jelenleg így néz ki a D-lineunk: Heyward (Nick Williams) - McLendon (Fangupo) - Cam Thomas (Arnfelt). Heyward és McLendon oké, de Cam Thomas szerintem max depthnek jó, a többiek meg még alig láttak NFL meccset közelről. Ez még akkor is nagyon vékony ha 1 évre még visszahozzuk Keiselt. Nyilván a későbbi körökben is lehet húzni a DL-be, de ott jóval kisebb az esély kezdő kaliberű embert találni, mint WR vagy CB-posztra az idei classban. Nyilván jobb lenne letrade után megszerezni, de koránt sem biztos, h nem vinné ki valaki előlünk.
A 2-3. körben meg jöhet WR és CB, nem feltétlenül ebben a sorrendben. Safetyt idén nem húznék, a Polamalu, Mitchell, Shamarko, Will Allen sor szerintem bőven jó és nem is túl erős az idei safety-class. ILB-t én sem hoznék idén, várjuk meg ki tud előrelépni Timmons mellé a Vince Williams, Spence, Moats trióból, ha senki akkor úgyi húzunk ide jövőre.
A 4. körben jöhetne egy OLB, még akkor is elég gyenge a depth, ha visszajön Harrison.
Később hoznék még RB-t, még egy CB-t, illetve OL-t.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mostanában nem nagyon írtam a topikba, így gondoltam két nappal a nagy esemény előtt röviden (ez végül nem igazán jött össze) leírom, én hogyan látom a draftunkat, vagy legalábbis az elejét.vassadi
Ennek örülhet is mindenki!

Meggyőztél.
Szerintem Nix lesz az 1/15 Steelers pick. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)