Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
valakit az alábbi listából hozni kell, különben az egész draft elmehet a DL-re 😀
pedig még WR is korán kell, RB is legkésőbb 4-5. körben és OL-be is kellene azért mélység.
Kihagytam valamit?
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
A jelenleg FA DE-k:
Corey Wootton CHI
Julius Peppers CHI
Jarius Wynn DAL
Robert Ayers DEN
Israel Idonije DET
C.J. Wilson GB
Antonio Smith HOU
Ricardo Mathews IND
Brett Keisel PIT
Adam Carriker TB
És a DT-k: (persze 4-3-nál)
Peria Jerry ATL
Terrence Cody BAL
Alex Carrington BUF
Colin Cole CAR
Landon Cohen CHI
Henry Melton CHI
Jason Hatcher DAL
Andre Fluellen DET
Johnny Jolly GB
B.J. Raji GB
Aubrayo Franklin IND
Jake McDonough IND
Brandon Deaderick JAX
Kyle Love JAX
Fred Evans MIN
Kevin Williams MIN
Letroy Guion MIN
Isaac Sopoaga NE
Tom Johnson NO
Mike Patterson NYG
Shaun Rogers NYG
Daniel Muir OAK
Pat Sims OAK
Vance Walker OAK
Clifton Geathers PHI
Cam Thomas SD
Gary Gibson TB
Derek Landri TB
Antonio Johnson TEN
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pont azon gondolkodtam, hogy a Steelers sosem hozott 2 kezdőt FA-ről, korábban éppen emiatt írtam magam is, hogy Mitchell-lel meg is volt az az egy, innentől sajátjaink megtartása következik. Na azzal, hogy Woods és Dwyer elment, muszáj lenne még igazolni kívülről. Keisel és Cotchery visszahozása kb jelenleg létkérdés, de emellé kéne még legalább használható cserét hozni DL-be és RB-be. Erre jelenleg nagyjából 5 milla space van. Mondjuk ha minden kötél szakad ezt lehet növelni Worilds hosszútávújával, vagy Timmons átstrukturálásával. Szóval kicsit felülbírálva korábbi véleményemet és a Steelers tradícióit, most nem tartom kizártnak, hogy jöjjön még vki kívülről. Ugyanis muszáj és elvileg cap space is van rá. (Bár én még mindig Dwyer és Woods megtartását tartottam volna a legjobb megoldásnak)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 666 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bakker ez így több mint érdekes...akkor ha jól nézem DL poszton úgy állunk, hogy

Heyward- McLendon-?
Worilds-Timmons-Williams/ Spence-JJ

Gyakorlatiag nincs meg a kezdő sem. Arról nem is beszélve hogy a minőségi backupoktól milyen messze vagyunk. Tegyük fel Keisel visszajön, én 1/15- nél úgy csapnám le a Nixet vagy Tuittot, mint annak a rendje. Ha Nixet húzzuk akkor McLendon kimehet DE-be, ha meg Tuittot akkor maradna a fal közepén.LB poszton is igen karcsúak vagyunk, ott is muszály mélyíteni. A secbe is kell még egy ember véleményem szerint. Továbbá RB posztra is hozni kell ember(eke)t, plussz még WR sem ártana.

Ha jól nézem eddig ,akkor hosszabítottunk Polaval, Millerrel, Ike és Allen is maradt, maradt Cody Wallace, jött Mitchell.
Távozott/távozik: Ziggy, Foote, Clark, Woodley, Al Woods, David Johnson, Curtis Brown.
Azt hiszem idén D heavy draftot kell, hogy lássunk, és még valamennyire a FA piacon is nézelődni kell.

" class="embed">
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
CB nem lesz 1. körben, luxuspick lenne jelen helyzetünkben. Megvagyunk azon a poszton.

DL a legvalószínűbb, ott még a kezdő sincs meg, esetleg WR, mert abból 1 kell 1-3. kör valamelyikében.Soldados
Na de hol vagyunk meg? Azzal a kerettel amivel tavaly -CBrown? (mondjuk az tök mindegy)
Láttuk ezt a Browns, Lions, Pats.stb-stb mérkőzéseken.
Persze lenne 2. körre is tippem CB-re, csak elsőben kész playmakert-t kapsz 4 évre olcsóért.....szerintemKlaci79
Messze a sec volt a legjobb egységünk a Defense-ben tavaly. Curtis Brown pedig nem hiányzik, mert pályán se volt kb, a kivágásával nem gyengültünk.

