Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 377
Akkor faszán megbeszéltük, hogy egyetértünk...😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Azt én is tudom, hogy a biztos esemény az a valószínűség ami mindenképpen bekövetkezik. A feltrade elképzelhetetlen, ezt Colbert is elmondta, az igen valószínű, hogy a letraddel azon csapatoknak üzentünk akik ezen gondolkodnak, hogy nyugodtan csörgessék hajnali 2 körül Colbertet, mert Ő azt igényli. Sőőőőőőőőőtpolamalu
Értettem én, persze.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 377
Feltradelő csapatokról írtam, tudniillik az kell, hogy mi le tudjunk menni...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Azt én is tudom, hogy a biztos esemény az a valószínűség ami mindenképpen bekövetkezik. A feltrade elképzelhetetlen, ezt Colbert is elmondta, az igen valószínű, hogy a letraddel azon csapatoknak üzentünk akik ezen gondolkodnak, hogy nyugodtan csörgessék hajnali 2 körül Colbertet, mert Ő azt igényli. Sőőőőőőőőőt
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 377
Zolikám ez egyszerű, 100%-nál, vagyis a biztos eseménynél nincs nagyobb valószínűség...😊

Már a depot a Philyt hozza, hogy feljönnének középre Beckhamért, meglátjuk. Mindenesetre üvölt a nyilatkozat, hogy nyitottak vagyunk egy szép letrade-re. A 19-es szám a feltrade csapatoknak szólt. Nyilván valahol a 20. helytől kezdve lehet érdekes a feltrade a 15. helyre. Oda viszont jeleztük egyből, hogy ára lesz annak bezony, mivel löhet, hogy üres a listánk...😊
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Csak óvatos becslés volt, nem számoltam ki a valószínűségét, mert a valszám ZH-ra még nem tanultam annyit 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Tegnap a szokásos draft előtti sajtótájékoztatón Colbert elmondta: "He said the team has a list of 19 players it would take with the 15th pick of the draft, and left any decisions the team would make in regards of a trade open-ended until they knew who would be available at 15."
Vagyis 19 célpontunk van és nyitottak vagyunk a tradre is akár. Annak a valószínűsége, hogy a 19 célpontból valaki elérhető lesz a 15. helyen közelít a 140%-hoz 😀polamalu
Látod Zoli, csak érdemes az iskolapadot koptatni 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Tegnap a szokásos draft előtti sajtótájékoztatón Colbert elmondta: "He said the team has a list of 19 players it would take with the 15th pick of the draft, and left any decisions the team would make in regards of a trade open-ended until they knew who would be available at 15."
Vagyis 19 célpontunk van és nyitottak vagyunk a tradre is akár. Annak a valószínűsége, hogy a 19 célpontból valaki elérhető lesz a 15. helyen közelít a 140%-hoz 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Velascoval lehet újra szerződünk majd.
 www.prosportsdaily.com/articles/steelers-could-resign-fernando-velasco-300331.html
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Kricstonit inkàbb ezerzerezerszer, ha màr OLBt húz vagy Fannoy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Barr érdekes helyzetet teremtene. Bár szerintem jobb lenne, mint JJ első évében, azonban annyival biztosan nem lenne jobb a mostaninál, hogy megérje őt elhozni. Emberfogásban valószínűleg ugyan olyan sokat kellene tanulnia, mint JJ-nek, így sok hasznát nem vennénk, úgyhogy én a helyedben tőle nem tartanék. Inkább tartom elképzelhetőnek Dennard-ot, ami kapcsán ugye biztosan buknánk Donald-ot és Nix-et is. Gondolom ez sokaknak nem tetszene....
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Iszonyat jó helyen vagyunk, ha lesz egy kis tekeredès lepotyoghat valaki a TOP10ből is, ha vègig katonàsan megy valszeg Csikànó beràntja Donaldot, nekünk marad Nix, csak ne legyen benn addigra Barr.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 377
Nix szerintem reach az első körben 1-15 poziban és ezt mondom Tuittra is. Szinte biztos vagyok benne, hogy legalább az egyik átcsúszik a második körre (ez persze csak megérzés). Érdekes lesz a draft. Most azt mondom, hogy ha bent lesz Dennard, akkor biztosan őt visszük, ha ő sem (nem létezik, hogy Gilbert nem megy ki addig), akkor lehetnek kérdések, mivel nem látok senkit, aki nekünk igazán megérné 1-15 pozícióban és ezért írtam korábban már többször, hogy a letrade lehet üzlet nekünk. Kérdés viszont, hogy ki marad bent, akiért bárki feljönne és adna mondjuk egy negyedik kört...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Èn mögcsinàltam, de hogy? Texans first QB, second Nix, IRL semmi esèlye, tizennègytől lefele van öt-hat csapat aki befogja vàgni.

