Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én BigBen-nél érzek nagy visszaesést. Több oka is lehet, vagy fél és nem rakja úgy oda magát mint annó, vagy egyszerűen Haley-vel nincs meg a chemistry köztük. Én utóbbira gondolnék elsősorban. Megszokhattuk már korábban is, hogy van meccsenként 1 teljesen homály és 1 szimplán hajmeresztő passza, ez hozzá tartozik. Most viszont ezek mellé betársultak az érthetetlen labdái, amiket nem érteni hogy miért sikerednek ilyen szarra. Gondolok itt a tengeralattjáró-passzokra amik a receiver lábujjhegyéhez szállnak, vagy a méterekkel túl/fölé dobásokra hosszabb próbánál, vagy egy rövid passznál tigrisbukfences elkapást megkívánó passzaira. Ezekből nem is nagyon lehet önbizalmat meríteni, csak fellángolásokra valót (a Bears ellen voltak már ilyenek, ez biztató a jövőre nézve). Valahogy a futásba kéne rövid távon lelket verni, hogy meglegyen az O# önbizalma. Hosszabb távra pedig be kell látni hogy BB és Haley együtt nem fog működni, reméljük ennek utóbbi fogja kárát látni.

Egyébként mutattak egy szerintem beszédes statisztikát a meccs alatt, hogy az utóbbi Tomlin-években hány meccs alatt varrták ránk összesen 3 zakót.. Nem emlékszem pontosan de asszem 10,9,7,7,5, és most elég volt már 3 is... Nem kell sokat elemezni a trendjét a számsornak. Draft ruleZ!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Na,megnéztem a meccset.
A D-ről botorság rosszat mondani,a benyelt két nagy play bele fért volna így is,nem rajtuk múlt.
Troy ihletett formában játszik idén,és meccsről meccsre jobban működik nála az "ösztön". JJ szerintem picit mindíg jobb,mint az előző héten+a benne lévő alázattal még sokra fogja vinni nálunk.Woodley még mindíg kevés,elsősorban önmagához képest.Clarkon érzek némi formaesést,de a rutin viszi.
Namost az a helyzet,hogy az O-ról sem tudok rosszat mondani.A fal javult, a ZBS-t nem látom,hogy nagyon alkalmaznánk,de a pass protection elfogadható szinten van.Tudván a korukat és a bennük levő talentet,nem aggódom e miatt.Csiszoltunk picit a futáson,AB állatul tolta,Miller megbízható mint mindíg,jó playcalling-sok célponttal,ebben se voltunk szarok. A TO-k végeztek ki minket.És Ben.Az egy dolog,hogy elengedem HailMary-re és bejön,oké.De nagy bizonytalanságot érzek nála.
Valahogy a szemében van,nézzétek mikor interjút ad.Lehet hogy Őt viselte meg a legjobban az első két zakó,akkor viszont a mai meccsel nem lett nyugodtabb.
Bízom a profizmusában,Tomlinban,Héliben és a falban.Abban,hogyha kimentek Londonba,ne kelljen elővenni a barna zacskókat..😉
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Első két hét játékát aláírom hogy katasztrófa, de nem tudom ezt a vereséget miért kell Haley nyakába varrni kap Ő eleget más helyzetebe (jogosan).
Ha a Vikings ellen is csőd van akkor teljesen jogos, felőlem szezon közbe is mehet Kirby bácsira úgy is kíváncsi vagyok.laby
Ki varrta Haley nyakába a tegnapit?
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nem tudom miért akarjátok Haley nyakát venni megint. Már olyan természetes hogyha kikapunk akkor Őt okoljuk. Mielőtt félreértené valaki egyáltalán nem kedvelem Őt, és örülök hogy jövőre (szinte biztosan) nem lesz már az OC, de most komolyan megint Ő menjen azért, mert csináltak 5 egyéni hibát és ezen elment a meccs?
Nagyon tetszettek a play-ek amiket játszottunk, voltak hosszú passzok, rengeteg gyönyörűen kitalált és megvalósított play, teljesen rendben volt. Tökéletes playhívás az egész meccsen meg soha nincs egyik meccsen sem, szóval nem keresem meg benne a legkisebb problémát amibe bele lehet kötni.
Nem vagyunk liga elit offense, nem is voltunk és nem is leszünk, az viszont teljesen rendben volt ahogy haladtunk a Bears védelme ellen.
Szóval nem értem, ezt az automata Haley menj innen szindrómát.
Ha (tudom hogy nincs) nem csinálunk 5 TO-t, akkor a védelem is könnyebb szituba van és mi sem ajándékozunk ennyi pontot az ellenfélnek. Valószínűleg egy gyönyörű győzelem lett volna és most mindenki dicsérné hogy végre összekapták magukat.

