Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Carringtont a sérülése miatt nem szerzodtettük. Sokra nem mentünk volna vele ha nem egészségesKlaci79
Kiderült, hogy ez sem igaz, Carrington átment a fizikai teszten. Állítólag a 2 fél kapcsolatban marad és beszélnek tovább a folytatásról. Hát meglátjuk... De nagyon kéne egy kezdő DE.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Carringtont a sérülése miatt nem szerzodtettük. Sokra nem mentünk volna vele ha nem egészségesKlaci79
Ez rendben van, engem Dwyer és Woods elengedése, illetve Thomas leigazolása zavar igazán.Soldados
Woods engem is zavar, de épp Thomas ezért kissé kényszer volt. Dwyer-t egyszer már kidobtuk, lehet kapott az alkalmon, hogy máshova menjen. Még ne temessünk azért mindent.Klaci79
Az hogy vetminért elment Dwyer egyet jelent azzal, hogy tőlünk nem kapott ajánlatot.

Thomas pedig valóban a kényszermegoldás... Pont ezért nem szabad ilyen helyzetbe kerülni, ezért vagyok pipa az ilyen elengedésekre, mint Dwyer vagy Woods. Magunknak köszönhetjük...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Carringtont a sérülése miatt nem szerzodtettük. Sokra nem mentünk volna vele ha nem egészségesKlaci79
Ez rendben van, engem Dwyer és Woods elengedése, illetve Thomas leigazolása zavar igazán.Soldados
Woods engem is zavar, de épp Thomas ezért kissé kényszer volt. Dwyer-t egyszer már kidobtuk, lehet kapott az alkalmon, hogy máshova menjen. Még ne temessünk azért mindent.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Ha minden igaz 1,5 millával terheli Thomas az idei cap-et. Jövőre 2,5 millával.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Thomas 2 évre 4 millát kapott: 1 millás aláírási bónusz,, idén 1 millás, jövőre 2 millás fizu.

Hogy miért nem ért meg nekünk 2 évre 5 millát Woods, ezt nem fogom megérteni...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Carringtont a sérülése miatt nem szerzodtettük. Sokra nem mentünk volna vele ha nem egészségesKlaci79
Ez rendben van, engem Dwyer és Woods elengedése, illetve Thomas leigazolása zavar igazán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Carringtont a sérülése miatt nem szerzodtettük. Sokra nem mentünk volna vele ha nem egészséges
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Napvilágot látott Dwyer szerződése a Cards-szal. 1 éves vetmin szerződést kapott, azaz tuti, hogy nem is akartuk visszahozni. Ami jó nagyfaszság tekintve, hogy amire használtuk, abban jó volt és így írd és mondd 1, azaz egy darab RB-nk van rosteren...

Hát ez az elmúlt 2 nap rohadtul nem tetszett. Al Woodsot lecseréltük egy rakás szarra, DE-nk továbbra sincs és elengedtük azt az RB-t, akit minimális pénzért megtarthattunk volna és amire használtuk azt kiválóan teljesítette, így toávbbra is kényszerpályán vagyunk DL-t és RB-t illetően. Ebből szoktak jönni a túlfizetések, vagy a rakás szarok bevállalása, esetleg a depth totális hiánya... :/ Off-season előtt Allent, Cotcheryt, Dwyert és Woodsot gondoltam olyan fontos kiegészítőknek, akiket muszáj visszahozni. (És ebből csak 1 van meg és még 1 lehet). Ha utóbbi 2 is meglett volna, csillagos ötösre értékelném az eddigi off-seasont, így viszont csak legfeljebb négyes alá, mert két poszton is nagyon komoly problémák vannak, mind depth-t illetően, mind minőséget illetően (utóbbi megjegyzés csak DL-re vonatkozik). Ezt nem lehet csak draftról megoldani, vagy hát nem úgy, hogy azonnal eredményeket is várjunk...Soldados
Még mindig lehet, hogy visszajön Kiesel és drafton 1-3 körben húzunk a DL-be. RB poszton továbbra sem értem az aggódást.Klaci79
Egyre kevésbé hiszek Keiselben. ő nem akar vetminért menni sehova, nekünk pedig többért nem fog kelleni, ez nyilvánvaló. Mellesleg azért 37 éves ember újraigazolásától - akármennyire is szeretem - nem fogok ujjongani. Az nem jelent komoly megoldást a gondjainkra.

