Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Vizkit fijam, Vizkitsutianap
aztata skiccójában 😀Collapo
egybe vannak, vagymá nem?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vizkit fijam, Vizkitsutianap
aztata skiccójában 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.polamalu
Azért ha ennél a Henry bárjánál valaki talál sört azt nagyon megköszönném. Én csak borokat meg pezsgőket találok és koktélokat. Előbbieket majd fogyasztok ha Franciaországba tévedek, utóbbit meg ha valami meleg éghajlatra. Angliában sört kell inni, nincs igazam? Na azt viszont nem találok az étlapon, tehát vagy annyira evidens, hogy ki sem rakják vagy ez nem olyan hely lesz.Klaci79
Vizkit fijam, Vizkit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Anglia -> Brandy 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.polamalu
Azért ha ennél a Henry bárjánál valaki talál sört azt nagyon megköszönném. Én csak borokat meg pezsgőket találok és koktélokat. Előbbieket majd fogyasztok ha Franciaországba tévedek, utóbbit meg ha valami meleg éghajlatra. Angliában sört kell inni, nincs igazam? Na azt viszont nem találok az étlapon, tehát vagy annyira evidens, hogy ki sem rakják vagy ez nem olyan hely lesz.Klaci79
Ha más nem akkor veszünk 6 packot a Tescoban és becsempésszük.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.polamalu
Azért ha ennél a Henry bárjánál valaki talál sört azt nagyon megköszönném. Én csak borokat meg pezsgőket találok és koktélokat. Előbbieket majd fogyasztok ha Franciaországba tévedek, utóbbit meg ha valami meleg éghajlatra. Angliában sört kell inni, nincs igazam? Na azt viszont nem találok az étlapon, tehát vagy annyira evidens, hogy ki sem rakják vagy ez nem olyan hely lesz.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
A meccs miatt irigyellek titeket, én sajnos nem lehetek ott. Az angol sört viszont egyáltalán nem irigyelem! Hóbortos szigetlakóknak való. Engem a hideg kiráz tőle.Red Star
Nyugi megnéztük a Tescoban lehet kapni Cseh sört 😀 Inkább azt preferálom majd én is 😀
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
A meccs miatt irigyellek titeket, én sajnos nem lehetek ott. Az angol sört viszont egyáltalán nem irigyelem! Hóbortos szigetlakóknak való. Engem a hideg kiráz tőle.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Azt hiszem a steelers.hu fb oldalán láttam még régebben egy eseményt, ahol meghívnak az angolok egy pubba minket (is). Valaki el tudná küldeni a linkjét az eseménynek, vagy hogy hol és mikor lesz ez az összejövetel? Mert már szeretném megtervezni h melyik nap mikor mit csinálok kint..
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Sziasztok!
Körülbelül 1 hónapja működő oldalunkhoz, a ballerz.hu-hoz új embereket keresünk az NFL-es részlegbe.
Aki szeretné saját cikkeivel az oldalunkon népszerűsíteni az amerikai futball Magyarországon, az kérem írjon az alábbi e-mail címre: tsix20@gmail.com
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Na,sokat nem kellett várni,Jarvis hivatalosan is ROLB starter..😛Blitzburgh
Már a második fordulóban is kezdő volt.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na,sokat nem kellett várni,Jarvis hivatalosan is ROLB starter..😛
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval vannak edzői aspektusok, vannak olyanok is amelyek rövid távon bejövősek, de hosszútávon nem. Ilyen szerintem a túlzott bratyizás is, Tomlin ilyen. Idényközben szerintem nem válltunk. De valami nem kerek, ahogy meccs végén magyarázza a bizonyítványt Ben, persze a másik sajtófogás, a Roo páholy mutogatása, de előbb utóbb meg lesz az eredménye. A második része a draftok, ha tényleg egyszeméyest játszott Lebóval, akár Butlerral szemben, és nem gyerebe, akkor az is ront a hosszútávú kilátásokon. Tradicionálisan tradicionálisan nagy a bizalom a HC felé, tradicionálisan ez NOLL és COWHER, előttük, mint a riglispli, és Dan már csinált ilyet, és kissé vörhenyes volt az arca a meccs végén, ez a csapat az övé. Möglássuk.
 bleacherreport.com/articles/1783768-after-0-3-start-is-mike-tomlin-on-the-hot-seat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tomlin has done nothing.... he won two superbowls because he had cowher's players....Tibi76
Csacsiság.
Pont ez a pozitívum Tomlin munkásságában, hogy kapott egy jó játékosállományt, és kétszer be is vitte őket a SB-ba. Merthogy végtelen+1 számú HC van/volt az NFL-ben, aki szintén kapott egy erős játékosállományt, aztán lópikulát sem ért el velük. Tomlin nagyjából kihozta a csapatból amit lehetett.

Hogy csapatépítőként hogy válik be az majd most fog kiderülni, egyenlőre nem valami parádés, de igazából mindegyik Steelers HC-nak voltak hullámvölgyei.Jan
Egyrészt Jannál a pont, másrészt Tomlin nem nyert két SB-t. 😊

De a lényeget Jan foglalta össze, sok edző dolgozott kiváló játékosanyaggal és mégsem nyertek SB-t, Tomlin megtette, sőt, egy másik alkalommal is döntőztünk. Tomlin jó edző. De minden csapat életében vannak hullámvölgyek, például Cowherrel is előfordult, hogy háromszor egymás után nem voltunk PO-ban.