DL meg jelenleg nincs. 3 kezdőből 2 van, és mögöttük használható cserék sincsenek. WR is kell, mert karcsú a Tóni-Wheaton-Cotchery? trió. A 3. körig nem lesz CB szerintem. De én egyre inkább a DL-WR-DL prioritás mellett vagyok 1-3. körre.

Ezzel szemben CB poszton megvagyunk (Cortez-Ike-Gay-Shamarko), főleg ha kicsit javulunk passrush-ban, amit én várok. Plusz 3 használható S is van (Troy-Mitchell-Allen), így a sec-be most nem prioritás bárkit is hozni korán.Soldados
OK...majd meglátjuk, mondta a vak bácsi...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
CB nem lesz 1. körben, luxuspick lenne jelen helyzetünkben. Megvagyunk azon a poszton.

DL a legvalószínűbb, ott még a kezdő sincs meg, esetleg WR, mert abból 1 kell 1-3. kör valamelyikében.Soldados
Na de hol vagyunk meg? Azzal a kerettel amivel tavaly -CBrown? (mondjuk az tök mindegy)
Láttuk ezt a Browns, Lions, Pats.stb-stb mérkőzéseken.
Persze lenne 2. körre is tippem CB-re, csak elsőben kész playmakert-t kapsz 4 évre olcsóért.....szerintemKlaci79
Messze a sec volt a legjobb egységünk a Defense-ben tavaly. Curtis Brown pedig nem hiányzik, mert pályán se volt kb, a kivágásával nem gyengültünk.

DL meg jelenleg nincs. 3 kezdőből 2 van, és mögöttük használható cserék sincsenek. WR is kell, mert karcsú a Tóni-Wheaton-Cotchery? trió. A 3. körig nem lesz CB szerintem. De én egyre inkább a DL-WR-DL prioritás mellett vagyok 1-3. körre.

Ezzel szemben CB poszton megvagyunk (Cortez-Ike-Gay-Shamarko), főleg ha kicsit javulunk passrush-ban, amit én várok. Plusz 3 használható S is van (Troy-Mitchell-Allen), így a sec-be most nem prioritás bárkit is hozni korán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Vugyli óklendben volt egy elég smúzolós bulin, most megnézi mit tud Wiz, aztán mondd valamit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Woodley már a titánoknál próbálkozik....gondolom a fizetési igények nem jöttek be a rézbőrűeknél.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
CB nem lesz 1. körben, luxuspick lenne jelen helyzetünkben. Megvagyunk azon a poszton.

DL a legvalószínűbb, ott még a kezdő sincs meg, esetleg WR, mert abból 1 kell 1-3. kör valamelyikében.Soldados
Na de hol vagyunk meg? Azzal a kerettel amivel tavaly -CBrown? (mondjuk az tök mindegy)
Láttuk ezt a Browns, Lions, Pats.stb-stb mérkőzéseken.
Persze lenne 2. körre is tippem CB-re, csak elsőben kész playmakert-t kapsz 4 évre olcsóért.....szerintem
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Laci mit vársz D-falból gyakorlatilag nincs épkézláb ember a piacon, vagy Raji? vagy várunk a Broncos lepattanókra? tehát csak a draft maradt, logice nem lesz elöl CB húzás, mosmán csak aszondja meg valaki minek raktuk ki Curtisbrown-t kevés vót a luk a szitán?sutianap
Bár belelátnék a fejükbe, hogy mire készülnek. Egyszerűen csak azt mondom, hogy 1/15-ön nem látok értékén DL embert. Ha hátramennénk 1/25-ig és ott húzunk akár Nix/Tuitt akkor tapsolni fogok. Én még nem nyugodtam meg azzal, hogy marad az Ike-Allen-Gay trió, hiszen közülük már csak Allen fejlődését várom, utóbbi kettő már akkor is jó, ha szinten marad. Egy Gilbert-Dennard nem hinném, hogy luxus lenne ha 1/15-ön vagyunk.Klaci79
1/15 pontjóhely Nix/Tuitt párosra, 1/25ön véleményem szerint egyik sem lesz benn, akkor lennénk okosabbak ha tudnánk mia frász van az öreg agyában, ha nem sietünk és nem is lutrizunk a drafton - nekem azt jelentené, hogy Fangupo a nose, Mekklendon kimozog DE-be, Heyward megvan meg Arnfelt, tehát Kiszellel sem kell sietni, de húzni midenképp oda kell és nem is instant kezdőtsutianap
Ebben egyébként egyetértünk! Lendont szerintem is kimozgatják DE-be, a NT nem igazán az ő világa.
Rajinak meg lehet jót tenne acélváros levegője. 😀
Most nem ám a felmenőket emlegetni!!!Klaci79
A Rádzsának egy hibája van, sokat akaraszarkafarka, nincs keretünksutianap
3 éves szerződéssel már megoldható, nem? Most kicsi money, aztán 2016-ra a 160 millás cap?!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
CB nem lesz 1. körben, luxuspick lenne jelen helyzetünkben. Megvagyunk azon a poszton.