Az RB megoldható gond, mivel "csak" 2 csere kell. De sosem jó, ha egy csapat olyan helyzetbe kényszeríti magát, amelyben a "muszáj" szó van. Az okokat leírtam. Márpedig RB és DE poszton muszájból kell cselekedni. Mert mindkettő posztra legalább 2 ember kell. Az ügynökök, GM-ek se hülyék, ismerik a csapat helyzetét és kihasználják a szorult helyzetet. Ezekből rendre csak rosszul lehet kijönni, ahogy fentebb írtam. Dwyer ideális és tökéletes megoldás lett volna (olcsó és célnak megfelelő), hozzá egy draftolt és meg is lett volna. Ehelyett kényszerpálya van. A DL-ről nem is szeretnék sokat beszélni, mert még mindig nincs kezdő RDE, és minőségileg nagyot romlottunk a Woods-Thomas cserével az én megítélésem szerint. Engem legalábbis kurvára felcseszett Thomas leigazolása, mert láttam játszani tavaly... Nekem qrvára fáj, hogy bagóért elengedtünk 2 hasznos playát, amikor tök könnyen megtarthattuk volna őket. Ehelyett maradtunk a slamasztikában. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Napvilágot látott Dwyer szerződése a Cards-szal. 1 éves vetmin szerződést kapott, azaz tuti, hogy nem is akartuk visszahozni. Ami jó nagyfaszság tekintve, hogy amire használtuk, abban jó volt és így írd és mondd 1, azaz egy darab RB-nk van rosteren...

Hát ez az elmúlt 2 nap rohadtul nem tetszett. Al Woodsot lecseréltük egy rakás szarra, DE-nk továbbra sincs és elengedtük azt az RB-t, akit minimális pénzért megtarthattunk volna és amire használtuk azt kiválóan teljesítette, így toávbbra is kényszerpályán vagyunk DL-t és RB-t illetően. Ebből szoktak jönni a túlfizetések, vagy a rakás szarok bevállalása, esetleg a depth totális hiánya... :/ Off-season előtt Allent, Cotcheryt, Dwyert és Woodsot gondoltam olyan fontos kiegészítőknek, akiket muszáj visszahozni. (És ebből csak 1 van meg és még 1 lehet). Ha utóbbi 2 is meglett volna, csillagos ötösre értékelném az eddigi off-seasont, így viszont csak legfeljebb négyes alá, mert két poszton is nagyon komoly problémák vannak, mind depth-t illetően, mind minőséget illetően (utóbbi megjegyzés csak DL-re vonatkozik). Ezt nem lehet csak draftról megoldani, vagy hát nem úgy, hogy azonnal eredményeket is várjunk...Soldados
Még mindig lehet, hogy visszajön Kiesel és drafton 1-3 körben húzunk a DL-be. RB poszton továbbra sem értem az aggódást.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Napvilágot látott Dwyer szerződése a Cards-szal. 1 éves vetmin szerződést kapott, azaz tuti, hogy nem is akartuk visszahozni. Ami jó nagyfaszság tekintve, hogy amire használtuk, abban jó volt és így írd és mondd 1, azaz egy darab RB-nk van rosteren...

Hát ez az elmúlt 2 nap rohadtul nem tetszett. Al Woodsot lecseréltük egy rakás szarra, DE-nk továbbra sincs és elengedtük azt az RB-t, akit minimális pénzért megtarthattunk volna és amire használtuk azt kiválóan teljesítette, így toávbbra is kényszerpályán vagyunk DL-t és RB-t illetően. Ebből szoktak jönni a túlfizetések, vagy a rakás szarok bevállalása, esetleg a depth totális hiánya... :/ Off-season előtt Allent, Cotcheryt, Dwyert és Woodsot gondoltam olyan fontos kiegészítőknek, akiket muszáj visszahozni. (És ebből csak 1 van meg és még 1 lehet). Ha utóbbi 2 is meglett volna, csillagos ötösre értékelném az eddigi off-seasont, így viszont csak legfeljebb négyes alá, mert két poszton is nagyon komoly problémák vannak, mind depth-t illetően, mind minőséget illetően (utóbbi megjegyzés csak DL-re vonatkozik). Ezt nem lehet csak draftról megoldani, vagy hát nem úgy, hogy azonnal eredményeket is várjunk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Én nem látom, Clarkkal vannak elfoglalva, menni rézbőrűek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Nem igazoljuk le Carringtont 😕
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vagy
Fangupo kezd Babyzilla csere/draft
Heyward/McL/Karington/draft
Ezzel megvansutianap
Kizárt. Carringtont kezdő DE-nek akarjuk, így minden jel szerint McLendon marad a kezdő NT, és mögé hoztuk Thomast cserének. Fangupónak kb reszeltek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Kiszel nagyon retiredre hajt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Pénz lehet, nomeg az orvosi vizsgálat is. Ne feledjük, hogy sérülésből jön. Csak akkor tudom értelmezni Thomas szerződtetését, ha "adjunk egy esélyt" az alap, vagyis, ha nem válik be, kivágjuk következmények nélkül. Carringtonra hajtunk ez látszik. Közben Dieselről jött a hír - sajnos - hogy 1 évre vetminért nem, inkább visszavonul. Pedig azért elférne még egy évre az öreg backup szerepben...
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Raji aláírt végül GB-be...csak kérette magát
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 118 — capitaine du château de Vienne 1487
Vagy
Fangupo kezd Babyzilla csere/draft
Heyward/McL/Karington/draft
Ezzel megvan