NT anyag Nix, DqJones, Hagemann nàlam ebben a sorrendben, ez olyan negyvenig ki is fog menni, mèg ott a Csardzsresz meg a Tiktànok, viszont a BóEllen privàtot is làtjàtok, tehàt hàtulra is kèszültünk, deha fenn nagy lenne a tumultus Dfalilag, s akkor egyèrtelmű, hogy belenyúlunk egy TOP DBbe, Pryor ugye, aki szereti, annak 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Akkor szombat reggel, rendben Laci 😀 Az sincs már túl messze.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
és Timmy Jerniganhez mit szólnátok? ha jól láttam akkor őt meg se nézték a megfigyelőink
smokescreen vagy ennyire nem alkalmas a mi rendszerünkbe? 😀BigBen7
4-3-ba alkalmas leginkább a méretei miatt is, nálunk NT-nek kicsi, illetve ugyebár túl nagy rutinja nincs, mint kezdő, ráadásul ha jól tudom a liga egyik legjobb védelmében játszott, így elég nagy tehetség ahhoz, hogy az egyik 4-3-as csapat kiviszi majd
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Nekem is playmaker lenne a cél, de a kérdés, hogy a sok WR miatt mennyire tartalékolják majd őket és mennyire a D játékosok mennek majd az első körben. Ha az eleje nagyon bekezd D-ben akkor nem sok playmaker maradhat. Pár QB kimegy az biztos, meg a bohóc (Clowney) is. vagyis olyan 5-7 játékos biztosan megmondható, hogy előttünk kimegy. A többi aki marad BPA alapon és poszt BPA alapon lehet választási alap. Azért mondtam, hogy a nevek nem sorrend, hanem ha maradnak még. Egy playmaker CB-nek örülnék, de reálisan a falban van most sokkal nagyobb szükségünk egy NFL ready kimagasló játékosra, aki akár már idén tud tehermentesíteni, mert Brett apó ha vissza is jön egy teljes meccset már nem bír, meg a D fal amúgy is folyamatosan rotálva van. és ott eléggé, mondhatnám nagyon, vagy baromira vékonyak vagyunk. Mindjárt csütörtök éjjel és kiderül, hogy az okoskodásunk mit ért.polamalu
Nem biztos, hogy már csütörtök éjjel kiderül. Lásd itt van JJ esete, aki nálunk első évében nem tudott kezdőnek megragadni, míg 2. körös játékosunk egyértelmű kezdő, remélhetőleg hosszú időre. Úgyhogy a második éjjel lesz szerintem az igazán vízválasztó. De sok ugyan a jó WR viszont könnyen lehet, inkább őket viszik ki hamarabb, nehogy valaki lemaradjon róluk. Olyan 8-10 kiemelkedő WR van (nekem úgy tűnik) tehát ha ilyet szeretnénk ezzel sem várhatunk sokáig. CB még ennyi se, szerintem a 2. körre már igazán jó nem fog maradni. Így sokkal valószínűbbnek tartom, a szokásos 5-6 OT és a 2-3 várható első körös QB mellett kimegy még a 2 safety és a komolyabb hype-al rendelkező védők (Clowney, Mack, Barr, Donald, stb.)
Nix talán bent marad a 2. körre mondjuk ebben az esetben jó esélye van a Texanshoz is. bár ez meg nálam azt a kérdést vetné fel, hogy a ki a fene fog irányítani a Houstonnál.
Korábban valóban abban reménykedtem, hogy Nix jöhet hozzánk 2. körre, ennek ma már nincs semmi realitása, de Tuitt szerintem még értékén van a 2. kör közepén.
Ha viszont visszük Nix-et első körben (vagy Donald-ot) szerintem igazán kiválló WR sem fog jutni, de Gilbert, Dennard, Fuller, Verett és még talán a problémás Roby se.

Szerintem...