Soldival egyetértek, ez volt a legkevésbé fájó vereség és itt már tetszett amit láttam.
Ha a Vikings ellen is kikapunk, akkor tényleg végeztünk idén.laby
Nem akarjuk, de ahogy korábban is tárgyaltuk az O nagyon gyenge. Az első két meccsen látható volt az impotencia, most meg a TO-k miatt kaptunk ki.
Egyszerűen változtatni kell valamit, mert ez így nem működik!!!
OC-t lecserélheted a komplett O-t nem...mi is a legjobb megoldást keresnénk és annak ellenére, hogy tényleg most az O mutatott valamit, a 3 L és az első két héten mutatott játék magáért beszél!Klaci79
Első két hét játékát aláírom hogy katasztrófa, de nem tudom ezt a vereséget miért kell Haley nyakába varrni kap Ő eleget más helyzetebe (jogosan).
Ha a Vikings ellen is csőd van akkor teljesen jogos, felőlem szezon közbe is mehet Kirby bácsira úgy is kíváncsi vagyok.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nem tudom miért akarjátok Haley nyakát venni megint. Már olyan természetes hogyha kikapunk akkor Őt okoljuk. Mielőtt félreértené valaki egyáltalán nem kedvelem Őt, és örülök hogy jövőre (szinte biztosan) nem lesz már az OC, de most komolyan megint Ő menjen azért, mert csináltak 5 egyéni hibát és ezen elment a meccs?
Nagyon tetszettek a play-ek amiket játszottunk, voltak hosszú passzok, rengeteg gyönyörűen kitalált és megvalósított play, teljesen rendben volt. Tökéletes playhívás az egész meccsen meg soha nincs egyik meccsen sem, szóval nem keresem meg benne a legkisebb problémát amibe bele lehet kötni.
Nem vagyunk liga elit offense, nem is voltunk és nem is leszünk, az viszont teljesen rendben volt ahogy haladtunk a Bears védelme ellen.
Szóval nem értem, ezt az automata Haley menj innen szindrómát.
Ha (tudom hogy nincs) nem csinálunk 5 TO-t, akkor a védelem is könnyebb szituba van és mi sem ajándékozunk ennyi pontot az ellenfélnek. Valószínűleg egy gyönyörű győzelem lett volna és most mindenki dicsérné hogy végre összekapták magukat.

Soldival egyetértek, ez volt a legkevésbé fájó vereség és itt már tetszett amit láttam.
Ha a Vikings ellen is kikapunk, akkor tényleg végeztünk idén.laby
Nem akarjuk, de ahogy korábban is tárgyaltuk az O nagyon gyenge. Az első két meccsen látható volt az impotencia, most meg a TO-k miatt kaptunk ki.
Egyszerűen változtatni kell valamit, mert ez így nem működik!!!
OC-t lecserélheted a komplett O-t nem...mi is a legjobb megoldást keresnénk és annak ellenére, hogy tényleg most az O mutatott valamit, a 3 L és az első két héten mutatott játék magáért beszél!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Elcseréljük Jaksonvillbe, akkor idén kéccer is lehet duplabigbenezés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nem tudom miért akarjátok Haley nyakát venni megint. Már olyan természetes hogyha kikapunk akkor Őt okoljuk. Mielőtt félreértené valaki egyáltalán nem kedvelem Őt, és örülök hogy jövőre (szinte biztosan) nem lesz már az OC, de most komolyan megint Ő menjen azért, mert csináltak 5 egyéni hibát és ezen elment a meccs?
Nagyon tetszettek a play-ek amiket játszottunk, voltak hosszú passzok, rengeteg gyönyörűen kitalált és megvalósított play, teljesen rendben volt. Tökéletes playhívás az egész meccsen meg soha nincs egyik meccsen sem, szóval nem keresem meg benne a legkisebb problémát amibe bele lehet kötni.
Nem vagyunk liga elit offense, nem is voltunk és nem is leszünk, az viszont teljesen rendben volt ahogy haladtunk a Bears védelme ellen.
Szóval nem értem, ezt az automata Haley menj innen szindrómát.
Ha (tudom hogy nincs) nem csinálunk 5 TO-t, akkor a védelem is könnyebb szituba van és mi sem ajándékozunk ennyi pontot az ellenfélnek. Valószínűleg egy gyönyörű győzelem lett volna és most mindenki dicsérné hogy végre összekapták magukat.

