Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kellett ILB, de azért nem itt...Soldados
Mondjuk a CB-nél sokkal jobb pick és jobban belegondolva a WR-nél is. Remélem Nix vagy Tuitt lecsúszik valahogy a 2. körig valahogy hozzánk, akkor nagyon fasza pickké minősülhet ez.

Ami biztos, hogy a front office számára ez no brainer volt, mert azonnal beválasztották.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nem DL, nem CB, de difference-maker. A 3-4-es defense-nek pedig az LB-sor a lelke. Nekem tetszik a pick, nagyon is.
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
Hát végülis ILB poszt jópár évre megvan

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kellett ILB, de azért nem itt...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
boooooooooooooo


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
na menjenek a pcsába
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
o_o

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
ez gyors volt!!!
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
nah még bentvan Nix, Dennard, Tuitt? vagy jön egy WR?

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Jönni fog Dennard!!!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
jah...nehogy cb jöjjön, mert akkor lehet szereznénk néhány labdát a mostani lyukas kezű felhozatal helyett 😀Klaci79
Amíg nincs front-7, addig átfutnak rajtunk és szét is dobálnak minket. És a jó védelem amúgy is ott kezdődik, hogy állítsd meg a futást, ahhoz pedig fal kell, ami nekünk jelenleg nincs. Amíg brutál front-7 volt, addig szar cornerekkel is szereztünk elég labdát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
jah...nehogy cb jöjjön, mert akkor lehet szereznénk néhány labdát a mostani lyukas kezű felhozatal helyett 😀
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
1. Texans - Jadeveon Clowney, DE
2. Rams - Greg Robinson, OT
3. Jaguars - Blake Bortles, QB
4. Bills (trade / Browns) - Sammy Watkins, WR
5. Raiders - Khalil Mack, OLB
6. Falcons - Jake Matthews, OT
7. Buccaneers - Mike Evans, WR
8. Browns (trade / Vikings) - Justin Gilbert, CB
9. Vikings - Anthony Barr, OLB
10. Lions - Eric Ebron, TE
11. Titans - Taylor Lewan, OT
12. Giants - Odell Beckham, WR
13. Rams - Aaron Donald, DT
14. Bears - Kyle Fuller, CB
15. Steelers - Ryan Shazier, OLB 😊
16. Cowboys - Zack Martin, OT
17. Ravens - C.J. Mosley, ILB
18. Jets - Calvin Pryor, FS
19. Dolphins - Ja'Wuan James, OT
20. Saints (trade / Cardinals) - Brandin Cooks, WR
21. Packers - Ha Ha Clinton-Dix, FS
22. Browns (trade / Eagles) - Johnny Manziel, QB
23. Chiefs - Dee Ford, DE
24. Bengals - Darqueze Dennard, CB
25. Chargers - Jason Verrett, CB
26. Eagles - Marcus Smith, LB
27. Cardinals - Deone Bucannon, S
28. Panthers - Kelvin Benjamin, WR
29. Patriots - Dominique Easley, DT
30. 49ers - Jimmie Ward, S
31. Broncos - Bradley Roby, CB
32. Vikings (trade / Seahawks) - Teddy Bridgewater, QB
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon fosok a CB-picktől, mert kb minden draftszaki azt jósol nekünk, esetleg páran WR-t, ami ugyan már indokolhatóbb, de nagyon remélem továbbra is, hogy DL lesz az első pick. Ez ugye Nix vagy Tuitt lehet elsősorban - nálam ebben a sorrendben, mert én leginkább egy klasszikus NT-t szeretnék Hampton helyén, mellette Heyward és a másik DE (vélhetően McLendon menne ki) állatkodhatna.

Meglátjuk. Mindenesetre én CB-nek egyáltalán nem örülnék, WR-nél kicsit húznám a számat (amíg meg nem látom, hogy mikor és kit húzunk DL-be), DL-nél pedig egyélrtelmű örömömnek adok majd hangot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Foote Cards, továbbra sem örülök, hogy sajnáltuk azt a nyamvadt 1,5 millát tőle, de ajánlom Kolbászéknak, hogy bejöjjön a számításuk...kishaszi
Foote 925K-ért írt alá a Cardsban, 625K a capben,,,, érdekes....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sajnos nem tudom élőbe nézni a draftot, de reggel amikor gépnél leszek nagyon remélem hogy Dennard/Gilbert/Verrett/Fuller közül köszönthetünk valakit, akár hátra trade-del, ha úgy áll a draft. 😊

Ha meg józan ésszel nézem, akkor hátra trade és DL.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Elvileg 2,5 óra mire választunk. De szerintem senki nem fogja kihasználni a teljes időt, úgyhogy legkésőbb 4-re szerintem megvan az 1/15.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Fél négy-négy.

