Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jelentem, a Wembley szépül. 😊 Rálátok a szállodai szobából. 😀 Most indulok a Regent Streetre a szurkolói találkozóra!

Go Steelers!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Index vezető cikk Meskó Zoli:  sportgeza.hu/sport/nfl/2013/09/27/mesko_interju/LordTamas
Jo cikk! 8-)

Nem Jocik! XD
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Index vezető cikk Meskó Zoli:  sportgeza.hu/sport/nfl/2013/09/27/mesko_interju/
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Kösz a választ,kíváncsian várom az igazi debütálást.

Angliában arra figyelj,ha ilyennel kínálnak,futás!

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Most olvastam, hogy a hét elején elhunyt Ben első kutyája Zeusz. rákos volt szegény pára 9 évet élt. Ez pl, egy olyan embernek aki ennyire szereti a kutyáját, lehet egy kis megosztó tényező, ettől már csökkenhet a hatékonyság. Mondom én, hogy a fejekben van valami.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Az egyetemen ki számított a jobb futónak,Bell vagy ez a Bernard gyerek? Mert amit a cicáknál csinál az kifejezetten szimpi,várhatunk-e hasonlót a mi fiunktól? Most az optimumra gondolok,van előtte fal,blokk stb,de tehetségben,képességben mi a különbség köztük?Blitzburgh
Bernardot (és Lacyt) egyértelműen előrébb rangsorolták a prospectek között. De úgy tűnik nekünk power back kellett, mert amikor húztunk, Bernard kivételével még minden RB bent volt - lett volna kiből választani.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 577
Az egyetemen ki számított a jobb futónak,Bell vagy ez a Bernard gyerek? Mert amit a cicáknál csinál az kifejezetten szimpi,várhatunk-e hasonlót a mi fiunktól? Most az optimumra gondolok,van előtte fal,blokk stb,de tehetségben,képességben mi a különbség köztük?Blitzburgh
Azt, hogy college-ban melyikük volt a jobb, szerintem nem lehet egzaktul meghatározni, már csak azért sem, mert kicsi a minta: Bellnek egyetlen kiemelkedő éve volt, a tavalyi, amikor nála több carry-t az FBS 124 csapatának egyetlen játékosa sem jegyzett (gyakorlatilag egymaga jelentette a Michigan State offense-t, olyan szinten nem volt passzjáték a csapatnál), illetve Bernard is csak két évet játszott egyetemen, redshirt sophomore-ként jött ki a draftra. Amikor feature backként szerepeltek, mindketten first-team All-Conference jelölésig jutottak saját főcsoportjukban, úgyhogy egyetemi szinten kiemelkedőnek számított Bell és Bernard is.

Stílusra viszont teljesen különböztek, Bernard ugyanaz volt, mint akit most, Bengals mezben látsz, Bell viszont 240-250 font közötti súllyal játszott, tipikus erőfutó volt. A combine-ra lefogyott 230 font körülre, azóta tartja ezt, úgyhogy a Steelersnél már nem azt a Bellt fogjuk látni, akit az egyetemen, hanem egy sokkal gyorsabb és agilisabb futót. Kérdés persze, hogy ez eleinte mennyire valósul meg, limitálja-e még a sérülése. Bernardnál ugye jelentős plusz, hogy elkapásoknál is átlagon felüli, de ebben Bell is jó volt már college szinten is, szóval elvileg őt is be lehet majd vonni a passzjátékba, még ha nem is olyan rendszerességgel, mint a kollégáját. A passzblokkolásával is meg volt elégedve a stáb a TC-ben, úgyhogy bármilyen szituációban pályára lehet küldeni.