Soldival egyetértek, ez volt a legkevésbé fájó vereség és itt már tetszett amit láttam.
Ha a Vikings ellen is kikapunk, akkor tényleg végeztünk idén.

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Azt gondolom más is észrevette, hogy Ben tavalyi visszatérése óta 1-6 a mérlegünk?
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Egyelőre bármilyen szerény is Én az első győzelmet várom, a PO eszembe nem jut...Akármilyen szenvedősen is, de hozni kell. Ahogy néztem esős meccs lesz, ebben a szenvedős történetben tradícionálisan jók vagyunk...😊

Egyebekben azért - bár ez ugye rajtunk nem segít - de a Frisconál is mehet a pánik rendesen. Tökéletes példája annak mennyire nüanszok döntenek. A tavaly ligaelitként kezelt D tegnap lyukas volt, mint egy ementáli és a dobásra átált Kapi is döcög. (és lám a közös a szenvedésben az, hogy nagy testű posession elkapók estek ki tömegével ott is)Klemó
Bezzeg a 49ers egykori eltanácsolt QB-je a KC-ben milyen jó kis teljesítményt nyújt...hát igen c'est la vie
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Egyelőre bármilyen szerény is Én az első győzelmet várom, a PO eszembe nem jut...Akármilyen szenvedősen is, de hozni kell. Ahogy néztem esős meccs lesz, ebben a szenvedős történetben tradícionálisan jók vagyunk...😊

Egyebekben azért - bár ez ugye rajtunk nem segít - de a Frisconál is mehet a pánik rendesen. Tökéletes példája annak mennyire nüanszok döntenek. A tavaly ligaelitként kezelt D tegnap lyukas volt, mint egy ementáli és a dobásra átált Kapi is döcög. (és lám a közös a szenvedésben az, hogy nagy testű posession elkapók estek ki tömegével ott is)
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Csodák pedig nincsenek...





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nem látva a meccset, hiszek Nektek, nem volt betli... akkor viszont még bármi lehet, mert az O# is össze fog szokni... talán PO idén nem, de jövőre még lehet akár mi is 😀Collapo
A csuda tudja mi lesz így, mert az első két meccset és ezt a harmadikat külön lehet választani Soldi le
"We have a chance to go 13-3. That is realistic. We have more 13 games." -- LaMarr Woodley

És tudja...😊Blitzburgh
azt hiszem berosálnék ha ez így lenne...jelenleg ennek esélye nagyjából 0,2%...állítólag a rájátszásra is valami 2,6% esélyt adnak nekünk
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...majd biztos év végén dobjuk ki, s vele együtt a 2 elpocsékolt évünket. 😕Soldados
Ámen... bár akár adhattok neki még időt, hátha alapon 😛 😛 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
"We have a chance to go 13-3. That is realistic. We have more 13 games." -- LaMarr Woodley

És tudja...😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem látva a meccset, hiszek Nektek, nem volt betli... akkor viszont még bármi lehet, mert az O# is össze fog szokni... talán PO idén nem, de jövőre még lehet akár mi is 😀Collapo
Az egész liga azért szurkol, hogy Haley még maradjon nálunk, ha menne, akkor unleash hell. 😀 😀