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
és Timmy Jerniganhez mit szólnátok? ha jól láttam akkor őt meg se nézték a megfigyelőink
smokescreen vagy ennyire nem alkalmas a mi rendszerünkbe? 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Ezt még nem sikerült megértenem, de ha valaki az egyetemen 4-3-ban belső falembert játszik, azt érdemes NFL-be átemelve 3-4 DE-ben játszatni? Ráadásul bár súlyban még közelít is a Steelers DE-k átlagához, viszont alacsonyabb és rövidebb a keze is, ami szintén fontos lehet.Klaci79
Ezt még nem sikerült megértenem, de ha valaki az egyetemen 4-3-ban belső falembert játszik, azt érdemes NFL-be átemelve 3-4 DE-ben játszatni? Ráadásul bár súlyban még közelít is a Steelers DE-k átlagához, viszont alacsonyabb és rövidebb a keze is, ami szintén fontos lehet.Klaci79
Ha jól emlékszem Wugyli is 4-3 ban játszott a sulin, aztán nálunk 3-4 ben lett játékos. Igaz LB nem fal. Szerintem az isteni talenteket át lehet képezni viszonylag könnyen, akik átlagosak, azoknál ez nehezebb. Szerintem.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Nekem is playmaker lenne a cél, de a kérdés, hogy a sok WR miatt mennyire tartalékolják majd őket és mennyire a D játékosok mennek majd az első körben. Ha az eleje nagyon bekezd D-ben akkor nem sok playmaker maradhat. Pár QB kimegy az biztos, meg a bohóc (Clowney) is. vagyis olyan 5-7 játékos biztosan megmondható, hogy előttünk kimegy. A többi aki marad BPA alapon és poszt BPA alapon lehet választási alap. Azért mondtam, hogy a nevek nem sorrend, hanem ha maradnak még. Egy playmaker CB-nek örülnék, de reálisan a falban van most sokkal nagyobb szükségünk egy NFL ready kimagasló játékosra, aki akár már idén tud tehermentesíteni, mert Brett apó ha vissza is jön egy teljes meccset már nem bír, meg a D fal amúgy is folyamatosan rotálva van. és ott eléggé, mondhatnám nagyon, vagy baromira vékonyak vagyunk. Mindjárt csütörtök éjjel és kiderül, hogy az okoskodásunk mit ért.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Ezt még nem sikerült megértenem, de ha valaki az egyetemen 4-3-ban belső falembert játszik, azt érdemes NFL-be átemelve 3-4 DE-ben játszatni? Ráadásul bár súlyban még közelít is a Steelers DE-k átlagához, viszont alacsonyabb és rövidebb a keze is, ami szintén fontos lehet.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Donald nem NTnek gyönne, visztont talent 100%, ha lejön addig nem szabad bennhagyni, nem tom Nixbe mennyi erő szakadt, minden attól függ Tomlin mire jutott, vagy hallgatni hajlandó-e màr Löbóèkra. Mondjuk megnèztük a NT fazonokat mèg Hàgemann vagy lejebb DaquanJ elèrhető viszont szàmolni kell legalàbb a Texansra a nosehúzàsoknàl, csak az első körbe van előnyünk. Sèma vagy nemsèma magamalàvizelnèk egy Donald húzàstól. Nix is jó húzàs nemaszondom.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
Donald, Tuitt, Nix ezekk lehetnek az elsőben célpontok sztem. Ha ők kimennek akkor jöhet Fuller, Verett, Dennard, Vereen. Nem ez a sorrend, hanem a lehetőség lista.polamalu
Donald? Hozzánk? Biztos kell nekünk egy 4-3-as belső falember 130kg-al és 185cm-el?
Nix tuti, hogy bent lesz, senki nem fogja kivinni előlünk. Ha már NT-t húzunk az első körben, akkor inkább ő illene hozzánk. Ha pedig nem ő jön Tuitt még a 2. körben is elképzelhető hozzánk. Persze itt már lehet, hogy rezegne a léc. Számomra ez lenne a legjobb verzió, mert első körben jöhetne egy igazi playmaker jönne és 2.-ban Tuitt, Kiesel mögött hamar komoly lehetőséghez jutna.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 566 — 毎日何かを学ぶ
Donald, Tuitt, Nix ezekk lehetnek az elsőben célpontok sztem. Ha ők kimennek akkor jöhet Fuller, Verett, Dennard, Vereen. Nem ez a sorrend, hanem a lehetőség lista.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Bears,Steelers,Cowboys,Ravens sorba kimegy


Aki nem hiszi, annak utánajárnak