Bellről itt írtam még a draftolása után:
 steelers.hu/leveon-bell/
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az egyetemen ki számított a jobb futónak,Bell vagy ez a Bernard gyerek? Mert amit a cicáknál csinál az kifejezetten szimpi,várhatunk-e hasonlót a mi fiunktól? Most az optimumra gondolok,van előtte fal,blokk stb,de tehetségben,képességben mi a különbség köztük?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ez milyen kis hangulatos hely...és közel a st mary kórház is...de a micky's fish and chips-et ki kell próbálni...de komoly kocsmát még nem találtamKlaci79
és végre rátaláltam a globalizáció étkezési csodáira: subway és kfc egymás mellett...átellenben a meki és a sarkon egy börger king hívogat, Zoli éhen nem halunk!!!Klaci79
Én olyanokat nem eszem, inkább az éhen halás.
Biztos van valami kis pub. Teázó van vagy kettő az utcában.polamalu
Áhhh...Te a globalizált konyha ellensége vagy 😀Klaci79
Igen én a globalizált gyors konyha kimondott ellensége vagyok!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ez milyen kis hangulatos hely...és közel a st mary kórház is...de a micky's fish and chips-et ki kell próbálni...de komoly kocsmát még nem találtamKlaci79
és végre rátaláltam a globalizáció étkezési csodáira: subway és kfc egymás mellett...átellenben a meki és a sarkon egy börger king hívogat, Zoli éhen nem halunk!!!Klaci79
Én olyanokat nem eszem, inkább az éhen halás.
Biztos van valami kis pub. Teázó van vagy kettő az utcában.polamalu
Áhhh...Te a globalizált konyha ellensége vagy 😀
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ez milyen kis hangulatos hely...és közel a st mary kórház is...de a micky's fish and chips-et ki kell próbálni...de komoly kocsmát még nem találtamKlaci79
és végre rátaláltam a globalizáció étkezési csodáira: subway és kfc egymás mellett...átellenben a meki és a sarkon egy börger king hívogat, Zoli éhen nem halunk!!!Klaci79
Én olyanokat nem eszem, inkább az éhen halás.
Biztos van valami kis pub. Teázó van vagy kettő az utcában.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ez milyen kis hangulatos hely...és közel a st mary kórház is...de a micky's fish and chips-et ki kell próbálni...de komoly kocsmát még nem találtamKlaci79
és végre rátaláltam a globalizáció étkezési csodáira: subway és kfc egymás mellett...átellenben a meki és a sarkon egy börger king hívogat, Zoli éhen nem halunk!!!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Ez milyen kis hangulatos hely...és közel a st mary kórház is...de a micky's fish and chips-et ki kell próbálni...de komoly kocsmát még nem találtam
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 112 — capitaine du château de Vienne 1487
Vizkit fijam, Vizkitsutianap
aztata skiccójában 😀Collapo
egybe vannak, vagymá nem?sutianap
egyben voltak valaha? vagy csak az olimpián?! na de mind1...vickitől kiráz a hideg...tea vagy sör oszt jónapot 😀Klaci79
ájjá várjá
amit te gondolsz hogy az a tea, na az nem az angol tea
és amiről te azgondolod, hogy sör, na az sem az 😀
McDonaldz, én is ott éltem túl, pedig sokszor próbáltam amindenféle fisendcsipszet, előszö aszittem eccer elbaltázták, denem minden bunda egy deci olajat kell tartalmazzon, aztán gondoltam sütivel elleszek, ja, sóslinzer lekvárral, édesjézus..........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Vizkit fijam, Vizkitsutianap
aztata skiccójában 😀Collapo
egybe vannak, vagymá nem?sutianap
egyben voltak valaha? vagy csak az olimpián?! na de mind1...vickitől kiráz a hideg...tea vagy sör oszt jónapot 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
jójúgy ha mána nagy kennyBrittannya rábólint... pősze.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 112 — capitaine du château de Vienne 1487
Vizkit fijam, Vizkitsutianap
aztata skiccójában 😀Collapo
egybe vannak, vagymá nem?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vizkit fijam, Vizkitsutianap
aztata skiccójában 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 112 — capitaine du château de Vienne 1487
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.polamalu
Azért ha ennél a Henry bárjánál valaki talál sört azt nagyon megköszönném. Én csak borokat meg pezsgőket találok és koktélokat. Előbbieket majd fogyasztok ha Franciaországba tévedek, utóbbit meg ha valami meleg éghajlatra. Angliában sört kell inni, nincs igazam? Na azt viszont nem találok az étlapon, tehát vagy annyira evidens, hogy ki sem rakják vagy ez nem olyan hely lesz.Klaci79
Vizkit fijam, Vizkit


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Anglia -> Brandy 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.polamalu
Azért ha ennél a Henry bárjánál valaki talál sört azt nagyon megköszönném. Én csak borokat meg pezsgőket találok és koktélokat. Előbbieket majd fogyasztok ha Franciaországba tévedek, utóbbit meg ha valami meleg éghajlatra. Angliában sört kell inni, nincs igazam? Na azt viszont nem találok az étlapon, tehát vagy annyira evidens, hogy ki sem rakják vagy ez nem olyan hely lesz.Klaci79
Ha más nem akkor veszünk 6 packot a Tescoban és becsempésszük.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.polamalu
Azért ha ennél a Henry bárjánál valaki talál sört azt nagyon megköszönném. Én csak borokat meg pezsgőket találok és koktélokat. Előbbieket majd fogyasztok ha Franciaországba tévedek, utóbbit meg ha valami meleg éghajlatra. Angliában sört kell inni, nincs igazam? Na azt viszont nem találok az étlapon, tehát vagy annyira evidens, hogy ki sem rakják vagy ez nem olyan hely lesz.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A meccs miatt irigyellek titeket, én sajnos nem lehetek ott. Az angol sört viszont egyáltalán nem irigyelem! Hóbortos szigetlakóknak való. Engem a hideg kiráz tőle.Red Star
Nyugi megnéztük a Tescoban lehet kapni Cseh sört 😀 Inkább azt preferálom majd én is 😀
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
A meccs miatt irigyellek titeket, én sajnos nem lehetek ott. Az angol sört viszont egyáltalán nem irigyelem! Hóbortos szigetlakóknak való. Engem a hideg kiráz tőle.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Szia

Nagyon jól emlékszel. A Regent Streeten lesz, Szombat este 6 órától. Itt lesz egyébként szombat déltől az NFL örület, le lesz zárva az utca csak gyalog és millió szurkoló. A hely neve Henry's bar. Pénteken este azonban mi gondoltunk egy kisebb sörözést a Paddington környékén. Ott keresünk valami kis pub-ot és legurítunk közösen pár pint sört. Aki szeretne jönni az jelezzen a Face oldalon a zászlós kép mellé írja be, vagy üzenetben küldjön nekem telefonszámot, én is elküldöm az enyémet.
A szombat esti nagy közös találkozó, sztem csak rövid pofavizit lesz, mert a hely erősen magas árkategóriájú 😀 Mi Magyarok közösen átvonulunk majd valahová, de ha már meghívtak minket illik elmenni.