No de ne álmodozzunk, majd biztos év végén dobjuk ki, s vele együtt a 2 elpocsékolt évünket. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem látva a meccset, hiszek Nektek, nem volt betli... akkor viszont még bármi lehet, mert az O# is össze fog szokni... talán PO idén nem, de jövőre még lehet akár mi is 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"The Steelers can't run, can't protect the football, can't make stops when it counts"
Klemó
Ez erre a hétra még lehet, hogy igaz, de az előző kettőn a D# még nagyobb maflásba szaladt volna bele a cég... itt a D# betlizett, előtte viszont volt durchmars 2x is... a D jó, az O nem... egyenlőre.Collapo
Itt valamennyire a védők is sárosak voltak, a Bears offense utolsó pontszerző drive-ja miatt, de a meccs összképét nézve nem mondanám, hogy betliztek.vassadi
Értsd a legjobb scenárió szerint, a három hét alapján betlizett... 40 pont több, mint 20, vagy 16. de úgy vélem a D# jó itt, az O#-re meg már elmondtatok mindent... ott lehet még javulni... gondolom majd 3 hét múlva ellenünk megmutatjátok... 😛 😀Collapo
A D ötös alá volt most is. 13 pont return TD-ből (öregecske Pola blokkolt XP-je 😊), amihez semmi közük, plusz 1 short field TD és FG. Önerőből 17 pontot írt a Bears, látva a korábbi meccseiket ez kiváló teljesítményről tanuskodik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"The Steelers can't run, can't protect the football, can't make stops when it counts"
Klemó
Ez erre a hétra még lehet, hogy igaz, de az előző kettőn a D# még nagyobb maflásba szaladt volna bele a cég... itt a D# betlizett, előtte viszont volt durchmars 2x is... a D jó, az O nem... egyenlőre.Collapo
Itt valamennyire a védők is sárosak voltak, a Bears offense utolsó pontszerző drive-ja miatt, de a meccs összképét nézve nem mondanám, hogy betliztek.vassadi
Értsd a legjobb scenárió szerint, a három hét alapján betlizett... 40 pont több, mint 20, vagy 16. de úgy vélem a D# jó itt, az O#-re meg már elmondtatok mindent... ott lehet még javulni... gondolom majd 3 hét múlva ellenünk megmutatjátok... 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kezdem a jó részével:

Bár eredmény alapján most kaptunk ki a legsimábban, mégis most először voltunk meccsben igazán, most először volt valóban reális az, hogy fordítsunk, hogy nyerjünk. Most először volt egyáltalán bármiféle életjel az O-tól. Most először tudtam izgulni egyáltalán, hogy nyerünk-e. Szóval nekem ez pozitívabb vereség, mint az előző kettő. Sokkal reménytelenebb, ha nem tudsz haladni, mintha haladsz, de sok TO-t csinálsz. Mert a haladás hiánya szar rendszert mutat, a TO pedig egyéni hibákat, ahogy az most is volt. Erre a meccsre már lehet építeni O szempontjából, mert nem fogunk mindig 5 TO-t csinálni.

Ezen a meccsen kevesebb bajom volt a playhívással, de azért voltak nagy gyökérségek, pl 1. downos incomplete-ra rendre középső futást hívott Haley stabil 2 yardra, azaz magunkat kényszerítettük bele a 3. és hosszúba... Ennek ellenére végre ismét voltak klasszikus Steelers felállások és lám-lám most először tudtunk is haladni. Arról pedig már nem Haley tehet, hogy úgy szórtuk a labdákat, mint más a fűmagot. AB baszott jó, megmutatta, hogy valóban érthetetlen, hogy az első 2 meccsen miért hívtak rá kevés playt. Miller visszatérése is pozitív, mert valóban nagy segítség volt Bennek. Nekem amúgy Felix Jones is tetszett a fumblit leszámítva, meg persze Dwyer. Szóval végre életjelek, végre nem sorozatos 3 and outok, így legalább már izgulhattunk.

A Defense. Érdekes ez. Alapvetően ismét baszott jó volt az egység. Elképesztő munkát végeztek, hogy meccsben maradjunk. A hiba oldalra 3 play kerül. Először a hosszú futás (Clark), a másik kettő még fájdalmasabb, mert a Bears a sorsdöntő TD-drive-jában két 3. és hosszút csinált meg. Előbb Cutler futott meg egy 3. és 10-et, majd Brandon Marshall egyetlen értékelhető elkapását produkálta 3. és 12-nél. Igazából nehéz mit mondani rá, mert Ike rajta volt, de tökéletes hívás, tökéletes passz és tökéletes elkapás. Sajna ez 3 play, ennyi bele kéne, hogy férjen, de az O 5 TO-ja miatt nem fért bele. Reálisan nézve az azért nem elvárható, hogy az egész meccset lehozza a legapróbb hiba nélkül. A Defense az összképet nézve megint megtette a magáét. 23 pontot írt a Bears a TO-kból, ebből 14-et úgy, hogy a D pályára se került, hogy esetleg csodát tegyen (return TD), 3. TD-jük pedig short field volt, a másik short fieldet pedig FG-re mentették. Nem kell nagy matek hozzá, hogy lássuk, a Defense ismét állat volt. Ennyi hiba minden meccsben benne van, jók voltak.