A draftról is picit más a véleményem. Nem voltak álomdraftok, de húztunk kezdőnek való, jó, sőt 1-2 elit játékost is, a baj az, hogy egy részük már nincs itt. Ez nemcsak Tomlin hibája, hogy nem tudtuk különböző okoknál fogva megtartani őket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem ha szar az edző akkor nem jutunk annyiszor rájátszásba és nem jutunk el a SB-be. Még ha Cowher által draftolt emberekkel is. Azért kell egy stratéga aki vezeti, irányítja a csapatot, ha csak a játékosokra hagyja akkor nagyjából az 1/1-ért versenghettünk volna évről évre. Most viszont itt az idő, hogy megmutassa, hogy a hullámvölgyből is ki tudja vezetni a gárdát és tud belőlük újra SB esélyes csapatot csinálni.polamalu
nem ertek veled egyet. A jatekosanyag kivalo volt, a defense-hez nem is kellett hozzaszolnia es dad csinalta a dolgat. Amivel torodni kellett az a draft es az O es hogy megtartsuk a drafton esetleg eltalalt embereket. Nah, szerintem egyik sem ment valami fenyesen az elmult evekben.xtaki
Ahogy elnézem egyedül maradtál a véleményeddel. Tomlint ekézni nagy csacsiság. Mindenki elismeri odakint, hogy kiváló edző és pedagógus. A draftokat, pedig nemcsak Ő, hanem a GM-is irányítja. Egyébként meg folyamatosan 20 felett választani azért nem azt jelent, hogy mindig a legjobbakat kapod. Most lehet lesz pár év ahol majd 10 alatt tudunk húzni, hatalmas tehetségeket és újra szárnyalunk utána.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
És ahusztizenhármas idény végin, egy JarvisJones safetyvel vertük a Szíhókszt, hát nem emlékeztek? Ejnyemá!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Tomlin is azt nyilatkozta, hogy Bell akár kezdhet is Londonban. Ha így lesz, akkor Redman jó eséllyel kimarad az aktív keretből.

tomlin has done nothing.... he won two superbowls because he had cowher's players....Tibi76
Csak én nem emlékszem Tomlin második Super Bowl győzelmére? :-/vassadi
nem-nem...én is csodálkozva ülök itt...lehet ők már tudnak valamit...de SB-t nyertünk legutóbb Arizona ellen és a Bus vezetésével Detroitban a Seattle ellen, Cowher-el...egyszer pedig bejutottunk Tomlinnal még, de akkor a Packers és főképp a labdavesztések elintéztek minket, Dallasban!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
tomlin has done nothing.... he won two superbowls because he had cowher's players....Tibi76
Csacsiság.
Pont ez a pozitívum Tomlin munkásságában, hogy kapott egy jó játékosállományt, és kétszer be is vitte őket a SB-ba. Merthogy végtelen+1 számú HC van/volt az NFL-ben, aki szintén kapott egy erős játékosállományt, aztán lópikulát sem ért el velük. Tomlin nagyjából kihozta a csapatból amit lehetett.

Hogy csapatépítőként hogy válik be az majd most fog kiderülni, egyenlőre nem valami parádés, de igazából mindegyik Steelers HC-nak voltak hullámvölgyei.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Tomlin is azt nyilatkozta, hogy Bell akár kezdhet is Londonban. Ha így lesz, akkor Redman jó eséllyel kimarad az aktív keretből.

tomlin has done nothing.... he won two superbowls because he had cowher's players....Tibi76
Csak én nem emlékszem Tomlin második Super Bowl győzelmére? :-/
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
No most az O-ban nem Arians csinálta a dolgát? Komplexebb ez azért embörök. Ez az NFL, ahol ha egy csapat folyamatosan fent draftol előbb, vagy utóbb ott lesz a PO-ban, ha nem vakok a vezetőik. (persze van erre is példa) Ha ráadásul ott vannak a veterán nagy fizus emberek, mellettük igencsak nehéz felépíteni mást, mondjuk egy O-t, mert ugye a sapesz alatt aprópéz van.

Nem egy és nem kettő hibája van/volt Tomlinnak, de hogy Cohwer kaparta volna neki ki a gesztenyét az barokkos túlzás. A motiváció felépítése, friss emberek beépítése mind-mind kell ahhoz, hogy eredmény legyen és ehhez a főedző (is) kell.

Node back to London. CALLEN is játszik, szval elvárok legalább egy INT-et...
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
Szerintem ha szar az edző akkor nem jutunk annyiszor rájátszásba és nem jutunk el a SB-be. Még ha Cowher által draftolt emberekkel is. Azért kell egy stratéga aki vezeti, irányítja a csapatot, ha csak a játékosokra hagyja akkor nagyjából az 1/1-ért versenghettünk volna évről évre. Most viszont itt az idő, hogy megmutassa, hogy a hullámvölgyből is ki tudja vezetni a gárdát és tud belőlük újra SB esélyes csapatot csinálni.polamalu
nem ertek veled egyet. A jatekosanyag kivalo volt, a defense-hez nem is kellett hozzaszolnia es dad csinalta a dolgat. Amivel torodni kellett az a draft es az O es hogy megtartsuk a drafton esetleg eltalalt embereket. Nah, szerintem egyik sem ment valami fenyesen az elmult evekben.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Szerintem ha szar az edző akkor nem jutunk annyiszor rájátszásba és nem jutunk el a SB-be. Még ha Cowher által draftolt emberekkel is. Azért kell egy stratéga aki vezeti, irányítja a csapatot, ha csak a játékosokra hagyja akkor nagyjából az 1/1-ért versenghettünk volna évről évre. Most viszont itt az idő, hogy megmutassa, hogy a hullámvölgyből is ki tudja vezetni a gárdát és tud belőlük újra SB esélyes csapatot csinálni.
több mint 10 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
tomlin has done nothing.... he won two superbowls because he had cowher's players....Tibi76
eztet mondom tobb eve...xtaki
És mennyire igaz...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
tomlin has done nothing.... he won two superbowls because he had cowher's players....Tibi76
eztet mondom tobb eve...