DL a legvalószínűbb, ott még a kezdő sincs meg, esetleg WR, mert abból 1 kell 1-3. kör valamelyikében.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Laci mit vársz D-falból gyakorlatilag nincs épkézláb ember a piacon, vagy Raji? vagy várunk a Broncos lepattanókra? tehát csak a draft maradt, logice nem lesz elöl CB húzás, mosmán csak aszondja meg valaki minek raktuk ki Curtisbrown-t kevés vót a luk a szitán?sutianap
Bár belelátnék a fejükbe, hogy mire készülnek. Egyszerűen csak azt mondom, hogy 1/15-ön nem látok értékén DL embert. Ha hátramennénk 1/25-ig és ott húzunk akár Nix/Tuitt akkor tapsolni fogok. Én még nem nyugodtam meg azzal, hogy marad az Ike-Allen-Gay trió, hiszen közülük már csak Allen fejlődését várom, utóbbi kettő már akkor is jó, ha szinten marad. Egy Gilbert-Dennard nem hinném, hogy luxus lenne ha 1/15-ön vagyunk.Klaci79
1/15 pontjóhely Nix/Tuitt párosra, 1/25ön véleményem szerint egyik sem lesz benn, akkor lennénk okosabbak ha tudnánk mia frász van az öreg agyában, ha nem sietünk és nem is lutrizunk a drafton - nekem azt jelentené, hogy Fangupo a nose, Mekklendon kimozog DE-be, Heyward megvan meg Arnfelt, tehát Kiszellel sem kell sietni, de húzni midenképp oda kell és nem is instant kezdőtsutianap
Ebben egyébként egyetértünk! Lendont szerintem is kimozgatják DE-be, a NT nem igazán az ő világa.
Rajinak meg lehet jót tenne acélváros levegője. 😀
Most nem ám a felmenőket emlegetni!!!Klaci79
A Rádzsának egy hibája van, sokat akaraszarkafarka, nincs keretünk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Laci mit vársz D-falból gyakorlatilag nincs épkézláb ember a piacon, vagy Raji? vagy várunk a Broncos lepattanókra? tehát csak a draft maradt, logice nem lesz elöl CB húzás, mosmán csak aszondja meg valaki minek raktuk ki Curtisbrown-t kevés vót a luk a szitán?sutianap
Bár belelátnék a fejükbe, hogy mire készülnek. Egyszerűen csak azt mondom, hogy 1/15-ön nem látok értékén DL embert. Ha hátramennénk 1/25-ig és ott húzunk akár Nix/Tuitt akkor tapsolni fogok. Én még nem nyugodtam meg azzal, hogy marad az Ike-Allen-Gay trió, hiszen közülük már csak Allen fejlődését várom, utóbbi kettő már akkor is jó, ha szinten marad. Egy Gilbert-Dennard nem hinném, hogy luxus lenne ha 1/15-ön vagyunk.Klaci79
1/15 pontjóhely Nix/Tuitt párosra, 1/25ön véleményem szerint egyik sem lesz benn, akkor lennénk okosabbak ha tudnánk mia frász van az öreg agyában, ha nem sietünk és nem is lutrizunk a drafton - nekem azt jelentené, hogy Fangupo a nose, Mekklendon kimozog DE-be, Heyward megvan meg Arnfelt, tehát Kiszellel sem kell sietni, de húzni midenképp oda kell és nem is instant kezdőtsutianap
Ebben egyébként egyetértünk! Lendont szerintem is kimozgatják DE-be, a NT nem igazán az ő világa.
Rajinak meg lehet jót tenne acélváros levegője. 😀
Most nem ám a felmenőket emlegetni!!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Laci mit vársz D-falból gyakorlatilag nincs épkézláb ember a piacon, vagy Raji? vagy várunk a Broncos lepattanókra? tehát csak a draft maradt, logice nem lesz elöl CB húzás, mosmán csak aszondja meg valaki minek raktuk ki Curtisbrown-t kevés vót a luk a szitán?sutianap
Bár belelátnék a fejükbe, hogy mire készülnek. Egyszerűen csak azt mondom, hogy 1/15-ön nem látok értékén DL embert. Ha hátramennénk 1/25-ig és ott húzunk akár Nix/Tuitt akkor tapsolni fogok. Én még nem nyugodtam meg azzal, hogy marad az Ike-Allen-Gay trió, hiszen közülük már csak Allen fejlődését várom, utóbbi kettő már akkor is jó, ha szinten marad. Egy Gilbert-Dennard nem hinném, hogy luxus lenne ha 1/15-ön vagyunk.Klaci79
1/15 pontjóhely Nix/Tuitt párosra, 1/25ön véleményem szerint egyik sem lesz benn, akkor lennénk okosabbak ha tudnánk mia frász van az öreg agyában, ha nem sietünk és nem is lutrizunk a drafton - nekem azt jelentené, hogy Fangupo a nose, Mekklendon kimozog DE-be, Heyward megvan meg Arnfelt, tehát Kiszellel sem kell sietni, de húzni midenképp oda kell és nem is instant kezdőt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Laci mit vársz D-falból gyakorlatilag nincs épkézláb ember a piacon, vagy Raji? vagy várunk a Broncos lepattanókra? tehát csak a draft maradt, logice nem lesz elöl CB húzás, mosmán csak aszondja meg valaki minek raktuk ki Curtisbrown-t kevés vót a luk a szitán?sutianap
Bár belelátnék a fejükbe, hogy mire készülnek. Egyszerűen csak azt mondom, hogy 1/15-ön nem látok értékén DL embert. Ha hátramennénk 1/25-ig és ott húzunk akár Nix/Tuitt akkor tapsolni fogok. Én még nem nyugodtam meg azzal, hogy marad az Ike-Allen-Gay trió, hiszen közülük már csak Allen fejlődését várom, utóbbi kettő már akkor is jó, ha szinten marad. Egy Gilbert-Dennard nem hinném, hogy luxus lenne ha 1/15-ön vagyunk.
több mint 10 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Fáj a szívem Woods miatt, nagyon ígéretes csóka.
Plusz már csak azért is mert a nagy kedvenc D.Dennard most már szinte tuti hogy nem jön, nagyon DE-NT esélyesnek néz ki az első köröcskénk.laby
Azért még nem temetném Dennardot. CB fronton semmivel sem állunk jobban. Jó DE-t még igazolhatunk a piacon, CB-t viszont már nem nagyon.Klaci79
Nem állunk jobban?