0-3-ról még senki nem jutott SB-be, és legutóbb 98-ba sikerült innen PO-ba jutnia egy csapatnak.

Vikings: nyerni kell. Már csak az európai szurkolók miatt is, akik odalátogatnak, mint én. 😀 Amúgy ez sztem reális is, mert a Vikes gyenge. Csak AP-t kell kezelhető szinten tartani és már le vége is a Vikes O-nak. Ez sztem megoldható számunkra. Persze ez akkor elég, ha az O nem csinál 5 TO-t, illetve egy teljesen félidőn át nem a 3 and out-ot gyakorolja. Én a kiábrándító szereplés ellenére abszolút győzelem reményével utazok ki.

Hát röviden ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én tudom, hogy sokkal jobban értesz hozzá, mint én, de gondolod, hogy csak ez a baj? Gondolod, hogy ha Héli repül, majd jobban vigyázunk a labdára? Egyszerűen elképesztő, hogy évek óta rettenetes TO mutatóval küszködünk, de amikor tanácstalanságot láttam a csapaton és is az edzőváltáson gondolkodtam, de ez nem tanácstalanság, hanem folyamatos hibázás volt, amit a csapat mutatott be, Big Bennel az élen. Persze tudom, a csapatot nem lehet lecserélni, de ez a tegnapi ez Big Bentől is elfogadhatatlan.,Klaci79
Nem gondolom azt, hogy csak Haley-vel van baj, és nem is írtam ilyet sehol. Cselekedni kell, és ahogy írtad, az egész támadósort nem lehet lecserélni, a koordinátort igen.vassadi
Értem én, csak vajon nálunk felelőssé teszik e Haley-t ezért a teljesítményért, mert az első két meccs után simán kirúgtam volna, Tényleg lépni kell, de félek, hogy nem fogunk ésszerűen gondolkodni. Amúgy annyira megvan ebben az O-ban is a potenciál. 2-3 olyan drive-unk volt, hogy szemet gyönyörködtetett, de 5 labdaeladás...teljesen lehangolja az embert
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az első félidőben azon gondolkoztam, hogy a prime time égés hazai pályán talán Rooney-éknak is ad egy kis lökést, és ha már a londoni meccs után úgyis bye week, akkor lehet némi esély Haley menesztésére. Aztán - pechünkre(?) - volt egy apróbb fellángolás az offense-től, de ha a Vikings-szal - akiket még a Browns is megvert - sem tudunk mit kezdeni, akkor talán elgondolkodnak Haley kirúgásán. Legalábbis remélem. Tudom, hogy nálunk általában nem így mennek a dolgok, de ha akarunk még valamit ebben a szezonban, akkor muszáj; ennél rosszabb már nem lehet az offense. Bell visszatérése sem fogja egyik pillanatról a másikra megoldani a futójáték problémáit. A Ravensnek tavaly bejött a csere, ráadásul ők sokkal kritikusabb időszakban húzták meg a koordinátorváltást. Lépni kell.vassadi
Én tudom, hogy sokkal jobban értesz hozzá, mint én, de gondolod, hogy csak ez a baj? Gondolod, hogy ha Héli repül, majd jobban vigyázunk a labdára? Egyszerűen elképesztő, hogy évek óta rettenetes TO mutatóval küszködünk, de amikor tanácstalanságot láttam a csapaton és is az edzőváltáson gondolkodtam, de ez nem tanácstalanság, hanem folyamatos hibázás volt, amit a csapat mutatott be, Big Bennel az élen. Persze tudom, a csapatot nem lehet lecserélni, de ez a tegnapi ez Big Bentől is elfogadhatatlan.,Klaci79
Nem gondolom azt, hogy csak Haley-vel van baj, és nem is írtam ilyet sehol. Cselekedni kell, és ahogy írtad, az egész támadósort nem lehet lecserélni, a koordinátort igen.

Valóban, de kíváncsi lennék hogy láttok-e valakit akit szívesen idehoznátok a helyére.bcsarli
Külsős nem igazán jöhet szóba, Kirby Wilson (RB coach) vagy Randy Fichtner (QB coach) válthatná.