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Carrington továbbra is Pittsburgh-ben tartózkodik, ami azt jelenti, hogy zajlanak a tárgyalások. Ergó le akarjuk igazolni, csak a pénzben még nincs meg az egyezség. Ez jó hír, őt minden bizonnyal kezdőnek szánjuk. Ha létrejön az üzlet, szinte biztos, hogy Keiselt nem látjuk többet Steelerként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Sanders holnapra elér az Államok másik végébe road show-ja keretében. A 49ers-nél próbálkozik szerződést kapni.Klaci79
Ott fog kikötni. 😉Soldados
Én is erre gondoltam. Ha van egy kis eszük ott tartanák.

Egyébként most jött a hír, hogy Carrington most tárgyal a Steelers-el!
Reméljük rövidesen megállapodnak.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sanders holnapra elér az Államok másik végébe road show-ja keretében. A 49ers-nél próbálkozik szerződést kapni.Klaci79
Ott fog kikötni. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Sanders holnapra elér az Államok másik végébe road show-ja keretében. A 49ers-nél próbálkozik szerződést kapni.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még Carringtont nem láttam máshol így az ő szerződése is napirenden lehet. Talán a fizetési igény még nem megfelelő. Remélem estére meglesz ő is.Klaci79
Carrington nekem tetszik, benne látok potenciált, viszont akár vele, ha nélküle, de Cam Thomastól úgy egészében eltekintettem volna. :/Soldados
Ne írjuk le elsőre. Csak azért biztosan nem igazoltuk le, hogy legyen még egy NT a rosteren. Annak semmi értelme nem lenne. Igazad van benne, hogy még cserének is necces, de hátha a Steelersben kivirágzik.Klaci79
A botrányszar Chargers D-ben minősítették vissza cserének... Qrva szar volt, futás ellen meg pláne. Ez egy jó nagy faszság volt... Hoztuk egy borzasztó backupot McLendon mögé. Egyrészt Thomas rosszabb, mint Al Woods volt, másrészt azt jelenti, hogy a stáb nem elégedett Fangupo fejlődésével. Ez nálam Dmínuszos igazolás...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Még Carringtont nem láttam máshol így az ő szerződése is napirenden lehet. Talán a fizetési igény még nem megfelelő. Remélem estére meglesz ő is.Klaci79
Carrington nekem tetszik, benne látok potenciált, viszont akár vele, ha nélküle, de Cam Thomastól úgy egészében eltekintettem volna. :/Soldados
Ne írjuk le elsőre. Csak azért biztosan nem igazoltuk le, hogy legyen még egy NT a rosteren. Annak semmi értelme nem lenne. Igazad van benne, hogy még cserének is necces, de hátha a Steelersben kivirágzik.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még Carringtont nem láttam máshol így az ő szerződése is napirenden lehet. Talán a fizetési igény még nem megfelelő. Remélem estére meglesz ő is.Klaci79
Carrington nekem tetszik, benne látok potenciált, viszont akár vele, akár nélküle, de Cam Thomastól úgy egészében eltekintettem volna. :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 374
Még Carringtont nem láttam máshol így az ő szerződése is napirenden lehet. Talán a fizetési igény még nem megfelelő. Remélem estére meglesz ő is.