CB: Cortez, Ike, Gay, plusz mivel van 3 safetynk, így Shamarko lehet a dime. Azaz minden csomaghoz van CB. Persze 1 még kell, de - jelenleg - nem égető.

DL - nincs meg a kezdősor sem... és akkor minőségi cserékről nem is beszéltem, pedig ugye a DL-ben muszáj rotálni, úgyhogy ez még Keisel újraigazolásával sem lenne megoldva
RB - 1, azaz egy futó van szerződés alatt, miközben legalább 3-mal kell/fogunk nekivágni a szezonnak.

Szóval Woods és Dwyer elvesztése az első amit negatívan látok ebben az off-seasonban. 😕 Így rohadt sürgősen le kell akasztani 1-1 embert ezekre a posztokra és még drafton is ezek élveznek prioritást.Soldados
Akarod mondani 4 safetynk, mivel Will Allan-t is visszaigazoltuk, szóval még jobban állunk 😊

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Laci mit vársz D-falból gyakorlatilag nincs épkézláb ember a piacon, vagy Raji? vagy várunk a Broncos lepattanókra? tehát csak a draft maradt, logice nem lesz elöl CB húzás, mosmán csak aszondja meg valaki minek raktuk ki Curtisbrown-t kevés vót a luk a szitán?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Fáj a szívem Woods miatt, nagyon ígéretes csóka.
Plusz már csak azért is mert a nagy kedvenc D.Dennard most már szinte tuti hogy nem jön, nagyon DE-NT esélyesnek néz ki az első köröcskénk.laby
Azért még nem temetném Dennardot. CB fronton semmivel sem állunk jobban. Jó DE-t még igazolhatunk a piacon, CB-t viszont már nem nagyon.Klaci79
Nem állunk jobban?

CB: Cortez, Ike, Gay, plusz mivel van 3 safetynk, így Shamarko lehet a dime. Azaz minden csomaghoz van CB. Persze 1 még kell, de - jelenleg - nem égető.

DL - nincs meg a kezdősor sem... és akkor minőségi cserékről nem is beszéltem, pedig ugye a DL-ben muszáj rotálni, úgyhogy ez még Keisel újraigazolásával sem lenne megoldva
RB - 1, azaz egy futó van szerződés alatt, miközben legalább 3-mal kell/fogunk nekivágni a szezonnak.