"The Steelers can't run, can't protect the football, can't make stops when it counts"
Klemó
Ez erre a hétra még lehet, hogy igaz, de az előző kettőn a D# még nagyobb maflásba szaladt volna bele a cég... itt a D# betlizett, előtte viszont volt durchmars 2x is... a D jó, az O nem... egyenlőre.Collapo
Itt valamennyire a védők is sárosak voltak, a Bears offense utolsó pontszerző drive-ja miatt, de a meccs összképét nézve nem mondanám, hogy betliztek.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
"The Steelers can't run, can't protect the football, can't make stops when it counts"
Klemó
Ez erre a hétra még lehet, hogy igaz, de az előző kettőn a D# még nagyobb maflásba szaladt volna bele a cég... itt a D# betlizett, előtte viszont volt durchmars 2x is... a D jó, az O nem... egyenlőre.Collapo
Nem vitás, ha az O olyan jó volna, mint a D, akkor lehet 3-0 lenne az állás. A D extraklasszis teljesítményét hiányolom csak, ami persze lehet irreális, de azért itt elvárás.

Hozzáteszem újra, hogy az 5 eladott labdára, ráadásul mind-mind pontot adva az ellenfélnek nincs mentség. Ugyanakkor azért felálltunk a másodikban 27-23 volt az állás és ekkor megvolt a momentum egészen a Cutler futásig...a szerencsét a TD-nél nem hozom ide, mert azért óriási malac kellett ahhoz, hogy berugjuk a hajót (running to the kicker..) és biza a Brown szenzációs elkpásánál is léces volt a térd.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"The Steelers can't run, can't protect the football, can't make stops when it counts"
Klemó
Ez erre a hétra még lehet, hogy igaz, de az előző kettőn a D# még nagyobb maflásba szaladt volna bele a cég... itt a D# betlizett, előtte viszont volt durchmars 2x is... a D jó, az O nem... egyenlőre.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
"The Steelers can't run, can't protect the football, can't make stops when it counts"

Rövid, de tökéletes elemzés minden elemében. Az O olyan mélyre temette a csapatot, hogy az elképesztő, ugyanakkor saját hajánál fogva majdnem felemelte és bezony ott kellett volna a D segítsége és nem is sok, csak annyi, hogy nem enged TD-t...ahogy mondjuk az első drive-ban sem.

Igen, a fociban is alapmondás, hogy a játékosokat nem tudod cserélni percről a másikra, az edzőt viszont igen. Bármennyire is vallom, hogy nem csak TH a bűnös, itt és most nem látok más megoldást Én sem a momentum visszaszerzésére.

Nohát akkor Londonra fel és szurkoljuk ki az első W-t
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Az első félidőben azon gondolkoztam, hogy a prime time égés hazai pályán talán Rooney-éknak is ad egy kis lökést, és ha már a londoni meccs után úgyis bye week, akkor lehet némi esély Haley menesztésére. Aztán - pechünkre(?) - volt egy apróbb fellángolás az offense-től, de ha a Vikings-szal - akiket még a Browns is megvert - sem tudunk mit kezdeni, akkor talán elgondolkodnak Haley kirúgásán. Legalábbis remélem. Tudom, hogy nálunk általában nem így mennek a dolgok, de ha akarunk még valamit ebben a szezonban, akkor muszáj; ennél rosszabb már nem lehet az offense. Bell visszatérése sem fogja egyik pillanatról a másikra megoldani a futójáték problémáit. A Ravensnek tavaly bejött a csere, ráadásul ők sokkal kritikusabb időszakban húzták meg a koordinátorváltást. Lépni kell.vassadi
Én tudom, hogy sokkal jobban értesz hozzá, mint én, de gondolod, hogy csak ez a baj? Gondolod, hogy ha Héli repül, majd jobban vigyázunk a labdára? Egyszerűen elképesztő, hogy évek óta rettenetes TO mutatóval küszködünk, de amikor tanácstalanságot láttam a csapaton és is az edzőváltáson gondolkodtam, de ez nem tanácstalanság, hanem folyamatos hibázás volt, amit a csapat mutatott be, Big Bennel az élen. Persze tudom, a csapatot nem lehet lecserélni, de ez a tegnapi ez Big Bentől is elfogadhatatlan.,