Én mondtam a kisebbet; nyertem. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Nègy, fèlöt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 772 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Kb. hány órakor húzunk, ha 1/15-re húzunk? Pusztán csak azért érdekelne,mert holnap korán kellene a meló miatt kelni. Előre is köszi!!

" class="embed">
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 307
Tipp:
- ha 1/15-ön még bent lesz Dennard, Gilbert, Donald közül bármelyik akkor itt húzunk
- egyébként letrade, ha 1/25 (chargers NT need) elé akkor Nix, ha utána akkor Tuitt

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 377
draftnap! 😊

Tippem egy letrade és Fuller.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Én kicsit másképp gondolom.Jan
Nem hiszem.

Nekünk elég nyilvánvalóan egy nagy, és azonnali megoldást kívánó needünk van; a DL.Jan
A DL-nek kellene leginkább az azonnali erősítésvassadi
Ezzel kezdtem.

Továbbá 2. számú WR-re van szükségünk. 1 körben húzni #2 WR-t... nanemá. (vagy behúzunk egy leendő #1 WR-t és majd Brown lesz a világ legjobban fizetett 2. számú elkapója ...nanemá mégegyszer)Jan
A WR class rendkívül mély, ezt már sokan, sok helyen elmondták, és nekünk egyébként sem első számú elkapóra van szükségünkvassadi
_______________________________________

CB is kell, majd. De a CB helyzet rövidtávon megoldott.Jan
borítékolható, hogy a rövidtávon még elfogadható, de hosszútávon életbiztosításnak semmiképp sem nevezhető Ike, Allen, Gay, McCain (+ Shamarko) felhozatalt bővíteni fogjukvassadi
_______________________________________

LB is (belekalkulálva JH visszatérését)Jan
Én inkább az ő visszaigazolását várom, mintsem hogy első/második napos picket áldozunk OLB-re; JH visszatérésével depth ügyileg is rendben lenne a poszt.vassadi
ILB-ket illetően felsoroltam a Timmons, V. Williams, Moats, Spence négyest, plusz ha azt is figyelembe vesszük, hogy Troy-t tavaly is elég sokat használtuk LB/S hibrid szerepkörben, akkor ugyanúgy a belső linebackerekre is igaz lehet az a megállapítás, hogy "depth ügyileg is rendben van a poszt".

OL talán hosszabb távon is.Jan
Elképzelhető, hogy BPA alapon behúznánk valamelyiküket, ha 1/15-ig csúszna, de nem hiszem, hogy a fő kiszemeltek között vannak - Beachum és Gilbert személyében adott két átlagos kezdő OT, várjuk, hogy milyen hatással lesz rájuk a Munchak effect, és talán még Adamsből is ki tud hozni valamit az új OL coach.
Interior OL prospectek közül csak projecteket nézegettünk, abból se sokat, úgyhogy itt (is) legfeljebb a depth bővítése jöhet szóba.vassadi
_______________________________________

DL semmilyen távon nincs rendezve.Jan
Mindenesetre Tomlin a hétfői sajtótájékoztatón elég világosan elmondta, hogy nem tekintik késznek a védőfalat, mindenképpen várható ide erősítésvassadi
_______________________________________

Kérdés: lesz-e 1/15-nél olyan játékos, aki megoldást jelent a legnagyobb gondunkra? Ha igen, és helyette húzunk egy WR-t vagy OT-t, azzal szvsz meg is lesz oldva a következő PO nélküli év.

CB pick 1 körben, annak még lehet realitása, és a jövőt nézve indokolt is, de ha a D falba most nem hozunk olyan játékost aki stabilan jó lesz a posztján, akkor semmivel sem leszünk előrébb. Olyan játékost pedig nincs sok, és egyáltalán nem biztos hogy 2. körre marad belőlük.