Szóval Woods és Dwyer elvesztése az első amit negatívan látok ebben az off-seasonban. 😕 Így rohadt sürgősen le kell akasztani 1-1 embert ezekre a posztokra és még drafton is ezek élveznek prioritást.Soldados
Várjunk még ezzel a nagy temetkezéssel. Továbbra is azt mondom igenis esélyes a CB elsőre (és a WR is), mert DL-ben általában éveket kell várni mire kezdő teljesítményt tud nyújtani valaki. Kiesel visszajön és a kezdő vele megvan. Várjunk pár napot, aztán tényleg meglátjuk, hogy Nix/Tuitt lesz e az első körünk.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fáj a szívem Woods miatt, nagyon ígéretes csóka.
Plusz már csak azért is mert a nagy kedvenc D.Dennard most már szinte tuti hogy nem jön, nagyon DE-NT esélyesnek néz ki az első köröcskénk.laby
Azért még nem temetném Dennardot. CB fronton semmivel sem állunk jobban. Jó DE-t még igazolhatunk a piacon, CB-t viszont már nem nagyon.Klaci79
Nem állunk jobban?

CB: Cortez, Ike, Gay, plusz mivel van 3 safetynk, így Shamarko lehet a dime. Azaz minden csomaghoz van CB. Persze 1 még kell, de - jelenleg - nem égető.

DL - nincs meg a kezdősor sem... és akkor minőségi cserékről nem is beszéltem, pedig ugye a DL-ben muszáj rotálni, úgyhogy ez még Keisel újraigazolásával sem lenne megoldva
RB - 1, azaz egy futó van szerződés alatt, miközben legalább 3-mal kell/fogunk nekivágni a szezonnak.

Szóval Woods és Dwyer elvesztése az első amit negatívan látok ebben az off-seasonban. 😕 Így rohadt sürgősen le kell akasztani 1-1 embert ezekre a posztokra és még drafton is ezek élveznek prioritást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ahogy Incs Apoe is mondja, nem tényezők.kishaszi
OFF: Oscar-díj! (Y)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Fáj a szívem Woods miatt, nagyon ígéretes csóka.
Plusz már csak azért is mert a nagy kedvenc D.Dennard most már szinte tuti hogy nem jön, nagyon DE-NT esélyesnek néz ki az első köröcskénk.laby
Azért még nem temetném Dennardot. CB fronton semmivel sem állunk jobban. Jó DE-t még igazolhatunk a piacon, CB-t viszont már nem nagyon.Klaci79
Eddig sem a CB poszt volt a legsanszosabb, többen levezették már hogy miért.
Így viszont még inkább erősödött a DL need a csapatba, és ezt nem hinném hogy FA piacról megoldanánk.
Ne legyen igazam, én lennék a legboldogabb ha Dennard érkezne.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Andre Brown kinn van még a kirakatba?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Woods mégiscsak aláírt a Titanshez. Dwyer pedig a Cardshoz. Előbbi 2 évre, utóbbi 1 évre kötelezte el magát. Mindkettőt sajnálom, mert pont ők ketten voltak azok, akiket reméltem, hogy megtartunk. 😕 Így viszont most DL és RB poszton iszonyat vékonyak vagyunk, azaz kényszerpályára kerültünk. Előbbi még valamelyest megoldható, mert ez arra utal, hogy "egy ponton" Keiselt visszahozzuk. De utóbbi aggodalomra ad okot. Muszáj lenne vkit hozni, úgy nem lehet nekimenni egy draftnak, hogy egyetlen RB van a rosteren...Soldados
Dwyer lép lep, és így valóban égető lett az RB kérdés, nem lehet nekimenni így a szezonnak sehol sem, hogy egy szem lótuifuti van. Belegondolni, hogy Csengettyű nem is lenne olyan, mint ami most már egyértelműen várható lenne (pici cengő lenni várni Nagyharang), akkor még nagyobb szívás lenne. Pláne, hogy most elvileg a kócs rész miatt is elvárható lesz majd, hogy ne egydimenziós legyen az O.kishaszi
Howling-al és Felix Jones-al mi a helyzet?kriSTEELan
Ahogy Incs Apoe is mondja, nem tényezők.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tate/Forsett... bár egyiküknek sem örülnék itt... Bell is elégCollapo
Forsettnek szerintem örülhetnél itt. Mindent elmond, hogy kivágtuk, pedig Gerhart érkezéséig Jordan Todman és Denard Robinson volt az opciónk a poszton...
Sanders is volt nálunk, az mondta jól érezte magát, erre már tampában van. Hoodról nincs egyelőre hír, hogy marad nálunk vagy sem.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tate/Forsett... bár egyiküknek sem örülnék itt... Bell is elég

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!