Én egyébként nem tartok attól, hogy azért nem húznak be valakit, mert nem "kérdés nélkül" top 15-ös játékos. Bellt is behúzták 2 körben, mert kellett és bent volt.Jan
Ha az FO meglátása szerint van olyan védőfalember, aki megéri az 1/15-ös picket, és elérhető is lesz azon a helyen, akkor be fogjuk húzni, efelől nem nagyon van kétségem (vagy ha lehetőség adódik letrade-re, és úgy gondolják, hogy az illető még akkor is elérhető lesz, akkor ez a szcenárió is elképzelhető). A kérdés az - ahogy már az idézett postban is hangsúlyoztam -, hogy van-e olyan DL prospect, aki nekünk kérdés nélkül megérné az 1/15-öt. Mert Colberték draftpolitikáját ismerve, ha ők úgy gondolják, hogy nincs ilyen játékos, más (hiány)posztra viszont jó value-t tudnak draftolni, akkor nem fogják az azonnali (legfőbb) needet előnyben részesíteni (reachelni, ha úgy tetszik). Példákat gondolom nem kell mondanom a közelmúltból.
Jelen helyzetben a legjobb(?) forgatókönyv persze, hogy az lenne, ha mondjuk Nixről az lenne az FO konklúziója, hogy sima top 15-ös talent, a sérülése semmiféle red flaget nem kell, hogy jelentsen, a karaktere úgyszintén rendben van (lehet egyébként, hogy ez a "nem elég fókuszált" dolog csak a szokásos draft előtti smokescreen olyan csapatok részéről, akiknek a boardján valójában igencsak előkelő helyen szerepel a "besározott" játékos), ott lesz 1/15-nél, és be is húzzuk őt. (De bármelyik másik DL prospecttel eljátszhatnánk ezt.) Csakhogy a sérülésével kapcsolatban nekünk gyakorlatilag semmiféle információ nem áll a rendelkezésünkre, azt sem tudjuk, hogy ez az állítólagos "karakterprobléma" mennyire komoly negatívum a csapatok szemében (bár én a magam részéről - Nix videói, interjúi alapján - még mindig inkább viccesnek találom ezt a megbélyegzést), úgyhogy a kérdőjelek ott vannak. De ha behúzzuk őt az első körben, és utána a sajtótájékoztatón Tomlinék azt mondják, hogy Nix red flagektől mentes, top 15-ös picket érő talentum, akkor A+ pick, és mindenki happy.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Mostanában nem nagyon írtam a topikba, így gondoltam két nappal a nagy esemény előtt röviden (ez végül nem igazán jött össze) leírom, én hogyan látom a draftunkat, vagy legalábbis az elejét.
...

Tessék hozzászólni, véleményezni, belekötni. 😊vassadi
Én kicsit másképp gondolom.

Nekünk elég nyilvánvalóan egy nagy, és azonnali megoldást kívánó needünk van; a DL.
Továbbá 2. számú WR-re van szükségünk. 1 körben húzni #2 WR-t... nanemá. (vagy behúzunk egy leendő #1 WR-t és majd Brown lesz a világ legjobban fizetett 2. számú elkapója ...nanemá mégegyszer)
CB is kell, majd. De a CB helyzet rövidtávon megoldott. LB is (belekalkulálva JH visszatérését), OL talán hosszabb távon is. DL semmilyen távon nincs rendezve.

Kérdés: lesz-e 1/15-nél olyan játékos, aki megoldást jelent a legnagyobb gondunkra? Ha igen, és helyette húzunk egy WR-t vagy OT-t, azzal szvsz meg is lesz oldva a következő PO nélküli év.

CB pick 1 körben, annak még lehet realitása, és a jövőt nézve indokolt is, de ha a D falba most nem hozunk olyan játékost aki stabilan jó lesz a posztján, akkor semmivel sem leszünk előrébb. Olyan játékost pedig nincs sok, és egyáltalán nem biztos hogy 2. körre marad belőlük.

Én egyébként nem tartok attól, hogy azért nem húznak be valakit, mert nem "kérdés nélkül" top 15-ös játékos. Bellt is behúzták 2 körben, mert kellett és bent volt.
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Foote Cards, továbbra sem örülök, hogy sajnáltuk azt a nyamvadt 1,5 millát tőle, de ajánlom Kolbászéknak, hogy bejöjjön a számításuk...kishaszi
Lassan a Cards felveheti a Steelers 2.0 franchise brandname-et... 😊